"IT ISN'T WHO YOU LOVE. IT'S HOW YOU LOVE."

"PEOPLE ARE WHO THEY ARE."

Love is a human right...

What is wrong?

What is wrong?(11)

28. července 2016 v 0:13 | Janča
Poslední díl.

BRIAN

Debbie se opět podařilo něco úžasného - vyklovat mi díru do hlavy. Tentokrát mi to ale aspoň k něčemu bylo, pochopil jsem totiž, že budu muset počkat na to, až Justin přijde za mnou a bude si chtít nechat pomoct. Pokud mu jí budu nutit, bude si stát tvrdě za svým a udělá vše, co bude v jeho silách, aby si to vyřešil po svém a to si přiznejme, že moc nezvládá. To ale nemění nic na tom, že část mě se na něj zlobí za to všechno, co mi řekl, sice chápu, že neví, jak to tenkrát bylo doopravdy a ani nechci, aby se někdy dozvěděl, že jsem každou noc proseděl u jeho pokoje, ale i tak... musel vědět, co mi to udělá a i tak to řekl a nejen to. Jiná část mě se mu ale zároveň nediví, s jeho rodiči to byla jednoduše podpásovka a sám nechápu, jak jsem k tomu, sakra, došel, vlastně já zavolal jenom Jennifer, to ona přitáhla toho budižkničemu, který si Justina jako svého syna nezaslouží, já ovšem neudělal nic proto, abych se ho zbavil, jen jsem tam tak stál jako nějaký zbabělec a Justina v tom nechal... jestli ho ještě někdy uvidím, tak to bude zázrak.

Maikey: "Briane?!"

Skvělý! To mi připomíná, že bych se měl naučit zamykat dveře, protože přesně takhle to dopadá, kdykoliv to neudělám. Fakt tohle právě teď nepotřebuju, někoho dalšího, kdo mi připomene, co všechno se teď sere!

What is wrong?(10)

27. července 2016 v 0:04 | Janča
Nový díl.

JUSTIN

Jako vždy jsem se drze rozvalil v posteli Daph a sklíčeně jsem zíral do stropu jako bych tam snad měl vyčíst nějaké odpovědi nebo snad plán, kterým bych dal všechno dohromady. Jediné pozitivum bylo to, že horší už tohle být vážně nemohlo. Sice se mi podařilo omluvit se důležitým lidem v mém životě, ale právě teď stojím proti rodičům, kteří jsou rozhodnutí mi najít psychiatra a Brianovi, který by ho sám potřeboval po tom, jak jsem se k němu zachoval hnusně. Ale i tak na něj mám pořád vztek za to, že mým rodičům zavolal, on, který se těm svým vždy vyhýbal jako čert kříži!

Daphne: "Tak co se stalo, Justine?"
J: "Všechno jsem to zvoral, Daph. Naprosto všechno. I kdybych se u Briana ukázal až za milion let, bude to pro něj moc brzo."
Daphne: "Co si mu udělal?"
J: "Ani nevím, kde bych vlastně začal, protože jsem nejspíš vyplýtval svojí kapacitu průserů na život."
Daphne: "Ty a průser? Jsi rovnej jak pravítko."
J: "Lhal jsem všem, na kterých mi záleží, málem jsem se upil k smrti, Briana jsem poslal do hajzlu a právě jsem utekl před rodiči... mám pokračovat?"
Daphne: "Tak jo, tohle mi budeš muset vysvětlit."

Nebyl sice připravený na to říct celý příběh, ale věděl jsem, že aspoň někomu musím a tak jsem začal. Daphnin obličej mluvil za vše a nezměnil se ani potom, co už jsem dávno domluvil.

What is wrong?(9)

26. července 2016 v 0:07 | Janča
Nový díl.

JUSTIN

Zůstal jsem stát mezi dveřmi a začal jsem zvažovat svoje možnosti - buď to útěk a to nejlíp za hranice anebo jistá sebevražda, pokud se k nim připojím. Brianův výraz a snaha o falešný úsměv mluvili za vše - ani on nebyl z jejich přítomnosti zrovna dvakrát šťastný. A i když jsem fakt utéct chtěl, bylo mi jasný, že kdybych ho tu s nimi nechal, tak si to rovnou můžu přidat na seznam věcí, co si u něj budu muset vyžehlit.

