"IT ISN'T WHO YOU LOVE. IT'S HOW YOU LOVE."

"PEOPLE ARE WHO THEY ARE."

Love is a human right...

Strach

Strach(22)

1. února 2014 v 16:15 | Janča
Poslední díl. - 18+

JUSTIN - (Po týdnu)

Vždycky jsem si představoval, jaké by to bylo, kdyby mi Brian řekl, že mě miluje, ale věděl jsem, že se to nikdy nestane, jenže teď je všechno jinak, už to říkat nemůžu, protože Brian to udělal... Řekl mi, že mě miluje! A bylo to mnohem lepší, než v mých představách! Bylo to dokonalé!

Strach(21)

1. února 2014 v 0:25 | Janča
Nový díl.

BRIAN - (O několik dnů později)

"Já nevím, potřebuju čas, nejsem připravený," když tohle řekl, věděl jsem, že je konec, že i přesto, že mě miluje se ke mně už nikdy nevrátí! A proč taky? Vždyť ho akorát ničím, ubližuju mu, dělám věci, které nechce a neustále ho usvědčuji v tom, že ho nemiluji! Tak proč by se ke mně měl chtít vrátit, když představuji akorát zkázu?

Strach(20)

31. ledna 2014 v 5:00 | Janča
Nový díl.

JUSTIN

I přesto, že jsem věděl, že se mě Brian tímto způsobem snaží bránit, jsem nechtěl, aby to dělal! Sledovat ho, jak do něho mlátí jako smyslu zbavený, byl ten nejhorší pohled a já nemohl udělat nic, abych jej zastavil! Nakonec se ostraze podařilo ho z něho dostat, hrozně jsem se bál toho, co by se stalo, kdyby nepřestal! Představa toho, že by šel kvůli mně do vězení, byla hrozná! Melanie se pak snažila zjistit, co s ním bude a to čekání bylo nesnesitelné...

Strach(19)

30. ledna 2014 v 5:00 | Janča
Nový díl. - Omlouvám se pokud vám to bude připadat přehnané nebo až směšné, ale jak už jsem se párkrát zmiňovala... Já a můj smysl pro drama... No, však víte Smějící se

BRIAN

Vyšel jsem na chodbu a šel jsem rovnou za Justinem, který byl podle všeho hodně, hodně naštvaný a já začínal věřit, že mi to pěstí opravdu dá, místo toho mi však věnoval pár nelichotivých přezdívek a velmi rozzuřený výraz!

J: "Co si nerozuměl tomu, že tě tady nechci?!"
B: "Justine..."
J: "To jsi vážně tak natvrdlý?"
B: "To záleží na tom, jak to myslíš?"

Vážně Briane? To je všechno co tě právě teď napadlo říct?! Prosím zastřelte mě někdo!

Strach(18)

29. ledna 2014 v 5:00 | Janča
Nový díl.

BRIAN

Vstávat s pocitem, že někdo koho milujete, zažívá ty nejtěžší chvíle svého života a vy nemůžete udělat nic, abyste mu pomohl, protože to nechce, je to nejhorší co vás může potkat!

Strach(17)

28. ledna 2014 v 5:00 | Janča
Nový díl.

JUSTIN

To co se právě odehrálo nebylo plánované a prakticky se za to nenávidím a pravděpodobně to Brian cítí stejně, ale lepší ať ke mně cítí nenávist než lásku plnou bolesti! Ale musel jsem to udělat, byl to jediný způsob, jak ho ochránit před tím vším! Přede mnou anebo tím kým jsem se stal a potřebuju čas, abych se téhle části zbavil a byl připravený se zase vrátit ke své lásce! Šel jsem zpátky do jídelny a čekal, kdy na mě vystartuje Debbie a jako obvykle nezklamala a trvalo jí to jen pár vteřin!

Strach(16)

27. ledna 2014 v 5:00 | Janča
Nový díl.

BRIAN

Je to jako bych válčil sám se sebou! Je tu tolik otázek a tak málo odpovědí! Tak moc bych za ním chtěl jít, ale nevím jestli bych se dokázal smířit s tím, kdyby mi znova řekl, že neví jestli se mnou chce být! Vlastně jsem se s tím nesmířil ani na poprvé! Tak moc ho miluji, že to ani nedokážu popsat a chci s ním být víc než cokoliv, chci ho před vším ochránit a dokázat mu že na to nemusí být sám, ale on je tak moc tvrdohlavý! Myslí si, že všechno zvládne sám a že já nejsem schopný mu pomoct, ale já bych vynaložil všechno úsilí, abych to dokázal, tak proč to nemůže pochopit?!

