"IT ISN'T WHO YOU LOVE. IT'S HOW YOU LOVE."

"PEOPLE ARE WHO THEY ARE."

Love is a human right...

Po 5letech

Po 5 letech(35)

31. prosince 2013 v 20:44 | Janča
Poslední díl. - Opravdu doufám, že jste si čtení užili Usmívající se Tenhle díl je trošku delší, ale tak to Vám snad vadit nebude a také přeju krásného silvestra a šťastný nový rok! Usmívající se

BRIAN

Bože, on vypadá tak sladce, když spí, mohl bych na něm oči nechat a slíbávat ho od hlavy až k patě, je to moje sluníčko. Nemůžu uvěřit, že dnes se to stane, že se s Justinem konečně vezmeme, na tenhle den jsem čekal dlouhých 5let a stálo to za to. Nikdy se ho nehodlám vzdát, jediné co chci je ukazovat mu, jak moc ho miluju, mám totiž co dohánět za ty léta co jsem se ho snažil odehnat, ale to už nikdy nehrozí, on je jen můj!

Po 5 letech(34)

29. prosince 2013 v 22:12 | Janča
Nový díl.

JUSTIN - Pittsburgh

Už jen jeden den, jen jeden a já se konečně stanu panem Taylorem/Kinneym, stanu se Brianovým manželem, jeho oporou, jeho životem. První den, kdy jsem ho poznal, jsem se do něho okamžitě zamiloval a stál si za tím, že s ním strávím zbytek života, a i když on to odmítal, jak nejlépe mohl, nikdy se mu nepovedlo mě odehnat a nikdy nepovede, protože zítra se naše životy navždy spojí - díky Brianovi. Koho by to napadlo, že on se stane tím, kdo jednoho dne bude žádat o ruku, kdo bude stát ve svatebním obleku a říkat své Ano, kdo bude chovat city jen a jen ke mně?

Po 5 letech(33)

28. prosince 2013 v 21:41 | Janča
Nový díl. - 18+

JUSTIN - Pittsburgh

Jak jsem si vůbec mohl myslet, že budu moct usnout, když mám Briana plnou hlavu? Což vlastně není nijak zvlášť velká novinka, ale tentokrát myslím jenom na jednu jedinou věc a to jak to s ním urovnat. Mám úplnou hrůzu z toho, že je na mě naštvaný, že se zase vrátí ke svému starému Já které radši uteklo, než aby tomu čelilo, mám strach, že náš vztah radši vzdá, než aby musel jít k oltáři a proto mu musím ukázat, že tu svatbu nepotřebuju, že jsem takhle šťastný.
Opravdu pomalinku a potichu jsem se snažil dostat z Debbiiných schodů ke dveřím, za žádnou cenu jsme na ní nechtěl narazit, protože to by byl zase proslov, ze kterého by mi bylo špatně ještě týden, všechno to vypadalo nadějně, dokud ty podělaný dveře nezavrzaly...

Po 5 letech(32)

26. prosince 2013 v 11:28 | Janča
Nový díl. - 18+

BRIAN - Pittsburgh

Jel jsem rovnou k Jennifer a cítil se opravdu trapně, že ji otravuji uprostřed noci, ale co jiného mi zbývá? Tentokrát to s Justinem prostě nesmím podělat a ten domek mu ukáže, že to s námi myslím zcela vážně a že jediné po čem toužím je, aby se stal mým manželem. Bože, to slovo zní tak nádherně, nemůžu pochopit, jak jsem se tomu ty dlouhá léta mohl vyhýbat a opovrhovat tím, vždyť manželství s osobou, kterou milujete je ten nejkrásnější dar, který člověk může dostat!

Po 5 letech(31)

25. prosince 2013 v 15:43 | Janča
Nový díl.

