"IT ISN'T WHO YOU LOVE. IT'S HOW YOU LOVE."

"PEOPLE ARE WHO THEY ARE."

Love is a human right...

Večírek

Večírek(6)

18. dubna 2014 v 0:18 | Janča
Poslední díl. - 18+

JUSTIN

Tohle jsem potřeboval nějak zpracovat a v Pittsburghu by se mi to rozhodně nepodařilo, ne kdy jsem věděl, že na Briana můžu narazit prakticky kdekoliv a to by asi nedopadlo dobře. Kdybych jen trochu tušil, co má v plánu tak bych nikdy tak moc netoužil, aby na ten večírek dorazil a alespoň na jeden večer předstíral, že jsme pár. Nikdy by mě nenapadlo, že by byl něčeho takového schopný... No ovšem, že byl vždyť, je to přece všemohoucí Brian Kinney, kterého nikdy nikdo před ničím nezastaví, co chce, to prostě udělá a je mu jedno, koho tím naštve nebo, komu tím ublíží!

Večírek(5)

17. dubna 2014 v 8:03 | Janča
Nový díl.

BRIAN

Já jsem opravdu takovej idiot! Co jsem si, sakra, myslel, že dělám? Vždyť jediného, čeho jsem tím docílil je, že mě teď všichni nenávidí, ano všichni, včetně Justina a já budu rád, pokud se mnou ještě někdy promluví. Justin šel radši k někomu přespat, předpokládám, že k Debbie, než aby musel strávit noc ve stejném bytě jako já a když odcházel tak se ani nezdálo, že by měl v plánu se vrátit. Tak moc jsem ho mezi těmi dveřmi chtěl zastavit a omluvit se mu, ale radši jsem ho nechal jít, než abych musel zradit sám sebe, svoje ego!

Večírek(4)

16. dubna 2014 v 5:48 | Janča
Nový díl.

JUSTIN

Někdy opravdu Debbie závidím, že se k Brianovi dokáže dostat tak, jak já ne a přesvědčí ho k věcem, ke kterým já nedokážu, byla opravdu úžasná a Brian nakonec svolil k tomu, aby se to konalo u něho v loftu, dokonce se chová úplně jinak, jako kdyby se původně vůbec nesnažil ten večírek sabotovat, jako kdyby se na to naopak těšil, a já si nejsem jistý, jestli mě tahle jeho změna názoru má těšit anebo naopak děsit, ale to už je asi jedno protože zbývá už jen pár hodin a všechno vypukne.
Brian ráno odešel brzy především proto, že Emmett si stojí za rčením "Čím dřív, tím líp," takže u nás byl už v 8 hodin, aby to tady dal pořádně do kupy a zrealizoval svoje představy a nápady!

Večírek(3)

15. dubna 2014 v 5:28 | Janča
Nový díl.

JUSTIN

Tušil jsem, že s tím Brian nebude souhlasit, ale ani ve snu mě nenapadlo, že se k tomu bude stavit až takhle, s takovým odporem a téměř vztekem. Ale co jsem mohl čekat, vždyť ho přece znám, on nikdy nesvolí k něčemu, co sám nechce nebo nevymyslí. Zkoušel jsem naprosto všechno - prosil jsem ho, líbal jsem ho, sváděl jsem ho, přesvědčoval jsem ho - ale ani jedno z toho nebylo dost dobré, jediné čeho jsem se dočkal, bylo, že se ke mně nakonec otočil zády a už se mnou neprohodil ani slovo. Nechápal jsem to, aby kvůli tomu vyváděl až takhle, mi přišlo přes čáru, ale radši jsem jej nechal a dál jsem se v tom už nešťoural. Poté jsem se usnul, jak nejrychleji jsem mohl, abych na to nemusel myslet, a ještě jsem se trochu pomodlil, abych následující ráno přežil!

Večírek(2)

14. dubna 2014 v 6:10 | Janča
Nový díl. - 18+

BRIAN

Někdy si opravdu připadám, jako kdybych se nacházel v kolektivu naprostých šílenců, jejichž nápady ani nejdou označit dost zastrašujícím slovem. Stejně jako ten dnešní Emmettův - co to, sakra, je ten pohodový večírek? Jak se tomu vlastně může říkat večírek, když tam není sex ani chlast? Tohle je opravdu hodně velká atrapa heterosexuálů, tak jak si vůbec ten cvok může myslet, že po mě něco takového bude požadovat a já s tím nadšeně budu souhlasit? To dřív zamrzne peklo, do kterého mám stejně podle každého namířeno, než se někomu podaří mě dostat na večírek - omyl, na pohodový večírek. Kurva, já fakt žasnu!

Večírek(1)

13. dubna 2014 v 8:40 | Janča
Nová povídka. - Po jednodenní pauze tu máte něco, co vzešlo z naprostého vyčerpání a nedostatku inspirace Smějící se Tak snad se vám to bude líbit Usmívající se

JUSTIN

Měl jsem pocit, že na mě všechno padá, takhle vyčerpaně jsem se už dlouho necítil a za trochu spánku bych snad i zabíjel. Ranní šichty v jídelně ze mě vysávají veškerou energii, ale Debb jsem slíbil, že jí budu pomáhat, obzvlášť teď, když jsem jediný, kdo jí může být nápomocný, takže mi nezbývá nic jiného, než zatnout zuby a přežít to! To se však lehce říká, než udělá, obzvlášť, když tu na mě během poletování mezi stoly upřeně hledí Brian. Flirtuje se mnou jen očima, ale i tak mě to zatraceně vzrušuje a já bych se na něho nejraději vrhnul, na to si energii opravdu dokážu najít, ale to si ještě na pár hodin budu muset odpustit.
Bylo mi ho hrozně líto, když tam do něho Ted s Emmettem hustili ty svoje výmysly a on se jen tak tak ovládal a bylo dost znatelné, že i on by nejraději utekl pryč, ale jediné, co ho tu drželo, jsem byl já, to můžu s jistotou říct!
 
 

Reklama