"IT ISN'T WHO YOU LOVE. IT'S HOW YOU LOVE."

"PEOPLE ARE WHO THEY ARE."

Love is a human right...

Trable v ráji

Trable v ráji(5)

29. srpna 2014 v 0:06 | Janča
Poslední díl. - 12+

BRIAN

Já jsem vůl volí! Ne kretén kreténská! Nebo... Copak vůbec existuje dost výstižná přezdívka pro takového vymaštěnce jako jsem já? Ani bych neřekl! Protože nikdo nemůže být tak naprosto blbej! Vlastně může, ale nebudu vyslovovat jeho jméno, mohl bych si ušpinit jazyk! Jak si vůbec mohl dovolit mi vrazit kudlu do zad a ještě jí několikrát otočit?! Já idiot měl blbé svědomí z toho, že jsem ho nejprve okřikl s tím, že si má najít jiné bydlení, potom, že jsem ho donutil vyhodit to křeslo, po kterém tak toužil a nakonec jsem se se svým svědomím odporoučel do Babylonu, kde jsem si dal na rozptýlení své oblíbené a-b-c-d-eeee! A on nakonec udělá takovou podlost a je mi úplně jedno, že ten, co s ním tancoval nebo spíš zkoušel z jejich těl udělat jedno samostatné,, byl Emmett... O to možná hůř zrovna ta královnička, ta která pro něj měla hned na začátku menší slabost, ta která... Já jednoduše nebudu vyjadřovat své emoce a pocity, mohl bych pak totiž vraždit i jen třeba pohledem!
Nevím, jestli i tohle byl boží záměr, ale přímo před Babylonem jsem se rozplácl, jakmile mi noha ujela po nějaké sračce v podobě sraček! Zůstal jsem ležet na zemi a popadl mě přímo zuřivý smích nemohl jsem uvěřit tomu, že se tohle děje, že tohle všechno se stihlo odehrát během jednoho jediného dne... Posral bych se!

J: "Co to, proboha, děláš?...Zjevil se nade mnou.
B: "Dávám si dvacet!"...Štěkl jsem.
J: "Ty si spadnul?"
B: "Ne chodník se zvednul! Kdes přišel k těm ujetým otázkám?!"
J: "Promiň... Chceš pomoct?"
B: "Zvládnu to sám!"

Trable v ráji(4)

28. srpna 2014 v 0:15 | Janča
Nový díl.

JUSTIN

Věřili byste tomu, že mám nutkání nakopnout ho do rozkroku? Protože mám a to přímo nesnesitelné! Skoro jsem to i udělal nestát mezi námi nejprve moje křeslo a následně Maikey překecávající ho k Babylonu. Za to jsem myslel, že budu vraždit a to přímo dvakrát! Zabil bych je oba, za tu jejich bratrskou romanci, ale stejně mám ten pocit, že Brian s ním šel jen proto, aby nemusel zodpovídat mou otázku ohledně mého stěhování! A ačkoliv všichni dobře známe Briana a víme, že mele hovadiny celkem pravidelně, tak tentokrát nevím, bojím se, že to myslel vážně, že mě opravdu vykopne a to nebude jednoduché... Možná přímo děsivé!

Trable v ráji(3)

27. srpna 2014 v 0:09 | Janča
Nový díl.