J: "Mami? Tati?"
Máma: "Zlato, my..."
Otec: "Odcházíš s námi."
J: "Můžeš to zopakovat?"...Kulil jsem na něj oči.
Otec: "Očividně na tebe není spoleh ve společnosti tady... pana Kinneyho, takže je na čase, aby ses vrátil domů."
J: "Ehm, domů? A to je kde přesně? U mámy, která má takhle sotva na nájem a uživení Molly anebo u tebe s tvojí novou rodinkou, kde se budu muset zříct svého nechutného životního stylu?"
B: "Justine..."...Promluvil ke mně jeho uklidňující hlas a jeho ruka přistála na mých bedrech.

Nebýt Briana, tak bych se nejspíš neovládl a otci toho řekl mnohem víc, naštěstí mě Brianova ruka dokázala natolik uklidnit, že můj tep měl zase normální hodnotu.

What is wrong?(8)

25. července 2016 v 0:05 | Janča
Nový díl.

JUSTIN

Fakt, že je Maikeyho byt od jídelny o něco dál, než Brianův byl na jednu stranu uklidňující, protože jsem věděl, že nebudu muset Debb čelit tak rychle, ale na druhou stranu jsem měl víc času na to se zbláznit od strachu. Protože strach jsem měl, Debb je sice zlatá, ale všichni víme, že když se naštve, tak je nejlepší být od ní, co nejdál je to možné a něco mi říká, že ta má teď k naštvanosti hodně daleko, ta podle mě přímo zuří! Dobře, tohle možná nebyl ten nejlepší nápad a ani nebyl můj... jsem připravený si z Maikeyho udělat svůj ochranný štít.

J: "Jak já tě nenávidím,"...Ozval jsem se u jídelny a pomalu jsem zoufalstvím brečel.
Maikey: "Prosím tě, není ta hrozná... teda jen v případě, že se nezlobí,"...Začal se smát.
J: "Jsem fakt rád, že se tak bavíš."
Maikey: "Budeš v pohodě, uvidíš, prostě se omluv, nebuď drzej a slib jí klidně modré z nebe."
J: "Paráda, to jí rovnou můžu říct, ať mě odkrouhne."
Maikey: "Zatni zuby,"...Poplácal mě po rameni a v podstatě mě narval do dveří jídelny.

What is wrong?(7)

22. července 2016 v 0:02 | Janča
Nový díl.

JUSTIN

Probudila mě bolest snad celého těla a hlava tomu kralovala, ten pocit byl přímo příšerný, jako kdyby mi někdo vrtal přímo do lebky. Oči jsem pomalu ani nedokázal otevřít, protože jsem měl pocit, že mi je to slunce snad vypálí. Ale když jsem se rozkoukal, hned jsem věděl, kde jsem a doma v posteli to nebylo, nýbrž na pohovce u Maikeyho a Bena. Ze včerejška jsem si v podstatě nic nepamatoval, jen to, že jsem se opil a ve většině figuroval Brian, což je asi důvodem toho, proč jsem teď tady. Jen už si nejsem tolik jistý tím, zda jsem tu dobrovolně anebo naopak. A ani nevím, co je horší, zda to, že jsem dal Brianovi pocit, že s ním už nechci ani sdílet stejnou postel anebo naopak, že on jí nechce sdílet se mnou a ani bych se mu nedivil po tom, čím vším jsem ho nechal procházet posledních pár týdnů.

Maikey: "Jsem rád, že žiješ."
J: "Ne tak nahlas,"...Skuhral jsem.
Maikey: "Zasloužíš si něco horšího."
J: "Co jsem včera udělal?"...Získal si mou naprostou pozornost.
Maikey: "Krom toho, že si se zlil do bezvědomí a málem ses zabil?"
J: "Jo, krom toho,"...Protočil jsem oči.
Maikey: "No k Brianovi ses zachoval jako idiot a ke mně a Emmettovi si taky nebyl zrovna nejmilejší."
J: "Co přesně se stalo?"
Maikey: "Našli jsme tě s Emmettem u Woody's v dost zoufalém stavu, barman nám řekl, že tam sedíš už asi hodinu, oba jsme se tě snažili krotit a dostat domů, ty si ale začal být dost vzteklý a poslal si nás prakticky do hajzlu, tak jsem zavolal Brianovi a tys mezitím začal říkat věci jako, že Brianovi ničíš život a tak... no a když Brian nakonec dorazil tak si ho poslal pryč a ne moc pěkným způsobem."

What is wrong?(6)

21. července 2016 v 0:05 | Janča
Nový díl.