Strach(15)

26. ledna 2014 v 8:36 | Janča
Nový díl.

JUSTIN

Už jsou to dva týdny, co jsem zbaběle utekl od Briana a schoval se u Debbie a ještě k tomu jsem ho tam nechal s nejistotou ohledně našeho vztahu! Prostě jsem tam s ním dál nemohl být, připadalo mi, jako kdybych se měl každou chvílí udusit a když jsem mu pak řekl pravdu a viděl mu v očích, jak moc ho to bolí, bylo to pro mě ještě těžší tam s ním být!

Strach(14)

25. ledna 2014 v 10:35 | Janča
Nový díl.

BRIAN - (O 14 dní později)

S Justinem jsem od té noci, co mi řekl pravdu, nemluvil a ani jsem ho neviděl... Vím jen to, že je u Debbie, jinak nic, ani to jak na tom je! Neměl jsem odvahu za ním jít, když mi řekl, že neví jak to s námi je a navíc mi ani nezavolal, to že je u Debbie jsem se dozvěděl od Maikeyho! Všichni tam prý za ním chodí a chtějí mi podávat podrobné hlášení, ale já jsem jim řekl, že to nechci slyšet, ne pokud s ním nemůžu být nebo spíš pokud on nechce nebo neví, jestli chce být se mnou!

Strach(13)

24. ledna 2014 v 5:00 | Janča
Nový díl. - Tak jsem si to přece jen neodpustila a trochu jim zavařila Smějící se

JUSTIN

Včera jsem se složil jak domeček z karet! Prostě to na mě přišlo a já už dál nemohl mít tu masku, která říká, že jsem v naprostým pořádku! Protože nejsem! I když se snažím přetvařovat, jak nejlépe to jde! Kdybych u sebe včera neměl Briana tak opravdu nevím! Tím, že mě držel, mi opravdu pomohl, ale i nadále jsem cítil, že to ještě není v úplném pořádku! A Brian tu teď se mnou dělá jambalayu a myslí si, že jsem v pohodě, což mi dokazuje, že mám opravdu úžasné schopnosti se přetvařovat! Protože kdybych mu ukázal jak na tom jsem doopravdy zničilo by ho to a to nemůžu dovolit! On toho pro mě tolik dělá a myslí si, že mi to pomáhá, že já ho v tom prostě musím nechat! Je to lepší, než aby věděl skutečnost, která mě žere uvnitř! A to je něco, co už asi ani on nedokáže napravit a Brian je ten typ lidí, kteří chtějí mít vše pod kontrolou, vlastně on je ještě horší, pokud se to týká mě nebo někoho koho miluje! V tu chvíli je ochotný udělat cokoliv, i kdyby ho to samotného mělo stáhnout ke dnu!

Strach(12)

23. ledna 2014 v 5:00 | Janča
Nový díl.

BRIAN

Nevěděl jsem, co mám říct, co mám dělat, jak se chovat, absolutně nic! Justin za celou cestu nevydal ani hlásku a jen se nepřítomně díval z okýnka! Bylo to strašně depresivní a nevěděl jsem, jak to změnit aniž bych to spíš nezhoršil! Bál jsem se na cokoliv pomyslet, protože v mé hlavě to znělo opravdu hrozně' Představa toho, že Justin se mnou nechce jít domů je hodně velká rána, kterou asi jen tak nezacelím!

B: "Tak jsme tady."
J: "Jo."

Strach(11)

22. ledna 2014 v 5:00 | Janča
Nový díl.

JUSTIN

Moje představa o tom, že si trochu odpočinu až Brian odejde se změnila v zběsilé přemýšlení, o tom jak se mám vypořádat s tím, že se večer budu nacházet u Briana doma a že se budu muset chovat jako že je všechno v naprostém pořádku a že mě nic netrápí! Nejradši bych dál zůstal u Debbie, ale vím, že by se to ani jí a hlavně Brianovi nelíbilo! Už takhle jsem mu ublížil tím, že jsem ho obvinil a ještě k tomu kdybych s ním odmítl jít domů, to bych ho asi opravdu odrovnal! Ale opravdu mám strach z toho, co se bude dít, až se za námi zaklapnou dveře jeho loftu a já nebudu mít kam utéct!

Strach(10)

21. ledna 2014 v 5:00 | Janča
Nový díl.

