"IT ISN'T WHO YOU LOVE. IT'S HOW YOU LOVE."

"PEOPLE ARE WHO THEY ARE."

Love is a human right...

Zlomený

Zlomený(10)

3. dubna 2015 v 0:02 | Janča
Poslední díl.

BRIAN

Debbie vypadala jak přízrak, byla bledá a zdálo se, že snad zapomněla dýchat, nemluvě o tom, že nedokázala vydat ani hlásku, což je u ní víc než neobvyklé, vzhledem k tomu, jak umí někdy být přímo nesnesitelně ukecaná, kdybych jí neznal, řekl bych, že nás samou láskou vidí a nemůže se z toho vzpamatovat, ale já jí znám a to až moc dobře, proto se mi nedivte, když říkám, že tu něco smrdí!

Zlomený(9)

2. dubna 2015 v 0:15 | Janča
Nový díl.

BRIAN

Netuším, co se s Justinem stalo, ale děsí mě to, i když bych to nahlas nikdy nepřiznal, nejde o to, že bych se bál o jeho zdraví nebo tak něco, i když pomalu i to bych mohl začít zahrnovat, ale to, co se snažím říct je, že i když jsem věděl, že tu noc se nic nezmění, že Justin pořád bude chtít prince na bílém koni, kterého podle všeho vidí v tom houslistovi a že já pořád budu tím chlapem, kterému chybí to, po čem Justin touží, tak... Zkrátka jsem věděl, že se ke mně už nikdy nevrátí a vlastně jsem se s tím už tak nějak začal smiřovat, na vybranou také přeci moc nemám, já mu nikdy nedokážu říct, jak moc ho miluju, protože to jednoduše nejsem já, neumím to, i když vím, že to je to, co by mi ho pomohlo získat zpět, tak to zkrátka neudělám, tím jsem si jistý, i přes to, jak zbabělé to je, ale myslím, že v tomto ohledu se jednoduše nikdy nezměním, ale prostě nenapadlo by mě, že se poté noci jeho postoj ke mně až tak moc změní, je mi jasné, že toho z celého srdce lituje, ale to, že ho od té doby neuvidím, že se mi bude vyhýbat dnes již oficiálně osmým dnem to by mě ani v tom nejkrutějším snu nenapadlo, protože i když vím, že mi už nikdy nebude patřit, tak vidět jej bylo to jediné, co mi zbylo, s čím jsem se musel spokojit, ale podle všeho už i to mi bude odepíráno... Vědět, že tohle budou následky naší chyby tak bych se tenkrát ani nerozmýšlel a z toho auta jej vyhodil, jenže rozhodl jsem se to risknout a projel jsem to na celé čáře!

Zlomený(8)

1. dubna 2015 v 0:01 | Janča
Nový díl.

JUSTIN

Od Briana jsem odešel brzo ráno, potřeboval jsem se projít a pročistit si hlavu. Cítil jsem se hrozně, ale ne tolik, kolik bych ve skutečnosti měl. Byl jsem si vědom toho, co jsem provedl, že jsem byl Ethanovi nevěrný a to dokonce po druhé, a vím, že je to naprosto neodpustitelné, takhle jsem mu ublížit nikdy nechtěl, je to skvělý člověk a těhle několik týdnů jsem se s ním cítil skvěle, dokonce jsem měl takovou iluzi, že je tím pravým, že s ním budu mít rodinu a zestárnu po jeho boku, dělal mě šťastným... Ale já teď už vím, že tím pravým pro mě byl, je a pravděpodobně vždycky bude - Brian, miluji ho nade vše a Ethan si nezaslouží, abych mu dál takhle lhal a ubližoval mu, ne po tom všem, co pro mě udělal!

Zlomený(7)

31. března 2015 v 0:03 | Janča
Nový díl. - 18+

BRIAN

"Co to děláš, Briane? Co to, sakra, děláš?!" Ptal jsem se sám sebe pořád a pořád dokola, věděl jsem, že tohle se nesmí stát, věděl jsem, že bych měl okamžitě zastavit a vyhodit toho malýho blonďatýho zmetka z mýho auta, byl jsem si vědom všech záporů toho všeho, co s Justinem právě děláme a podle všeho dělat budeme, bylo mi jasné dokonce i to, že až bude po všem, Justin se probudí z toho svého snu a bude zase v realitě, ve které momentálně patří někomu jinému a to vědomí ho zničí, stejně jako zničí mě to, že ode mě zase nakonec odejde, svůj boj o něj jsem už dávno promrhal a už na něj zkrátka nemám žádné nároky... Ale nedokážu to, nedokážu se ho jen tak vzdát, takový já nejsem, nevzdávám se toho, co chci a právě teď je tím něčím ON!

Zlomený(6)

30. března 2015 v 0:30 | Janča
Nový díl.

JUSTIN

Když jsem vstoupil dovnitř, mé srdce se rychle rozbušilo, cítil jsem, jak se chvěju vzrušením, na rtech se mi vykouzlil úsměv a tělem mi putovaly návaly horka! Nebyl jsem tu už takovou dobu, že jsem ten pocit pomalu nepoznával, ten pocit radosti, ten pocit naprostého vzrušení, ten pocit při představě všeho, co jsem tu s Brianem zažil, dobrého či zlého, prostě čehokoliv! Když jsem pokaždé vstoupil do Babylonu vše, co jsem si s ním spojil, byl život s Brianem v dobrém i zlém a ten život mi začíná neskutečně chybět, jenže vím, že na uvědomění si něčeho takové už je jednoduše pozdě!

