"IT ISN'T WHO YOU LOVE. IT'S HOW YOU LOVE."

"PEOPLE ARE WHO THEY ARE."

Love is a human right...

Vražedný pocit

Vražedný pocit(3)

20. března 2014 v 0:16 | Janča
Poslední díl. - 18+

BRIAN

Už je to dva dny co jsme s Justinem oba jaksi mimo hru a skučíme v posteli, jen já ale nejsem tak nápadný jako on a snažím se svoje utrpení držet na uzdě a být mu se zbytkem své síly alespoň trochu oporou. U záchodové mísy se doslova střídáme a modlíme se, aby se stal nějaký zázrak, který by nás z tohohle utrpení vysvobodil a ačkoliv je nám zle oběma stejně tak se spíš bojím o Justina než o sebe, nerad vidím, když mu není dobře, třese se zimou a doslova hoří, ale já mu bohužel nejsem schopný nijak pomoct, když se vlastně ani nedokážu postavit na nohy bez toho, abych neměl pocit, že jsem právě zemřel, jediné co tak vlastně můžeme dělat je, že se vzájemně zahříváme našimi rozpálenými těly!

Vražedný pocit(2)

19. března 2014 v 5:12 | Janča
Nový díl.

JUSTIN

Tohle je opravdu vražedný pocit, protože vědět, že je Brianovi zle je přímo nesnesitelné, ale za tu jeho tvrdohlavost bych jej nejradši zavraždil. Ale on je přece bůh, kterého nikdy nic nepřemůže, na všechno si stačí sám a nechat někoho aby se o něho postaral, to je přece mimo jeho ligu, takže teď radši bude v Kinneticu trpět jen aby mi dokázal, že měl pravdu, ale já mu ikdyž nerad přeju, aby mu bylo ještě hůř za to, jak si se svým zdravím zahrává!

Vražedný pocit(1)

18. března 2014 v 5:27 | Janča
Nová povídka.

BRIAN

Zdálo se mi, jako kdybych se probudil z jedné noční můry do další až na to, že tohle byla krutá realita v podobě největšího nepřítele Briana Kinneyho. Otevřít oči pro mě bylo téměř nemožné, při každém byť nepatrném pootevření jsem měl pocit, že mi hlavou projela střepina, ústa jsem měl naprosto vyprahlá a celý jsem se třásl zimou, ačkoliv podle teploty mého těla mi připadalo, že jsem spíš několik desítek minut stál v hořícím domě. Měl jsem pocit, že se ta postel se mnou točí a můj žaludek si dělá párty na kterou očividně nejsem zvaný, přísahám bohu, že kdybych to nedokázal zastavit tak bych veškerý velmi malý obsah svého žaludku vyhodil někde opodál, protože do koupelny bych to určitě nestihnul. Nejspíš kdyby tohle byla jenom kocovina tak bych si řekl, že si to zasloužím, ale byl jsem si jistý, že včera mým hrdlem maximálně protekla minerálka, takže za tímhle stoprocentně stálo něco jiného, ale já přece nejsem nějaký malý teplouš, takže se vzchop Kinney a začni něco dělat!
 
 

Reklama