JUSTIN - Pittsburgh

Cítil jsem se opravdu jako vůl, že jsem se k Brianovi takhle zachoval aniž bych se zamyslel nad tím co to pro něho znamená, že mu vlastně připomínám bolestné zážitky z doby, kdy jsem ho opustil těsně před svatbou a šel si do New Yorku splnit sen, zatímco co on tady 5let trpěl a myslel, že už mě nikdy neuvidí. Nemůžu ho přece nutit do něčeho jen proto, že to chci já nebo spíš chtěl, nemůžu tohle po něm chtít, když se toho bojí a ani mu nic vyčítat, protože já sám před tím tenkrát utekl.

Po 5 letech(30)

24. prosince 2013 v 10:35 | Janča
Nový díl.

BRIAN - Pittsburgh

Tak a je rozhodnuto, chci si Justina vzít, chci s ním strávit zbytek života a nic mě nezastaví. Přeci jenom jsme tuhle druhou šanci nedostali pro nic za nic a tím, že neustále budu mít strach z toho, že to nevyjde ničemu nepomůžu, ale naopak tím náš vztah zničím a to opravdu nechci, už si nedokážu představit jedinou vteřinu bez něho, on miluje mě a já miluju jeho a na tom jediném záleží.
Šel jsem od Maikeyho ještě do Kinneticu, bohužel jsem tam Teda nemohl nechat jen tak!

Po 5 letech(29)

20. prosince 2013 v 21:06 | Janča
Nový díl.

JUSTIN - Pittsburgh (O dva měsíce později)

B: "Vstávej."

Brian mi to do ucha zašeptal tak jemně, že mě to spíš znova uspávalo. Koho by napadlo, že se z něho stane takovej romantik?!

Po 5 letech(28)

18. prosince 2013 v 15:40 | Janča
Nový díl.

BRIAN - Pittsburgh (O dva měsíce později)

Kdyby se mě někdo před deseti lety zeptal kde se vidím ve svých 40letech, řekl bych, že teď už budu pravděpodobně mrtvý z těch všech vyčerpávajících nocí v zadní místnosti Babylonu a propitých hektolitrech chlastu. Nikdy opakuju nikdy by mě nenapadlo, že budu tím nejšťastnějším chlapem na světě jen díky jediné osobě - Justinovi. Takhle šťastný jsem byl snad jen jednou v životě a to když se narodil Gus, ale když si to tak vezmu tak to byl taky den kdy jsem potkal Justina, to on pojmenoval mého syna. Něco mi říká, že už tehdy jsem věděl, že to nebude jen známost na jednu noc.
A teď tu vedle něj ležím a pozoruji, jak krásně vypadá, pořád se tu vrtí nejspíš se mu něco zdá a vypadá hrozně roztomile, ten jeho rozčepýřený blonďatý účes, jeho smyslné rty, které přímo svádějí k políbení a jeho mužné křivky, které bych mohl pozorovat hodiny a hodiny...

Po 5 letech(27)

17. prosince 2013 v 15:15 | Janča
Nový díl. - 18+

BRIAN - Pittsburgh

Pozoroval jsem Justina, jak se ladně pohybuje mezi našimi hosty... Omyl mezi naší rodinou! Byli tu prostě všichni, chtěli Justina vidět, chtěli se na vlastní oči přesvědčit, že je to skutečnost, že se opravdu přistěhoval zpátky. Vypadal tak hrozně šťastně a to ve mně vzbuzovalo takovou radost a vědět, že teď už to všechno bude v pořádku, že budeme spolu - to je to nejúžasnější co se mi mohlo přihodit! Byl jsem tak hrozně zasněný, že jsem si ani nevšiml, že Justin stojí vedle mě...

Po 5 letech(26)

16. prosince 2013 v 13:01 | Janča
Nový díl.

JUSTIN - New York

Bože můj! Brian je snad ještě krásnější než když jsem ho viděl naposledy, má na sobě jeden z jeho dobře padnoucích obleků a vlasy má do toho jeho roztomilého rozcuchu - vypadá opravdu sexy! Chtěl bych se žhavě přisát na ty jeho smyslné rty... Ale v hlavě mi šrotuje myšlenka - co tu vlastně dělá? A taky mě trochu děsí ten jeho chladný výraz, který říká, že je něco špatně... Ale co?

