"IT ISN'T WHO YOU LOVE. IT'S HOW YOU LOVE."

"PEOPLE ARE WHO THEY ARE."

Love is a human right...

Ty potřebuješ mě, Já tebe ne!

Ty potřebuješ mě, Já tebe ne!(6)

29. června 2014 v 7:39 | Janča
Poslední díl. - 18+

BRIAN

Byl bych velmi vděčný kdyby mi právě teď někdo řekl, že se tohle opravdu neděje, že tu ve skutečnosti nedostávám přednášku od Maikeyho, zatímco to Justin schytává na druhé straně od Bena a to jsme na tom ještě před minutou byli tak dobře, vypadalo to tak nadějně, jako že to všechno ještě dneska skončí a budu ho mít zase u sebe, ten pohled jaký mi věnoval a nechtěl ním uhnout byl prostě k nezaplacení a tak moc jsem toužil po polibku, který jsem ale nemohl mít, protože jsem nevěděl, jak to vidí on, něco mi říkalo, že asi stejně jako já, že už to chce taky vzdát, že pro něho je tohle všechno taky šílenost, jenže než jsem měl možnost sebrat odvahu a jít za ním tak jak říkám byl u mě ukecanej Maikey a to jsem zkrátka nedokázal poslouchat, ne když jediné, co jsem právě teď chtěl, byl Justin a nemohl jsem ho mít tudíž jsem se sebral a raději šel pryč v tu chvíli to bylo jediné rozumné východisko!

Ty potřebuješ mě, Já tebe ne!(5)

28. června 2014 v 7:21 | Janča
Nový díl.

JUSTIN

Nechápu to, ale něco uvnitř mě si to nakonec nesmírně užívalo, ten adrenalin, ten pocit, že můžu cokoliv, že mě všichni mlsají očima a touží po mně a ne proto, že bych měl zájem, ale proto, že Brian nechtěl, aby měli zájem, v jeho očích se střídal jeden plamen za druhým, ta žárlivost z něho přímo křičela a to jsem si moc užíval už po pár vteřinách jsem byl plně odhodlaný ze sebe vytřískat to nejlepší a Briana nechat šílet vztekem a stejně tak touhou po mně dokážu si totiž představit, jak moc mě chtěl, jak moc chtěl být uvnitř mě a popravdě i já jsem si to moc přál a část mě po tom, co dotancuju, to chtěla vzdát a jít za ním a říct mu, že nemusíme hrát tyhle šílenosti, že oba víme že se vzájemně potřebujeme a je jedno jestli si to dokážeme říct, jenže pak když jsem dotancoval tak jsem zkrátka neodolal - Já prostě ještě něco musel vyvést, ale byla to pitomost a jsem si jistý, že Brian se bude chtít pomstít a my jsme si tak podobní že si to budeme oplácet buď do doby než uprchne těch zbylých 49 hodin anebo dokud jeden z nás nebude mít na čele označení šílenec a skončí v blázinci!

Ty potřebuješ mě, Já tebe ne!(4)

27. června 2014 v 5:55 | Janča
Nový díl.

BRIAN

Přiznávám, že tohle bylo tak trochu neplánované a původně jsem zamýšlel něco míň zákeřného jenže pak když jsem dorazil do Babylonu a vzpomněl si že od půlnoci se koná ta sbírka pro lidi kteří jsou HIV pozitivní - je vlastně dost blbé říct, že jsem si vzpomněl vzhledem k tomu, že jsem majitelem Babylonu a sám jsem tu sbírku před několika týdny odsouhlasil no dobře spíš navrhnul během jedné mé prezentace abych oslnil klienty, kteří se zajímali o lék na HIV, ale oni se samozřejmě nedozvědí jak ta sbírka ve skutečnosti bude probíhat tedy spíš za jakých pravidel, přesvědčil jsem je totiž o tom, že je to velmi slušná a diskrétní akce a že veškeré peníze, které z ní vytřískám budou převedeny do hospicu což už je vlastně ta pravdivá část, takže vlastně jediné co se prostě nedozvědí je že pravidlo dnešního večera je "Zatancuj nahý - vyděláš 100 dolarů"a to by se dalo říct, že je to přínosem pro obě strany já se pokochám pěkným výhledem na pódium a oni dostanou prachy... Velice jednoduchý výdělek! - No a teď k tomu proč o tom vlastně mluvím, no jasně to už vy víte, ale bez toho abych se podělil o to, jak to vidím já, bych nemohl umřít! Justin si za to mohl jednoduše sám chtěl válku dostal jí a já se teď můžu skvěle pobavit nad jeho červenajícími tvářemi studem a vražedným pohledem, který věstí, že on se jen tak nevzdá, ale za ty dvě minuty kdy se bude cítit poníženě, mi to stojí, jak říkám, neměl si začínat a připravovat mě o mou již dost pocuchanou pověst!

Ty potřebuješ mě, Já tebe ne!(3)

26. června 2014 v 6:28 | Janča
Nový díl.

JUSTIN

Bylo mi naprosto jasné, že rozšiřováním lží ho nepřinutím ke kontaktu se mnou, takhle lehce by se on rozhodně nevzdal, ale stejně tak jsem věděl, že ho tím alespoň přinutím k činu v podobě toho, že mi to bude chtít nějakým a pravděpodobně jakýmkoliv způsobem vrátit a to může směřovat jen k jedinému - budeme si to oplácet dokud jeden z nás na toho druhého nepromluví a já přesně vím, co musím udělat, aby to byl on, kdo řekne první slovo!

Ty potřebuješ mě, Já tebe ne!(2)

25. června 2014 v 5:59 | Janča
Nový díl.

BRIAN

Tohle byl opravdu špatný nápad dokazovat si, že já Justina nepotřebuju a že on je na mně naopak závislý, protože zaprvé vím, že to není ani zdaleka pravda a že se potřebujeme oba stejně, ba možná já jeho ještě víc a za druhé jsem tím spustil takovou hovadinu... Že prý 72 hodin budeme od sebe, abychom si dokázali, že bez toho druhého můžeme být a i když je to opravdu velká kravina a především je to dětinské tak nehodlám odstoupit! I přesto že jsme manželé opravdu nemusí vědět, jak moc miluju jeho přítomnost a proto mu musím dokázat, že to bez něho úplně bez problému přežiju... Vlastně proč taky ne? Co na tom může být tak úděsného odpočinout si od té jeho ukecanosti a bordelu? Dle mého názoru tohle bude 72 hodin naprostého ráje!

Ty potřebuješ mě, Já tebe ne!(1)

23. června 2014 v 5:49 | Janča
Nová povídka.

JUSTIN

Opravdu mi nejde do hlavy, že i po těch letech, po tom všem co jsme spolu prožili a dokonce i po tom co jsme se vzali se tohle pořád děje, že se neustále dokážeme hádat o něčem co už je tak prosté! Je až neuvěřitelné, že má pořád sílu mi některé věci vyvracet i přesto že už se dávno přiznal k tomu že mě miluje, on si prostě musel najít něco, co by mohl obhajovat...

B: "Ty potřebuješ mě! Já tebe ne!"
 
 

Reklama