"IT ISN'T WHO YOU LOVE. IT'S HOW YOU LOVE."

"PEOPLE ARE WHO THEY ARE."

Love is a human right...

Something wrong

Something wrong(7)

1. října 2015 v 0:07 | Janča
Poslední díl. - 18+

BRIAN

Začínal jsem nabývat dojmu, že se toho kluka snad nezbavím, tedy v tento moment, to, že se ho nezbavím už nikdy, jsem začal pomalu přijímat, protože jsem si stihl všimnout, že na něj jednoduše žádná moje taktika nezabírá, i kdybych udělal cokoliv on mě snad za to bude milovat ještě víc, lépe řečeno - on si myslí, že mě miluje, ale já jsem prostě jen chlap, co ho ošukal, udělal mu rim a nechal ho spát ve své posteli do rána a tomu já říkat láska nebudu, to je prostě jen další noc a další sex v mém životě a to všechno uvnitř mě, co mě z nějakého zvláštního důvodu zrazuje a dává mi to pocit toho, že jsem s ním vlastně rád a že kdykoliv ho vidím pociťuji zvláštní mravenčení okolo žaludku, je jednoduše jen přechodné období, kterého jsem se i já jednou musel dožít, ale to končí jednou pro vždy, on si musí najít kluka nebo holku, co já, sakra, vím, svýho věku a nechat mě jednou pro vždy na pokoji s těma jeho řečičkami o lásce a podobných kravinách!

B: "Mám ti snad vyčistit uši? Řekl jsem, ne!"
J: "Proč ne?"
B: "Proč ne? Hmm, nech mě přemýšlet... Už to přichází... Už to přichází... Protože jsem to, kurva, řekl! Nejsem tvůj přítel, tvůj milenec, tvoje zatracená matka a ani tvůj kámoš, nejsem pro tebe nic, tak kolikrát ti to mám, sakra, opakovat?"
J: "Už jsem ti říkal, že být na mě hnusnej nezabírá."
B: "A co kdybych tě jednoduše zabil?"
J: "Můžeš to zkusit, ale pak budeš po zbytek života žít s vědomím, že si zabil to nejlepší, co tě potkalo."
B: "Bolest hlavy? Tomu se dá těžko říkat to nejlepší."
J: "Musíš se tomu přestat bránit."
B: "Nee, to je to jediné, co chci dělat - bránit se tomu, protože cokoliv jiného by znamenalo mou smrt."
J: "Stejně mi nakonec neodoláš,"...Odpochodoval s tím svým naivním, vševědoucím, namyšleným úsměvem jako nějaký král!

Jeho odchod jsem musel zapít sklenkou Jima Beama, bylo to jako vítězství, sice jsem se ho nezbavil na dobro, ale alespoň na tuhle chvíli mi to stačilo, protože jsem o pár chvil později objevil někoho, koho si dnes vezmu s sebou domů, a něco mi říká, že zažiju divy!

Something wrong(6)

30. září 2015 v 0:03 | Janča
Nový díl.

BRIAN

Pokud bych měl zhodnotit svou dnešní pracovní morálku tak stála naprosto za hovno, nic jsem nestíhal, pořád jsem dělal chyby a myšlenkami jsem byl úplně někde jinde a ano máte správné tušení - může za to ten blonďatej stalker, který se mi rozhodl ze života udělat naprosté peklo a tentokrát dokonce i Maikey a ta jeho neustálá potřeba hledat ve všem něco, co tam vlastně ani není a pak především ta touha ukazovat prstem na mě jako na toho, kdo za všechno může, jako bych to byl snad já, kdo si našel přítele a trávil s ním veškerý svůj volný čas, tak patetický ještě nejsem a vím jistě, že ani nikdy nebudu, protože jestli jo, sám se s radostí zabiju!
Večer jsem se v naději, že ani na jednoho z těch dvou idiotů nebudu muset myslet, opět uchýlil do Babylonu, ale vše nešlo podle původních plánů - šukat, pít, fetovat, šukat - místo toho jsem měl pořád za prdelí tu zoufalou dvojku buzniček, z nichž jeden se dal na dráhu královničky přes šílenou módu a druhý, který se jako obvykle snažil směšně sbalit, v jeho případě spíš odradit, všechny sexy kousky!

