"IT ISN'T WHO YOU LOVE. IT'S HOW YOU LOVE."

"PEOPLE ARE WHO THEY ARE."

Love is a human right...

Někdo nový

Někdo nový(9)

3. srpna 2014 v 0:13 | Janča
Poslední díl. - 18+

BRIAN

Co jsem si sakra myslel, když jsem Synthii dovolil, aby ho sem pustila? Vždyť já mu nemám co říct ani se nemám za co omlouvat a podle jeho výrazu mi přijde, že ani on nemá v plánu projevit upřímnou lítost za své chování! A není to tak že bych se s ním nechtěl udobřit samozřejmě, že chci, ale nechci být ten poražený ten, co dá něco najevo, nedej bože pocity, chci se k tomu postavit neutrálně a pouze odkývat vše co řekne, pokud se mi to teda bude zamlouvat, rozhodně neodsouhlasím, aby se Matt stal novým přírůstkem do rodiny! Mám ale pocit, že tahle "konverzace" bude složitější, než jsem vůbec zamýšlel a pěkně mě to vytáčí!

Někdo nový(8)

2. srpna 2014 v 0:02 | Janča
Nový díl.

BRIAN

Mám pro sebe jen jednu jedinou otázku... Jsem snad debilní? Protože jestli jo všechno se tím okamžitě vysvětluje jinak opravdu nevím, jak jinak jsem mohl udělat něco takového něco tak nedospělého a pomstychtivého! Nejen že jsem se mu ve skutečnosti ani nepomstil on ze mě bude mít spíš srandu ale ještě k tomu jsem mu ukázal svou "ublíženou" stránku a nejspíš ho tím i pěkně vytočil což jsem původně vlastně taky zamýšlel, ale když jsem nakonec odvezl Maikeyho a tu jeho ožralou prdel domů a vydal se k sobě kde to zavánělo jen tichem a ničím jiným věděl jsem že jsem to přehnal... Ale to on taky tak co tu vůbec zpytuju svědomí, za tohle může on! Konečně jsem alespoň pro jednou v něčem nevinně!

Někdo nový(7)

1. srpna 2014 v 0:19 | Janča
Nový díl.

JUSTIN

Přísahám bohu, že už nikdy v životě nic mezi mnou a Brianem nezakřiknu! Myslel jsem, že už jsme zase v pohodě dokonce i Brian se snad poprvé za celou dobu co se známe choval jako by náš vztah už plně přijmul a možná už ho nehodlal nikdy ani zavrhnout a pak jako rána z čistého nebe se stane tohle... Jestli já nemám tu největší smůlu ze všech lidí na téhle planetě tak fakt už nevím jak jinak mám tohle všechno vysvětlit!
Začínal jsem si myslet, že snad Brian využil svých skrytých nadpřirozených schopností a zničehonic se záhadně vypařil, protože ať už jsem se podíval na jakoukoliv stranu, nikde jsem ho neviděl, bylo to opravdu jako hledat jehlu v kupce sena ne-li horší!

Někdo nový(6)

31. července 2014 v 0:10 | Janča
Nový díl.

JUSTIN

Snažil jsem se nejlíp, jak jsem jen mohl předstírat, že Matta nevidím a nešlo jen o to, že jsem nechtěl, aby to zaregistroval Brian, ale i o to, že já Matta totiž opravdu vidět nechtěl, je to hezkej a milej kluk, za tím si budu prostě stát, děj se, co děj, ale jednoduše to není kluk pro mě, já přítele mám a miluju ho... Miluju Briana! A nechci ho ranit tím, že uvidí, jak jsem na Matta třeba jen koutkem oka pohlédl, já totiž vím, že by mu to ublížilo, ačkoliv by to nedávala najevo a já opravdu zrovna teď, když už se zdá, že je mezi námi zase všechno v pořádku, nepotřebuju, aby ho to zevnitř požíralo, tudíž jak už jsem řekl, Matt je pro mě již minulostí a já ho zkrátka budu ignorovat! Může to znít hnusně, ale je to jediné východisko, jak nikomu nedávat naději ani neublížit!

B: "Tak co si dáš, Sunshine?"

Bože, ani si nemůžu vzpomenout, kdy naposledy mi takhle řekl, ale rozhodně už to nějaký ten pátek bude a ani si neumíte představit, jak moc mi to chybělo!

J: "Cokoliv mi objednáš,"...Mrkl jsem po něm.
Maikey: "Proboha, vy jste hrozný hrdličky."
B: "Sklapni!"
J: "Kde máš vůbec Bena?"
Maikey: "V posteli, byl unavený."
B: "A nechal tě jít samotného? Ten má teda odvahu tě pustit do světa."
Maikey: "Jako vždy vtipný k popukání."
B: "Bylo mi potěšením."

