"IT ISN'T WHO YOU LOVE. IT'S HOW YOU LOVE."

"PEOPLE ARE WHO THEY ARE."

Love is a human right...

White Christmas/Party

White Christmas/Party(13)

10. února 2016 v 0:02 | Janča
Poslední díl.

BRIAN

Myslím, že jsme si s Justinem naší krátkou dovolenou na Ibize opravdu náležitě užili, nevím sice, jak to vidí Justin, ale já bych dokonce řekl, že jsem se o Vánocích takhle dobře opravdu dlouho neměl, jako dítě jsem je trávil se svými biologickými, věčně alkoholem nasáklými rodiči a ďábelskou sestrou, potom následovala Debbie s Maikeym a Vicem, s nimiž jsem poprvé pocítil, co je to slavit Vánoce v kruhu rodiny a když jsem se pak začal chovat jako já a vyhýbat se všemu, co by obsahovalo třeba jen byť vzdáleně city, tak jsem je začal slavit sám a hlavně po svém a tak jsem to dělal několik dlouhých let... Sám proto nevím, co mě to letos popadlo, že jsem tak moc chtěl, aby byl se mnou Justin, ale rozhodně toho nelituji! Nicméně už bylo na čase vydat se domů a přesně tam právě teď letíme a popravdě se i docela těším, až uvidím všechny ty šašky, na kterých mi záleží.

White Christmas/Party(12)

9. února 2016 v 0:05 | Janča
Nový díl. - 18+

BRIAN

Už je to nějaká doba, co jsem byl naposledy na Bílé párty, pokud si dobře vzpomínám tak to bylo, když se Mel a Linds braly, tenkrát mi nějak změklo srdce a chtěl jsem jim to nabídnout jako jejich líbánky, Lindsay však moc dobře věděla, že to není ten nejlepší nápad a chtěla, abych tam jel a užil si to, abych byl jednoduše šťastný a netrčel v Pitts na jejich svatbě, což mi připomíná, že tohle je v podstatě ta samá situace, opět mě moji nejbližší i přes počáteční nesouhlas, nechali zařídit se podle svého, až na ten rozdíl, že tentokrát se jedná o Vánoce a taky ten detail, že na téhle párty nejsem sám, je tu se mnou ta jediná osoba, která se i přes veškerou mou snahu dostala pod tu mojí hroší kůži, ale zároveň mám pocit jako by tu se mnou ani nebyl... nevím, jestli to má být nějaká jeho další metoda, jak ze mě dostat to, co chce anebo se zkrátka dokáže skvěle zabavit i beze mě, ale jednoduše svou pozornost věnuje snad každému sexy klukovi, na kterého narazí, zatímco mě téměř ignoruje a i přes to, že já sám nemám nouzi, tak bych radši byl v jeho těsné blízkosti, než v té tohohle bezejmeného a brzo mnou zapomenutého kluka, který sice dobře vypadá, ale tancuje naprosto příšerně, to naopak Justin, ten se hýbe způsobem, že mám těsno v kalhotách jen se na něj dívám a věřím, že podobně na tom bude i tten jeho taneční partner... Saka, Sunshine, proč mě tak mučíš?!

White Christmas/Party(11)

8. února 2016 v 0:08 | Janča
Nový díl. - 12+

JUSTIN

Jakmile jsme dorazili do hotelu, myslel jsem, že mi vypadnou oči z důlku, vím, že Brian má luxus opravdu rád, ale tohle bylo, sakra, něco, tady by snad bydlela i samotná královna! Brian si i docela rychle všiml mého zaskočení a tak se mi snažil vysvětlit, že s tím, jak na tom teď firma je, si to může dovolit, jen se trochu bál toho, že by tomu už tak nemuselo být, až se vrátí domů, ale fakt nechápu, proč takhle přemýšlí, když sám moc dobře ví, že by Tedovi svou firmu jen tak nesvěřil, kdyby mu stoprocentně nedůvěřoval, ale to je prostě celý on.
No a když jsme vzápětí dorazili i do našeho apartmá, věděl jsem, že se Brian snad opravdu zbláznil, tohle totiž musí stát snad celé jmění... Ale neříkám, že bych byl proti takovému luxusu nějak proti, jen zkrátka doufám, že Brian ví, co dělá, nerad bych ho pak viděl chodit pro podporu... no já bych ho vlastně neviděl, jelikož on by se radši sám zabil!

