"IT ISN'T WHO YOU LOVE. IT'S HOW YOU LOVE."

"PEOPLE ARE WHO THEY ARE."

Love is a human right...

Slib

Slib(16)

25. července 2014 v 0:16 | Janča
Poslední díl.

BRIAN

Téměř všichni jsme se sešli v nemocnici byli jsme vyděšení a netušili jsme jak moc špatně na tom Maikey je byl jsem z toho šíleně vynervovaný... To čekání na to až nám přijdou oznámit, jestli je vůbec naživu, bylo nesnesitelné a k nevydržení téměř mě zabilo! Představa toho že bych ho ztratil, mě ničila, byl mým přítelem 20 let a to že bych o něho měl teď přijít a ještě s vědomím, že naposledy co jsem ho viděl, jsem se k němu choval nesnesitelně a chladně mě skoro složila k zemi, bylo to nejhorší a nejdelší čekání v mém životě! A to ani nemluvím o Debb s Benem měli hrozný strach, nevěděl jsem, co mám udělat, abych jim nějak pomohl nemohl jsem jim ani říct povzbudivá slova, protože v tu chvíli jsem to potřeboval i já jen jsem se snažil to nedávat najevo. Neustále jsem taky musel myslet na Justina na to jestli je opravdu v pořádku sice měl jen pár škrábanců, ale nikdy není jistota že to nemůže být nic vážnějšího štvalo mě že zůstal u Babylonu a nejel do nemocnice se nechat prohlédnout, ale je tvrdohlavý a chtěl tam pro jistotu zůstat kdyby potřebovali pomoct... Můj hrdina!

Slib(15)

24. července 2014 v 0:20 | Janča
Nový díl.

JUSTIN

Bylo těžké ho po takové době vidět a vědět, že tohle všechno jsem vlastně způsobil já aniž bych si to ve skutečnosti pořádně uvědomoval celou dobu jsem se hnal za něčím, co už jsem dávno měl a přehlížel to a kvůli své hlouposti jsem to teď všechno ztratil... Ztratil jsem jeho, toho nejlepšího chlapa ve svém životě, toho komu jsem slíbil, že ho nikdy neopustím! A celý čas jsem se přesvědčoval o tom, že takhle to bude lepší, jen abych si to udělal snazší, já vlastně věřil tomu, že to bude lepší, ale spletl jsem se, jak nejvíce jsem mohl! Byla to ta největší chyba, jakou jsem kdy udělal a já jí už nemůžu napravit!

Slib(14)

23. července 2014 v 7:09 | Janča
Nový díl.

BRIAN

Už je to deset dní od chvíle, co jsem udělal tu neuvěřitelnou pitomost, jen abych to Justinovi nějak "zjednodušil" a stejně tak vlastně i sobě, ale já vím, že jsem měl tvrdě bojovat měl jsem to kurva konečně už říct a ne v zápalu šílené paniky mu dát volnost ať už jí chtěl sebevíc neměl jsem v ten moment myslet jen na to co chce on měl jsem mu ukázat co chci já... Že chci jeho a že ho miluju a že pokud bude chtít s tou naší budoucností něco udělat tak můžeme jen to asi nebude přesně to co on si představuje ale byl bych ochotný udělat alespoň něco abych mu dokázal jak moc s ním chci být a ne jen teď v tuhle chvíli ale už navždy, že chci aby byl součástí mého života dokud mi nevyprchá, ale jen proto, že jsem neměl odvahu a kuráž vyslovit to co už mi tak dlouho leží v žaludku a na jazyku tak jsem mu dal tuhle pitomou volnost... Bože já jsem takovej neuvěřitelnej idiot, že by se kvůli mně klidně mohla uspořádat soutěž a já bych bezprostředně získal korunu!

Slib(13)

22. července 2014 v 0:29 | Janča
Nový díl.

