"IT ISN'T WHO YOU LOVE. IT'S HOW YOU LOVE."

"PEOPLE ARE WHO THEY ARE."

Love is a human right...

Vyčerpání

Vyčerpání(10)

21. ledna 2015 v 0:10 | Janča
Poslední díl. - 18+

BRIAN

Nemůžu uvěřit tomu, že jsem to vážně udělal, že jsem se opravdu vydal do New Yorku pro toho budižkničemu, co vydal? Já už jsem tady a snažím se ho najít! Bohužel tady se mi nenabízí pouze pár možností jako je třeba Debbie, Lindsay nebo Daphne, tady je to jako hledat jehlu v kupce sena! Přísahám Bohu, že jestli ho najdu, tak ho už asi vážně zabiju! Jak ho mohlo napadnout sebrat se a vydat se se zrovna do New Yorku? Neříkám, že je na něm něco špatného, vlastně jak tak vidím, je to úžasné město, ale jestli chtěl Justin drama, mohl zkusit třeba Afghánistán!

Vyčerpání(9)

20. ledna 2015 v 0:08 | Janča
Nový díl.

BRIAN

Jestli jsem někdy říkal, že se mi všechno hroutí pod rukama tak vážně nevím, co mám říkat teď, nejen, že jsem ztratil to jediné, co v mém životě dávalo smysl a ještě k tomu vlastní vinou, ale už nejsem schopný ani něčeho tak žalostného jako je zpít se do bezvědomí, což je právě to jediné, co by mi právě teď pomohlo se vzchopit a stát si za tím, že poslat ho pryč, bylo správné rozhodnutí, ačkoliv nebylo... Kurva! Nesnáším, ne přímo nenávidím, když se moje srdce a moje hlava rozhodnou mezi sebou válčit o tom, kdo má pravdu, hlava říká, že jsem líp ani udělat nemohl, že jsem se zbavil té přebytečné zátěže a zase se můžu v klidu vrátit k žití svého bezchybného, svobodného života, ale pak je tu ten neméně důležitý orgán, který bohužel i já vlastním a ten říká, že jsem udělal tu největší chybu svého mizerného života, života, který mi nedává vůbec žádný smysl, života, kterým se jen proplouvám, jak nejlíp svedu, to otravně bijící srdce mi připomíná, že s ním jsem byl nejšťastnější za celý svůj život a teď je to všechno nenávratně ztraceno!

Vyčerpání(8)

19. ledna 2015 v 5:31 | Janča
Nový díl.

JUSTIN

Mám za to, že všechno co se mohlo podělat, se podělalo nebo spíš já to podělal a to naprosto! Ani si nedokážu zdůvodnit to, jak jsem mohl zapomenout na něco tak primitivního a zároveň důležitého, obzvlášť když mi to Brian neustále připomínal, až mi s tím někdy lezl na nervy, připadal jsem si jak malej kluk, kterému se to musí zopakovat snad milionkrát... No a jak je vidět, něco na tom bude! Kdybych přemýšlel, nic z toho by se nestalo, Brian se dokonce choval jako nikdy předtím, tak hezky, mile a něžně, prostě jsem začínal nabírat dojmu, že z toho opravdu něco bude, ale já to pak takhle zničil... Bože můj!

Vyčerpání(7)

16. ledna 2015 v 0:14 | Janča
Nový díl.

BRIAN

Kdybych nebyl idiot a neměl s ním žádné slitování, vyhodil bych ho už dávno a nic z toho by se nestalo a všechny moje věci by byly na svém místě, místo toho jsem však byl zaslepen svou touhou po něm a stálo mě to vykradení loftu! Nejen, že mi vzali televizi a počítač, ve kterém jsem měl velmi důležité soubory do práce, ale dokonce mi ukradli i moje podělaný oblečení, musel bych se nad touhle celou situací smát, kdybych přímo neumíral touhou ho zabít, hodně krutou a pomalou smrtí!

Vyčerpání(6)

15. ledna 2015 v 0:04 | Janča
Nový díl.

JUSTIN

Zdálo se, že mi to vychází, Briana jsem svým prohlášením, že mu do toho nic není, naprosto odrovnal a měl jsem z toho skvělý pocit, možná bych neměl a místo toho bych se měl raději strachovat z toho, jestli jsem to náhodou nepřehnal a nepodepsal si tím spíš ortel smrti, ale něco mi říkalo, že to splnilo svůj účel a Brianovi teď v hlavě určitě hlodá, co se se mnou děje a jsem si jistý, že to bude chtít zjistit, což je cílem této mise - přinutit ho se o mě zajímat, což bude vést k jedinému - k uvědomění si, že mu na mně záleží a tím pádem budu mít žití s ním jisté na padesát let dopředu!

Vyčerpání(5)

14. ledna 2015 v 0:09 | Janča
Nový díl.

