"IT ISN'T WHO YOU LOVE. IT'S HOW YOU LOVE."

"PEOPLE ARE WHO THEY ARE."

Love is a human right...

Pouto

Pouto(6)

24. dubna 2014 v 6:11 | Janča
Poslední díl.

JUSTIN

Včera jsem byl přesvědčený o tom, že je Brian plně rozhodnutý si Maggie nevzít a že se bude tvářit jako naprostý ignorant, kterého nic nezajímá. Ale když se vrátil z jídelny nebo lépe řečeno od Debbie tak byl jak vyměněný a nakonec se ukázalo, že se rozhodl, že to zkusíme, že se o ni postaráme. Nejprve jsem myslel, že mě jen šálí sluch anebo že Brian není tak úplně při smyslech, jenže pak jsem pochopil, že on to myslí smrtelně vážně a za to jsem mu mohl poděkovat jedině sexem, ze které vzešlo úžasné pomalé milování, během kterého jsem se cítil jako kluk štěstěny!

Pouto(5)

23. dubna 2014 v 5:52 | Janča
Nový díl. - 18+

BRIAN

Že já pitomec mu vždycky na všechno přistoupím, i když vím, co to bude mít za následky, stejně jako tentokrát. Bylo mi naprosto jasné, že jakmile Maggie uvidí tak neuslyším nic jiného, než že si jí vezmeme, že je prostě kouzelná a že já jí musím stoprocentně milovat, takže proč bychom si jí nemohli adoptovat, že? Z jednoho prostého důvodu - protože to prostě nechci! Ačkoliv se můj pohled na psy změnil nebo alespoň na Maggie tak to nemění nic na tom, že si nedokážu představit sebe samého nad kupou hoven a miskou granulí a navíc by to se mnou ani neměla jednoduché, vždyť psy všeobecně touží po jednom a to je, aby je někdo miloval a jak mi každý připomíná tak jsem přece schopný milovat jen sám sebe! Anebo už si tohle všechno opravdu jen nalhávám, protože se mi ten pes opravdu dostal pod kůži?

Pouto(4)

22. dubna 2014 v 0:09 | Janča
Nový díl. - 15+

JUSTIN

Opravdu jsem neměl ani tušení o Brianových "mimoškolních aktivitách" jen jsem tušil, že se s ním něco v poslední době děje a pak po rozhovoru s Tedem jsem byl přesvědčený, že to tak opravdu je. Nejen že večery skoro netrávil doma ale dokonce i z Kinneticu odcházel v dobu kdy tam normálně sedí jak přikovaný, někteří lidi by v takových situacích nejspíš nařkli dotyčného z nevěry, ale to je vážně to poslední z čeho bych Briane podezříval... No když se to tak vlastně vezme tak on mi nevěrný byl a dokonce s holkou jménem Maggie. Vážně by mě nikdy nenapadlo, že zrovna Brian se bude zajímat o pejska nebo spíš o kouli chlupů jak tomu on říká a ještě k tomu všemu jí bude platit léčbu, vím, že jí srazil a tak nějak je to jeho povinnost, ale tady mluvíme o Brianovi už jen to, že jí zvednul ze silnice a odvezl k veterináři, se dá označit za zázrak, ale on dělá ještě něco mnohem lepšího - stará se o ní a pomáhá jí se zotavit. Vážně jsem si v tu chvíli pomyslel "Kde je můj Brian?" ale pak jsem si uvědomil, že to je on, někde hluboko uvnitř sebe!
Brian mi dokonce slíbil nebo jsem ho spíš přinutil k tomu aby mě za ní dneska vzal a já kvůli tomu nedočkavostí nemohl spát, bohužel Brianovi to šlo na výbornou a to jsem musel nějak pořešit...

Pouto(3)

21. dubna 2014 v 8:22 | Janča
Nový díl. - 12+

BRIAN

Něco takového se mi nikdy v životě nestalo, já přece nesnáším psy nebo se alespoň snažím si to myslet, protože co vám může pes nabídnout za to, že ho krmíte, venčíte a občas podrbete za uchem? - Lásku! A na to v mém životě nemám místo nebo vlastně mám, ale to už si zabral Justin, ale i přesto se za Maggie musím neustále vracet, musím s ní být a ujistit se, že se její stav zlepšuje. Něco mi říká, že bych si neodpustil, kdyby umřela a byla při tom sama, ta část mě, která tuhle chlupatinu nikdy nemusela, se neustále myslí soustředí na to, kdy jí zase uvidí a bude jí moct dát najevo, že není osamělá, jako kdybych se nedokázal zbavit pocitu, že chci, aby už navždy byla součástí mého života a dostávala tolik lásky, kolik jen bude chtít a potřebovat!

Pouto(2)

20. dubna 2014 v 0:14 | Janča
Nový díl. - 18+

BRIAN

Nevím proč a ani to nedokážu definovat, jen vím, že jsem celou noc ani nezahmouřil oko, což se mi asi nejspíš vymstí, ale já prostě nemohl spát, pořád jsem musel myslet na tu chlupatou kuličku a na to jestli je v pořádku. Ani za boha to nedokážu vysvětlit, přeci jen pro mě to představuje jen hromadu chlupů a nehorázně starostí v podobě krmení, sbírání bobků a projevování lásky což je u mě problém i v případě lidí tak natož u psa, ale já prostě nemohl z hlavy dostat obraz toho jak tam jen tak bezvládně ležela a jak byla krásná jako by i to že jsem nakonec zjistil, že ještě dýchá, mi udělalo radost. Měl bych se spíš zaobírat tím co mě až do teď ani nenapadlo a to mým autem, které jistě nebude vypadat nejlíp a blázinec mě jistě nemine, ale momentálně se spíš snažím dostat z hlavy tu obludnost... Sakra vždyť ona to žádná obludnost nebyla tak jak se sakra mám zbavit myšlenky, na to že bych jí chtěl pomoct? Ah už vím...

Pouto(1)

19. dubna 2014 v 7:24 | Janča
Nová povídka. - 18+

BRIAN

Ten kluk už opravdu přinejmenším zešílel nebo já už opravdu nevím jak jinak tohle jeho pobláznění pojmenovat. Jsem už opravdu zoufalý a netuším jak jinak mu má vysvětlit že já takový nejsem a stoprocentně nikdy nebudu, mě prostě nedostanou do kolen čtyři nohy a koule chlupů tak jako jeho, tak jak po mně může něco takového chtít proboha?! A pak když jsem se mu odvážil už po několikáté říct, že něco takového se nikdy konat nebude, že mi nikdy nebudeme mít doma tu chlupatost tak se celej načertil bouchl mi dveřmi před nosem a utíkal do jídelny, předpokládám vyzpovídat se o tom, jaký jsem idiot Debbie takže se tam teď minimálně no už nikdy nebudu moct ukázat, jinak si to zase pěkně slíznu, opravdu můj život je čím dál tím lepší!
 
 

Reklama