"IT ISN'T WHO YOU LOVE. IT'S HOW YOU LOVE."

"PEOPLE ARE WHO THEY ARE."

Love is a human right...

Queer as folk - obsah epizod

Queer as folk - season 1 - 2/2

13. dubna 2018 v 20:45 | Janča
ČLÁNEK OBSAHUJE SPOILERY!!!

1x12 - Move It or Lose It

Brianovi chybí Maikey a naopak, ale ani jeden nechce s tím druhým mluvit. Brian dokonce pozve Teda k Woodymu, kterého to dost překvapí. Emmett všechny tricky odmítá kvůli svému slibu, který dal Bohu. Mel s Lindsay se vzdalují a tak se hádají. Brian se s Tedem moc nebaví, ale za to on se rozhodne využít toho, že odmítá všechny svoje zájemce a sám s nimi odchází domů. Michael se konečně nastěhoval k Davidovi. Jenže David zrovna nesdílí jeho nadšení, když si všude rozestaví svoje hračky. Brian ze zoufalství otravuje dokonce i holky, které mu domlouvají, aby se s Michaelem udobřil, ale ten si myslí, že je to takhle lepší. V Big Q se Tracy zastane gayů před Maikeym, když si tam zaměstnanci o nich povídají vtipy, ale následně mu oznámí, že chce odejít z práce. Emmett nemá nejlepší náladu, ale když se seznámí s Mattem, který mu chce pomoct spatřit světlo, začíná se o to zajímat a rozhodne se jít na sezení jedné skupiny. Brian pozve Justina k sobě domů, který je nadšený, ale následně pochopí, že Brianovi pouze chybí Michael a tak se rozhodne zakročit, aby je udobřil, těm se to však nezamlouvá. David uklidí všechny Maikeyho věci a toho se to dotkne. Justin je u Briana - Ice cream kiss. Domlouvá mu, aby se usmířil s Maikeym, ale ten ho pošle pryč. Než odejde, ukradne u Briana komiks, který byl Maikeyho narozeninovým dárkem. Melanie je naštvaná, že u nich Brian pořád otravuje. Linds se mezitím svěřuje Brianovi s problémy s Mel a následně Mel konfrontuje se svými pocity. Michael se udobřuje s Tracy. Emmett se rozhodne stát členem skupiny Spatři světlo, aby se stal hetero. Justin jde za Maikeym předat mu komiks a říct mu, že Brianovi chybí. Nakonec se s ním jde usmířit. David vrátí Maikeyho věci zpátky.

1x13 - Very Stupid People

Na Briana v práci udělá dojem nový zaměstnanec Kipp a dá mu za úkol velkou zakázku. Linds s Melanie pořádají u sebe doma večírek pro své kamarádky, kterým se má brzo narodit dítě. Mel se tam seznamuje se ženou Marianne, se kterou si hned padne do oka. Emmett se stále přizpůsobuje novému životu a rozhodně mu to neusnadňuje blížící se P-town. Matt se mu snaží "pomoct" a nabádá ho, aby se přestal s kluky přátelit, pokud ho svádí na scestí. Kipp svede Briana v jeho kanceláři. Lindsay s Melanie pokračují v hádkách. Emmett se svěří Tedovi a Maikeymu o skupině a ti se mu to ihned snaží vymluvit, jenže Emmett to vnímá jako, že od nich nemůže čekat podporu. Brian se znovu vyspí s Kippem u sebe v loftu. Michael s Tedem se rozhodnou najmout Emmettovu oblíbenou pornohvězdu Zacka O'Toola, aby mu pomohli vrátit se do starých kolejí. Melanie se vyspala s Marianne. Kipp v práci oznámí Brianovi, že by chtěl být povýšený a kvůli sexu s Brianem doufá, že mu to projde, ale ten to ihned zamítne. Lindsay přije na to, že jí byla Mel nevěrná a Mel se nakonec rozhodne odstěhovat ke svojí sestřenici. Maiky s Tedem zjišťují, že jejich plán nevyšel a Emmett se je rozhodně odstřihnout ze svého života. Brian zjišťuje, že na něj a firmu Kipp podal žalobu za sexuální obtěžování.