BRIAN

Vůbec, ale vůbec se mi od něho nechtělo odcházet! Bylo vidět, že není ve své kůži, vlastně ani ta kůže nevypadá jako jeho! Jindy tak hebká na dotek a svůdná k políbení, je teď jen pokrytá ranami! Ale mám pocit, že nejvíc ran bude uvnitř a bojím se, že už se mi nepodaří ho dostat zpátky! Tenkrát to bylo těžké, ale teď je tu ještě jedna věc, která mě děsí a o které se mnou a ani s nikým jiným nechce mluvit! A to o tom co se mu stalo, protože to muselo být něco strašného, pokud se toho tak moc bojí, že se to snaží zapřít a pak ta věc s tím, že nechce být gay! Sice se teď choval vzhledem k okolnostem normálně, ale bylo vidět, že mu to dělá potíže, ten strach v jeho očích, který měl, když jsem mu řekl, že ho vezmu domů mě vyděsil! Bylo to jako kdyby nechtěl! Jako kdyby už se ztrácel a já nemůžu udělat nic pro to, abych mu pomohl!

Strach(9)

20. ledna 2014 v 5:00 | Janča
Nový díl.

JUSTIN

Nevím, co mě to popadlo, neměl jsem se k němu takhle zachovat, takhle ho nařknout, ale v tu chvíli, jako bych to potřeboval říct! Potřeboval jsem se vybít a Brian byl na pálce a já vyslovil něco, čeho budu litovat asi až do konce života! Jedna moje část by Brianovi takhle nikdy neublížila, miluje ho celým svým srdcem a chce s ním být navěky, ale ta druhá, ta která se ve mně probudila, když mě Hobbs napadl, tak ta teď jako by se plně projevila a ta část Brianovi dává vinu, ta část ho obviňuje ze všech mých problémů a lituje, že ho poznala, ta část chce na všechno zapomenout! Ta část tu z nevysvětlitelných důvodů prostě je a i když se jí snažím potlačit, tak nechce zmizet, nechce mě se nechat nadechnout a být s mužem, kterého miluju!

Strach(8)

19. ledna 2014 v 15:57 | Janča
Nový díl. - Dneska jsem se trochu rozepsala, tak tu máte další díl Usmívající se

BRIAN

Nějakým zázrakem se mi povedlo dostat domů, ale nijak zvlášť se mi neulevilo, spíš naopak, bylo mi mizerně z toho, že jsem jen tak utekl a nechal ho tam! Což je vlastně ironické, když ani neví, že jsem tam byl! Ale Debbie mě absolutně odrovnala anebo spíš Justin, pořád nemůžu uvěřit, že to řekl, že nechce být gay, že chce na všechno zapomenout! Vím, že neřekl, že chce zapomenout na mě, ale mě to prostě tak vyznělo! Vždyť jsem byl jeho první, jeho první láska, jeho život! Alespoň jak mi to neustále tvrdil a teď chce na to všechno zapomenout? Nechce být gay? Takže v tom případě nechce být se mnou! Přísahám bohu, že kdyby se mi ty hajzlové dostali pod ruku, tak bych je snad i zabil, i kdybych pak měl zčernat ve vězení... Justin mi za to stojí!

Strach(7)

19. ledna 2014 v 7:28 | Janča
Nový díl.

BRIAN

Stál jsem pořád na místě, jako bych byl k té zemi přikovaný! Neustále jsem na něho šokovaně hleděl a zadržoval slzy, ale bylo to pro mě čím dál tím těžší! Ze všeho nejvíc jsem si k němu chtěl lehnout a obejmout ho! Ale bál jsem, že mu nějak ublížím, že ho to bude bolet! Celé tři dny jsem ho chtěl tak moc spatřit - smějícího se, dokonalého jakým on je, ale takhle jsem ho vidět nechtěl, ne v tomhle otřesném stavu!
Konečně se mi povedlo odlepit nohy od země, téměř po špičkách jsem odešel z pokoje a opravdu potichu za sebou zavřel dveře, sešel jsem schody a zamířil rovnou do kuchyně, kde už na mě čekala vynervovaná Debbie...

Strach(6)

18. ledna 2014 v 9:22 | Janča
Nový díl.

JUSTIN

Už zase jsem měl tu noční můru! Byl jsem naprosto zpocený a třásl jsem se! Ale ze všeho nejvíc jsem se šíleně bál... Tak moc, že jsem ani nechtěl vylézt z postele! Nechtěl jsem dělat vůbec nic, jen ležet, zapomenout na všechno a mít u sebe Briana!

