"IT ISN'T WHO YOU LOVE. IT'S HOW YOU LOVE."

"PEOPLE ARE WHO THEY ARE."

Love is a human right...

Rodinná sešlost

Rodinná sešlost(5)

8. května 2015 v 0:02 | Janča
Poslední díl.

BRIAN

Emmetta chci zabít často... Vlastně každý den alespoň jednou, ale právě teď jsem to jen nechtěl, právě teď jsem to téměř udělal, v hlavě jsem si představoval, jak mu omotávám tu utěrku kolem krku a škrtím ho, tak moc jsem momentálně šílel! S Justinem se to začínalo vyvíjet dobrým směrem, dokonce tu byla velká pravděpodobnost, že se vyhneme té části, kdy mi bude vše vyčítat a já se bubu vztekat, stačilo by už jen pár minut možná i vteřin a měl bych jej naprosto v hrsti, byl by můj ve všech směrech... Jenže Emmettův vpád jako by jej probudil a on zase hodil zpátečku, která zahrnovala rychlý úprk za ostatními do obývacího pokoje!

Rodinná sešlost(4)

7. května 2015 v 0:17 | Janča
Nový díl.

BRIAN

Usadil jsem se přímo vedle Justina a z druhé strany jsem měl Melanie, nevěděl jsem, kdo z nich je horší, oba právě teď v ruce drželi velmi nebezpečné nástroje - vidličku a nůž - tudíž tu byla dost velká pravděpodobnost, že jeden se mi zabodne do oka a druhý do stehna ne-li výš, proto jsem raději ani nedutal a jen jsem si vychutnával mnou koupeného a Debbie výtečně upečeného krocana, ale i tak jsem se snažil soustředit na mé spolusedící, vlastně na všechny kolem stolu, byla to totiž velmi zajímavá podívaná - Ted, Emmett a Maikey měli upatlanou pusu jako malé děti a do toho příšerně mlaskali, Debbie je za to neustále peskovala a Maikeymu, který seděl nejblíže k ní, se pusu snažila pořád otírat ubrouskem, měl jsem před očima obrázek toho, jak mu tohle a podotýkám i mně dělala, když jsem byli v pubertě a ona se nám snažila vštípit do hlavy pravidla stolování a chování, mám jen z té vzpomínky husinu! No a Lindsay s Melanie se nějakým zázračným způsobem stíhaly mezi tím jezením i cvrlikat jako nějaké zamilované patnáctky, které jsou spolu jen chvíli a každou vteřinu si nechutně užívají, z toho mi zase bylo až špatně! A co se týče Justina, ten jen seděl, šťoural se v tom jako by to obsahovalo kyanid a nevěnoval mi ani minimální pozornost, možná bych měl mít radost, že mě pro jednou nepronásleduje a nevisí mi na krku jako klíště, ale je tomu přesně naopak - nelíbí se mi to a to se mi nelíbí ještě víc, protože to znamená, že jsem se musel někde uhodit do hlavy!

Rodinná sešlost(3)

6. května 2015 v 0:07 | Janča
Nový díl.

BRIAN

To čeho jsem byl svědkem následující dvě hodiny, bylo vystřižené jak z nějaké hororové komedie! Seděl jsem na gauči, z jedné strany jsem měl Teda z druhé Emmetta, oba bulící jak pětileté děti, Debbie sedící v křesle s nateklým nosem od neustálého smrkání, Lindsay s Maikeym držící se za ruce na dvou židlích a Justin s Melanie stále pijící víno, sedící v kuchyni, pravděpodobně mluvící o mé nesnesitelné povaze! Titanik plus víno se rovná největší zabiják dnešního dne! V tom filmu ještě nikdo ani neumřel, tedy ne nikdo podstatný a všichni už tu řvou, jako nějaké hysterky, fakt nevím, jak tohle vydržím ještě hodinu do scény, kde umře všemi zbožňovaný Dicaprio, to tady všichni budou lítat ze strany na stranu a vyměňovat si pocity a půjčovat si kapesníčky!

Rodinná sešlost(2)

5. května 2015 v 0:03 | Janča
Nový díl.

BRIAN

Jakmile jsem se navrátil mezi tu bandu neschopných budižkničemů, musel jsem skrýt svůj namyšlený úsměv z předchozí akce s Justinem, ze které jsem vyšel jako král, nechtěl jsem, aby si ti otravové mysleli, že se tu skvěle bavím, když přesný opak je pravdou, za chvíli asi zavolám do márnice, aby se připravili na můj příjezd, připadám si tu totiž, jak na slezu důchodců, ne že by tu byli nějací starci a to se týká především mě, ale pokud jde o to, jak to tu probíhá, jsem si zcela jistý tím, že se Debbie přestěhovala do domova pro seniory... Chlast tu není, drogy tu nejsou, sex mít nemůžu a hudba stále hraje, jak kdybychom byli na pohřbu, jsem tu teprve deset minut a už mám pocit, že polovina mého života mi proklouzla mezi prsty!

Rodinná sešlost(1)

4. května 2015 v 0:01 | Janča
Nová povídka. - 12+ - Po předchozí povídce jsem došla k závěru, že by nebylo na škodu napsat něco pro rozveselení a pobavení, takže tady to máte a přeji příjemné čtení Usmívající se

BRIAN

Miluju, když se naše všemi zbožňovaná a velmi často k zabití vhodná máma Debbie rozhodne uspořádat rodinnou sešlost a mně dá za úkol koupit krocana - Brian Kinney má peníze - Brian Kinney může koupit krocana - Brian Kinney může prostě všechno! Fakt, když se ona pro něco rozhodne, jsem já ten, který z toho vyvázne nejhůř anebo vůbec! Co je to vůbec za logiku pozvat si lidi k sobě do baráku a jídlo přenechat nevinnému návštěvníkovi, který původně ani nechtěl jít nebýt vyděračských schopností pana Taylora?! Měl bych je žalovat za újmu na zdraví a psychice a především za to, že kvůli této naprosto nesmyslné akci, při které ze mě akorát vyždímají peníze, přijdu o svou pravidelnou návštěvu mého milovaného Babylonu a to je teprve újma na zdraví a psychice, už teď totiž začínám cítit abstinenční příznaky a velkou bouli v kalhotách!
 
 

Reklama