BRIAN

Dneska jsem nejspíš vstal levou nohou anebo spíš mé podvědomí, rozhodnuté se ho zbavit, se ukvapilo k tomuhle chování vůči němu. Prostě jsem měl špatnou náladu, blbě jsem se vyspal, protože jsem se snažil vymyslet způsob, jak ho vyšoupnout a zkrátka mi to začalo lézt na nervy, protože cítím, že se začínám měnit, moje staré já by ho prostě klidně vytáhlo za vlasy na ulici, ale tohle se snaží jednat šetrně, což vůbec není v pořádku a mému egu se to ani trochu nelíbí a ani mu to neprospívá a nejspíš proto jsem se rozhodl s ním jednat jako moje staré já! Ale jakmile jsem na něj zařval, že mám důležitější věci na práci než je on a práskl dveřmi od koupelny, musel jsem se o ně opřít, a poté se sesunout k zemi, nevím, čím to bylo, ale cítil jsem se naprosto pod psa a jediné, co jsem chtěl, bylo, vrátit se za ním a omluvit se, ale nakonec jsem se překonal a šel se raději vysprchovat.

Vyčerpání(4)

13. ledna 2015 v 0:12 | Janča
Nový díl.

JUSTIN

Takový strach a takovou nejistou, co jsem zažíval, než se vše ujasnilo, bych asi nepřál ani tomu největšímu nepříteli na světě, opravdu jsem si do poslední chvíle myslel, že mě pošle pryč i přes to, jak moc jsem doufal, že to neudělá a doufal jsem správně, opravdu to neudělal, dokonce mi potvrdil, že je všechno v pořádku! Daphne měla pravdu, sex nám vždycky vyřeší všechno, sice nevím, zda je to úplně nejlepší, přeci jen bych byl radši, kdybychom si někdy promluvili přímo, ale pokud je sex pro Briana dobrý, pro mě taky a to nemyslím v oblasti kvality v té je přímo famózní, ale v té oblasti řešení problémů, v té s ním nemám problém, protože mi to vždycky zajistí, že mi Brian odpustí, ať už ze mě šílí sebevíc anebo je ze mě vyčerpaný, až za hranice možností, on mi prostě vždycky všechno promine, protože si uvědomí, že nechce nikoho jiného, ale mě!

Vyčerpání(3)

12. ledna 2015 v 0:03 | Janča
Nový díl. - 18+

BRIAN

Měl jsem rozhodnuto - Justin musí z domu! Nebo alespoň jsem měl rozhodnuto, dokud jsem neotevřel dveře loftu a neuviděl spát jeho dokonalost na pohovce u zapnuté televize, za což bych ho taky opravdu někdy s chutí zabil, on přeci platí elektřinu, pan milostivý, že?! Každopádně jakmile jsem spočinul pohledem na jeho bezchybném, andělském výrazu, naprosto jsem roztál a jediné, na co jsem mohl myslet, bylo, jak moc ho chci! Přistoupil jsem tedy k pohovce ještě blíž, abych jej viděl detailněji, byl tak šíleně roztomilý, až jsem tomu téměř nemohl uvěřit, tomu, že zrovna mně přijde něco spíš dokonce někdo - roztomilý, ale on takový zkrátka je a naprosto mě tím odrovnává!

Vyčerpání(2)

10. ledna 2015 v 0:01 | Janča
Nový díl.

JUSTIN

Společné soužití s Brianem mi naprosto vyhovuje a nemám k němu žádné výhrady a i když možná budu znít moc naivně, tak myslím, že i Brian je v tomhle ohledu naprosto v pohodě, ano občas se tváří jako, že by mě nejraději zabil, ale v tom si opravdu nemáme co vyčítat anebo mě často upozorňuje na to, že tohle je jen dočasné, ale já vím, že není, já miluju jeho a on miluje mě, jen on o tom možná ještě neví nebo spíš ví, jen je to uvnitř něho opravdu hluboko a on si to jen tak nechce připustit, jenže ani to nemění nic na tom faktu, že on mě prostě chce a chce, abych mu byl na blízku co nejdéle to půjde, tím jsem si jistý!

Vyčerpání(1)

8. ledna 2015 v 0:18 | Janča
Nová povídka.

BRIAN

Mít doma 17 letého, dospívajícího puberťáka mi opravdu začíná přerůstat přes hlavu, pokud jsem si myslel, že před pár týdny to bylo hrozné tak nevím, jak to mám nazvat teď, je to sakra vyčerpávající! Sice ty okamžiky, kdy se můžu kochat pohledem na jeho zadek a celkově jeho celé nahé tělo ploužící se loftem nebo vzít si ho kdykoliv se mi zachce, jsou opravdu skvělé, ale ty zbylé chvíle strávené s ním v těchto metrech čtverečních mě opravdu dohánějí k šílenství... Všude kam se podívám, tam je jeho bordel, lednice je neustále prázdná, v kuchyni hory nádobí nebo kdykoliv, kdy přijdu domů, hraje tam hlasitá, uši trhající hudba a nemluvě o těch Daphniiných návštěvách v brzkých ranních hodinách... Prostě už jsem zkrátka na pokraji svých sil!
 
 

Reklama