Queer as folk - season 1 - 1/2

13. dubna 2018 v 20:45 | Janča
Blog.cz se mě zase jednou rozhodl naštvat. Člověk se konečně dokope k něčemu, co slíbil už před hodně měsíci a když se to vítězoslavně chystá zveřejnit, nahlásí mu to, že článek nesmí obsahovat víc, jak 40000 znaků... nejvtipnější na tom ale je to, že tohle celé mělo sotva 30000 znaků a i tak se to nechtělo zveřejnit a to i přes to, že jsem se to snažila všemožně zkrátit. Nakonec jsem si ale řekla, že nejjednodušší to zkrátka bude zveřejnit na dvě části... fakt bych se z toho blogu občas zbláznilaKřičící No nic raději se nebudu rozčilovat!
Kažopádně konečně jsem tedy dopsala obsah epizod první série... sláva, vyvěste prapory!Smějící se Asi to není třeba zmiňovat, ale zkrátka jen tak pro sichr ČLÁNEK OBSAHUJE SPOILERY!!!


1x01 - Premiere

Na začátku dílu se ocitáme v klubu Babylon a seznamujeme se s Brianem, Maikeym, Tedem a Emmettem. Při odchodu Brian potkává Justina a bere ho s sebou domů, kde s ním Justin zažije svůj první sexuální zážitek. Brian následně obdrží hovor od Melanie a společně s Maikeym a Justinem se vydává do nemocnice, protože se mu zrovna narodil syn, kterého má s Lindsay. Justin mu vybere jméno Gus. Následuje scéna na střeše s Maikeym a Brianem - hraje Proud. Poté opouštějí nemocnici a Maikey chce Justina odvést domů, ten se rozhodne jít s Brianem a zažije s ním své poprvé. Když se ráno probouzejí, Brian si nic nepamatuje, ani to, že má syna. Znovu mají sex ve sprše. Přijde Maikey, který měl půjčený Brianův jeep, jenž mu posprejovali dva malí kluci. Společně s Brianem odvážejí Justina do školy. Justin chce vědět, kdy může Briana znovu vidět, ten mu říká, že ho uvidí ve svých snech a následně odjíždí. Justin Daphne oznamuje, že právě potkal Boha. Zjišťujeme, že na jeepu je velkým růžovým písmem napsáno FAGGOT.

1x02 - Queer, There and Everywhere

Ukáže se, že Ted má rád Maikeyho víc, než jako kamaráda. Brian si to rozdává se ženatým zákazníkem. Mike zjišťuje, že se líbí svojí kolegyni Tracy a je nucený s ní a pár dalšími lidmi jít na pivo, aby se nezjistilo, že je gay. Brian si kvůli tomu z něho utahuje. Lindsay s Mel chtějí po Brianovi velké peníze z jeho životního pojištění a ten je zásadně proti a ve vzteku jede vyzvednout Maikeyho. Následně u Woody's narážejí na Justina a Brian z něho není nadšený. Kluci se taktéž dozvědí, že Brian Maikeymu skoro vyhonil nad fotkou Patricka Swayzeho, když jim bylo 14. Justin hádá Brianovi věk 33 a ten naštvaně odchází. Maikey se ho snaží zastavit a říká mu, že je Justin jeho zodpovědnost, ten ho odpálkuje a odchází. Justina se proto ujímá Maikey a vezme ho do jídelny za Debbie. Justin to nakonec nevydrží a ještě jednou zkouší jít za Brianem, tentokrát do loftu, ten tam má ale někoho jiného. Brian nakonec Justinovi říká, že nevěří na lásku, ale na šukání a tak s brekem odchází pryč.
 
 

Reklama