B: "Tede, kdy už to konečně vzdáš? Nikdo nechce chodit s mrtvolou!"
Ted: "Díky moc, Briane, že si tak skvělý kamarád."
B: "Co bych pro svého nejoblíbenějšího účetního neudělal?"
Emmett: "Nenech se jím rozhodit, Teddy, on ani neví, co to je se snažit."
B: "Jak bych mohl? Mně ty zadky lezou do postele samy."
Emmett: "Když už to zmiňuješ, kde je Justin?"
B: "Jak to mám, kurva, vědět?"
Emmett: "No vzhledem k tomu, že si ho dneska měl v posteli, vědět bys to měl."
B: "Jediné, co vím je, že mi naplnil záchodovou mísu svými zvratky a ráno jsem ho opět poslal svou cestou."
Ted: "Jinými slovy - zachoval ses zase jako kretén."
Emmett: "A co Maikey?"
B: "Asi masíruje doktorovi prostatu nebo mu čistí zubní protézu... Proč se, do prdele, pořád ptáš mě? Vy se s nimi bavíte taky!"
Ted: "Jenže my se nepohádali ani s jedním z nich."
B: "No já taky ne, takže pokud mě omluvíte, jdu si najít míň zoufalou společnost."

Something wrong(5)

29. září 2015 v 0:04 | Janča
Nový díl. - 18+

BRIAN

Když jsem se ráno vzbudil, první, co jsem ještě před otevřením očí udělal, bylo, že jsem se po Justinovi začal shánět rukou, ale ať už jsem sáhnul kamkoliv, místo vedle mě zelo prázdnotou, na chvíli jsem si myslel, že se mi to celé jen zdálo a abych pravdu řekl, možná by to tak i bylo lepší a především snazší, ale i přes to si část mě přála, aby tady doopravdy byl a proto když jsem nakonec otevřel oči a uviděl ho sedícího na kraji postele, s papírem a tužkou v ruce, jsem se musel pousmát, ale samozřejmě tak, aby to on neviděl a nemyslel si, že jsem, kdo ví, jak šťastný z toho, že mi tady oxiduje, i když jsem vlastně trochu byl!

B: "Zase kreslíš mýho ptáka?"
J: "Vadilo by ti to?"...Smyslně si olízl rty.
B: "Kreslíš ho na jedničku, takže ani ne.
J: "Dobře... Protože kreslím,"...Zasmál se.
B: "Ukaž mi to,"...Přesunul jsem se blíž k němu.
J: "Ještě to není hotové, navíc si teď zkazil svojí pózu!"...Schoval si to záda.
B: "Prosím tě, ty mě máš tak detailně nastudovanýho, že bys mě nakreslil i poslepu."
J: "To je pravda,"...Věnoval mi jeden ze svých sladkých úsměvů.
B: "Mimochodem, není ti nějak moc dobře?"
J: "Třeští mi hlava jako blázen, ale relativně jsem v pohodě."
B: "Hádám, že v tvém věku se můžeš opít do bezvědomí a stejně budeš fungovat jako zbrusu nové hodinky."
J: "Výhoda mládí,"...Vysmívavě na mě mrkl.
B: "Za tu drzost by ti měl někdo dát na holou."
J: "Yeah,"...Jeho dech ztěžkl a za ním i můj.

Something wrong(4)

28. září 2015 v 0:07 | Janča
Nový díl.

BRIAN

Do dnešního večera jsem si myslel, že dostat Justina do postele, je asi ta nejsnazší věc na světě, mohl jsem to udělat, kdykoliv se mi zachtělo, ale v tuto chvíli si neumím představit nic složitější, než dotáhnout ten jeho opilej zadek až do ložnice, dostat ho z oblečení a hodit jej do peřin, abych zároveň neriskoval, že mě při tom ohodí svými zvratky a nezpůsobí mi trvalé poškození zad, z mého pohledu se to zdá být doslova jako nadlidský výkon!

B: "Můžeš mi říct, proč jsem tě jednoduše nenechal na starost někomu jinému, třeba úklidové četě v Babylonu?"...Ptal jsem se jej zadýchaně, když jsem se snažil odemknout dveře od loftu a zároveň ho držet, aby nespadl.
J: "Jednoduché - miluješ mě,"...Uchechtával se a škytal zároveň.