Debbie: "Sunshine jsi v pořádku?!"...Vletěla mi do pokoje.
J: "Co?"...Nechápavě jsem na ní pohlédl.
Debbie: "Slyšela jsem tě křičet!"

Strach(5)

17. ledna 2014 v 5:00 | Janča
Nový díl.

BRIAN

Ten kluk mě jednoho dne zabije! Prý že se o něho nemám bát! A co jiného mám asi tak dělat, když nevím kde je, s kým je, co vlastně musí vyřídit?! Nevím absolutně nic! Jen to, že se mi to vůbec nelíbí a chtěl by ho teď mít u sebe, jen ho držet a cítit jeho vůni, jen to aby mi bylo líp, abych si byl stoprocentně jistý, že je v pořádku a že je pořád jen můj!
Snažil jsem se usnout, ale jediné na co jsem dokázal myslet, byl Justin, pohled na druhou stranu postele, která byla prázdná, mě ničil a vůbec jsem nevěděl, kdy ho zase uvidím, jestli vůbec, pokud je to tak jak si myslím, že to je, že má někoho jiného a jen se snaží přijít na způsob jak mi to říct!

Strach(4)

16. ledna 2014 v 5:00 | Janča
Nový díl.

JUSTIN

U Debbie doma to miluju, vždycky mám dveře otevřené, můžu se tu schovat, cítím se tu bezpečně... Vlastně cítil! Už ani nevím, kde je to bezpečné, mám hrůzu z toho, že si mě najdou a budou chtít dokončit to, co začali, že mě zabíjí!
Hrozně jsem chtěl, aby už se Debbie vrátila, jelikož jsem nemohl být s Brianem, potřeboval jsem alespoň jí abych se cítil v bezpečí, začínal jsem být až paranoidní, každé bouchnutí mě vyděsilo a v hlavě jsem si pořád přehrával tu scénu... Mohl jsem tomu zabránit? Je to moje vina? Co jsem udělal špatně? Všechny tyhle myšlenky mě dovedly k jedinému závěru - Být gay je špatný, kdybych takový nebyl, nikdy by se nic z toho nestalo, táta by mě pořád miloval, nebál bych se vyjít na ulici a plno dalších věcí! Jenže si musím uvědomit i tu dobrou stránku toho být gay... Poznal jsem ty nejúžasnější lidi, kteří mě přijali takového, jaký jsem, milují mě a mám Briana... to vše mi za tu bolest stojí!

Strach(3)

15. ledna 2014 v 5:00 | Janča
Nový díl.

JUSTIN

Takhle přece nemůžu jít domů, takhle mě Brian nesmí vidět, to by ho absolutně zničilo, nerad se dívám na to, jak se trápí a tohle by ho rozhodně trápilo, ale přece někam musím jít, na ulici zůstat nemůžu, máma mě taky takhle nemůže vidět a kluci by to Brianovi hned donesli, takže zbývá jen jeden člověk, který i přesto jak moc nesnáší tajnosti, tak mě miluje na tolik, že si to nechá pro sebe... Alespoň na chvíli!

Strach(2)

14. ledna 2014 v 5:00 | Janča
Nový díl.

BRIAN

Z jídelny jsem se vydal rovnou domů, celou cestou jsem přemýšlel nad tím, co se stalo v jídelně, proč se Debbie chovala tak divně, ale hlavně jsem modlil, aby byl Justin doma v posteli, už bych ani neměl potřebu ho pokárat, byl bych jen šťastný, že ho vidím a že je v pořádku a asi bych překonal i svou hrdost a řekl mu, že jsem rád, že je doma a ať už mi to nikdy nedělá!
Poslední zbytek naděje co mi zbýval, se rozplynul v momentě, co jsem otevřel dveře a Justina v bytě nenašel, absolutně nic, co by naznačovalo, že tu byl! Chodil jsem po bytě sem a tam, snažil se něco vymyslet, přemýšlel jsem, jestli se mám obléknout a jít zkontrolovat všechny bary a nemocnice anebo ještě počkat jestli se náhodou neukáže.

Strach(1)

13. ledna 2014 v 5:00 | Janča
Nová povídka.

BRIAN

Když jsme si s Justinem dávali úmluvu o tom, že domů přijdeme do tří, myslel jsem, že to budu já, kdo bude mít problém s dodržováním tohoto pravidla, ale zatímco já už dávno ležím v posteli a čekám na něj, tak on pořád nikde a to už je dávno po čtvrtý, nehledě na to, že poslední dobou se chová opravdu divně.
 
 

Reklama