"IT ISN'T WHO YOU LOVE. IT'S HOW YOU LOVE."

"PEOPLE ARE WHO THEY ARE."

Love is a human right...

Skrytá žárlivost

Skrytá žárlivost(4)

24. března 2014 v 5:53 | Janča
Poslední díl. - 18+

BRIAN

Vřelo to ve mně způsobem, který ani nedokážu definovat a popravdě bych se o to ani nepokoušel, protože by to nedopadlo dobře. Od chvíle co odešel, jsem myslel, že se zblázním, jedna blbá minuta bez něho a já už odpočítával další minuty k jeho příchodu tak moc jsem se na něho těšil. Představoval jsem si, co všechno spolu budeme dělat, jak si zatancujeme na parketu plném nadržených tricků a vzájemně se budeme nejen svádět ale i svlékat očima, chtěl jsem ho tak moc, že jsem já i můj penis téměř brečeli touhou po tom jeho štíhlém těle, po jeho prstech putujících po mé nahé kůži, po jeho dravých polibcích, ale na to všechno jsem musel čekat až do skurvených osmi hodin... Omyl ani to ne, protože se nějakým záhadným způsobem nedostavil i přesto, že mi to slíbil. V tu chvíli jsem byl rád, že se u mě nenachází nikdo živý, protože by během dalších pár vteřin nebyl, jak jsem potřeboval upustit páru. Byl jsem na něho tak hrozně nasranej a taky na Maikeyho za to, že mi ho takhle v podstatě odhání, ale ani jednomu z nich to říct nemůžu, protože bych pak vypadal jako někdo kdo má city, nedej bože jako někdo kdo žárlí!

Skrytá žárlivost(3)

23. března 2014 v 6:44 | Janča
Nový díl. - 18+

JUSTIN

Brian je prostě Brian, posere si to u mě a následně se to snaží všemožnými, ale hlavně nenápadnými způsoby napravit, stejně tak jako v noci. Nejdřív jsem mu opravdu moc chtěl odolat, jak mě tím svým chováním naštval, ale copak to jde, když má tak dokonalé tělo a dokáže mě dovést do stavu, kdy už si nejsem ani zdaleka jistý, že se nacházím na zemi. Řekl bych, že při tom sexu byl až romantický a něžný, ale nesmím si něco takového připouštět, protože ho znám a akorát bych sám sebe zklamal, už se prostě musím naučit přijímat ho takového, jaký je, i když to bude tvrdý oříšek. A dokážu si představit, jak dneska zase bude vyvádět, až se vydám za Maikeym!

Skrytá žárlivost(2)

22. března 2014 v 6:13 | Janča
Nový díl. - 18+

BRIAN

Tohle už se mi opravdu jen zdá, nejdřív to byl ten šílenej nápad, že začnou pracovat na vlastním komiksu, pak se kdo ví, jak dlouho snažili vymyslet o čem, že vůbec ta patlanina bude a nakonec jako třešnička na dortu Justin víc času tráví s Maikeym než se mnou. To jejich ponocování a vzájemné doplňování skoro jako kdyby byli pár, jejichž vztah se zakládá na jednom bláznivém komiksu, o gay hrdinovi takže co víc si přát. Nejhorší na tom je, že Justin už si začíná všímat, že mně to dost značně leze na nervy, ale já ho jako obvykle odbiju s tím, že je mi absolutně u prdele, než abych přiznal, že by mi vůbec nevadilo, kdyby byl v mojí přítomnosti, když zrovna není. A ještě k tomu nechápu, jak Justin může srovnávat to, že si ho jednoduše chci vzít kdykoliv se mi zamane s žárlivostí... Já a žárlit? Ani za milion let!

Skrytá žárlivost(1)

21. března 2014 v 5:37 | Janča
Nová povídka.

JUSTIN

Dnes mám sraz s Maikeym v krámku ohledně RAGE a už teď vidím na Brianovi, jak se mu to příčí, ačkoliv slovy říká úplně něco jiného ve stylu, že je mu jedno kde budu trávit večery hlavně ať neotavuju jeho, jenže já už ho mám tak prokouknutého, že mě nic takového neodradí!
 
 

Reklama