JUSTIN

Netušil jsem, že to bude tak moc těžké od něho odejít a vědět, že mi dal volnost, že teď už jsem volný a mezi námi je opravdu konec, že i on pochopil, že takhle to dál nejde a chce, abych měl všechno, co jsem si vždy přál a že ví, že s ním bych to mít nikdy nemohl a proto mě nechal jít, udělal mi tu největší laskavost, jakou mohl - rozhodl za nás za oba! A já jsem mu za to nesmírně vděčný, ale zároveň mám v sobě hrozný vztek, protože hluboko uvnitř sebe ať už jsem se přesvědčoval sebevíc o opaku jsem tohle nechtěl, potřeboval jsem aby udělal něco co by mě přimělo si to rozmyslet čím by mě donutil zůstat a už nikdy neodejít potřeboval jsem to slyšet, protože zůstat s ním je to co si přeju ze všeho nejvíce, ale mít to nemůžu protože každý pořád chceme něco jiného a jen bychom se pro sebe obětovali, ale i tak bych dal i život za ty dvě slova kterými by mě přinutil zůstat a být s ním! Do té doby nikdy nenajdeme společné štěstí já budu chtít jeho nevyřčené city a on mi to nebude chtít dát a to proto jaký je a já mu to nezazlívám vždyť já sám jsem si v hlavě utkvěl obrázek o tom, jak bych jednoho dne chtěl mít domov, manželství a rodinu, ale já to ve skutečnosti skoro všechno už dávno mám... Loft byl pro mě domovem od chvíle, co jsem s ním začal žít, rodinu mám všude kolem sebe je obrovská a milující a k čemu mi je manželství když víme, že se oba milujeme? Mám ten pocit, že tohle celé všechno byl jen způsob jak se donutit od něho odejít jen proto, že jsem chtěl slyšet že mě miluje a i když to už dávno vím nikdy se nesmířím s tím že to nevysloví a vím že to je ode mě sobecké, ale tím že bych s ním dál zůstával bych ho mučil pocitem že mi to bude muset říct ačkoliv nechce anebo spíš asi nemůže takže pořád jsme tam, kde jsme byli... Vlastně ne - Já jsem volný!

Slib(12)

21. července 2014 v 7:18 | Janča
Nový díl. - 18+

BRIAN

Pomalu jsem jej začal svlékat, nejprve tričko na což jsem ho políbil několikrát něžně na hruď a poté jsem mu začal rozepínat i kalhoty a rukou jsem zajel pod jeho trenky a ihned jsem ucítil jeho ztvrdlý penis a Justin jen souhlasně zasténal. Třel jsem ho pomalu, nechtěl jsem nic uspěchat a zároveň jsem si s ním chtěl po tak dlouhé době pohrát, chtěl jsem ho mít ve své moci co nejdéle, než dosáhne svého orgasmu a přijde ta hrozná chvíle určená k mluvení.
Justin mezitím pečoval o můj krk a na prsty si namotával mé vlasy - jak moc mi tenhle pocit, tyhle doteky, tyhle polibky chyběly! Jeho tělo se naprosto třáslo a svíjelo vzrušením, byl úplně jak v nějakém transu a plný chtíče, který jsem mu hodlal ukojit a stejně tak i sobě!
Když už se zdálo, že je jeho vrchol nablízku tak jsem přestal a od jeho penisu jsem se vzdálil co nejdál jsem mohl a začal jsem si dravě podmaňovat jeho sladké plné rty...

Slib(11)

20. července 2014 v 0:38 | Janča
Nový díl.