White Christmas/Party(10)

5. února 2016 v 0:11 | Janča
Nový díl. - 15+

JUSTIN

Tohle všechno je vskutku bláznivé, ještě teď mám docela problém to nějak zpracovat a uvěřit tomu, že se to všechno opravdu děje a to s Brianem co nevidět budeme přistávat na Ibize, tudíž reálně to opravdu je! Teda když tak koukám na Briana, tak mám pocit, že ten v tom letadle zůstane celé dva dny, jelikož hned po tom, co jsem mu odvyprávěl svůj příběh o tom, jak to všechno vlastně bylo i se všemi možnými detaily, jak si vyžádal, tak naprosto vytuhl, takhle tvrdě spát jsem ho snad nikdy neviděl, ale rozhodně nejsem proti tomu, aby se to opakovalo, líbí se mi tak, je takový zranitelný a roztomilý, bez té jeho obvyklé masky... Kdyby tak věděl, že si to myslím, nejspíš by už nikdy nešel spát.

White Christmas/Party(9)

4. února 2016 v 0:06 | Janča
Nový díl.

BRIAN

Celou cestu na letiště jsem byl naprosto mimo, docela jsem se tedy divil, že jsem to ještě nenapral do nějakého elektrického vedení, ale rozhodně jsem za to byl rád. Šlo zkrátka o to, že jsem nevěděl ohledně čeho mám být vytočený či snad asi spíš znepokojený víc, jestli proto, že se mnou Justin nejede anebo proto, že ani nevím, kde je a především, co s ním je, je sice jasné, že kdyby se mu něco stalo, tak už to dávno vím, v tomhle bude něco jiného nebo v to alespoň doufám, jenže já nevím, co to je a ta nevědomost mě fakt nutí otočit auto a jet to zjistit, jenže co když se nakonec ukáže, že ten pitomec opravdu jen usnul u Jennifer a mně kvůli němu propadne lístek na Ibizu? To ho fakt pak asi zabiju a ani mi to nebude líto!

White Christmas/Party(8)

3. února 2016 v 0:01 | Janča
Nový díl.

BRIAN

Když jsem dorazil do Babylonu všechno tam hrálo ve vánoční atmosféře, bylo mi z toho až na zvracení a připomnělo mi to, jak moc Vánoce vlastně nesnáším, ale ve skutečnosti jsem měl jen vztek na Justina, který se na mě podle všeho vybodnul... Fajn, s těmi Vánoci to mělo taky dost společného, ale zkrátka Justin hrál v mé náladě hodně velkou roli! Nemohl jsem zkrátka zpracovat tu myšlenku, že mi slíbil, že dnešní noc budeme spolu, protože jsem to fakt potřeboval, jelikož jsem věděl, že na Ibize bez něj budu docela trpět vzhledem k tomu, že on se rozhodl, že se mnou nepojede a tak jsem si s ním jednoduše chtěl užít noc před tím, než ho na skoro tři dny ztratím z dohledu, jenže se ukázalo, že on mě u sebe očividně nepotřebuje tak moc, jako já jeho a není mi schopný ani zavolat či napsat podělanou textovku... Ale kašlat na to, není to tak, že bych zapomněl na to, jak si užít čas i bez něj!

White Christmas/Party(7)

2. února 2016 v 0:03 | Janča
Nový díl.

BRIAN

Justin po většinu mého pobytu v jídelně poletoval mezi stoly, ale i tak si našel alespoň pár minut na to, aby se u mě zastavil a políbil mě, což mě přivádí k myšlence, že fakt nechápu, jak k tomuhle všemu vlastně vůbec došlo, není to tak dávno, co jsem s ním nechtěl být nikde ani viděn, jen aby ostatní nenabyli dojmu, že je mezi námi něco víc, než jsem si v té době nalhával a teď ho klidně líbám v jídelně před Debbie, která z nás nemůže spustit svůj láskyplný, mateřský pohled a dokonce i před několika strávníky, z nichž pár jsou opravdu sexy kluci, které bych měl dost velkou šanci ošukat v zadní místnosti Babylonu či snad u mě doma a já i přes to raději pohledem a doteky lpím na tomhle modrookém štěněti, které mě mučí tím, že se mnou nechce jet na podělanou Ibizu a raději ztvrdne tady s těmi blázny a bude dělat to, co dělal každý rok - držet se podělaných tradic! A teď mě dokonce i okrade o část posledního času, co s ním můžu strávit před svým odjezdem, který se koná ráno, protože se z mně neznámého důvodu rozhodl vydat za Jennifer a mluvit s ní o, kdo ví, sakra, čem... mohl by mě snad ten kluk dohánět k šílenství ještě víc?!

