"IT ISN'T WHO YOU LOVE. IT'S HOW YOU LOVE."

"PEOPLE ARE WHO THEY ARE."

Love is a human right...

Vždy a všude

Vždy a všude(11)

16. října 2014 v 6:01 | Janča
Poslední díl.

JUSTIN

Po probuzení jsem se bál otevřít oči, měl jsem pocit jako by se mi celá ta noc jen zdála, jako by se ve skutečnosti nic nestalo, jako by se to vše mělo rozplynout, jakmile je otevřu! Už jsem totiž nadále necítil Brianovo objetí ani jeho horký dech odrážející se mi na krku nebo prostě jen jeho přítomnost a to mě děsilo! Protože, jestli se to vážně všechno včera nestalo, tak právě teď otevřu oči realitě a opět budu zničený z toho, že mě Brian nechce... Že mě nemiluje! Bože, tohle mě snad jednou zabije!

Vždy a všude(10)

15. října 2014 v 5:59 | Janča
Nový díl. - 18+

BRIAN

Já jsem asi na nějakých lécích, jinak si svůj současný a nečekaný stav nedokážu vysvětlit! Vždyť já jsem nakonec i rád, že je Justin tady, že tu s ním můžu být a užívat si chvíle v lese, které mohou sice působit tak, že mi jde jen o sex, ale tak to není, teď už vím, že ne... Je to něco víc! Něco, z čeho mám strach! Něco, na co se bojím jen pomyslet, natož to dopustit! Je to tak zatraceně těžké, ale já toho kluka mám fakt rád a to mě děsí víc, než cokoliv!

Vždy a všude(9)

14. října 2014 v 5:34 | Janča
Nový díl. - 18+

JUSTIN

Tohle je naprostá noční můra plná neuvěřitelné frustrace a utrpení! Stačilo tak málo a z Briana jsem pro vztah se stal zase ten samý blb, který mě ignoruje a odhání kdykoliv má jen příležitost a to mě tak zatraceně vytáčí! Už vážně nevím, co víc mám udělat, abych pro něj byl něčím víc, než jen dobrým šukáním, kdykoliv si řekne... Chci prostě víc! Chci, aby byl jen můj, a chci, aby on chtěl, abych já byl jen jeho! Chci s ním mít vztah, který se nezakládá jen na sexu! Chci ho se vším všudy, i kdyby mě to mělo zabít! Jenže on je tak zatraceně tvrdohlavý, že to, co chci, v podstatě nemá vůbec žádnou váhu a šanci! Jsem zaseknutý v pekle ušitém mi přímo na míru... Tohle je zkrátka naprosté mučení!

Vždy a všude(8)

13. října 2014 v 5:58 | Janča
Nový díl.

JUSTIN

Smál jsem se, tak strašně jsem se mu smál! I když jen v duchu, ale smál! To prostě nemělo chybu! Nebylo chvíle, kdy by si na něco nestěžoval, ať už to byl pavouk lezoucí mu v nohavici anebo rozbité koleno, protože si pán nemohl vzít normální boty, ale ty své značkové! A nakonec když jsme šlapali ten obrovský kopec, mohl jsem za sebou slyšet jen samé "Kurva, do hajzlu, já se na to vyseru!" Takže ano, ten výlet byl zábavnější, než jsem si vůbec mohl myslet a to i přesto, jak moc jsem se na Briana pořád zlobil... Jenže copak to teď jde, když vypadá tak zatraceně sexy rozčíleně? Ani omylem! Já se mu teď budu jednoduše smát a vychutnávat si následující chvíle, které nás jistě ještě čekají během našeho výletu!

Vždy a všude(7)

10. října 2014 v 6:21 | Janča
Nový díl.

BRIAN

Tak jo to jsem opravdu posral a klidně to i přiznám! Já jsem asi vážně naprostý vůl! A neexistuje žádná omluva pro to, jak jsem s ním v podstatě zametl podlahu, vždyť tohle kdyby udělal on mně, cítil bych se nejspíš naprosto hrozně! Jenže já jsem zkrátka musel, nemohl jsem si dovolit, aby kluci věděli, že jsem s ním byl, když jsem tu s ním tam moc nechtěl být a už vůbec jsem si nechtěl přiznat, že ta chvíle v lese, ať už ta, kdy jsme leželi pod hvězdami anebo ta, kdy jsme si užívali u stromu, zatraceně líbila! Nemohl jsem dopustit, aby si Justin myslel, že se mi čas strávený s ním přímo nesmírně líbil, protože to už bych si vážně mohl vykopat ten hrob, o kterém se mi zmiňoval! Ale zase musím uznat, že mi to přímo brilantně vrátil - když mě Emmett s Tedem našli za dveřmi, tak na mě čuměli, jak na magora a mně nezbývalo nic jiného, než se vzdát a jít s nimi dovnitř, jenže jsem se neodvážil jít rovnou za Justinem do ložnice a raději jsem zůstal u krbu a uvažoval nad tím, zda by nebylo lepší skočit rovnou do něj!