B: "Můžu dál?"

Po 5 letech(25)

15. prosince 2013 v 14:39 | Janča
Nový díl.

BRIAN - New York

Byl jsem opravdu odhodlaný se k němu chovat chladně a bez zájmu, aby pochopil, že se mi tohle vůbec nezamlouvá a taky, že toho má hodně co vysvětlovat. Nenechám ze sebe dělat pitomce - buď to mě miluje a chce být jenom se mnou a nebo chce být i s jinýma, ale v tom případě chci aby mi to řekl a nedělal to za mými zády, moc dobře si vzpomínám na Ethana a to opravdu nebyly hezké časy, opravdu jsem tenkrát myslel, že se bez něho zblázním, ta prázdnota v loftu byla příšerná, neslyšet ten jeho krásný smích jak se rozléhá po bytě, nevidět jeho poházené výkresy a nemoci se dotknout jeho těla, to byly ty nejtěžší chvíle mého života. Vidět, že je šťastný s někým jiným a ta touha mu dát všechno co chce byla tak silná, bohužel má hrdost byla silnější a tak jsem mu nedokázal přiznat jak hrozně mi chybí, dokonce jsem si najímal prostituty, kteří se mu alespoň trochu podobali, ale i tak to nebylo ono, nemohl jsem se jich dotýkat, tak jak jsem se vždycky chtěl dotýkat jenom Justina - s jemností. Neustále jsem otravoval lidi kolem, nejvíc ale Maikeyho, tomu kvůli mně skoro i ztroskotal vztah s Benem, protože jsem ho pořád někam tahal a to se Benovi nelíbilo, ale co jsem mohl dělat, nemohl jsem být v tom bytě sám, nemohl jsem být vůbec sám, pořád bych na to jen myslel a opravdu se z toho zcvoknul. Takže nepřipadá v úvahu, že by si historie měla opakovat - Justin je jen můj!

Po 5 letech(24)

14. prosince 2013 v 22:35 | Janča
Nový díl. - 18+

JUSTIN - New York

Ty tři měsíce bez Briana pro mě byla opravdová muka i přes to, že jsme si skoro každý den volali, ale to mi nestačilo, chtěl jsem být s ním. Bohužel práce v New Yorku se protáhla o něco déle než jsem si myslel, ale teď už mám díky bohu vše hotové a můžu se za Brianem vydat do Pittsburghu, nemůžu se dočkat jeho výrazu, jeho reakce, jeho celého až mu řeknu tuhle velkou novinu, že se k němu oficiálně stěhuju zpátky. Už jen dva dny a budu mít konečně možnost se ho dotýkat a líbat ho, už nikdy nechci zažít ani den bez něho, my k sobě prostě patříme a teď už to konečně ví i Brian, konečně mi řekl, že mě miluje a chce se mnou mít plnohodnotný vztah. Bože, jenom představa, že ho za chvíli uvidím mě naplňuje neuvěřitelnou touhou, ta představa spalující rozkoše, kterou jsem vždy zažil jen s ním mě přivádí k šílenství, nikdy v životě jsem tak moc netoužil po jeho těle, po jeho dotecích, polibcích, pohledech. Díky bohu jsem sehnal nového nájemníka Alexe, takže to tady David nebude muset táhnout sám, to bych mu neudělal, na holičkách bych ho nenechal a navíc je ten kluk milej a fakt kus, takže pro Davida jak dělaný... No pro mě taky, ale já jsem přece zadaný!

Po 5 letech(23)

11. prosince 2013 v 16:01 | Janča
Nový díl.