White Christmas/Party(6)

1. února 2016 v 0:04 | Janča
Nový díl.

BRIAN

Abych pravdu řekl, čekal jsem a především doufal, že se Justin k mé nabídce ještě nějak vyjádří a to nejlíp slovy "Ano, pojedu s tebou!" protože i když se možná zdá, že chci na Ibizu hlavně pro to, abych si nehrál na atrapu rodiny, což zahrnuje i nestrávení Vánoc se svým přítelem, tak musím přiznat, že bych zrovna s ním byl na Ibize opravdu rád a oslavil Vánoce po jeho boku, protože to není tak, že bych Vánoce neměl rád, jen je zkrátka radši slavím svým vlastním způsobem, kterému sice málokdo rozumí, ale já se tak cítím nejlíp a možnost strávit je na Ibize na Bílé párty je jako kdyby se mi splnil sen, o který bych se chtěl podělit právě s Justinem, protože myslím, že zrovna on mi rozumí, i když si to nerad připouští a to především proto, že je stejný jako já, on miluje život, který spolu vedeme a jsem neskutečně rád, že je to právě on, s kým můžu být, jen je mezi námi rozdíl v tom, že on se bojí přiznat pravdu ostatním, protože by ho už třeba nemuseli vidět jako to usměvavé sluníčko, které je se všemi za dobře, jenže není přeci jen lepší, kdyby mluvil pravdu, než aby si hrál na někoho, kým už podle mě dávno není?

White Christmas/Party(5)

29. ledna 2016 v 0:09 | Janča
Nový díl.

BRIAN

Probudila mě příjemná vůně linoucí se loftem, hned jsem věděl, že zázrak vaří jeden z těch svých obvyklých zázraků a začaly se mi sbíhat sliny, nicméně jsem si nebyl úplně jistý tím, o co se jedná, protože pokud se nepletu, šli jsme spát celkem rozhádaní nebo radši řeknu, že jsme se úplně neshodovali v názorech a to stačí k tomu, aby mi snídani nedělal, tak proč mi jí, sakra, dělá a ještě k tomu to vypadá, že je jiná, než obvykle? Snaží se mi snad říct, že ho mrzí, že se choval jako pitomec a že zcela chápe moje rozhodnutí jet na Ibizu anebo je tohle jeho způsob, jak mě zmanipulovat k tomu, abych zůstal?

White Christmas/Party(4)

28. ledna 2016 v 0:03 | Janča
Nový díl.

BRIAN

Nebýt toho podělaného padajícího sněhu, pravděpodobně bych se domů dostal mnohem rychleji, ale vzhledem k tomu, že jsem musel jet, jak kdybych si nadělal do kalhot, tak mi to chvíli trvalo a až když jsem se ocitl v loftu, tak mi došlo, že Justin se vlastně nemá jak dostat domů, tudíž jeho jedinou možností je jít tou skoro vánicí z jídelny až domů po svých, něco mi ale říká, že se mu to bude hodit, jsem si totiž jistý, že má hodně o čem přemýšlet, lépe řečeno o tom, zda dá přednost své rodině a přátelům anebo mně, protože něco mi říká, že i přes to, jak se snaží, abych vypadal jako sobec, co myslí jenom na sebe a kašle na rodinu, tak je dost možné, že skutečnost je taková, že mu ani tak nejde o tohle, jako spíš o to, že chce být se mnou a to ať už v tady v Pitts anebo na Ibize, jen pro něj není tak snadné si to přiznat, protože se bojí, že ho ostatní uvidí, jako toho, co okoukal Kinneyho zlozvyky, mezi niž se například řadí držet se od své rodiny a přátel o Vánocích co nejdál je to možné! Proto jsem opravdu rád, že má na přemýšlení celkem dost času, než se dostane domů a bude mě bombardovat přiblblými poznámkami typu "Jak si vůbec můžeš myslet, že bych opustil svojí rodinu o Vánocích? Já nejsem ty, Briane!"

White Christmas/Party(3)

27. ledna 2016 v 0:06 | Janča
Nový díl.

