"IT ISN'T WHO YOU LOVE. IT'S HOW YOU LOVE."

"PEOPLE ARE WHO THEY ARE."

Love is a human right...

Pařba

Pařba(7)

5. února 2015 v 0:02 | Janča
Poslední díl.

BRIAN

Když jsme dorazili k holkám ihned se na nás vrhly, jak supy na svou kořist, tedy především Lindsay, ke které se opravdu s velkou chutí přidala Debbie a všechny z nás chtěly vydolovat i ty nejmenší detaily našeho dobrodružství, jenže o něco takového jsem opravdu neměl ani ten nejmenší zájem a nechal jsem tam ty tři šašky napospas jejich vysávání duše z těla a ještě před tím, než jsem zamířil do pokoje svého syna, jsem jim dost výstižným pohledem dal najevo, aby si tu část, kdy byl Maikey nezvěstný nechali pro sebe, poté už mi nic nebránilo v tom, abych strávil trochu času se svým milovaným synem!

Pařba(6)

4. února 2015 v 0:06 | Janča
Nový díl.

BRIAN

Musel jsem se Maikeymu tlemit, zatímco já jsem si pomaloučku, polehoučku balil zavazadlo, on poletoval sem a tam, nervózně si breptal a z jeho výrazu bylo patrné, že se dříve či později zhroutí... Nebo pozvrací! No je v tom rozdíl? Zkrátka byl namydlenej! A to jsem si užíval, alespoň ví, jak jsem se včera cítil já, když jsem si myslel, že už ho nikdy neuvidím a on si v klidu nakupoval... Do teď se nad tím musím pozastavovat, ale řekl jsem si, že mu dám pokoj, on má před sebou něco mnohem horšího - bude se ženit! A to ani ne za 9 hodin! Hahaha! Upřímnou soustrast, Maikey!

Pařba(5)

3. února 2015 v 0:10 | Janča
Nový díl.

BRIAN

Všichni tři jsme zůstali stát mezi dveřmi a jen jsme tupě zírali na před námi skvěle se bavícího Maikeyho, s kdo ví, jak se, kurva, jmenuje, modrookým, blonďatým klukem... Měl jsem za to, že mám snad halucinace po tom vyčerpávajícím hledání ve všech zdejších koutech Vegas, jenže jsem byl pekelně na omylu, Maikey tu opravdu, byl zdravý, jak rybička a podle jeho výrazu se neměl nikdy líp! Hudba hrála tak hlasitě, že si ani nevšiml nebo spíš nevšimli, že jsme tu, nebyl jsem daleko od toho skočit po něm a uškrtit ho vlastníma rukama!

Pařba(4)

2. února 2015 v 0:08 | Janča
Nový díl.

BRIAN

Nevím, co jsem si myslel! Že najít Maikeyho bude snazší, než to zprvu vypadalo? No tak podle všeho je to naopak mnohem horší! Vegas je zatraceně velké město a já mám po pár hodinách pocit, že jsme ho prolezli snad celé a tak nějak nám docházejí možnosti! Ti dva si neustále na něco stěžují, jednoho bolí nohy, druhej chce na záchod, to je tamto to je támhleto a mně už pomalu začíná opouštět trpělivost, ještě chvíli si budou na něco stěžovat, tak utíkám, jak nejrychleji to půjde! Už mám zkrátka všeho dost a po Maikeym ani památky... Zatraceně, kde si Novotny?!

Pařba(3)

30. ledna 2015 v 0:03 | Janča
Nový díl.

BRIAN

Nebylo v ní nic kromě Maikeyho bundy, z níž vycházel zvuk zvonícího telefonu! Popravdě část mě se opravdu modlila v zázrak, který by zahrnoval nalezení jednoho z těch ňoumů, konkrétně tedy Maikeyho, jelikož se zdá, že zrovna jeho číslo Ted vytočil, právě tady v té skříni, jenže to by asi bylo moc snadné, že? Kurva, do hajzlu! Je tohle vůbec možné? Vážně se mi tohle děje? Vážně?! Tohle musel někdo naplánovat, jinak si nedovedu představit, jak se mi něco takového mohlo stát! Já přísahám, že jestli ty dva idioty najdu někde pařit v kasinu nebo se válet u bazénu, tak je zabiju holýma rukama a zbytek osazenstva tady nechám a ihned se vydám prvním letem domů! Sakra práce!

Pařba(2)

29. ledna 2015 v 0:15 | Janča
Nový díl.

BRIAN

Připadal jsem si jako v hodně špatným snu! Tohle se mi přeci nemohlo stát! Jsem ve Vegas s párem naprostých idiotů a pohřešuji svého nejlepšího přítele a k tomu všemu si nepamatuji ani to, jak jsem se sem dostal, natož něco víc a na závěr toho všeho nemám ani nejmenší tušení, kde se právě teď nachází Justin, nevím, jestli sem letěl s námi anebo zůstal v Pittsburghu, nevím, proč tu jsme... Já, kurva, nevím vůbec nic! A to je k zešílení!

Pařba(1)

28. ledna 2015 v 0:01 | Janča
Nová povídka. - Takže můj chorý mozek posedlý psaním se po dlouhé době rozhodl vydedukovat zábavnější a ujetější formu povídky a tak trochu na motivy jednoho filmu, nebudu prozrazovat jakého, to asi poznáte sami a to už částečně z názvu Smějící se Užijte si čtení Smějící seUsmívající se

BRIAN

Kurva drát! Tohle není dobrý, tohle vůbec není dobrý! Kde to, do hajzlu, jsem? Dobrá otázka! Mohl bych taky zkusit otevřít oči, pak bych se možná trochu líp orientoval, jenže to by to muselo jít, mám tak slepená víčka k sobě, že bych se ani nedivil, kdybych na nich měl vteřinové lepidlo! Konečně! Sice vypadám jak Číňan, ale aspoň něco... Počkat - proč to tady vypadá takhle? Mám halucinace? Nebo se opravdu nacházím v tomhle podle všeho luxusním apartmá? V tom musí být nějaká chyba anebo ne? Do hajzlu, co se to, sakra, děje?! Mám naprosto vymyto, hlavu jak střep a v ústech vyprahlo, jak na Sahaře! Nic si nepamatuju, prostě nic! Jen svoje jméno a taky to, že jsem úžasnej, víc nic!
 
 

Reklama