BRIAN - Pittsburgh

Je to jako včera co jsem stál na letišti a říkal Justinovi, že ho miluju a přitom jsou to již tři měsíce a já ho od té doby neviděl, sice si neustále voláme, ale já chci víc než jen slyšet jeho hlas, já se ho chci dotýkat, líbat ho, milovat se s ním... Ano milovat, on je jediný muž se kterým jsem se dokázal milovat, on mi ukázal, že být s někým koho miluješ jedno tělo je ten nejúžasnější pocit na světě, ale už je to tak dávno co jsme spolu byli, naposledy v ten den co odjížděl do New Yorku a já ho pak pět let neviděl, jak já bych s ním chtěl teď být. Ale on má v New Yorku pořád rozdělanou práci a nemůže od toho jen tak odjet, neustále mi slibuje, že za mnou přijede, ale to říkal i tenkrát, takže je nejspíš čas, abych převzal iniciativu!

Po 5 letech(22)

9. prosince 2013 v 17:22 | Janča
Nový díl.

JUSTIN - Pittsburgh

Rozhodl jsem se na Briana počkat, pořád věřím, že přijde, nemůže mě nechat jen tak jít, prostě nemůže. Takže si přesunu let na později a počkám, ale jestli nepřijde, tak přísahám bohu, že... Já vlastně ani nevím, co udělám, nedokážu si představit, že by tohle měl být konec, on je moje životní láska a jsem dost přesvědčený, že já jeho taky... Takže- Jo, on přijde... Musí!

Po 5 letech(21)

7. prosince 2013 v 7:41 | Janča
Nový díl.

BRIAN - Pittsburgh

Super, právě jsem si pravděpodobně zachránil zadek a spoustě dalším, ale co Justin? Ani z daleka si nepřipustím, že bych o něho měl přijít... Znova ne! Sice na něj nebudu čekat na letišti, ale to neznamená, že neudělám vše pro to aby zjistil jak moc ho miluju. Jsem připravený mu to říct, víc než to - chci mu to říct! I kdybych to měl napsat na nějakou budovu a být směšně romantický, tak to udělám. Musím ho sehnat, ale je tu nejmíň milion lidí, u kterých by momentálně mohl být, to bude jak hledat jehlu v kupce sena. Tak asi nejlogičtější bude mu zavolat, zjistit kde je a nějakým nenápadným způsobem mu naznačit, že se chci sejít!

Po 5 letech(20)

5. prosince 2013 v 14:13 | Janča
Nový díl.

BRIAN - Pittsburgh


Nemohl jsem uvěřit vlastním očím... Stál tu u mých dveří a probodával mě těmi svými krásnými modrými kukadly, které mi tak moc chyběly. Snažil jsem si zachovat klidnou tvář, nechtěl jsem, aby poznal, že mě rozrušilo, že je tady. Ale proč tu vlastně je?

Po 5 letech(19)

2. prosince 2013 v 22:07 | Janča
Nový díl.

JUSTIN - Pittsburgh

Nevěděl jsem, co mám dělat, vše co jsem mu chtěl říct se najednou rozplynulo a já nemohl vydat ani hlásku, Brian mě jen propaloval svým pohledem a skoro zapomněl dýchat, pak ze sebe jen vykoktal...

B: "Justine? Co, co tady děláš?"

Po 5 letech(18)

29. listopadu 2013 v 21:20 | Janča
Nový díl.

BRIAN - Pittsburgh

V noci jsem nemohl spát, pořád jsem myslel na Justina. Debbie se mi zase snažila promlouvat do duše a ve mně se všechno hnulo a smutek zesílil. Chtěl jsem ho mít u sebe... Hned a tady... Hrozně mi chybí, ale zároveň si pořád myslím, že bych s ním být neměl, ten strach z toho, že mu zase ublížím je tak silný, že mi brání udělat jakýkoliv krok k tomu abych ho získal zpátky. Navíc je teď v New Yorku a snaží se žít normální život beze mě a nejspíš mě nenávidí za to co jsem mu udělal, asi bych to měl nechat být - vzdát to!

Po 5 letech(17)

27. listopadu 2013 v 21:04 | Janča
Nový díl.

