"IT ISN'T WHO YOU LOVE. IT'S HOW YOU LOVE."

"PEOPLE ARE WHO THEY ARE."

Love is a human right...

Nemilovaný syn

Nemilovaný syn(5)

13. února 2015 v 0:13 | Janča
Poslední díl. - 15+

BRIAN

Ne, že bych se chtěl cítit znova, jako dnes ráno, kdy jsem měl pocit, že mi hlava kvůli kocovině exploduje, ale jednoduše jsem se nedokázal ovládat a skončil jsem u Woody's. Narazil jsem tam na Maikeyho, Teda i Emmetta a vzhledem k tomu, že Maikey tušil, proč jsem sem zavítal, snažil se mě při každé skleničce přibrzdit a nakonec, když už jsem byl za limitem, přidali se i ti dva, jenže mě to nezajímalo, nevnímal jsem je, zkrátka jsem jen pil a prohraboval se v mé minulosti, hledal jsem důvod toho, proč je to mezi mnou a rodiči takové, snažil jsem si přijít na moment, kdy mě začali nenávidět, co jsem udělal špatně, že se tak stalo, jenže všechny mé teorie měly jen jediný závěr - nenáviděli mě už od chvíle, co věděli, že se mám narodit, ještě než mě poznali, viděli, dotkli se mého drobného tělíčka, vsadím se, že mě matka po porodu nějakou dobu nechtěla ani vidět a otec zapíjel svou "radost" ve všech barech, ve kterých se dalo, nechápu, proč si mě tenkrát nechali, kdyby ne, mohli jsme se všemu tomuhle vyhnout, nemusel jsem žít s tím pocitem, že mě nenávidí, mohl jsem si třeba myslet, že mě nemohli zaopatřit a takhle mi chtěli zajistit lepší budoucnost, kdyby mi našli jinou rodinu, místo toho si mě však nechali a každým dnem mi připomínali, jak moc jsem jim zničil život, což stále trvá!

Nemilovaný syn(4)

12. února 2015 v 5:32 | Janča
Nový díl.

JUSTIN

Když jsem dorazil domů s plnou taškou potravin, Brian tu nebyl, podíval jsem se naprosto všude, ale zkrátka nebyl! Nevěděl jsem, co se s ním stalo, ano je večer a to je jeho doba na to se zvednout, zamířit do jídelny nebo k Woody's a následně do Babylonu, ale dneska je to divné! Možná jsem naivní, ale z toho, jak se ke mně dnes choval, jsem usoudil, že večer zůstaneme doma spolu a už to, že jsem právě kvůli tomu šel nakoupit, abychom měli co jíst, tomu přeci napovídalo, proč by mě jinak posílal nakoupit, abychom spolu povečeřeli, kdyby měl v plánu držet se toho, co dělá každý večer? Tomuhle já prostě nerozumím, on je tak zatraceně nevypočitatelný, v jedné chvíli chce to a v další ono, už z toho začínám šílet, nevím, co od něho čekat nebo, co si o něm myslet! Pokud se mu večer ve dvou protivil, mohl něco říct a já bych to jako obvykle respektoval, místo toho mi však dal falešnou naději a v nejbližší možné chvíli před tím utekl! Klasický Brian!

Nemilovaný syn(3)

11. února 2015 v 6:01 | Janča
Nový díl.

BRIAN

Zíral jsem na ni, jak na zjevení a musím říct, že ona na mě taktéž, jako by snad ke mně jen zabloudila a nevěděla, co přesně tu chce nebo ještě hůř, kdo vlastně jsem a popravdě ani bych se nedivil, už je to nějaká doba, co jsem jí viděl naposledy a to, že to nebylo za dobré situace, vám asi říkat nemusím, to si domyslíte nejspíš sami!

Nemilovaný syn(2)

10. února 2015 v 5:20 | Janča
Nový díl. - 18+

BRIAN

Vzbudil jsem se asi ve 4 odpoledne, Justin vedle mě pořád spal a vypadal při tom sladce, roztomile a až sexy, je to divné, ale ten jeho rozcuch mi přišel zkrátka sexy! Vynaložil jsem veškeré zbytky svého úsilí a posadil jsem se, vím, že to není zrovna nic těžkého, ale právě teď to pro mě bylo přímo nadlidské, byl jsem rozlámaný a cítil jsem se, jak kdyby přese mě přejel náklaďák - 2x! Když se mi nakonec podařilo se i postavit, ihned jsem zamířil do sprchy a provazci horké vody jsem se trochu nabudil, ovšem zkusit se umýt? Nemožné!

Nemilovaný syn(1)

9. února 2015 v 0:04 | Janča
Nová povídka.

BRIAN

Už to dál nesnesu! Už ne! Věděl jsem, že to nemám dělat, ale i tak jsem to udělal... Jsem pitomec a to absolutní! Po dlouhé době jsem se k tomu opět odvážil a dostal jsem tohle - naprosté nic! A ještě k tomu potřebu se zlít do němoty! A přesně to právě teď dělám, sedím u Woody's a liju do sebe sklenku za sklenkou! Jedna sklenka se rovná minutě času, kterou jsem tím vším ztratil! Sakra, proč jsem si myslel, že tentokrát to bude jiné? Že se táta třeba změnil? Kurva, proč jsem za ním vůbec chodil?! No samozřejmě - můj prezident fanklubu mě k tomu přinutil, ty jeho řeči o tom, že je to pořád můj táta, ať už je jakýkoliv a že bych s ním měl strávit nějaký čas... Do hajzlu! Proč jsem se, sakra, jednoduše nedržel toho, co vím a místo toho poslechl toho neustálého vlezdoprdelku?! Kéž bych na tohle znal odpověď!
 
 

Reklama