"IT ISN'T WHO YOU LOVE. IT'S HOW YOU LOVE."

"PEOPLE ARE WHO THEY ARE."

Love is a human right...

Symbol lásky

Symbol lásky(5)

17. srpna 2014 v 0:17 | Janča
Poslední díl.

BRIAN

Jen já jsem si mohl vzít takového cvoka, jakým Justin bez pochyby je, tohle totiž neudělá nikdo s normálním uvažováním - nechat si na tělo vytetovat jméno milované osoby, copak se opravdu dočista zbláznil?! Vždyť já jsem zlo, neustále odmítám mu vyjadřovat svou lásku a trávit s ním romantické chvíle a on si teď klidně jde nechat vytetovat moje jméno na tělo a ještě lepší je, že ani nevím, na kterou část to má v plánu... Tohle je opravdové peklo!
A ještě k tomu je na mě naštvaný, i když se snaží předstírat, že ne, ale nemohl přece očekávat, že něco takového podstoupím, vždyť je to naprostá magořina a ani si to nezasloužím! Nezasloužím si nosit jeho jméno - někoho tak úžasného a naprosto báječného, na svém těle, vždyť já jsem záhuby a pekla hoden a ne něčeho takového! Samozřejmě, původně mi šlo o to, že jsem si nechtěl zohyzdit své tělo, vždyť já šílím i z jizev, natož z tetování, ale po nějakém přemýšlení, které mi bylo dopřáno, když se Justin šel schovat do jídelny a já se pustil do Jambalayi, jsem usoudil, že tady ve skutečnosti nejde o mé tělo, ale o to, že něco takového udělat nemůžu, tohle můžou dělat jenom lidé, kteří byli svému partnerovi vždy stoprocentně věrní, vyznávali mu lásku a snášeli modré z nebe a to se mi nedařilo pět let před svatbou a 8 měsíců po ní v tom pořád nejsem nijak dobrý, takže jsem myslel, že když se mi podaří i Justinovi to rozmluvit tak nebudu za toho hajzla, ale on má svojí hlavu a jde si za svým, takže jsem nic nezmohl a raději jsem tam s ním ani nešel, i když jsem opravdu chtěl, ale vím, že...

Maikey: "Briane, jsi v pohodě?"
B: "Proč?"
Maikey: "Málem si právě srazil psa."
B: "Málem!"
Maikey: "Nemám řídit?"
B: "Zvládám to."
Maikey: "Jsi si jistý?"
B: "Jo, sakra, jsem!"

Symbol lásky(4)

16. srpna 2014 v 0:16 | Janča
Nový díl. - 18+

JUSTIN

Dopadlo to tak, jak jsem již od začátku předpokládal, Brian to zcela zamítl, nechce si nechat moje jméno vytetovat, prý to nemá nic společného s tím, že by mě nemiloval, ale s tím, že tohle prostě není on... Jako bych to asi nevěděl! Jenže věta "Tohle prostě nejsem já!" mi od něho už začíná lézt pěkně na nervy. Když tenkrát říkal, že dává lásce šanci, předpokládal jsem, že se pokusí všechno změnit, tedy takhle - že on zůstane stejný, ale některé věci, které dřív nemohl ani slyšet nebo vyslovit, se pokusí změnit, ale to jsem se spletl a jemu to zazlívat nemůžu, bylo to pouze mé velké očekávání, to já jsem doufal v příliš, ale neměl jsem a teď jsem kvůli tomu zklamaný a naštvaný zároveň a nemůžu si to ani na nikom vybít, za tohle si totiž můžu já sám!
Už dneska jsem objednaný na svůj velký životní krok, kterého doufám nebudu jednou litovat, třeba když mi Brian zabalí věci a pošle mě někam, ale ne nemyslím si, že toho budu litovat, já Briana miluju nade vše a tohle je pro mě čest nosit jeho jméno na těle, konkrétně na zápěstí tam jsem chtěl mít tetování už od puberty, jen jsem nikdy nevymyslel, co by to tak mohlo být, ale teď to vím, bude to Brian a budu na to hrdý, sice se trochu bojím té bolesti, ale když jsem přežil maniaka s pálkou a výbuch bomby trochu bodání jehlou mě nezabije!
Zkoušel jsem alespoň Briana přemluvit, aby tam se mnou šel, ale i to bylo zcela bezúspěšné, prý nechce být svědkem toho, jak si ničím tělo takovou hovadinou!

Symbol lásky(3)

15. srpna 2014 v 0:08 | Janča
Nový díl.

JUSTIN

No skvělý, nenechal mě to ani doříct, domyslel si, co by to tak asi mohlo znamenat a rovnou to zavrhl a ani nic jiného jsem vlastně nečekal, jen jsem spíš doufal, ačkoliv já sám si myslím, že je to naprostá šílenost, ale i přesto jsem odhodlaný to udělat a to i bez něho, nechám si jeho jméno vytetovat, vždycky jsem chtěl tetování a nemyslím si, že existuje nic víc vhodnějšího, než jeho jméno!
Neříkám že jsem to tak úplně vzdal je přece jasné, že se ještě alespoň jednou pokusím Briana přesvědčit o tom ,že je to to nejlepší, co můžeme udělat, že to musíme udělat, že je to náš Symbol lásky, ačkoliv on nejspíš ani nezná význam těchto dvou slov a je to pro něj zatraceně kýčovité... Sakra, proč to s ním musí být tak složité, jak to, že Ethan s Dannim s tím žádný problém neměli a Brian si to ani nevyslechl celé a rozhodně se ani v budoucnu nechystá? Nejspíš proto, že je to Brian Kinney!
Jednoduše chvilku nechám čistý vzduch, nebudu ho provokovat víc, než už nejspíš je nebo mě vlastnoručně uškrtí a pak to na něho, nejspíš v nejméně vhodnou dobu se svým štěstím, znovu vybalím a uvidí se, jak bude reagovat, teď ho raději nechám v té sprše, kam radši zdrhnul a půjdu na svou šichtu do jídelny, kterou jsem původně zrušil kvůli dnešnímu večeru... No to bude mít zase Debb tunu přednášek!