BRIAN

Nemohl jsem se rozhodnout mezi tím, zda tu budu dál sedět, nechávat se propichovat jejich vražednými pohledy a být si vědom toho, že si o mě právě teď zajisté povídají anebo tím, zda se mám jednoduše sebrat, vzít nohy na ramena a zmizet daleko odtud, věděl jsem však, že ani jedno mi zrovna moc nevyhovuje, v prvním případě si budu připadat dost mizerně, protože přeci jen, mám je všechny rád a i když se závratnou většinu času tvářím jako, že je mi ukradené, co si o mně myslí, tak ve skutečnosti mi na tom docela záleží a v tom druhém případě si budu připadat jako srab, co utíká před problémy, který jsem si mimochodem sám vytvořil... Jenomže když vezmu v potaz ten fakt, že jsem zkrátka jednal tak, jak jsem uznal za vhodné, protože já prostě nejsem ten případ, co se s otevřenou náručí účastní rodinných oslav, tak si jednoduše musím říct, že je mi jedno, co si o mně povídají a že útěky zkrátka nejsou pro mě, takže tu budu v klidu dál sedět a budu popíjet kafe v naději, že mi kofein pomůže tolik nevnímat tu skupinku idiotů u zadního stolu!

White Christmas/Party(2)

26. ledna 2016 v 0:08 | Janča
Nový díl.

BRIAN

Zůstal jsem chvíli sedět v autě, ale nakonec jsem se rozhodl, že se i přes tu chumelenici pokusím někam dojet a tím někam jsem myslel jídelnu, není to tak, že bych ve dvě ráno nějak významně prahl po společnosti Debbie, přiznejme si, že ona je momentálně ten poslední člověk, se kterým bych teď měl přijít do styku, poněvadž až se dozví moje plány na Vánoce, tak to pro mě rozhodně nebude vypadat dobře, ale shrnu to zkrátka tak, že domů se mi nechtělo, buď tam Justin je a já bych si vyslechl pár pěkných proslovů o tom, jaký jsem sobec a že na něj kašlu anebo tam naopak není a já bych se musel zabývat myšlenkou, kde teda je a co asi tak dělá a to taky není zrovna moje ideální představa trávení dnešní noci, vlastně jakékoliv noci!

White Christmas/Party(1)

25. ledna 2016 v 0:01 | Janča
Nová povídka. - 18+ - Tak jsem konečně tady a hned s povídkou ve vánoční atmosféře a pod názvem, který jsem vymýšlela snad půl století a i když s ním nejsem úplně ztotožněná, tak vlastně vystihuje příběh (doufám Smějící se), ale to zas prozrazuji moc Smějící se Vím sice, že Vánoce už jsou téměř měsíc za námi, což je až děsivé, ale zkrátka jsem si to neodpustila, tak snad se vám povídka bude líbit Smějící seUsmívající se

BRIAN

První zajímavá věc, co jsem po příchodu do Babylonu uviděl, byl Justin tisknoucí se na polonahé tělo jednoho opravdu sexy kluka, hlavou mi hned probleskla myšlenka, že jsem ho opravdu dobře naučil a následně jsem si pro něj došel, není to tak, že bych byl nějak zvlášť majetnický, ale zkrátka řekněme, že když něco chci, tak si to vezmu při první možné příležitosti a Justina jsem opravdu, opravdu chtěl! Hned na to jsem ho nasměroval do zadní místnosti, ani trochu se nebránil a s hříšným úsměvem čekal na to, co bude následovat, tudíž jakmile jsme byli schopni najít nějaké volné místo, tak jsem byl víc než ochotný mu to názorně předvést - natiskl jsem jej na stěnu, podmanil jsem si jedním dlouhým, vášnivým a velmi hlubokým polibkem jeho rty a hned na to jsem jej k sobě otočil zády, kalhoty jsem mu stáhl těsně pod zadek, rozepl jsem si svoje, natáhl jsem si kondom a poté jsem se do něj začal tlačit, hezky pomalu, kousek za kouskem, chtěl jsem ho sice hodně, ale ublížit jsem mu nehodlal. Justin z toho rozkoší zakláněl hlavu a zapíral si ji o mé rameno, měl jsem tak možnost líbat ho znova a znova, a když jsem v něm byl konečně až po okraj, začal jsem přirážet, střídal jsem tempo a užíval jsem si to blaho, které se linulo mým tělem a bylo zakončeno mým bouřlivým vyvrcholením, po kterém následovalo i to Justinovo!
 
 

Reklama