"IT ISN'T WHO YOU LOVE. IT'S HOW YOU LOVE."

"PEOPLE ARE WHO THEY ARE."

Love is a human right...

Večeře

Večeře(6)

4. prosince 2014 v 0:04 | Janča
Poslední díl.

BRIAN

To, že Justin zmizel za Jennifer do kuchyně, mi trochu ztížilo situaci, nevěděl jsem, jak se chovat, co dělat a co říkat, což je dost divné, protože já vždycky vím všechno, ale teď jsem jen stál jak solný sloup s Gusem v náruči, který mi vyprávěl, co dnes zažil ve školce a mně z toho začínala jít pomalu hlava kolem, neberte to špatně, svého syna miluji nade vše, ale když vám vypráví o všech těch dětských radovánkách, které jste vy nikdy nezažil, je pak těžké to poslouchat, každopádně jsem to obstál a následně jsem ho propustil ze své náruče, poněvadž byla na řadě Debbie s Vicem, kteří si jeho zážitky taky bez pochyby musejí vyslechnout, jen oni pro to budou mít asi trochu větší pochopení!

Večeře(5)

3. prosince 2014 v 0:10 | Janča
Nový díl.

JUSTIN

Seděl jsem přikovaný na sedadle spolujezdce vedle tichého Briana a v hlavě jsem si přehrával všemožné scénáře dnešního večera a ani jeden z nich neměl dobrý konec, což může znamenat jen dvě věci, buď to jsem přímo neskutečný pesimista, který všechno vidí černě anebo to zkrátka nedopadne dobře!
Tohle je vážně ironií osudu, myslím ta skutečnost, že to byl Brian, koho jsem nejprve musel přemlouvat nutit a kdo ví co ještě, aby na tu večeři přistoupil a ve finále je to on, kdo uklidňuje mě a snaží se zabránit tomu, abych náhodou nevyskočil za jízdy z auta a neutekl někam hodně daleko! Ze všeho nejhorší na tom je, že tam budou naprosto všichni, koho známe, kdybychom byli pozvaní jen my dva, nikdo by se o té možné ostudě anebo případně naprosto zničené večeři, nemusel dozvědět, ale takhle je to jako bych si nahý stoupl na jeviště a všichni tomu byli svědky, kteří mi to budou připomínat až do mé smrti a nejen mně, ale i Brian to pak nebude mít moc jednoduché, pokud se něco zvorá anebo se zkrátka neudrží a vyletí, to ho pak všichni budou propichovat vražedným pohledem a bude nucen poslouchat jedovaté poznámky... Divím se, že mě radši nezabil místo toho, že na to přistoupil!

Večeře(4)

2. prosince 2014 v 0:02 | Janča
Nový díl.

BRIAN

Když jsem ráno otevřel oči tak kromě menší bolesti hlavy, která mi v ten moment projela jako střep mozkem, jsem spatřil to nejkrásnější, co jsem právě teď spatřit mohl - Justinovu andělskou tvář! Musel jsem se na něj upřeně dívat a vychutnávat si to potěšení a to štěstí, které mi je poskytováno už jen tím, že ho mohu vidět! Myslím, že hodně lidí na světě by mi mohlo neskutečně závidět, ale to je jejich problém, tohle blonďaté štěně je prostě celé moje a já se ho nehodlám jen tak vzdát a to ani proto, že mi občas dokáže pocuchat náladu nebo mě uvrtat do naprosto šílených nápadů jako je třeba dnešní večeře s jeho milovanou mámou a bandou těch pošahanců! No jo, říká se přeci, že láska nezná meze!

Večeře(3)

1. prosince 2014 v 7:09 | Janča
Nový díl. - 18+

JUSTIN

Nevím, co přesně se s Brianem stalo, že tak najednou úplně otočil a místo nutkání a především pokusu o to mě nějakým krutým způsobem zabít, si mě přímo nepřekonatelnou rychlostí odvedl rovnou do zadní místnosti, kde jsme zažili něco naprosto nepředstavitelně úžasného a nezapomenutelného, a hned poté jsme spolu tančili uprostřed parketu tak zamilovaným způsobem, že by mi to snad nikdo nevěřil, kdybych mu to vyprávěl, ale já tam byl a všechno se to opravdu stalo, všechno to bylo naprosto úžasné, jen se trochu bojím toho, že za tím opět něco bude anebo už jsem zkrátka tak paranoidní, že mě tohle v mém podvědomí děsí, ačkoliv nemusí a Brian se mi třeba jen pro jednou snaží opravdu vyjít vstříc bez nějakých vedlejších úmyslů, i když přemluvit nebo spíš přinutit, jak by řekl on, jej k tomu bylo nejprve téměř nad mé síly!

Večeře(2)

28. listopadu 2014 v 0:05 | Janča
Nový díl. - 18+

BRIAN

Myslel jsem, že ho snad proplesknu, když mě za sebou táhl jak onuci, takový vztek a pocit ponížení jsem necítil už opravdu dlouho, doslova se mnou vymetl podlahu a to jen proto, aby mě donutil zachovat se tak, jak on si představuje... Proč ne, že? On řekne, já udělám! Alespoň to si Justin očividně myslí! Kdykoliv si zamane nějaký nápad idiotských rozměrů, ve kterém mám hrát svou vlastní roli, neexistuje vůbec žádná šance, že by bral NE jako odpověď... Takovýho tvrdohlavýho mezka jako je právě on, jsem opravdu dlouho nezažil, teď už mám opravdu jistotu, že právě tenhle kluk mě jednou dostane do hrobu a já jsem bohužel takovej vůl, že se klidně nechám, protože pro mě holdt něco znamená... Bych se z toho už vážně zbláznil!

Večeře(1)

27. listopadu 2014 v 0:13 | Janča
Nová povídka.

JUSTIN

Věděl jsem, že Brian pravděpodobně bude dost šílet, ale že bude až tak vyvádět, to by mě opravdu ani ve snu nenapadlo! Choval se doslova jako malej fracek a to nepřeháním! Jasně, tohle se přeci neděje každý den, aby moje máma pořádala večírek nebo spíš velkou večeři, na kterou jsme zítra všichni, včetně Briana, zvaní, ale tak nějak jsem opravdu moc doufal, že by alespoň pro jednou mohl dát stranou tu svou odmítavou povahu a taktéž masku a bez řečí by na to jednoduše přistoupil... Jo, já vím, naivita je od teď moje značka!
 
 

Reklama