Raději jsem na to nijak nereagoval a se zoufalým povzdychnutím jsem následně konečně odemknul a otevřel dveře. Přitom jsem se sám sebe ptal, jak je možné, že jsem se od obvyklého tricka na jednu noc dostal až k Justinovy, který se na mě nalepil jak žvejka na podrážku, nemá v úmyslu odejít a právě teď mi visí na krku, doslova visí, protože se není schopný udržet sám na vlastních nohách!

B: "Držíš se?"...Ujišťoval jsem se.
J: "Jako klíště."
B: "To je výstižné."
J: "Taky si myslím."
B: "Tak jdeme na to - levá, pravá, levá, pravá,"...Vysmíval jsem se mu.
J: "Asi se pozvracím,"...V ten okamžik mi ale úsměv zamrzl.
B: "Přísahám bohu, že jestli mi ohodíš moje značkový oblečení, tak tě zabiju."
J: "Tak mě rychle dostaň na záchod, protože jinak..."...Zarazil se v momentě, co mu žaludeční šťávy vystřelily nahoru.
B: "Bože můj,"...Spěchal jsem s ním do koupelny, co mi nohy a síly stačily.

Something wrong(3)

25. září 2015 v 0:02 | Janča
Nový díl.

BRIAN

Jakmile mě Justin zbystřil, rozzářil se jako vánoční stromeček, usoudil jsem z toho, že se jeho nálada od rána radikálně zlepšila a ačkoliv to bylo rozhodně lepší, než sledovat jeho nataženej ksicht a poslouchat chladný odpovědi, tak to taky bylo úplně to poslední, co jsem právě teď potřeboval, poněvadž to znamenalo jediné - bude mě zase pronásledovat na každém mém kroku, přivádět mě k šílenství, používat na mě své největší zbraně zahrnující především jeho zadek a já se nakonec přes všechnu svou snahu nedokážu ovládnout, protože s ním by se, kurva, nedokázal ovládat ani svatej a ve finále s ním zase budu šukat až do bezvědomí, což zapříčiní, že Maikeyho ukecaná huba mi následně vmete do ksichtu tu nejvíc otravnou větu na světě "Měl jsem pravdu," a tomu se hodlám za každou cenu vyhnout, Maikey totiž nemá pravdu, Justin pro mě nic neznamená, nemám s ním vztah, nikdy mít nebudu a nikdy pro něho nebudu víc, než nejlepší sex v jeho životě!

J: "Ahoj!"

Použil na mě taktiku svého pověstného sunshine úsměvu a pohledu, kterým by svedl i toho největšího ignoranta na světě... S ním je to, do hajzlu, tak těžký!

B: "Co chceš?"
J: "Vidět tě, být s tebou."
B: "Viděl si mě, byl si se mnou, dál?"
J: "Ráno si říkal..."
B: "Vím, co jsem říkal a teď jsem to taky dodržel."
J: "Ale já myslel..."
B: "To sis domyslel... Nepředpokládal si snad, že se tu budu zahazovat s tebou?"
J: "Já jen..."
B: "Přestaň být tak naivní a začni trochu žít a nejlíp tak, abys nemusel do každé vteřiny svého dne zahrnovat i mě."

Something wrong(2)

24. září 2015 v 0:10 | Janča
Nový díl.

BRIAN

Ještě jsem si sice nezvykl na to, že jsem ve svém životě zaujmul novou pozici a to pozici otce, když prakticky jediné, co jsem udělal bylo, že jsem se vyhonil do kelímku, oni to následně vpustili do Lindsay a o devět měsíců později z ní vylezl Gus, ale i přes to musím uznat, že vidět Guse, jak roste a je mi čím dál tím víc podobný, je něco, u čeho chci být už navždy a ačkoliv jsem doposud v jeho životě figuroval zatím jenom jako banka a občasná návštěva, která vždycky stejně rychle odešla jako přišla, protože nebyla vítána rambem jménem Melanie Marcus, tak i přes to nějak cítím, že jednoho dne dospěju do bodu, kdy tu pro něj opravdu budu a to nejen jako vzor, ale i jako otec, kterého potřebuje a kterého si zaslouží!

