"IT ISN'T WHO YOU LOVE. IT'S HOW YOU LOVE."

"PEOPLE ARE WHO THEY ARE."

Love is a human right...

Významný den

Významný den(3)

1. října 2014 v 0:14 | Janča
Poslední díl. - 18+

BRIAN

Asi jsem byl hodně naivní, když jsem se domníval, že v Kinneticu přijdu na jiné myšlenky, protože jsem za svým stolem seděl už celou hodinu a místo toho, abych vyplnil tu kupu papírů, jsem se neustále ztrácel v té hromadě nápadů, které by se mohly týkat Justinovo zákeřné pomsty a z toho mi bylo celkem úzko! Civěl jsem skrz ty skleněné dveře a vypadal, jak naprostý pitomec, moji zaměstnanci si museli myslet, že na něčem, jedu protože můj výraz, aniž bych ho viděl, tomu určitě odpovídal, ale já je ani nevnímal, byl jsem myšlenkami naprosto jinde nebo alespoň do chvíle, než se před sklo postavil Ted s tím svým vtíravým úsměvem, mávající na mě jak debil...

Významný den(2)

30. září 2014 v 0:32 | Janča
Nový díl.

BRIAN

To jsem vážně takovej debil nebo to má mysl vytěsnila zcela úmyslně, jen abych nemusel myslet na ty romantické sarapatičky?! Vždyť tohle se opravdu mohlo stát jenom mně a nedivte se tak moc, vím že je u mě divné nebo spíš neuvěřitelné, že si z toho dělám hlavu, vždyť bych nad tím přeci měl jenom mávnout rukou a věnovat se nějakému zadku v Babylonu, ale ono to není tak jednoduché, ne když ten, s kterým bych měl dnes slavit tzv. výročí, je právě Justin! Vím, jak je paličatý a že si tohle za rámeček rozhodně jen tak nedám... Jednoduše s ním nechci být rozhádaný anebo s ním vést tichou válku! To totiž přímo nenávidím a vraždil bych, kdykoliv mezi námi něco takového probíhá! Jenže teď už je stejně pozdě, za prvé, dnešní den končí přesně za 32 minut a za druhé, já jsem doma, zatímco Justin s Kenem, kdo ví kde!

Významný den(1)

29. září 2014 v 0:22 | Janča
Nová povídka.

BRIAN

Co jsem zase udělal tak hroznýho, že se musí chovat jako naprostý idiot?! Nedal jsem na záchodě prkýnko dolů nebo co? I když tohle by mu přece vadit nemělo! Tak co, sakra? Sedl si snad na ježka?! Každopádně, ať už je to cokoliv, má kvůli tomu pěkně pocuchané nervy, až tak, že mě raději ignoruje a věnuje se okukování všech zadků kolem! Jo, něco jsem ho rozhodně naučil! Ale praktikovat to v mé přítomnosti by zrovna opravdu nemusel! Co bych ale mohl očekávat, když za prvé, já v jeho přítomnosti dělám to samé a za druhé, když má takovou zákeřnou náladu, která se mi vůbec, ale vůbec nelíbí!
 
 

Reklama