Zlomený(5)

27. března 2015 v 0:09 | Janča
Nový díl. - 12+

JUSTIN

Jakmile jsme s Ethanem dorazili k němu nebo tedy spíš k nám domů, zamrazilo mě, bydlím tady již něco přes měsíc a až dnes jsem si to snad poprvé uvědomil, předtím jsem to nevnímal, prostě to přišlo... S Ethanem dá se říct, přišlo mnoho změn a já jako bych si to uvědomoval až teď, jako bych procitl, jako bych najednou věděl, že mé rozhodnutí změnilo naprosto všechno a že už to nikdy nezískám zpátky a to mě děsilo! I přes to, že s Ethanem můžu mít všechno, po čem jsem celý svůj život anebo alespoň od chvíle, co jsem zjistil, co je to láska, toužil, jsem si teď už nebyl tak jistý, že tohle je to, co opravdu chci, nebo ano, vím, že to chci, ale to, že jsem Briana kvůli jeho, nechci říct neschopnosti, ale bohužel je to tak, jeho neschopnosti mi to dát, opustil, tak na tom jako jediném se pořád nic nezměnilo, protože to, po čem toužím, chci mít jen a jen s Brianem, s nikým jiným, ale on to nechtěl, nechce a nikdy chtít nebude a proto také vím, že vrátit se k němu, i kdyby mě po tom všem, co jsem mu udělal, pořád chtěl, by bylo zbytečné, on by se trápil ve vztahu, který nikdy nechtěl a já bych pořád toužil po něčem, co s ním mít nikdy nemohu! Ale s Ethanem ano.

Zlomený(4)

26. března 2015 v 0:02 | Janča
Nový díl.

JUSTIN

Nemůžu ani slovy popsat, jak moc jsem si to vychutnával - ty doteky, polibky, jeho dech odrážející se mi zezadu na krku, jeho chloubu uvnitř mého těla, necítil jsem se tak už tolik týdnů, že jsem pomalu zapomněl, jaké to je, jak úžasné, smyslné, divoké, tvrdé a vášnivé to může být s Brianem! Na chvíli jsem úplně zapomněl na to, že už spolu nejsme, měl jsem pocit, že jsme se nikdy nerozešli, přál jsem si, aby to tak bylo, aby všechno tohle bylo realita, která se nezmění... Ale pak se všechno rozplynulo a já se vrátil zpátky na zem, uvědomil jsem si něco, co už slovy popsat mohu a to to, že jsem totální hlupák a zbabělec, opustil jsem Briana kvůli svým potřebám a dal jsem se dohromady s někým, koho si ani nezasloužím, Ethan je úžasný a ano miluji ho, ale nikdy ho nebudu moct milovat jako miluji Briana a teď to vím, jen si něco hloupě nalhávám a navíc jsem teď udělal něco naprosto neodpustitelného!

Zlomený(3)

25. března 2015 v 0:08 | Janča
Nový díl. - 18+

BRIAN

Tikal jsem očima z Justina na toho jeho houslistu a zase zpět, byl jsem jak šílený, v ústech mi najednou vyprahlo, potil jsem se, cítil jsem, jak mé tváře vztekem zrudly a doslova jsem slyšel své zběsile bijící srdce, které bylo jisté, že exploduje, pokud s tím něco neudělám! Nemohl jsem uvěřit tomu, že se to opravdu děje, že stojím čelem někomu, kdo mi Justina odvedl, ukradl, odcizil, jak jinak bych to mohl ještě vyjádřit? Řeknu vám jen jediné - nebýt tady Gus, nedopadlo by to dobře!

Zlomený(2)

24. března 2015 v 0:28 | Janča
Nový díl.

BRIAN

Ani nevím, v kolik hodin jsem se vůbec dostal domů, pamatuji si jen to, že jakmile jsem lehl, tak jsem prakticky hned usnul, čemuž se dost divím, měl jsem opravdu hodně věcí na přemýšlení, ale za zlé to brát nemohu, alespoň jsem se tomu mučícímu myšlení na pár hodin vyhnul! Ovšem horší je to, že se mi to během spánku stačilo pěkně rozležet a já si teď uvědomuji, co za kraviny jsem v noci vyváděl, nejen, že jsem ojel asi půlku Babylonu a svému nejlepšímu příteli dal pěstí, když se mi jen snažil pomoct, já ještě k tomu udělal scénu v jídelně před Debbie a dá se říct před všemi přítomnými a dal jsem tak na obdiv svůj hněv, ale ze všeho nejhorší a ano říkám nejhorší, protože jsem si tím vykopal vlastní hrob, bylo líbání Justina!

Zlomený(1)

23. března 2015 v 0:05 | Janča
Nová povídka. - 18+

BRIAN

Stojím opřený o zeď v zadní místnosti Babylonu, sténám a vzdychám tak hlasitě, že mě musí slyšet snad všichni, přivírám rozkoší víčka a rty vlním do hříšného vzrušeného úsměvu, prsty při tom zatínám do vlasů mého dnešního už ani nevím, kolikátého tricka, jsem na pokraji naprosté blaha, jeho mokrá ústa se pohybují po mé chloubě sem a tam, cítím, jak mi tělem koluje vroucí krev, samou rozkoší sotva stojím, kolena jako by mě pomalu zrazovala, ale pořád se snaží mě udržet a pak už jen cítím, jak se můj orgasmus ocitá v puse mého velmi nadaného tricka!
 
 

Reklama