JUSTIN

Všechno se to komplikuje, naprosto všechno. Nechápu, jak jsem to mohl nechat zajít takhle daleko. Já jen... zkrátka ta podělaná ruka. Od toho incidentu jsem měl pocit, že mám ten třes pod kontrolou, jako by snad moje mysl nad ním měla nějakou moc a bránila mu v tom ničit mi život. Ale to se změnilo zhruba před měsícem, kdy se moje cesta opět protnula s mým tyranem ze střední - Chrisem Hobbsem. Stačilo, aby promluvil, a už jsem měl husinu po celém těle, najednou jsem měl pocit, že nemůžu dýchat, jen jsem tam tak stál a nechal ho mě urážet, přát mi smrt. Dokonce i několik minut po tom, co už byl pryč, jsem nehybně stál a třásl se. Když jsem se nakonec dokázal oklepat a dojít domů, nebyl jsem schopný Brianovi nic říct, nejen proto, že vím, jak těžké to bylo pro něho, ale taky proto, že jsem měl pocit, že bych se s tím měl vypořádat sám. Jenže v noci se dostavily i noční můry a pak to šlo ruku v ruce všechno. Další den jsem se v podstatě probudil s rukou, která vypadala jako by do ní někdo pouštěl elektrický proud. A postupně se to začalo zhoršovat, proto jsem skončil se školou, nemělo to smysl. A vlastně ani nedokážu pochopit, že jsem to dokázal před Brianem tak dlouho skrývat. Jenže včera si toho konečně všiml, a i když se zdálo, že mi uvěřil mou historku o přetažení ze školy, viděl jsem, jak mi sleduje ruku, měl obavy, ale radši nic neřekl. No a ráno jsem se opět zachoval jako vůl, všechno bylo v pohodě a pak zčistajasna ten třes zase začal a já Briana musel odehnat, jakýmikoliv způsobem to šlo.

Maikey: "Justine, kroť se trochu."
J: "Nepleť se do toho, Maikey."
Emmett: "Zlato, on má pravdu... vypadáš příšerně."
J: "Tak se na mě nekoukej!"
Maikey: "Vezmeme tě domů."
J: "Abych co? Ničil Brianovi život? To je dobrý, to zvládnu i odtud."
Maikey: "O čem to mluvíš? Nikomu život neničíš... leda tak sobě."
J: "Tak proč se staráte?"
Emmett: "Protože jsme tví přátelé... a nechceme ti jít na pohřeb."
J: "Jo, ten už jsme mohli mít z krku dávno."

Tohle byla poznámka, kterou jsem nejspíš neměl vyslovit nahlas, ale moje pusa najednou byla rychlejší, než můj opilý mozek, který nezvládal racionálně uvažovat.

What is wrong?(5)

20. července 2016 v 0:13 | Janča
Nový díl.

BRIAN

A tou překážkou byla Jennifer. "Mohu s tebou mluvit?" zněla její první otázka. Jen jsem jí vykuleně přikývnul a vydal jsem se s ní zpátky do mé kanceláře, kde jsem jí pobídl, aby se posadila. Podle jejího výrazu jsem poznal, že se mnou nechce mluvit o ničem pěkném a vzhledem k tomu, že její syn je mým... spolubydlícím, je jisté, že se ta konverzace bude týkat právě jeho. Jen už si nejsem tolik jistý, že to vlastně chci slyšet.

Jennifer: "Omlouvám se, že jsem sem tak vtrhla, ale u vás doma nikdo nebyl a Justin mi nezvedá telefon..."
B: "A děje se něco?"
Jennifer: "Víš něco o tom, že Justin nechodí do školy?"

Vzhledem k tomu, jak tu otázku položila, nebude se jednat pouze o denní absenci, o které mluvila Lindsay a něco mi říká, že ani pár denní, tohle bude horší.

What is wrong?(4)

19. července 2016 v 0:02 | Janča
Nový díl. - 12+

BRIAN

Když jsem se probudil, zjistil jsem, že je pár minut před budíkem, proto jsem se rozhodl ten čas využít k tomu, abych mohl pozorovat Justinovu klidnou, spící tvář s narůžovělými tvářemi. Při vzpomínce na dnešní noc se mi rozproudila krev a to hlavně v oblasti rozkroku. Začal jsem mu prstem brouzdat po jeho studených zádech a následně jsem přidal i rty, postupně jsem se sunul níž a níž.

J: "Hmmmm."
B: "Dobré ráno,"...Pousmál jsem se nad Justinovým pozadím.
J: "Dobré... Tohle je mnohem lepší, než budík."
B: "Ještě, aby ne... to by mě urazilo."