Někdo nový(5)

30. července 2014 v 6:56 | Janča
Nový díl. - 12+

JUSTIN

Tohle bylo... Sakra, já ani nevím jak to popsat! Snad jen můžu říct, že neuvěřitelné! Myslel jsem, že takového sexu se s Brianem snad už nikdy nedožiju a neberte to tak, že sex s nim byl někdy špatný to vůbec, já to s ním miluju, jen v poslední době to bylo takové stereotypní, jako kdyby už nešlo o to, že ho spolu chceme, ale spíš, že ho spolu mít musíme, aby se neřeklo nebo já fakt nevím, jak to vyjádřit. Každopádně tenhle sex byl přímo famózní a jsem rád, že jsme s Brianem zase v pohodě... Nebo spíš v to alespoň doufám a nevím, jestli se náhodou nezeptá na Matta, ale já ho sám od sebe rozhodně nehodlám vytahovat, nepotřebuju Brianovi pocuchat nervy víc, než už jsem mu je pocuchal, takže o něm budu mluvit jedině v případě, že se Brian bude zajímat, jinak je ten kluk pro mě tabu!
Měl jsem takový hlad, že už se mi snad kroutily i prsty na nohou, ale ještě chvíli jsem svůj žaludek musel chlácholit povzbudivými slovy, jelikož Jambalaya byla studená jako psí čumák a já jí tudíž musel dát ohřát a to v tomhle případě trvalo snad celou věčnost a nejsem jediný, komu to tak připadalo...

B: "Bude to ještě dneska?"...Přistoupil ke mně zezadu a objal mě kolem pasu.
J: "Pokud mi nebudeš bránit v dokončení toho, o co se tu pokouším, tak určitě."
B: "Já ti bráním? Ale nepovídej!"
J: "Cítím tvojí erekci!"
B: "Tak se na ní nesoustřeď."
J: "Díky, Briane, to je ta nejlepší rada, co si mi mohl dát, hned se do toho pustím!."
B: "Kdykoliv!"
J: "Myslím, že to nepomáhá, když se ke mně tiskneš ještě víc,"...Přecedil jsem přes stisknuté zuby.
B: "To není možné,"...Přejel mi jazykem přes lalůček.
J: "Briane!"
B: "Dobře, dobře! Přestávám! Pusť se do díla, kuchaři."
J: "Děkuju!"

Někdo nový(4)

29. července 2014 v 0:14 | Janča
Nový díl. - 18+

BRIAN

Od Maikeyho jsem se vydal až pozdě večer, nemůžu uvěřit, že jsem tam vydržel tak dlouho - v doupěti naprostých šílenců, ale potřeboval jsem se někde vyventilovat a ničit si doma vzteky nábytek není zrovna moje parketa, takže jsem alespoň mohl nenápadně ohýbat rohy nových komiksů, Maikey mě pak sice asi zabije, ale za to zklidnění mi to vážně stálo! Cestou domů jsem až nějak moc nebezpečně přemýšlel - Jak vysvětlím Justinovi své chování? Mám mu vůbec něco vysvětlovat? Co mu mám říct, až se zeptá, kolik jsem jich ulovil? a pak ta nejzásadnější Vyspal se s tím svým novým objevem?
A ze všeho se mi snad i točila hlava, vážně by mě zajímalo, kdo tenhle pocit žárlivosti vymyslel, protože je přímo nesnesitelný a dal bych cokoliv za to, kdybych ho mohl vypnout!
Musím se přiznat, že jsem čekal prázdný loft, ale jakmile jsem otevřel dveře, tak jsem se mohl přesvědčit o opaku, tedy alespoň myslím, že jsem nenechal svítit...

B: "Justine!"
J: "Jsem ve sprše!"

Někdo nový(3)

28. července 2014 v 7:23 | Janča
Nový díl.

JUSTIN

Když jsme se včera s Brianem vydali do Babylonu panovalo mezi námi takové divné napětí, nehádali jsme se nebo tak, ale byl to jen takový zvláštní pocit, takový, co značí, že se něco brzy přižene, ať chceme nebo nechceme a proto v momentě, co jsme dorazili na místo, jsem se od něho odpojil, ani nechtěl znát vysvětlení nebo důvod mého odchodu, nijak jsem si to nebral, ale bylo to divné. Každopádně jsem se chtěl jít zašít někam do rohu s pivem a počkat si, až si pro mě přijde, no a pak se to stalo - vrazil jsem snad do toho nejhezčího kluka ve městě, hned mi bylo jasné, že tu musí být nový, nikdy v životě jsem ho tady totiž neviděl a musím se přiznat, že jsem byl okamžitě tvrdý, hrozně jsem ho chtěl, jenže on si chtěl povídat, což je v Babylonu dost divná a nevídaná činnost, ale nijak jsem nevzdoroval a opravdu jsem se s ním zakecal, každou vteřinou jsme se k sobě blížili víc a víc a on mě zničehonic chytil kolem pasu a začal se pohupovat do rytmu hudby, neodolal jsem a přidal se k němu. Bylo to příjemné, to, jak se mi díval do očí, to, jak se mě dotýkal na zádech, to, jak o mě jevil zájem, ale pak to přišlo - Brian! A bylo po zábavě!
A přiznávám se, že takhle jsem ho snad nikdy neviděl, neříkám, že ani žárlení jsem u něho nikdy nebyl svědkem, ale tohle bylo něco jiného... On si mě hlídal a to doslova, nelíbilo se mu, že jsem s jiným! Dřív by řekl "Odprejskni!" mně a jeho by si odvedl, ale tentokrát to bylo jinak, tentokrát chtěl mě a ne to nové maso ve městě!
Ale ani nevíte, jaké pro mě bylo překvapení na toho kluka narazit dneska v jídelně s odůvodněním, že mě chtěl vidět a i když by nemělo tak se mi to líbilo, ačkoliv jsem tohle všechno bral jenom jako hru, jako lov na novou kořist, tady nejde o romantické řečičky, tady jde o sexuální pud... Bože, proč už začínám znít jako Brian? No každopádně bylo dost nečekané, když jsem následně spatřil Briana a ten se pak nasupeně zdekoval, ale část mě si to užívala!