Symbol lásky(2)

14. srpna 2014 v 7:12 | Janča
Nový díl. - 12+

BRIAN

Briane Kinney, mohl bys alespoň pro jednou držet tu svojí velkou nevymáchanou hubu?! Nebo alespoň přemýšlet, než na svět vypustíš takovou hovadinu, na které není ani kousek pravdy, protože by to opravdu nevadilo, vlastně by to bylo přímo skvělé, pak bys alespoň neměl minimálně milion chutí si nafackovat, omlátit si hlavu o beton a vyříznout si jazyk a nemusel by ses pak taky strachovat, jestli se náhodou láska tvého života tentokrát nezdekovala už nadobro!
Předpokládal jsem především proto, jak moc dobře ho už znám, že se následujících pár hodin nebude promenovat nejlépe úplně nahý po bytě a už vůbec jsem si nemyslel, že se dnešní plány ještě vůbec podaří, takže jsem šel převléct do něčeho víc "na doma" a pak jsem se přemístil na pohovku, kde to bylo... No depresivní! Jsem zvyklý tam sedět s ním, koukat na televizi anebo se s ním jen tak objímat, držet ho v náruči, zatímco spí, ale tentokrát jsem mohl držet tak maximálně polštář a na takovou dramatickou chvilku jsem se opravdu necítil!
Uběhly už asi tři hodiny od té chvíle, co se Justin sebral a utekl, zdrhl, zdekoval se, cokoliv, co označuje stav, při kterém dotyčný za sebou bouchne dveřmi a zatím se zdá, že se zpátky nechystá a to mě nervuje, protože vím, že jsem to opět posral já a... Bože, nechápu, jak si mě vůbec mohl vzít, já jsem vážně asi chlap štěstěny!
Chtěl se odporoučet do sprchy, ve které bych mohl trochu zabít čas a odreagovat se, jenže jsem zaslechl zvuk toho nesnesitelně hlučného výtahu a byl jsem okamžitě na stráži...

J: "To tady stojíš celou dobu?"...Tázal se, jakmile jsem mu otevřel dveře.
B: "Zbláznil ses? Ještě mám mozek... I když ho používám jen někdy,"...Omluvně jsem se na něj usmál.
J: "My oba ho používáme jen málokdy,"...Přemístil se ke mně a objal mě kolem krku.

Já ho okamžitě chytil kolem pasu a políbil jej! Byl jsem tak moc rád, že už je doma v mé náruči, se svými rty na těch mých a především se zdálo, že se na mě ani nezlobí a za to jsem byl nejvděčnější!

Symbol lásky(1)

13. srpna 2014 v 0:05 | Janča
Nová povídka. - Trochu bláznivá povídka, ale ani taková čas od času nezaškodí Smějící se

JUSTIN

Co jsem si, sakra, myslel?! Že když si mě Brian vezme i po tom, co jsem mu utekl do New Yorku a následně se vrátil s tím, že bez něho nemohu žít, tak se z něho stane manžel, romantik a vyjadřovatel citů v jednom 24/7?! To jsem byl asi hodně naivní, protože manželem mi dokáže být, jen když ho nikdo jiný nevidí, romantiku snese opět, jen když ho nikdy nevidí a vyjadřování citů? Myslím, že by se šikla další bomba! Ale nejhorší na tom je, že vím, že tentokrát to nedělá schválně ani úmyslně, jen se toho jednoduše bojí, myslí si, že když se ke mně bude chovat, jako zamilovaný blázen, snese mi modré z nebe a před nikým svou lásku nebude skrývat, tak se zase jednoho dne seberu a uteču mu, bojí se toho pocitu být zlomený, protože přesně tak se cítil, když jsem odjel do New Yorku a nejspíš bych se to ani nikdy nedozvěděl, kdybych se nevrátil, on není zrovna svěřovací typ! No ale ať dělám, co dělám nebo říkám, nemůžu mu za žádnou cenu vtlouct do hlavy, že se nikam následujících 80 let nechystám, že s ním už budu navždy a že se svých citů už nikdy nemusí bát... je to opravdu, jak mluvit do dubu, možná horší!

B: "Proč na mě tak civíš?"
J: "Snažím se tě pochopit!"
B: "Nepotřebuješ příručku?"
J: "Na tebe? Určitě!"
B: "Nemám náladu na tvoje vtipy!"
J: "Tak mě neštvi a nemusím je dělat!"
B: "Já štvu tebe? Nebude to spíš naopak?"
J: "Bojím se snad já říct ti, že tě miluju? Já jen, že jsem myslel, že to už máme za sebou."
B: "A já myslel, že víš, že myšlení je..."
J: "Nebezpečné! Jak bych mohl zapomenout?"
B: "Tak vidíš!"
J: "Co to s tebou je? To se pořád bojíš, že tě zase opustím?"
B: "Nevím, proč bych se měl bát."
J: "Přesně! Nemáš proč! Tak co ti brání mi říct to, co už si párkrát dokázal... Myslel jsem že když se vezmeme tak..."
B: "Možná jsme neměli."
 
 

Reklama