Justin se otočil na záda a s úsměvem na rtech si mě k sobě přitáhl, aby mě mohl políbit. Byla v tom neskutečná vášeň, jeho hravé prsty mě tahaly za vlasy a druhou rukou mě objímal tak, že mě k sobě tiskl ještě pevněji, nebránil jsem se!

What is wrong?(3)

18. července 2016 v 0:03 | Janča
Nový díl. - 15+

BRIAN

Maikey hned při mém příchodu poznal, že se něco stalo, ale taky pochopil, že o tom nechci mluvit. Ti dva si neodpustili alespoň nějaké poznámky, ale ve finále taky usoudili, že bude lepší nedráždit hada bosou nohou. Následně se mi alespoň trochu podařilo uklidnit při kulečníku, který jsem vyhrál. Jenže nemůžu tvrdit, že bych se cítil líp, vlastně jsem se cítil hůř, protože jsem sice schopný vrazit tyčí kouli do díry, ale nejsem schopný pomoct Justinovi a zároveň si od něj nechat líbit jeho výčitky.

Maikey: "Tak už mi řekneš, co se stalo?"
B: "Není o čem mluvit."
Maikey: "Blbost. Jindy by si nám všem vymáchal hubu ve svém vítezství v kulečníku, dnes ti to bylo jedno."
B: "Možná už mám priority jinde."
Maikey: "Jo jedna priorita ti sedí doma."
B: "Ne všechno se točí kolem Justina."
Maikey: "Ty ho miluješ... a protože se mezi vámi něco stalo se tu teď mučíš a vyhýbáš se mu."
B: "Jdu si objednat."
Maikey: "Briane, no tak..."

What is wrong?(2)

15. července 2016 v 0:08 | Janča
Nový díl.

BRIAN

Po delší době jsem byl v práci zase užitečný, teda já jsem pořád, jen jsem měl pocit, že dnes do všeho dávám sto procent, poněvadž poslední dva týdny se každá má myšlenka stočila k Justinovi. Vlastně je tomu tak i teď, ale vzhledem k tomu, že za chvíli končím tak si to můžu dovolit. Mám na tváři takový typický přihlouplý úsměv člověka, který má pocit, že se věci zlepšují a ten pocit já mám, musí to tak být, to, co jsem dnes zažil s Justinem ve sprše, je toho důkazem, protože v posledních několika dnech jsem se k němu nemohl pomalu ani přiblížit, proto věřím, že jeho výbuch v Babylonu byla poslední kapka v jeho špatném období.

Ted: "Jdu do jídelny, půjdeš taky?"

Chtěl jsem odmítnout, ale vzápětí jsem si vzpomněl na to, že Justin dnes přijde dýl a jelikož nevím, jak moc dýl, nechci doma vysedávat a netrpělivě na něj čekat.

What is wrong?(1)

14. července 2016 v 0:17 | Janča
Nová povídka. - 18+

BRIAN

Pozoroval jsem Justina z baru, jak tancuje s nějakým klukem a ač by mi to jindy připadalo sexy, tak dneska ne. Dneska jsem měl zvláštní hlodavý pocit okolo žaludku a ne snad proto, že bych žárlil, i když je pravda, že to, jak se k němu Justin měl, se mi nijak zvlášť nezamlouvalo, ale šlo spíš o to, že jsem měl pocit, že se s Justinem něco děje. Něco, co se mi nebude líbit, pokud na to přijdu. Vlastně ten pocit mám už nějakou chvíli. Jenže nemůžu za ním jen tak napochodovat a zeptat se ho, protože ať už jsem sebevíc hrdý na to, kam se díky mé společnosti a svojí snaze dostal, tak ode mě pochytil taky pár zlozvyků, mezi nimiž je také chorobná potřeba nedávat nikomu najevo, že mu něco je, zvlášť mně ne. Jenomže já ho znám a to až moc dobře, vždy poznám, že se mu něco děje, jen vím, že není na mně, abych ho přiměl k tomu se mnou mluvit.

Maikey: "Jste v pohodě?"
B: "Co?"
Maikey: "Jestli jste v pohodě?"
B: "Slyšel jsem tě i poprvé, jen nechápu, proč se na to ptáš."
Maikey: "Protože ty sedíš tady už se svojí třetí skleničkou a on támhle tancuje s panem sexy."

Ještě, že mám Maikeyho, který mi vždy tak krásně všechno zlehčuje, už ani nevím, jaký by můj život měl bez jeho poznámek smysl!
 
 

Reklama