"IT ISN'T WHO YOU LOVE. IT'S HOW YOU LOVE."

"PEOPLE ARE WHO THEY ARE."

Love is a human right...

Přiznej si to!

Přiznej si to!(7)

16. prosince 2014 v 0:05 | Janča
Poslední díl. - 18+

BRIAN

Držel jsem ho a měl jsem pocit jako by to byla snad celá věčnost, co jsem ho držel naposledy, svlékal jsem ho a měl jsem pocit jako by to bylo snad milion let od té doby, co jsem jeho dokonalé tělo viděl naposledy, líbal jsem ho a měl jsem pocit jako bych do teď umíral od chvíle, co jsem ho líbal naposledy... Nedokázal jsem se ho zkrátka nabažit, byl tady a já ho potřeboval bez ohledu na to, že ještě před pár minutami jsem ho chtěl zabít!

Přiznej si to!(6)

15. prosince 2014 v 0:01 | Janča
Nový díl.

JUSTIN

Daphne se na mě dívala způsobem, který říkal, že se z mého obličeje snaží něco kloudného vyluštit, ale já si nebyl vůbec jistý tím, že se jí to podaří, v hlavě jsem měl totiž naprostý zmatek, poněvadž jsem se pokoušel přijít na to, co se vlastně stalo, že jsme se s Brianem dostali až tam, kde právě teď jsme, ale nemohl jsem na nic přijatelného přijít, všechno to jsou totiž hlouposti, nic z toho není tak závažné, abych přemýšlel dokonce nad tím, že odletím pryč a už se nevrátím, Brian nic neudělal, jen byl tím, kým je a já hlupák se ho snažil změnit, přinutit jej, aby si přiznal, že mě miluje, přitom on to už dávno udělal, Daphne má ve všem, co mi právě teď řekla, pravdu - on mě miluje a ví to! Jen mi to nedokáže říct, nic víc v tom není, tak co mě to, proboha, popadlo, že jsem začal tak najednou vyvádět, proč jsem všechno zničil jen pro to, abych si něco dokázal? Tohle vědomí mě snad zabije!

Přiznej si to!(5)

11. prosince 2014 v 0:07 | Janča
Nový díl. - Zítra bohužel nejspíš nastane jednodenní pauza nějak tento týden nestíhám Smějící seZamračený Pokusím se ten díl napsat dnes večer, ale není jisté, že na to budu mít čas, takže s největší pravděpodobností bude další díl až v pondělí tak mi to promiňte Usmívající se

BRIAN

O tom, že se mi domů vůbec nechtělo, asi nemusím nikoho přesvědčovat, snad bych byl momentálně i vděčný za to, kdyby ta chladná, prázdná a tichá místnost o čtyřech stěnách zmizela z povrchu zemského, až tak moc mě návrat tam a uvědomění si skutečnosti, že je Justin doopravdy pryč, děsí a jsem kvůli tomu klidně ochotný podstoupit Debbiiny přednášející a do všeho se vrtající nálety, protože přesně před jídelnou právě teď stojím a dodávám si odvahu k tomu, abych vešel dovnitř a to především proto, že tam nenarazím jen na Debbie, ale i na ostatní šašky a hezky už přes sklo vidím, jak se tam pěkně ládují citrónovými řezy a upíjejí k tomu kávu a jsou to Emmett, Lindsay a Maikey... Já jdu normálně do jámy lvové, můžu si oficiálně říkat sebevrah!

Přiznej si to!(4)

10. prosince 2014 v 0:16 | Janča
Nový díl.

JUSTIN

Po odchodu Debbie do jídelny jsem měl pocit, že snad zešílím, nechápu, jak tady v tom obrovském domě přežívá úplně sama obzvlášť po tom, co tu s Vicem prožila snad celý svůj život a on se teď rozhodl začít žít svůj vlastní život s Rodneym, což pro ní je obzvlášť těžké a ne jednou se proto pohádali, avšak jejich sourozenecká láska je natolik silná, že vzájemné ignorování jim nikdy moc dlouho nevydrží, ale i tak to nemění nic na tom, že být tu sám, je opravdu šílené obzvlášť, když moji hlavu zaměstnávají pouze jediné myšlenky a to na osobu, kterou jsem tak dlouho hluboce miloval a stále miluji, jen nevím, zda spolu ještě někdy budeme, protože to rozhodnutí nezáleží jen na mně a to pak mám pocit, že snad radši skočím z okna, než abych se tu dál mučil posloucháním vlastní hlavy!

Přiznej si to!(3)

9. prosince 2014 v 0:10 | Janča
Nový díl.

BRIAN

Vzbudil jsem s pocitem obrovské střepiny zabodnuté přímo v mém zabedněném, odmítáním lásky zahořklém mozku a měl jsem pocit, že snad vyskočím z vlastní kůže, jak mi bylo neskutečně zle! Když se mi nějakým zázračným způsobem podařilo odlepit víčka od sebe, začal jsem zkoumat prostředí kolem sebe a věděl jsem jedno naprosto jistě - doma rozhodně nejsem! Ale v momentě, co jsem zahlédl něco celkem známého, se mi náhle ulevilo, tedy rozhodně ne tolik, jak by nesjpíš mělo, protože jsem se právě nacházel přímo v království samotného... Bože, to snad ne - Teda Schmidta!

Přiznej si to!(2)

8. prosince 2014 v 0:18 | Janča
Nový díl.

JUSTIN

Vystoupil jsem z taxi přímo před letištěm, ale nedokázal jsem se hnout, byl jsem zmrazen svou ztrátou, svou bezmocí, svým strachem z toho, co se stane, pokud na to letadlo opravdu nasednu a už se nevrátím, pokud ho už opravdu nikdy v životě neuvidím!
Moje srdce a má hlava právě vedli boj na život a na smrt, srdce říkalo - zůstaň a hlava - odleť a už se nevracej, v ten okamžik toho na mě bylo zkrátka moc a jediné, co jsem chtěl a především potřeboval, bylo, aby tohle všechno za mě rozhodl někdo jiný, abych věděl, co mám dělat, protože jinak je možné, že se rozhodnu špatně a budu navždy litovat!

Přiznej si to!(1)

5. prosince 2014 v 0:06 | Janča
Nová povídka.

BRIAN

"Přiznej si to!" To se přece tak snadno řekne! Ta ženská se už nejspíš dočista zbláznila, když říká tohle! Jinak opravdu vážně nevím, jak si to mám vysvětlit! Říká to, jako by to mělo být něco neuvěřitelně jednoduchého, jako kdybych s tím neměl mít naprosto žádný problém a jako by to už vůbec nemělo být ani trochu proti mé přirozenosti a povaze! Jako kdyby moje láska k Justinovi byla strašně snadná na vyjadřování a projevování!
 
 

Reklama