BRIAN

Myslel jsem, že se snad poseru anebo prasknu vzteky, ale to by asi vyšlo nastejno, hádám! Prostě jsem byl nasranej a to přímo nehorázně, za to Justin se smál... jak debil! Jednu bych mu fláknul vědět, že toho později nebudu litovat! Skoro jsem si hlavu omlátil o stěnu ve snaze přijít na to, za co mě ten kretén nahoře tak trestá a pak jsem si vzpomněl... Moje matka s ním má velice vášnivý platonický vztah a tohle je asi část jejich dohody 'Budu v tebe věřit znič mého teplého syna!' No, mami, daří se ti to na jedničku!
Tohle bylo vážně k vzteku - ztvrdnout ne v tom dobrém slova smyslu ve výtahu, který pro mě může co nevidět představovat klaustrofobické záchvaty, ještě k tomu s Justinem, který z toho všeho má očividně velkou švandu, za kterou bych ho pověsil za koule na hák a velmi bolestivě vykastroval, jen abych jej zbavil toho přiblblýho úsměvu a jako třešničku na dortu jsem mohl označit to historický křeslo z doby neandrtálců vhodné na pohřbení tam, kde ho nikdy nikdo nenajde a to ani třeba posranej červ... Tohle je totiž přírodní úkaz, který by neměl spatřit vůbec nikdo normální... A to si přiznejme, že já jsem! O Justinovi to teď už tvrdit nemůžu!

B: "Přestaň se smát jak debil, Justine!"
J: "Já se nesměju... Já se smíchy dusím!"
B: "Tak se třeba poser, pokud chceš, hlavně tím nezatěžuj mě!"
J: "Kdykoliv si řekneš! Nemám přestat dýchat, aby ti to vyhovovalo?"
B: "Konečně tě napadlo něco rozumného... Gratuluju!"
J: "Samozřejmě... Idiote!"

Trable v ráji(2)

26. srpna 2014 v 6:48 | Janča
Nový díl. - 15+

BRIAN

Já věděl, že tohle bude problém, velký problém, ale netušil jsem, jak moc bude Justin schopný a především ochotný vyjednávat... To byly samé řečičky a sladké sliby! Že prý ho dá na nějaké neutrální místo v bytě - což si s ním ještě vyřídím, protože tady je všechno perfektní a ne neutrální! A pak, že ho prý hned zase vrátí tam, kde ho našel, až dokončí svůj obraz, kvůli kterému ho přitáhl až ze čtvrti bezdomovců a podobné havěti! K tomu se mě ještě snažil vydírat sexuálně, ale pokud jde o mě ojedu radši strom, než abych to monstrum dál trpěl ve svém království! Tohle tady jednoduše nezůstane a tečka, je mi jedno, jestli se posere vzteky, malovat může i na ulici, až tam to křeslo zase vrátí a klidně mu budu nosit polívku a horký kafe, až tam bude svoje zmrzlý koule odlepovat od betonu!

J: "Jsi fakt mizera, víš to?"
B: "Říká se to o mně!"...Provokativně jsem se usmál.
J: "Jeden den... Jeden blbej den a zítra večer bude pryč... Prosím!"
B: "Ani jednu jedinou minutu... Dostaň to křeslo z mého bytu, než začne chodit!"...A já bych i věřil, že začne, kdo ví, co v něm žije!
J: "Tohle ti vrátím!"
B: "Budu se těšit!"

Trable v ráji(1)

25. srpna 2014 v 0:05 | Janča
Nová povídka. - 18+

BRIAN

Ráj? Neznám přesný význam tohoto slova, ale jsem si dost jistý, že to má představovat nepředstavitelné blaho, které se vztahuje na všechny, kteří se v tomto takzvaném ráji nacházejí! A přesně to právě teď s Justinem stoprocentně neprožíváme, ještě včera bych klidně řekl, že jsme se v něm bez pochyby nacházeli, ale dneska? Dneska je to naprosto do očí bijící cvokhaus! Zabil bych ho snad klidně vlastníma rukama anebo ho při nejmenším alespoň mučil, jakýmkoliv způsobem, který bych jen dokázal svým zakrnělým mozkem ve velmi krátkém časovém limitu vyprodukovat... To mi teda věřte! Překonal bych sám sebe, jen abych se mu pomstil za všechny ty katastrofy, co se mu dnes nějak nevysvětlitelně, ale přímo brilantně podařily vyvést! První - hned ráno jsem se držkou ocitl na podlaze, protože se pán milostivý rozhodl "trochu protáhnout" a svým jindy dokonalým teď na odstranění vhodným zadkem mě vystrčil z postele!
 
 

Reklama