"IT ISN'T WHO YOU LOVE. IT'S HOW YOU LOVE."

"PEOPLE ARE WHO THEY ARE."

Love is a human right...

Úsměv

Úsměv(9)

4. května 2014 v 6:33 | Janča
Poslední díl.

BRIAN

Měl jsem plán, který absolutně neproběhl vůbec tak, jak jsem zamýšlel a místo vysvětlení se mi dostalo orgasmu, který byl zatraceně úžasný a nezapomenutelný. Jenže pak když jsme vedle sebe leželi upocení a udýchaní tak jsem si uvědomil, že takhle to vůbec nemělo proběhnout, že jsem měl nechat Justina mi všechno říct a vysvětlit a až pak se s ním udobřit pomocí sexu, tedy pokud se nějaké udobřování vůbec bude konat, to ale záleží jen na tom, co se mi Justin chystá říct... A popravdě? Jsem z toho kurevsky nervózní!

Úsměv(8)

3. května 2014 v 7:21 | Janča
Nový díl. - 18+

BRIAN

Absolutně jsem neměl ponětí o tom, co udělám nebo řeknu, ale i tak jsem se vydal za Justinem do jídelny zjistit nebo si spíš nechat vysvětlit to co mi řekla Daphne. Potřeboval jsem vědět, proč to přede mnou tajil, proč si ode mě nenechal pomoct a především proč šel za Ethanem, protože popravdě jen představa toho, že s ním strávil třeba jen pět minut, mi způsobuje silné bodání u srdce a nehorázný strach z toho, že ho ztratím, protože život bez něho by pro mě neměl smysl.
Jakmile jsem dorazil před jídelnu tak jsem přes sklo nahlídl dovnitř a okamžitě ho uviděl, přepadl mě velký pocit úlevy z toho, že je v pořádku anebo že tak alespoň vypadal. Měl jsem takovou radost, že ho vidím, až jsem se téměř nemohl hnout z místa, jak moc jsem ho chtěl dál pozorovat. Nakonec jsem sebral odvahu a zamířil dovnitř a až pak jsem si teprve uvědomil, že mluví s Debbie a mohlo mi být úplně jasné, že mu dává zase nějakou poučnou přednášku. Chvíli jsem jen stál a zezadu jej pozoroval když v tom se najednou ke mně otočil čelem a já šíleně znervózněl, ale nedal jsem to na sobě znát a okamžitě jsem se mu se vztyčenou hlavou vydal naproti...

Úsměv(7)

2. května 2014 v 8:48 | Janča
Nový díl.

JUSTIN

Když jsem dorazil k Daphne tak jsem tak trochu litoval, že jsem přeci jen nešel k Brianovi domu a všechno mu nevysvětlil, protože tyhle tajnosti mě vážně ničí, ale jak můžu popřít to, čemu věřím a to tomu, že Brian je takhle v bezpečí a nemusí se koukat na to, jak jsem zničený a bojím se i blbého zaklepání na dveře. V noci se potím a klepu, protože se mi neustále zdá o té noci, moje ruka je někdy naprosto neovladatelná a venku mám pocit, že mě někdo neustále sleduje a to Brian prostě nesmí vědět. Daphne jsem to řekl jen proto, že by to ze mě stejně vymlátila, ale když jsem to řekl Ethanovi tak jsem měl neuvěřitelný pocit úlevy a opravdu jsem byl rád, že byl u mě, i když jsem to nechápal, ale dál se s ním prostě vídat nesmím, já patřím Brianovi a vždycky budu!
Ráno mě Daphne probudila roztáhnutím závěsů což zapříčinilo, že se mi téměř rozskočila hlava a jí jsem myslel, že zabiju když mi k tomu všemu ještě stáhla peřinu a skoro mě z té postele vykopla...

Úsměv(6)

1. května 2014 v 8:33 | Janča
Nový díl.

BRIAN

Celou noc jsem se převaloval v naději, že zavadím o Justina, ale jediné co jsem docílil, bylo, že jsem skoro spadnul z postele, a když jsem si konečně připustil, že on u mě opravdu není tak se mi alespoň na pár hodin podařilo usnout, ale popravdě to nestálo za nic a ráno jsem měl pocit, že jsem celý včerejší den strávil v tělocvičně. Neustále jsem musel myslet na to, co mi řekla Daphne, že ho musím pochopit a pár dní nechat o samotě, ale jak mám něco takového chápat, když vůbec nevím, co se s ním děje a nechce mi nic říct a místo toho se přede mnou radši schovává, tohle se prostě pochopit nedá, ačkoliv se snažím!

Úsměv(5)

30. dubna 2014 v 6:02 | Janča
Nový díl.