JUSTIN - Pittsburgh

Dnes se mi zdálo opět o Brianovi... Tento měsíc už asi po dvacáté. Byli jsme u něj doma a oddávali se opravdu žhavému sexu, prožil jsem orgasmus, jaký mi vždy mohl dopřát jedině Brian a pak jsem usnul v jeho náruči. Nemůžu ho prostě dostat z hlavy ať se snažím sebevíc, vlastně ani nechci i přes to co mi udělal, bych si přál, aby byl teď u mě!

Po 5 letech(16)

26. listopadu 2013 v 16:43 | Janča
Nový díl.

BRIAN - Pittsburgh

Už je to měsíc od té doby co se Justin probral z komatu, od té doby co jsem ho naposledy viděl, co jsem mu řekl sbohem. Nemohl jsem s ním dál být, věděl jsem, že ho akorát ničím. Vím, že beze mě bude šťastnější, v bezpečí. Moje láska k němu se nikdy nezmění, vždycky ho budu milovat a bude mi šíleně chybět, ale vím, že takhle je to lepší, alespoň může žít život, který si zaslouží. Pravděpodobně mě teďka nenávidí, za to co jsem mu udělal, za to, že jsem ho opustil, ale možná je to tak lepší, radši ať mě nenávidí, než aby trpěl. Já teď musím jít dál, žít svůj bezcenný život... Bez Justina.
Nebudu na to prostě myslet. Půjdu do práce a budu dělat všechno pro, to abych vypadal, že jsem v pohodě. Díky bohu Kinnetic už zase funguje, sice mě to přišlo na pěkný balík, ale co bych pro svou milovanou firmu neudělal!

Po 5 letech(15)

24. listopadu 2013 v 12:38 | Janča
Nový díl.

JUSTIN - New York (O měsíc později)

Bože, jak já toho parchanta nenávidím, za to co mi udělal, jen tak ode mě odešel, jako kdybych byl nějaký smetí. Prý beze mě bude tvůj život snazší, lepší, nechci tě dál ničit... Bože to je kretén! Má pravdu, můj život je hned lepší, alespoň můžu dělat to co jsem posledních 10let dělat nemohl... Nenávidět ho, za to, že mě odehnal... Zase! Ale proč je to tentokrát jiný, tak hrozně bolestivý? - Nejspíš proto, že tentokrát je opravdu konec. A jak já toho hajzla miloval... omyl - pořád miluju! Ani nenávidět ho pořádně nedokážu. Brian Kinney zase vyhrál - odehnal mě a já ho i přes to pořád miluju!

Po 5 letech(14)

23. listopadu 2013 v 14:13 | Janča
Nový díl.

BRIAN - New York

Justin se probudil už před týdnem a já se za ním ani jednou nebyl podívat, mám z toho strach. To čekání na to až se probudí pro mě bylo nesnesitelné a pak když mi řekli, že pro něj už nemohou nic udělat, jen ho odpojit od přístrojů a zkrátit mu utrpení... Myslel jsem, že umřu. A když jsem si uvědomil, že ho musím vysvobodit od té bolesti a nechat ho jít... Rozhodl jsem se s ním rozloučit, dát mu sbohem a naposledy mu říct, že ho miluji, že jsem ho vždycky miloval a jen jsem čekal až na vždy odejde... Nikdy v životě jsem se necítil víc bezmocný a ztracený, ale pak se stalo... Probudil se a první slova, která vyšla z jeho úst byla "Taky tě miluju" v tu chvíli jsem byl tak hrozně šťastný a vědět, že bude v pořádku pro mě byla taková úleva, ale jediný způsob jak ho udržet v bezpečí, je držet se od něho dál. Jen tak může žít život, který si zaslouží. A ta slova, která řekl, teda spíš pronesl kňouravým šeptem, když se probudil, pro mě byla vysvobozující. Mrzelo mě, když jsem zjistil, že si to nepamatuje ani to, že si se mnou volal, když ho to auto srazilo, ale alespoň mu nebudu muset říct důvod, proč jsem za ním jel do New Yorku, bude to pro něho pak snazší.

