"IT ISN'T WHO YOU LOVE. IT'S HOW YOU LOVE."

"PEOPLE ARE WHO THEY ARE."

Love is a human right...

Všechno je jednou poprvé

Všechno je jednou poprvé(7)

2. března 2014 v 0:06 | Janča
Poslední díl. - 18+

BRIAN

Všechno jsem měl perfektně naplánované a věřil jsem, že to všechno musí proběhnout hladce, ale nakonec jsem byl vyděšenější a vynervovanější než jsem si vůbec dokázal představit. Ten strach z neúspěchu, z odmítnutí a z Justinova zklamání byl tak veliký a málem mě celého pohltil. Jasně, snažil jsem se před ním tvářit úplně vyrovnaně a nejvíc v pohodě jak jen to šlo a vlastně díky mým přetvařovacím schopnostem to pro mě nebyl zas takový problém, jak se na první pohled mohlo zdát... Teda až do té chvíle!

Všechno je jednou poprvé(6)

1. března 2014 v 6:30 | Janča
Nový díl. - Možná trošku moc přeslazené, ale já prostě neodolala Smějící se

JUSTIN

Tak tohle jsem vážně nečekal, ještě včera jsem z domova odcházel naštvaný a pak se odpoledne vše zničehonic změnilo... Brian si pro mě došel až do práce a odtáhl mě k nám domů, kde jsme si dopřáli to co už dlouho ne a bylo to famózní a nezapomenutelně krásné, ta láska, kterou jsem během toho cítil byla tak neuvěřitelně úžasná a doslova obrovská a pak když jsem zjistil, že má strach z toho, že bych ho opustil tak se mi sevřelo srdce, uvědomil jsem si totiž, že mu to poslední dobou dávám najevo a to jsem rozhodně neměl v úmyslu, sice to v posledním čase mezi námi není zrovna nejlepší, ale to neznamená, že bych od něj jen tak odešel... Teda opravuji, nebylo to mezi námi nejlepší, ale mám takový pocit, že se všechno mění k lepšímu, poněvadž teď čekám na Briana, který si pro nás připravil naše první rande.
Byl jsem nedočkavostí jak na trní a když Brian konečně vyšel z koupelny tak jsem skoro pod tíhou jeho dokonalosti omdlel... Měl na sobě černě kalhoty, které krásně obepínají jeho perfektní zadek, nezapomněl taky na své oblíbené černé tílko, které mu zvýrazňuje jeho prsní svaly, vlasy měl do toho svého neodolatelného rozcuchu a byl navoněný tou nejkrásnější voňavkou, která existuje a s jistotou mě omamovala...

Všechno je jednou poprvé(5)

28. února 2014 v 0:27 | Janča
Nový díl. - 18+

BRIAN

Existuje mnoho způsobů, kterými bych mohl popsat to, co mezi sebou s Justinem máme, mohl bych to říct, napsat a dokonce i předvést, ale nikdy bych dostatečně nevyjádřil ty pocity, které ve mně Justinova přítomnost vyvolává, dostatečně bych nevyjádřil tu lásku, kterou k tomuhle blonďatému štěněti cítím, nikdy bych dostatečně nevyjádřil to štěstí, které se s jeho příchodem objevilo v mém kdysi neexistujícím srdci. Za všechno dobré co se v mém životě za posledních šest let objevilo vděčím jen a jen Justinovi a jsem přesvědčen, že by mě už nikdy nikdo nemohl udělat šťastnějším než on... Vždyť on mi vlastně zachránil život, kdo ví kde bych se teď nacházel nebo kým bych byl kdyby se tohle slunce jednoho dne neobjevilo a neočarovalo mě svou dokonalostí natolik, že mě přinutilo cítit něco, co jsem myslel, že nikdy nemůže existovat, obzvlášť v mém srdci!

Všechno je jednou poprvé(4)

27. února 2014 v 6:13 | Janča
Nový díl.

JUSTIN

Nevím, proč jsem se na něho tak naštval, věděl jsem přece, že s něčím takovým prostě souhlasit nebude... Bylo mi to jasné hned od chvíle, co to Daphne vyslovila, ale tak nějak jsem doufal, věřil, toužil, že by nakonec přeci jen mohl souhlasit, že by to udělal nejen pro mě, ale i pro náš vztah, který se tak nějak rozpadá... Ale je to Brian, takže doufání v tomhle případě prostě nemělo smysl, ale přesto se tu zklamání objevilo!

Všechno je jednou poprvé(3)

26. února 2014 v 0:03 | Janča
Nový díl. - 15+

BRIAN

Do večera to byla celá věčnost a já se touhou po tom mém štěstíčku málem zbláznil. Kdykoliv jsem chtěl zvednout telefon, vytočit číslo a slyšet alespoň jeho hlas tak vždycky někdo vtrhnul do kanceláře s dalším štosem papírů k podepsání a to mi opravdu lezlo krkem. Chtěl jsem se ujistit, že je mu líp a že celou noc nestrávíme u záchodové mísy, ale na nějakém příjemnějším místě, jako je třeba postel.
Když už jsem konečně vyplnil a podepsal poslední listinu, tak se mi šíleně ulevilo. Vypnul jsem počítač, hodil na sebe kabát a chtěl jsem se vydat domů za tím sluníčkem, ale přesně u dveří mě zastihl Theodhor s dalším mučením...

Všechno je jednou poprvé(2)

25. února 2014 v 0:36 | Janča
Nový díl.

JUSTIN

Přiznávám, že včera jsme to s Daphne opravdu přepískli nebo vlastně spíš jenom já, ona se mě totiž naopak snažila krotit, ale bylo to těžké, protože mi celý den vyprávěla o nějakém novém klukovi, který se objevil v jejím životě a ona se do něho bláznivě zamilovala a teď s ním zažívá úžasné chvíle... Tiše jsem jí opravdu záviděl, protože začáteční zamilovanost je ta nejlepší a my s Brianem už jsme spíš takovej stereotyp, za což bych měl asi být rád, že mi neutíká za jinými a je jen se mnou, ale prostě mi něco chybí a opravdu moc bych chtěl, aby se náš vztah, ke kterému se Brian konečně přiznal, trochu okořenil!

Všechno je jednou poprvé(1)

24. února 2014 v 16:46 | Janča
Nová povídka.

BRIAN

Dneska se ze mě stal odkopnutý pes... Justin vyrazil za dobrodružstvím s Daphne, Maikey má podle něho romantickou večeři s profesorem, Ted si někde užívá s Blakem a Emmett si pravděpodobně dělá pedikúru a pleťové masky, dokonce i Debb má svoje plány s Carlem a jen já jsem zůstal na ocet ve svém vlastním nudném bytě, kde se můžu buď zničit na běžícím páse anebo se pokusit udělat to, co ani nevím, jak se dělá - uklidit to tady trochu. No zvolil jsem třetí možnost - Lehl jsem si do postele a doslova odpočítával minuty, než se Justin uráčí přijít z toho jejich dobrodružství nebo, jak tomu kurva říkají. Už jsem začínal být netrpělivý, jelikož už tady měl být před necelými dvěma hodinami a samozřejmě si vypnul telefon, takže jsem ani neměl možnost mu zavolat a zjistit, jestli ho náhodou nesežrala smečka hladových vlků.
 
 

Reklama