"IT ISN'T WHO YOU LOVE. IT'S HOW YOU LOVE."

"PEOPLE ARE WHO THEY ARE."

Love is a human right...

Změna

Změna(5)

20. března 2015 v 0:05 | Janča
Poslední díl. - 18+

BRIAN

Bylo by snadné prostě dupnout na plyn a jet, dokud by se s námi auto nezastavilo před naším domem a my jen nevyjeli výtahem až do loftu, kde bych se konečně dočkal tolik slibovaného orgasmu... Jenže Justin je Justin! Očividně se mě rozhodl mučit za to mé bláznivé myšlení o všech těch věcech, které by mě nebýt Emmetta pravděpodobně nikdy nenapadly, ale bohužel napadly a já teď čelím Justinovi, který se uchýlil k velmi násilným opatřením!

Změna(4)

19. března 2015 v 0:07 | Janča
Nový díl.

BRIAN

Jak jsem se, sakra, dostal od slibovaného nejlepšího orgasmu v mém životě až k tomuhle? Po tu nejšílenější myšlenku v mém dosavadně kurevsky mizerném, ale zároveň skvělém životě?! Do teď mě nikdy nic takového nenapadlo, ani nemuselo, věděl jsem, že se mnou se nikdo nemůže srovnávat, že já jsem já a pak jsou tu všichni ostatní, je hnusné si takhle věřit, ale taky to to jediné, co ze mě dělá tak dobrého obchodníka a parchanta v jednom, musím si věřit, být sebevědomý, působit dokonale, dosahovat těžkých cílů, ať už jsou jakkoliv nedosažitelné, musím zkrátka být takový, jaký jsem, abych udržel svoje jméno v podvědomí všech... Jenže, co se to děje právě teď? Ano, jsem si vědom toho, že kvůli Justinovi jsem se, neřekl bych, změnil, spíš obohatil dalšími vlastnostmi, které už sice tolik nepodtrhují mojí bezcitnou povahu spíš tu s těmi city, ale, jak je možné, že najednou pomalu upadám do zapomnění a Justin je ten, kdo se stává mnou?

Změna(3)

18. března 2015 v 0:03 | Janča
Nový díl.

BRIAN

Připadal jsem si jako blázen, když jsem tam tak stál, urputně Justina pozoroval a přemýšlel nad tak primitivní, ale zároveň nepříjemnou otázkou, která naprosto podkopává mou dosavadní existenci, jako nejžhavějšího, nejsebevědomějšího a nejkrásnějšího parchanta na Liberty Avenu, vlastně v Pittsburghu jako takovém! Jenže i přes to, jak mi to v hlavě znělo hloupě, nemohl jsem na to přestat myslet, přeci jen z Justina se za ty 4 roky v mé přítomnosti stal ve výsledku někdo úplně jiný, než koho jsem tenkrát u toho sloupu oslovil, tenkrát se mi pomalu bál podívat do očí, i když se snažil předstírat opak, dnes mu svět skoro leží u nohou, co potom tedy takový Babylon?

Změna(2)

17. března 2015 v 0:09 | Janča
Nový díl.

BRIAN

Řídil jsem a poslouchal to jejich nesnesitelné žvatlání, Ted s Emmettem se pořád o něčem naprosto nesmyslném dohadovali a Maikey sedící uprostřed nich se je snažil uklidnit, byl jsem jen malinkatý kousek od toho prudce zabrzdit a všechny krom Justina vykopat ven, ale držel jsem se celkem obstojně! I když nesedět vedle mě Justin, nevím, jestli by to šlo tak snadno, ale poněvadž víc, než na to, co se dělo vzadu, jsem se soustředil jen na jednu jedinou myšlenku - na to, až Justin dodrží, co mi slíbil, tak se to dalo celkem zvládat! Ale čím víc jsem si to představoval a prahnul po tom, tím míň se mi dostávalo krve do mozku, byl jsem, jak spoutaný v řetězech, které mi bránily se ho zmocnit, zabíjelo mě to pomalou a krutou smrtí!

Změna(1)

16. března 2015 v 0:01 | Janča
Nová povídka. - 15+

BRIAN

Seděl jsem na posteli a kochal jsem se dokonalým až téměř neuvěřitelným pohledem. Justin právě vycházel z koupelny s ručníkem kolem pasu a s doznívajícími kapičkami na jeho hrudi. Bylo to, jako bych oněměl, přestal dýchat a zapomněl, čí jsem, nerozuměl jsem tomu, viděl jsem ho takhle už tolikrát, ale nikdy jsem se necítil takhle... Jasně, Justin se v poslední době dost zdržuje v tělocvičně, má nový sestřih a je jako by vyspělejší, už není tím 17letým děckem, které jsem připravil o nevinnost, ale je z něho muž, až mě to děsí! Ale... Zbláznil jsem se do něj předtím, co s ním mám, sakra, dělat teď, když vypadá takhle? A navíc zájem o něj bude jen a jen vzrůstat a i když se pořád držím na příčce nejsebevědomější a nejvíc sexy chlap v Pittsburghu, tak jaká je šance, že on nezačne prahnout po někom mladším? Co to na něm, sakra, je, že se ho nedokážu vzdát a místo toho se modlím, aby on se nevzdal mě? Jak patetické! Mohl bych si potřást rukou s Tedem, začínám se dostávat na úplné dno, když přemýšlím takhle!
 
 

Reklama