JUSTIN

Měl jsem pocit, jako kdybych dočista zešílel, ale něco uvnitř mě, mě popohánělo, abych to udělal, abych Ethanovi zavolal a sešel se s ním, potřeboval jsem s někým být, s někým kdo mě pochopí a nebudu mu muset vysvětlovat, proč se tak chovám, nebudu muset lhát a skrývat svoje pocity jen abych mu neublížil. Kdybych byl s Brianem tak bych to v sobě musel dusit, jen abych ho ochránil, ale s Ethanem se toho bát nemusím i přesto co mi udělal, mě něco nutí s ním být a svěřit se mu, ale rozhodně mu nikdy znova nepodlehnu - Prostě nesmím!

Úsměv(4)

29. dubna 2014 v 5:43 | Janča
Nový díl.

JUSTIN

Nevím, co mě to popadlo, ale zkrátka jsem musel vypadnout a ačkoliv bych jako obvykle měl skončit u Debbie tak místo toho jsem šel k Daphne, která se nechala přemluvit k tomu, aby mě u sebe schovala, i když se jí to moc nelíbilo, přece jenom nemá ráda, když se mezi mnou a Brianem něco děje a stojí si za tím, že čím dřív to vyřešíme tím líp, ale tentokrát jsem prostě potřeboval být sám. Nejen že jsem naprosto na dně a už mě vyděsí jen připitomělé zaklepání na dveře a svěřit se Brianovi s tím kvůli čemu se tak chovám, prostě nemůžu a ještě jsem se k němu zachoval naprosto mizerně, takže mi bylo jasné, že bude lepší, pokud ho nechám a svoje problémy si vyřeším po svém, protože kdybych do toho Briana zatáhnul tak vím, že by ho to zlomilo jako tenkrát a vím, jak moc se snažil, aby se těch vzpomínek na tu noc alespoň částečně zbavil!

Úsměv(3)

28. dubna 2014 v 6:29 | Janča
Nový díl.

BRIAN

Chtít mu pomoct se opravdu nevyplácí protože během jednoho okamžiku se to všechno obrátilo proti mně a já blbec s ním chtěl pouze strávit večer, pomazlit se s ním a dát mu najevo, že tu pro něho vždycky budu, že ať už ho trápí cokoliv tak mně to říct může a já bych mu pomohl se s tím vypořádat, ale radši než aby se mi svěřil mě jinými slovy poslal do prdele a jestli opravdu touží po tom abych mu dal pokoj tak si mile rád najdu nějakou tu prdel, se kterou strávím dnešní večer, v Babylonu o takový zadek nebude nouze!

Úsměv(2)

27. dubna 2014 v 7:52 | Janča
Nový díl. - 12+

JUSTIN

Ještě včera ráno bylo všechno v pořádku, byl jsem ten nejšťastnější kluk na světě, ještě aby ne když mám všechno co jsem si kdy přál, mohl jsem dělat jen to, že jsem se neustále usmíval jako blázen... Alespoň do chvíle než mě dohnalo něco z mé minulosti, o čem jsem doufal, že už je dávno pryč - potkal jsem ho, kluka, který mi změnil život a téměř mi ho i vzal. Myslel jsem, že Chrise Hobbse už nikdy neuvidím, ale spletl jsem se a on mi okamžitě připomněl to, na co jsem se snažil zapomenout - že bych měl být mrtvý, že zrůda jako já si nezaslouží žít, že prý je jen otázkou času, kdy dostanu AIDS a konečně chcípnu. V tu chvíli jsem měl hrozný strach a nebyl jsem schopný jediného pohybu, měl jsem pocit, jako kdyby mě znovu praštil pálkou, jako kdybych znovu prožíval tu bolest a bezmoc. A nejen, že na povrch vypluly ty hrozné vzpomínky a představy, ale i moje ruka si vzpomněla na to, že není zdravá, zdálo se mi, jako kdybych už zase ztratil schopnost malovat a nebýt Briana tak bych se asi sesypal, jenže jsem mu nemohl říct, co se stalo, vím, jak moc by ho to vzalo a to se nesmělo stát!

Úsměv(1)

26. dubna 2014 v 7:41 | Janča
Nová povídka.

BRIAN

Když jsem se ráno s Justinem loučil tak už mi chyběl a to jsem ještě ani nevyšel ze dveří a modlil jsem se, abych se sem za ním mohl co nejdříve vrátit. On opravdu vypadal jak to nejusměvavější sluníčko v celém širém okolí. V tu chvíli jsem byl přesvědčený, že tenhle úsměv mu nikdo a nic nikdy nemůže vzít, že on už se takhle bude usmívat na věky věků a já mu ho budu slíbávat ze rtů tak často jak jen budu moct. Jenže když jsem se po tom dlouhém dni vrátil domů tak jsem věděl, že je něco špatně, nešlo jen o tu atmosféru, která tu panovala, ale i jeho úsměv byl zcela pryč a nezdálo se, že se mu jen tak vrátí. V ten moment bych snad i vraždil, jen abych zjistil, co ho trápí!
 
 

Reklama