"IT ISN'T WHO YOU LOVE. IT'S HOW YOU LOVE."

"PEOPLE ARE WHO THEY ARE."

Love is a human right...

Vánice - ledová zkouška

Vánice - ledová zkouška(5)

9. května 2014 v 6:32 | Janča
Poslední díl. - 18+

BRIAN

Kurva já to přežil! Přežil jsem noc v lese ve vánici zmrzlej jak hovno! Normálně bych si mohl pogratulovat, tohle vážně byla zkouška a já jí obstál s plným počtem bodů a nejspíš taky hlavně kvůli Justinovi, protože ten kdyby tam se mnou nebyl tak bych to nezvládnul, no kdyby tam se mnou nebyl tak bych ani nejspíš nemusel nic zvládat jelikož bych v žádným podělaným lese ani neskončil nebýt Justina a té jeho kouzelnické mapy, ale to už teď rozhodně řešit nehodlám, bylo to takhle a nijak jinak, zvládli jsme to spolu a hotovo a myslím, že na to jen tak nezapomeneme, ale rozhodně nikdo kromě nás dvou a chlápka od odtahovky se o tomhle nedozví, to si s sebou vezmeme do hrobu!

Vánice - ledová zkouška(4)

8. května 2014 v 6:15 | Janča
Nový díl.

BRIAN

Doufal jsem, že až se probudím tak bude ráno, ta kupa sněhu bude v hajzlu, vítr bude klidný a cesta nám bude otevřená, ale místo toho bylo něco málo po třetí hodině, moje milované autíčko se pod tím sviňským sněhem začínalo pomalu ztrácet a vítr nabíral na neuvěřitelné síle, že kdybych z toho auta vylezl tak bych se snad i naučil létat, takže to vůbec nevypadalo, že se v nejbližších pár hodinách někam vydáme, což mě popravdě začínalo děsit. Koho by napadlo, že Brian Kinney někdy potká svého nepřítele v podobě vánice?

Vánice - ledová zkouška(3)

7. května 2014 v 5:54 | Janča
Nový díl. - 18+

BRIAN

Tohle se mi snad kurva jenom zdá, vždyť to měla být jednoduchá záležitost, prostě jet do New Yorku, získat Browna a pak zase hurá zpátky. Jenže místo toho mě zastihlo hned několik pohrom a já jsem teď uprostřed divočiny, kde mě může sežrat Jeti, na mým autě odpočívá strom a něco jako signál tady rozhodně neexistuje, no víc v prdeli už být opravdu nemůžu!

Vánice - ledová zkouška(2)

6. května 2014 v 6:29 | Janča
Nový díl.

BRIAN

Od kdy se já kurva zajímám o to, jak bude Justin reagovat na to, když mu řeknu, že se ve vánici chystám jet 5 hodin autem a šance na přežití je nulová? Typoval bych, že asi od té doby co mi na něm víc než záleží a nerad mu způsobuju obavy, jenže teď jde o víc než o náš "vztah" jde o to, abychom měli kde žít a jak se uživit takže to bude muset buď skousnout anebo no on vlastně nemá moc na výběr já prostě jedu!

Vánice - ledová zkouška(1)

5. května 2014 v 5:59 | Janča
Nová povídka. - Asi se zarazíte nad tím co jsem to zase vymyslela, ale já i tak doufám, že se Vám to bude líbit Usmívající seSmějící seTakže si užijte čtení! Usmívající se

BRIAN

Fakt k posrání když vylezete ze zahřáté postele a do vás se okamžitě pustí zima, která si dovnitř našla cestu i přes zavřená okna. Jak já to nesnáším, všude kam se podívám, má někdo na hlavě přiblblej kulich s bambulí, kabát ve kterém vypadá jak lední medvěd a na nohách sněhule ve kterých bych se nevydal ani k popelnicím. Pro mě je zima tím nejhorším obdobím v roce, nesnáším řvoucí sáňkující děti a šílenství v obchodech kdy se každý snaží utrhnout ty nejlepší kousky ze zimní kolekce, v takových chvílích bych se nejraději někam zavřel a už nevylézal, dokud to neskončí jenže práce volá a já jsem šéf, takže budu muset zatnout zuby, který mi doufám kvůli drkotání nevypadnou, a nějak tu cestu do Kinneticu a pak zase zpátky přežít!
 
 

Reklama