"IT ISN'T WHO YOU LOVE. IT'S HOW YOU LOVE."

"PEOPLE ARE WHO THEY ARE."

Love is a human right...

Život je příliš krátký na to jej promrhat!

Život je příliš krátký na to jej promrhat!(9)

1. května 2015 v 0:05 | Janča
Poslední díl. - Původně mělo být dílů víc, ale skončit to mělo tak, jak to skončí tady a jednoduše jsem měla pocit, že než se dál rozepisovat, bude lepší to ukončit už tímto dílem... No snad jsem neudělala chybu, zpátky už to ale nevezmu Smějící seKaždopádně si čtení užijte Usmívající se

BRIAN

Čím víc jsem se blížil k Jennifer a vlastně i k Justinovi domů tím větší nervozitu jsem cítil, neměl jsem tušení, jak s Jennifer mluvit, jsem člověk, který neumí projevovat city a lítost, kterými bych jí dal najevo, jak moc ji mám vlastně rád a že věřím tomu, že bude v pořádku, že mě mrzí, co se jí přihodilo, ale zároveň si myslím, že ona ani o něco takového nestojí, nemyslím tu část, kdy bych jí dával najevo, že mi na ní záleží, ale tu, kdy bych ji litoval, myslím, že něco takového člověk nechce, když se nachází ve stejné nebo podobné situaci, v jaké se právě nachází ona... Zkrátka jsem neměl ponětí o tom, jak jí mám čelit! A k tomu všemu jsem nebyl daleko od toho touto svou návštěvou dát Justinovi najevo, že mi chybí natolik, že jsem jej musel navštívit po ani ne jednom dni bez něho, což je přímo katastrofální pro mou osobnost, povahu, mé ego!

Život je příliš krátký na to jej promrhat!(8)

30. dubna 2015 v 0:02 | Janča
Nový díl.

BRIAN

Moje první noc bez Justina proběhla přesně tak, jak jsem předpokládal, tak, jak jsem se obával, že proběhne, i když jsem si to za žádnou cenu nechtěl připouštět, nechtěl jsem být slaboch, který bez něho nezvládne být, jenže jsem byl horší než to, ani jsem se nedokázal jít ven bavit, měl jsem pocit, že bez něj bych se vlastně vůbec nebavil, jsem už tak zvyklý mít ho neustále při sobě, že už bez něho být ani neumím, je to patetické, ale bohužel je to tak, proto jsem raději zůstal doma a típal všechny telefonáty od Maikeyho, poněvadž jsem neměl náladu na to vysvětlovat mu, že se mi ven nechce, jelikož by si myslel, že mám horečku, sice jsme se jen tak tak usmířili, ale vážně jsem nebyl v náladě na to s ním jít do Babylonu a předstírat, že jsem naprosto v pořádku, to radši ať se vzteká, že mu neberu telefon a až to bude možné jednoduše mu to vysvětlím.

Život je příliš krátký na to jej promrhat!(7)

29. dubna 2015 v 0:13 | Janča
Nový díl.

JUSTIN

Je šílené, jak si člověk ani neuvědomuje tu neskutečnou nevyzpytatelnost lidského života, t,o jak krátký a těžký vlastně život je, když dojde na nás samotné a na naše blízké, to, jak ho zbytečně promrháváme místo, abychom každý den žili naplno, jako by to měl být den poslední... Mámina nemoc mě nejen naprosto zničila, ale zároveň mi otevřela oči, pomohla mi, si uvědomit, že nesmím život takhle promrhávat, že musím žít tak, jak jsem si vždycky jako malý snil, když se mi máma snažila vštípit do hlavy, že musím jít za svými sny, za tím, co chci, za tím, po čem toužím!

Život je příliš krátký na to jej promrhat!(6)

28. dubna 2015 v 0:04 | Janča
Nový díl.

BRIAN

Jel jsem pomalu, snažil jsem se co nejvíc oddálit neoddálitelné, jednoduše jsem si to jen zhoršoval, ale za těch pár minut navíc mi to stálo, mohl jsem tak alespoň popřemýšlet a vymyslet si v hlavě povzbuzující řeč, ve které bych dal Justinovi najevo svou podporu a naději, snad i víru v to, že se jeho máma uzdraví, protože je to skvělá a silná ženská... Jenže jsem nebyl schopný dát dohromady souvislé smyslné věty, které by splnily účel, všechno mi znělo tak kýčovitě, že jsem se za sebe i styděl, jsem opravdu naprosto neschopný!