BRIAN

Sakra, sakra! Tohle mělo být přece jednoduché, měl jsem mu prostě říct to, co cítím, co pro mě znamená a že mi chybí tudíž že chci aby se ke mně zase vrátil a mohl jsem ho opět mít, ale já jsem ho nejdřív místo toho obvinil pomalu ze závislosti na alkoholu kvůli jeho rozhodnutí ode mě odejít pak jsem ho více méně vykopl ze svého bytu a nakonec jako třešnička na dortu jsem neovládl svojí touhu a líbal jsem jej zatímco jsem ho tiskl ke dveřím a pak když řekl že i přesto musí jít jsem mu opravdu jak nějaká buznička řekl "Nechoď!" a v tu chvíli jsem to myslel tak zatraceně upřímně jako nic jiného v mém životě chtěl jsem aby mi zůstal na blízku dokonce už stačilo jen vyslovit to co mi doslova leželo na jazyku stačilo říct, že ho miluju a mohl jsem ho zase mít, vrátil by se ke mně, ale ne já v poslední chvíli zpanikařil a nechal jsem ho utéct... Opět!

Slib(10)

19. července 2014 v 0:03 | Janča
Nový díl.

JUSTIN

Já to věděl, věděl, věděl! Věděl jsem, že to takhle dopadne, že mu zas a znovu neodolám a nechám se jím políbit, věděl jsem to a i přesto jsem si tu blbou skleničku vína nechal nalít, já jsem vážně takovej idiot! A věřil bych i tomu, že kdyby tam nebyl Gus tak bych se jím nechal dostat mnohem dál a právě teď bychom pravděpodobně zkoušeli všechny možné polohy a veškerý nábytek který by nám k vášnivému, zpocenému a možná trochu drsnému sexu výborně posloužil a nemůžu říct že bych byl nějak proti... Ale to je hrozně špatně! Rozhodl jsem se pro nový život... Proboha našel jsem si nový byt a dnes jsem se do něho nastěhoval, vydekoroval jsem si ho a dokonce jsem od Maikeyho dostal matraci abych si nezničil záda... To všechno abych se naučil životu bez něho, abych zjistil, zda život bez něho opravdu chci... Ale teď je všechno totálně v hajzlu, protože nevím absolutně vůbec nic, mám totální okno a k tomu všemu jsem se ještě ani na krok nehnul od Brianova domu a mám ten pocit, že pokud mě něco nezastaví tak se za ním nahoru vrátím Gus neGus...
Vysvobození přišlo v podobě zvonícího telefonu...

Slib(9)

18. července 2014 v 0:15 | Janča
Nový díl.

BRIAN

Bohužel díky skvělé strategii, při které se mi Justin velmi úspěšně vyhýbal, jsem nemohl udělat absolutně nic pro to, abych ho získal zpátky, a dnes už je naneštěstí i den kdy se stěhuje do svého nového domova a já tomu nemůžu vůbec nijak zabránit. Celý den to v jídelně rozebírali, pořád mluvili o tom, jak je to úžasné, že má Justin svoje vlastní bydlení a že mu budou pomáhat, aby to zvládnul, ale nakonec bylo asi nejlepší, když přišla Jennifer, a začala popisovat, jak to u něho vypadá, no co jsem z toho tak pochopil tak se jí ten byt vůbec nezamlouvá, ale Justin má svou hlavu a nedá si říct tudíž je po jeho a všichni to musí respektovat! Ale asi třešničkou na dortu bylo, když se Maikey dobrovolně přihlásil k tomu, že dá Justinovi Hunterovu matraci, v ten moment jste opravdu měli vidět můj vražedný, vzteklý a vytočený výraz, kdyby nebylo toho, že už jsem jednou dal najevo, jak moc mě Justinovo stěhování rozhodilo tak Maikeymu vyválím ksicht v té jeho omeletě! Ale asi ze všeho nejvíc mě rozsekala Debbie, která ze všech nejvíc skládala Justinovi poklonu za to jak je odvážný a že se mu bude snažit pomáhat jak jen to půjde, ale nakonec když byli všichni z doslechu jsem dostal zase jednu přednášku o tom jak všechno můžu napravit... No hádejte co? Už není, co napravovat všechno jsem projel na celé čáře!

Slib(8)

17. července 2014 v 0:47 | Janča
Nový díl.