Vždy a všude(6)

9. října 2014 v 5:44 | Janča
Nový díl. - 18+

JUSTIN

Vraceli jsme se s Brianem pomalu zpátky do chaty a měli jsme co dělat, abychom se někde nezmrzačili, před námi nebylo totiž vidět ani na krok a prakticky jsme se u sebe drželi, co nejblíže to šlo, abychom se neztratili jeden druhému! Chtěl jsem ho hrozně moc chytit za ruku, ale věděl jsem, že on by si to nenechal líbit, tak jsem se o něho snažil otírat alespoň paží a dá se říct, že i on dělal to samé... Ale to jsou jen dohady, u něj člověk nikdy neví! Mohl do mě přeci třeba jen omylem vrážet!

Vždy a všude(5)

8. října 2014 v 0:12 | Janča
Nový díl.

BRIAN

Jestli tohle měl být nějaký Bohův pokus o vtip, tak se vážně nepovedl! Mně to spíš připadalo jako perfektně vystřižené z nějakého hororu! Jak mě, kurva, vůbec mohlo napadnout chtít vzít Teda? Ne, lepší otázka je... Jak jsem mohl být tak blbej a ráno se zvednout z postele, abych jel s nimi? Na to neexistuje vůbec žádná odpověď a to s tím Tedem je přímo třešnička na dortu! A přitom jsem tak moc chtěl, aby to byl Justin, který by se vedle mě nacházel po celou dobu té tří hodinové cesty do té barabizny uprostřed lesa! A to i přesto, jak moc mě vytáčí jeho přítomnost prakticky vždy a všude!

Vždy a všude(4)

7. října 2014 v 6:06 | Janča
Nový díl.

JUSTIN

Myslel jsem, že zešílím! Ne to je naprosto slabý výraz! Tohle totiž bylo něco absolutně nepředstavitelného! Když už do mě Emmett nehustil ty jeho výmysly o módě, tak se kluci rozhodli, že budou zpívat... No umíte si to představit! A já po celou cestu musel předstírat, jak skvěle se bavím a přitom jediné, co jsem chtěl, bylo sedět v autě s Brianem... Ale počkat, tam s ním přece sedí Ted! Prostě nedokážu pochopit, že mi tohle Brian udělal, že mě takhle sprostě vyměnil... Za Teda! Proboha, vždyť ho ani nemá rád! Tak na co, sakra, myslel? To se mě opravdu chtěl tak moc zbavit, že si vzal na krk toho nudného účetního? Jeho slova, ne moje! Podle něho je Ted ten nejnudnější společník, tak co se změnilo, že je z něho najednou ten nejlepší na tří hodinovou cestu?! Momentálně bych ho nejraději zaškrtil!

Vždy a všude(3)

6. října 2014 v 5:58 | Janča
Nový díl.

JUSTIN

Možná jsem to přehnal. Ne, určitě jsem to přehnal! Vždyť po tom, co jsem u Woody's předvedl, po tom, jak jsem ho tam prakticky vydíral jeho vlastními metodami, neexistuje vůbec žádná šance, že se dneska ukáže na tom srazu a pojede s námi, jak by řekl on - do divočiny! Vždyť já ho zcela zazdil, použil jsem medicínu Briana Kinneyho proti Brianu Kinneymu a to je, sakra, důvod, aby mě zabil! Já musím být naprosto blbej, jinak si nedokážu vysvětlit to, že jsem si něco takového dovolil, nechal jsem se jím naprosto vyvést z míry a dopustil jsem, že mě teď bude nesnášet ještě víc, tedy pokud je to vůbec možné... Měl bych opravdu zmizet z povrchu zemského! Všichni by ode mě měli klid nebo spíš já od sebe!

Vždy a všude(2)

3. října 2014 v 0:14 | Janča
Nový díl.

BRIAN

Namířil jsem si to rovnou k Woody's, to je totiž to jediné místo, na které jsem spoléhal, že mě právě teď zajisté dokáže uklidnit... Alespoň jsem v to tedy doufal! Usedl jsem na barovou stoličku a ihned jsem si začal objednávat, bez panáka slušného pití bych totiž asi jinak někoho zavraždil a pravděpodobně sebe samotného! Alespoň bych měl konečně od všeho a všech jednou pro vždy pokoj! Tohle totiž opravdu může potkat jedině mě, nechápu, jak po mně Debbie může žádat, abych si to klíště s sebou sbalil do ruksaku a odcestoval s ním do nějaké chaty v pralese, když přesně tam jsem měl v plánu jet jen proto, abych se ho alespoň na jeden blbej víkend zbavil! Já fakt žasnu, naše slavná Debbie pro jednou není v myšlení moc inteligentní a nápaditá jako obvykle!

Vždy a všude(1)

2. října 2014 v 0:06 | Janča
Nová povídka.

BRIAN

Vždy a všude - to by měl být Justinův pokřik! Protože přesně to ho naprosto do detailu vystihuje, kdykoliv se někam podívám, tam stojí on... V Babylonu, v jídelně, u Woody's, v Debbiiným domě, u mě v loftu... Prostě všude, kde to jen jde! Začínám uvažovat o tom, že si nechám udělat soudní zákaz alespoň na dvě stě metrů, ale i to by nejspíš bylo málo! Je to zkrátka šílenec a já už pomalu začínám přicházet o své nervy!
 
 

Reklama