Život je příliš krátký na to jej promrhat!(5)

27. dubna 2015 v 0:08 | Janča
Nový díl.

BRIAN

Justina se mi po nějaké chvíli podařilo uklidnit až natolik, že tvrdě usnul na pohovce, chvíli jsem u něj ještě poseděl a pevně mu držel ruku, poté jsem jej přikryl a šel si dát sprchu, i já sám jsem se potřeboval nějak uklidnit a především si pořádně uvědomit to, co mi Justin řekl... Věděl jsem to, ale stále jsem tomu nevěřil, nebylo to pro mě skutečné, jako by to byl jen zlý sen nebo spíš noční můra a ne krutá realita! Nicméně ani sprcha mi nepomohla dostatečně na to, abych si připustil, že má Jennifer - ta neuvěřitelně silná, úžasná ženská a skvělá matka - rakovinu, na to asi neexistuje naprosto nic, co by mi pomohlo se s tím vyrovnat... Natož Justinovi!

Život je příliš krátký na to jej promrhat!(4)

24. dubna 2015 v 0:05 | Janča
Nový díl. - 18+

BRIAN

Nedokázal jsem mu říct 'Ne,' prostě to nešlo! A tak jsem místo toho své rty přitiskl k těm jeho a jazykem jsem pronikl až do jeho úst, on mi polibky s dravostí oplácel! Dlaní jsem automaticky zajel do jeho vlasů a občas jsem jej za ně prsty zatahal, což jej přinutilo syknout bolestí, vzrušovalo ho to a mě jakbysmet! Jeho ruka mě mezitím nadále dráždila v rozkroku a já se té slasti naprosto oddával, byl to zatraceně úžasný pocit, ke kterému mě vždy dokáže dovést jedině on!

Život je příliš krátký na to jej promrhat!(3)

23. dubna 2015 v 0:07 | Janča
Nový díl. - 15+

BRIAN

Celou cestu domů Justin mlčel, drásalo mě to, do téhle chvíle jsem si myslel, že jsem zažil ten nejhorší den, ale momentálně jsem byl spíše přesvědčený o tom, že ten zažil právě on a já nevěděl proč, měl jsem za to, že ho trápí další klasická a brzo vyřešitelná věc, ale tohle podle všeho bude vážnější, než si myslím, stačí mi, že cítím, jak se chvěje a že koutkem oka vidím jeho smutnou tvář a vím, že to není ani trochu dobré... Dal bych cokoliv za to, abych se dopátral odpovědi, ale ani ne před deseti minutami jsem mu řekl, že mi to říkat nemusí, pokud nechce, tudíž na něho nemohu vyrukovat s tím, aby mi to ihned objasnil, jenže je jisté, že to se dřív zblázním, než mi sdělí, co ho tak trápí!

Život je příliš krátký na to jej promrhat!(2)

22. dubna 2015 v 0:01 | Janča
Nový díl.

BRIAN

Po pohledu, kterým si mě Emmett změřil od hlavy až k patě jsem usoudil, že má domněnka o tom, jak s ním jsem pořád za dobře, nebude tak úplně pravdivá... On a Ted tvoří pevnou dvojku a spolu s Maikeym nerozbitnou trojku, tudíž je jasné, že pokud jsem rozhádaný nejen s jedním, ale rovnou s dvěma z jejich spolku, nebude se mnou ani Emmett chtít mít něco společného... No tak hlavně, že jsem se právě teď skvěle ztrapnil, víc bych si přát ani nemohl!

Život je příliš krátký na to jej promrhat!(1)

21. dubna 2015 v 0:16 | Janča
Nová povídka.

BRIAN

Když člověk pro jednou potřebuje tu Justinovu proříznutou věčně ukecanou pusu tak není nikde k nalezení, jak klasické... Něco nechceš a nemůžeš se toho zbavit, nakonec to přímo potřebuješ a jako by to nikdy neexistovalo! Jenže to se na Justina nepodobá, ten je bohužel nebo možná bohudík, to už záleží na situaci, vždycky k nalezení, dneska však ne, jako by se za ním slehla zem!
 
 

Reklama