JUSTIN

Nemůžu uvěřit tomu, že už je to přesně 5 dní od chvíle co jsem naposledy mluvil s Brianem tak nějak jsem na něho nikde nechtěl narazit a tak jsem na ulici raději vycházel opravdu jen minimálně bylo mi totiž jasné, že pokud s ním strávím byť jen pár dalších minut o samotě tak naprosto změním svůj názor a já nechci abych to byl já kdo můj názor změní chci aby to byl on chci aby udělal něco co mě přinutí si uvědomit že spolu opravdu máme naději na úžasnou budoucnost že spolu můžeme mít to co oba chceme, že se pro toho druhého nebudeme muset změnit, ale i přesto že bych si přál přesně tohle je tu i část která nechce aby se to stalo která opravdu potřebuje být nějakou tu dobu bez něho abych mohl zjistit, zda život bez Briana je opravdu to co chci, zda bez něho to bude snazší.

Slib(7)

16. července 2014 v 7:33 | Janča
Nový díl.

JUSTIN

A já si myslel že mi dokáže změnit názor, že mě přesvědčí o tom že máme naději na společnou budoucnost, že mi řekne to, co chci nebo spíš potřebuji slyšet, abych věděl, že ten byt brát nemám, že můžeme žít spolu jako pár, ale on ten proklatej telefon prostě musel vzít vždycky pro něho bude přednější vše okolo víc než já... Jeho práci, Babylon, sex na jednu noc, jeho loft, který je a vždycky bude jen pro jednoho... A já jsem až tam někde na konci když mě náhodou potřebuje v momentě, co mu jeho známosti už nejsou dostatkem! A jak už jsem se několikrát zmínil, jemu nezáleží na budoucnosti, vždyť proboha on už se teď cítí jako mrtvola a přemýšlí jenom nad přítomností nad tím, koho ošuká zrovna tady a teď! Ale takový já nejsem já musím hledět dopředu vybudovat si kariéru, mít manžela, rodinu za kterou se budu vracet domů z práce... Po tomhle já zkrátka toužím, ale s Brianem to mít nemůžu, s ním by to navždy bylo jen "Co kdyby?"

Slib(6)

15. července 2014 v 6:39 | Janča
Nový díl.

BRIAN

Nemohl jsem Justina dostat z hlavy teda ne, že by to bylo nějak překvapující nebo něco nového ale tentokrát jsem doslova myslel jenom na něho, cokoliv jsem udělal, bylo nějakým způsobem spojené s ním, až jsem z toho začínal šílet! Dokonce jsem při přípravě prezentace musel neustále myslet na to jak moc by se mi momentálně hodily Justinovi trefné nápady o které jsem dřív nikdy neměl zájem nebo jsem to alespoň předstíral ale teď bych jeden z nich bez problému využil a ještě ho jako poděkování přímo na mém stole pomiloval... Bože dost! Jsi Brian Kinney kurva fix! Ty přežiješ všechno i život bez něho! Anebo ho jednoduše získáš zpátky, jak těžké by to mohlo být? Vždyť on se vždycky vrátil, jen to prostě tentokrát bude trvat trochu déle, ale už ráno jsem měl pocit, že se to určitě stane přece jen nebýt Guse tak jsme se políbili a to už napovídá, že máme naději být zase jako dřív, já to zkrátka nevzdám!

Slib(5)

14. července 2014 v 7:07 | Janča
Nový díl.

JUSTIN

Byl jsem ze setkání s mámou pekelně nervózní a to jsem si ještě včera byl zcela jistý tím že to co dělám je naprosto správné, ale stačilo jen pár minut s Brianem o samotě a ve mně se naprosto všechno hnulo jako kdybych na každou maličkost o které jsem si za poslední měsíc udělal vlastní obrázek zanevřel a absolutně nevím, jak se s touhle situací mám vypořádat ale jedno je jisté - čím dřív to vyřeším tím dřív budu moct začít nový život teda pokud se ukáže že s Brianem opravdu nemáme žádnou budoucnost...

