"IT ISN'T WHO YOU LOVE. IT'S HOW YOU LOVE."

"PEOPLE ARE WHO THEY ARE."

Love is a human right...

Srdci neporučíš

Srdci neporučíš(3)

7. ledna 2015 v 0:07 | Janča
Poslední díl.

JUSTIN

Jakmile jsem se prodral parketem plným vlnících se těl až k východu a dostal se na ulici, chvilku jsem pátral po Brianovo autě, ale bylo to naprosto bezvýznamné, i když vlastně na druhou stranu jsem ihned měl stoprocentní jistotu, že v Babylonu se už zajisté nenachází avšak teď mám na vybranou zhruba z milionu míst, na kterých bych ho mohl najít... Vážně mě už přestává bavit hledat ho, pokaždé když si zamane, že je načase zmizet mi z dohledu!

Srdci neporučíš(2)

6. ledna 2015 v 0:02 | Janča
Nový díl.

BRIAN

Bože já jsem takovej pitomec, ne idiot je mnohem víc vystihující! Co mě to, zatraceně, napadlo, od kdy se já chovám žárlivě a už vůbec, od kdy já, sakra, Justina obeznamuji tím, aby mi už nikdy tak okatě nedával najevo, že má nový úlovek?! Sakra, od kdy mě štve nebo spíš přímo vytáčí, že Justinův zadek není jen můj, ale i jiných? Od kdy, kurva?! Odpověď je snazší, než bych si mohl myslet - ta podělaná dohoda! Díky ní se všechno změnilo - mezi námi a především ve mně, věděl jsem, co pro mě znamená již před ní, ale po ní jako by to najednou všechno bylo skutečnější, jako bych si najednou uvědomil, že to modrooký blonďatý štěně je opravdu moje a já chci, aby to tak zůstalo, aby byl můj jen můj! Myslel jsem, že to bude stejně snadné jako před tou dohodou, ale nic není snadné, všechno je to horší, mám pocit, že vylítnu do povětří, když ho s někým vidím, nemluvě o tom, když mi to dává najevo, když se mi snaží vnutit, že i on může být s jinými a ne jen se mnou... Proboha, měl bych se vzpamatovat, jinak to se mnou nedopadne za žádnou cenu dobře!

Srdci neporučíš(1)

5. ledna 2015 v 0:08 | Janča
Nová povídka. - 18+

JUSTIN

Brian a lov - dvě věci, které k sobě bezpodmínečně patří, neumím si ani představit, že by někdy nastal den, kdy by se o nikoho nepokoušel a já se přitom cítím vždy všelijak - vytočeně, naštvaně, zmateně, někdy dokonce i smířeně, jenže dnes? Dnes mě to neskutečně vzrušuje! Sledovat, jak se jeho vlnící se tělo lepí na jiné a po jeho tvářích mu stéká pot a v kalhotách tísní erekce, je něco, co mě právě teď nepopsatelně dohání k šílenství a já si jen přeji být tím trickem! Jsem rozpálený, jak jen nejvíc můžu být a nejhorší na tom je, že Brian to ví, já vím, že to ví, a i přes to mě dál ignoruje... Někdy bych ho vážně zabil!
 
 

Reklama