Matt: "Zdálo se mi to nebo to byl ten chlap ze včerejška?"
J: "Jo... No... Jo byl to on."
Matt: "Aha a on tě jako sleduje nebo co?"
J: "Dalo by se to tak říct."
Matt: "No pokud chceš tak s ním mile rád promluvím."
J: "Díky, ale myslím, že s tímhle si poradím."
Matt: "Tomu věřím, nevypadáš jako kluk, co by se nechal zahnat do kouta, ale každopádně moje nabídka platí."
J: "Myslím, že jí nebudu muset využít, ale při nejhorším dám vědět a teď mě, prosím, omluv, než mě šéfová sežere."
Matt: "Jasně, promiň."

Někdo nový(2)

27. července 2014 v 0:17 | Janča
Nový díl.

BRIAN

Ihned jsem změnil směr a sedl si na bar, divím se, že se barová židlička nesložila po tom, jakou silou jsem na ní kvůli svému vzteku dosedl! Byl jsem doslova vytočený, nemohl jsem uvěřit, že ten drzoun si za Justinem došel dokonce až sem - do mé milované jídelny! A ještě k tomu ho očividně oblbuje nějakými svými sladkými řečičkami a já? Můžu leda tak sedět a čumět! Znova už totiž nebudu hrát žádné lesbické scény a ani nic podobného, ale Justin si to rozhodně za dveřmi loftu pěkně odnese, to přísahám jako nikdy!

Debbie: "Tak co to bude, mistře?"
B: "Skotská!"
Debbie: "Nevím, jestli sis všiml, ale tady nejsme u Woody's ani v Babylonu."
B: "Divný, potkávám tu stejné tváře jako tam,"...Pohlédl jsem směrem k vetřelci.
Debbie: "Je to jídelna... Veřejná jídelna,"...Vysvětlovala debilovi.
B: "Už jsem to pochopil, nemusíš pokračovat!"...Štěkl jsem.
Debbie: "A odpovíš mi konečně na otázku?"
B: "Prostě něco k jídlu, momentálně sním cokoliv."
Debbie: "Hned to bude!"

Někdo nový(1)

26. července 2014 v 6:56 | Janča
Nová povídka. - 18+

BRIAN

Nové maso ve městě to vždycky uvítám, obzvlášť když vypadá takhle a jeho zadek se přímo nabízí k ošukání, v takových chvílích se můžu blahem rozplynout a započít své lovící neodolatelné schopnosti, jenže jedna věc mě v okamžiku, kdy jsem se zvedl, zarazila - už si ho na prst totiž namotával Justin a to se mi vůbec nelíbilo a ano bylo to proto, že Justin je můj! Sice se mi ten kluk opravdu moc zamlouval, ještě aby ne a věkově se blížil spíš k Justinovi, tudíž výdrž v posteli nebo spíš v zadní místnosti by mu určitě nebyla vzdálená, ale pokud se jedná o Justina tak se ve mně zažehnou nějaké nevysvětlitelné reflexy, které mě nutí mu tuhle hru přerušit jen leda v případě, kdybych se mohl zapojit i já, bych se s tím smířil, vlastně bych to i uvítal, ale za takových okolností, kdy by měl Justina někdo jiný jen sám pro sebe se neznám, i když jen vnitřně.
Vyklopil jsem do sebe na ex panáka, nejspíš jako na povzbuzenou a vydal jsem se jejich směrem, byli u sebe až nějak moc blízko a oddávali se rytmu hudby a z nějakého důvodu se mi z toho svíral žaludek a jako nějaká žárlivá lesbička jsem se to rozhodl přerušit...

B: "Odprejskni!" přikázal jsem.
Kluk: "Prosím?" tázal se až arogantně, řekl bych.
 
 

Reklama