Slib(4)

13. července 2014 v 6:56 | Janča
Nový díl.

JUSTIN

Téměř jsem to udělal, téměř jsem ho políbil bez jakéhokoliv zaváhání, udělat jsem to opravdu chtěl, ale nemohl a proto jsem byl moc vděčný za to, že mě Gus "zachránil" a mohli jsme odejít dřív, než jsme s Brianem vyvedli tuhle blbost a není to tak, že bych ho políbit nechtěl, sakra to se ví, že chtěl a jak! Ale co bychom z toho měli? Zase bychom byli uvěznění ve svých vlastních představách, každý bychom pořád chtěli něco jiného a s tím druhým se trápili, to já se rozhodl, že je jednou pro vždy konec a Brian se tomu nijak nebránil a prostě mě nechal odejít a tím mi dal jasně najevo, že náš vztah nikdy ve skutečnosti ani vztah nebyl, ale pouze jen něco čehož byl základ sex, jen mi ale trvalo 5 let abych si to připustil a uvědomil si, že já takový život vést dál nechci... Chci Briana buď se vším všudy anebo vůbec, je to těžké, ale pro nás oba je to vysvobození, kterým se vzájemně oprostíme od pocitu, že spolu být musíme, jen abychom si něco dokázali, protože pokud spolu CHCEME být, jednoho dne si k sobě cestu třeba zase najdeme, do té doby bychom se jen pořád drželi v začarovaném kruhu, z kterého není úniku!

Slib(3)

12. července 2014 v 7:14 | Janča
Nový díl.

BRIAN

Po celou dobu co ke mně směřoval, jsem ani na zlomek vteřiny neuhnul pohledem, musel jsem mu ukázat, že jsem to pořád já ten arogantní blbeček Brian Kinney a ačkoliv to byl úplný opak toho získat ho zpátky, tak v tu chvíli to byla moje jediná naděje jak následující situaci přežít bez větší újmy na zdraví a především psychice!
Opravdu jsem se bál toho nejhoršího a tím samozřejmě myslím mé odhalení při mé včerejší misi opravdu nevím, jak bych mu to celé vysvětlil a to především tu část kdy jsem ho sledoval od Babylonu, jen abych se ujistil, že je v pořádku a pak taky tu jak jsem ho dostal domů ale každopádně i pokud se to netýká právě tohoto, jsem z toho docela nesvůj!

Slib(2)

11. července 2014 v 0:13 | Janča
Nový díl.

BRIAN

Abych pravdu řekl tak jsem skoro celou noc nespal teda ne že bych od doby co mě Justin opustil nějak významně v noci praktikoval spánek ale i tak se dá říct že dnes to bylo krapet těžší zavřít oči alespoň na hodinu včera to prostě bylo tak zvláštní tak odlišné od toho co se mezi námi za těchto pár týdnů co jsme od sebe událo vím že Justin byl sice absolutně na mol a že si mě ani nejspíš ze včerejška díky bohu nebo snad bohužel nebude pamatovat ale i tak se mě zmocnil ten malý otravný plamínek téměř nepopsatelné naděje, která mi říká, že by z toho zase něco mohlo být!

Slib(1)

10. července 2014 v 7:36 | Janča
Nová povídka.

BRIAN

Mohl bych si v hlavě přehrát milióny závěrů, milióny představ, milióny myšlenek, milióny záporů, které by mi pomohly, abych to tenkrát, když jsem ho poznal, udělal všechno jinak, jenže já bych to stejně nakonec udělal přesně takhle, stejně bych si pro něj zas a znovu došel k tomu sloupu, nic by mě nezastavilo, opakoval bych to s ním všechno neustále dokola - naše první setkání a vše co následovalo potom - vraždil bych, jen abych to mohl zažít a prožít znovu!
 
 

Reklama