Po 5 letech(13)

21. listopadu 2013 v 21:50 | Janča
Nový díl.

JUSTIN - New York

Už je to týden co jsem se probral z komatu a Brian se za mnou ani jednou nepřišel podívat. Všichni mi sice říkají, že u mě byl dnem i nocí, když jsem umíral, prý se ode mě ani na chvíli nehnul a dokonce byl u toho, když jsem se probral, ale já si to nepamatuju, nepamatuju si ani jestli jsem něco říkal, vlastně poslední co si pamatuju je, že jsem měl mít výstavu v Londýně a slavil jsem to v klubu, pak už nic. Je to jako kdybych zažil nějakou hodně šílenou párty a měl po ní okno. Vím, že jsem pořád myslel na Briana a hrozně mu chtěl zavolat, ale nikdy jsem se k tomu neodvážil a tak jsem alespoň volal Lindsay, abych věděl jak mu je a pořád jsem doufal, že se s ním zase někdy uvidím. Ale teď mám pocit, že jsem doufal v něco co už bylo dávno ztraceno v momentě kdy jsem odjel do New Yorku a Brian se rozhodl žít vlastním životem... Beze mě. Ani nevím, proč mě to pořád překvapuje, ale moc bych si přál, aby tu byl teď se mnou a aby mi řekl, že na mě nikdy nezapomněl, ale to by to pak nebyl Brian a já si myslel, že se změnil.

Po 5 letech(12)

20. listopadu 2013 v 19:04 | Janča
Nový díl.

BRIAN - New York

Jakmile jsem se probudil tak jsem se vydal do nemocnice. Když jsem vešel do jeho pokoje, nevěřil jsem vlastním očím, byli tu všichni... Maikey, Lindsay s Gusem, Ben, Debbie, Jennifer a Emmett s Tedem... V ten okamžik jsem věděl, že Justin bude v pořádku, že musí být, měl tu tolik opory a lidí, kteří ho milují, kteří by ho nenechali jen tak umřít. A pak tu měl mě... Chlapa, kterého nikdy nic kromě šukání a Babylonu nezajímalo, dokud nepotkal tohle vytrvalý dítě, teď už muže, který byl ochotný udělat cokoliv, aby se mi dostal pod kůži a jednoho dne se mu to prostě povedlo a já si uvědomil, že tohle je muž, s kterým chci strávit zbytek života, milovat ho a zestárnout s ním.

Po 5 letech(11)

20. listopadu 2013 v 8:26 | Janča
Nový díl.

BRIAN - New York

Nebyl jsem si jistý, zda jsem připraven ho vidět v tomhle stavu, obzvlášť když naposledy co jsem ho viděl, byl šťastný a nádherný. Byl jsem opravdu hrozně rozklepaný a vyděšený z toho co mě čeká. Když jsem vstoupil do místnosti a měl jsem možnost poprvé po dlouhých 5letech Justina opět spatřit... Byl jsem doslova v šoku, jen tam tak ležel, bez jediného pohybu, všude byly hadičky a pípající přístroje, které ho udržovali při životě. V tu chvíli jsem si poprvé uvědomil jak moc vážné to je. Vzal jsem si křesílko a postavil ho k Justinovo posteli a doslova se do něho složil. Chytil jsem ho za ruku a dlouze ho na ní políbil. Doufal jsem, že se probudí a já zase spatřím ty jeho krásné modré oči, ve kterých jsem se vždycky rád topil, ty oči, které jsem mohl pozorovat celé hodiny a nikdy mě to neomrzelo... Ale to se nestalo a mé tváře se opět zaplnily slzami. Položil jsem si na jeho postel hlavu, v ruce jsem pořád držel tu jeho a v slzách jsem usnul. Poté mě někdo probudil, když jsem poprvé zahlédl kdo to je, myslel jsem, že umřu radostí.
 
 

Reklama