Lindsay: "Jdeš čistě náhodou kolem nebo jsi zabloudil?"

Vím, že Lindsay dokáže být občas dost naštvaná a v 90% případů jsem já strůjcem její nálady, ještě aby ne, jsem neodolatelný, ale někdy taky na zabití, to uznávám, jenže ne vždy jsem ochotný připustit, že jsem na vině, tentokrát však přebírám celou zodpovědnost, ne jednou jsem jí slíbil, že se zastavím a pokaždé mi do toho bohužel něco vlezlo, pokud chápete, dneska jsem ale připravený čelit své otcovské roli na sto procent... No alespoň padesát na padesát!

B: "Pojď ke mně, synku,"...Převzal jsem Guse z Lindsayiny náruče, abych jej mohl začít utěšovat a překvapivě mi to šlo!
Lindsay: "Na něco jsem se tě ptala."
Melanie: "To je marné, on mluví, jen když nemá a když má, jeho pusa je zaneprázdněná jinými věcmi, než slovy."
B: "Ooo, jak rád tě po takové době slyším, Mel, začínalo mi být smutno."
Melanie: "Víš, kde jsou dveře, můžeš nimi zase hezky odejít."
B: "Teď, když jsem přišel, abych vám udělal radost? To bych nemohl, nejsem nějaký bezcitný parchant přeci!"
Melanie: "Ty si leda tak vůl... Dej mi ho,"...Natáhla se pro Guse.
B: "A proč bych to dělal?"
Melanie: "Protože má připravenou vaničku, musím ho vykoupat."
B: "Vanička počká, teď je čas otce se synem."
Lindsay: "Briane, prosím tě."

Something wrong(1)

23. září 2015 v 0:01 | Janča
Nová povídka.

BRIAN

Říká se, že empatický člověk má neuvěřitelné nadání na to vžívat se do pocitů druhých a snahu jim nějak pomoci vyřešit jejich trápení - jsem, kurva, rád, že tahle vlastnost se mi vyhnula obloukem! Protože, jestli Justinovi je tak, jak se tváří, nemám ani tu nejmenší potřebu o to se do něj vcítit, v tom emočním slova smyslu samozřejmě, ve fyzickém se do něj rád vcítím kdykoliv a kdekoliv, je sice otravnej jak osina v zadku a při každé možné příležitosti mi mile rád způsobuje tu nejhorší bolest hlavy v životě tím svým neustálým žvaněním, ale má jednoduše něco do sebe... Možná je to tím perfektním zadkem, blonďatými vlasy a výrazem naprosté nevinnosti, roztomilosti a žhavosti zároveň anebo snad tím, jak se i přes všechnu mou snahu se ho zbavit, pořád drží poblíž mě jako prezident mého fanklubu a mě to svým způsobem lichotí, ale jak říkám, něco na něm mi občas jednoduše nedá spát a přesně proto se právě teď nedokážu zbavit toho otravného pocitu, že ačkoliv ho znám teprve, vlastně v mém případě JIŽ několik měsíců, tak vím, že s ním určitě není něco v pořádku! Jenže já si vážně nehodlám hrát na pana "Co to s tebou, sakra, je?"

B: "Hey, pikolíku!"...Zařval jsem na něj přes celou jídelnu.

Odpovědí nebo spíš reakcí mi bylo pouze svižné ukázání prostředníčku, za níž následoval pohled vystřižený, jak z nějaké hororové scény, kterým kdyby mohl, tak mě snad na místě zabije!

B: "Můžeme si konečně objednat?"...Pokračoval jsem.
Maikey: "No tak, neproháněj svýho přítele, jak pak bude fungovat?"...Sarkasticky mi připomněl, že se s Justinem občas zapomínám hlídat a lidi v mém okolí si to začínají přebírat podle svýho.
Ted: "Hlavně pak doma, v posteli."
Emmett: "Takový mladý maso si musíš vydržovat, Briane, aby ti neuteklo, za někým mladším a pevnějším."
B: "Co kdybyste všichni prostě táhli do prdele?"
 
 

Reklama