"IT ISN'T WHO YOU LOVE. IT'S HOW YOU LOVE."

"PEOPLE ARE WHO THEY ARE."

Love is a human right...

Muž musí vědět, kdy má přijmout pomoc

Muž musí vědět, kdy má přijmout pomoc(17)

17. března 2014 v 9:17 | Janča
Poslední díl. - 18+ - Tak jo, máme tu závěr této povídky, tak snad se vám líbila Usmívající se

JUSTIN

Tohle byl naprosto nenahraditelný pocit, to, že mi Brian dovolil do něho proniknout a pohybovat se v jeho útrobách to je něco co jen tak nezapomenu. Bylo to opravdu něco výjimečného a nenahraditelného tohle můžu zažít jedině s Brianem, možná, že tohle bylo poprvé a naposledy, ale i tak to bylo kouzelné, ale všechno ostatní můžu opravdu zažít jen s ním, tu naší nepopsatelnou lásku, ty pocity, které nám vzájemně poskytují naše těla, ty pohledy a úsměvy, které nás zahřejí to je prostě něco, co opravdu můžeme mít jen spolu a já už se toho nikdy nehodlám vzdát, už nikdy nebudu tak naivní a tvrdohlavý. To co jsem udělal byla největší chyba mého života takhle se vzdát Briana a tolika lidí jen kvůli své potřebě si něco dokázat bylo opravdu to nejhorší co jsem za svůj krátký život udělal a doufám, že už nikdy mě moje ego nedonutí podstoupit něco takového, protože vím, že to už bych si nikdy neodpustil protože i teď s tím mám problém, ale jsem moc rád, že Brian to dokázal, dokázal mi odpustit a zase mě milovat i když vím že mi to nikdy neřekne, ale to nevadí jeho gesta mluví za vše. Ale Brian není jediný, jehož odpuštění potřebuju a komu se musím za to všechno omluvit je tu spoustu lidí, ale jeden velmi důležitý, který ve mě vždy věřil a já ho takhle zklamal, takže dnes je načase, abych všechno napravil!

Muž musí vědět, kdy má přijmout pomoc(16)

16. března 2014 v 20:11 | Janča
Předposlední díl. - 18+

JUSTIN

Všechno se se mnou točilo, měl jsem pocit jako bych měl minimálně omdlít ne-li umřít. Celý jsem se třásl, hlava mi třeštila a jazyk jsem měl jako svázaný, ruce jsem nemohl absolutně ovládat, takže snaha zastavit je aby se mě přestali dotýkat, byla zcela nemožná a já se nemohl vůbec nijak bránit. Všichni mě olizovali a osahávali a já se ze všech sil snažil, aby přestali, ale neměl jsem vůbec žádnou sílu, rukama mi zajížděli až k penisu a do ucha mi vzdychali nechutná slova. Chtělo se mi brečet, ale ani to jsem nedokázal, to co mi dali do pití, bylo opravdu silné a zbavilo mě to schopnosti se hýbat a mluvit. V hlavě jsem pořád myslel jen na jednu jedinou osobu a to na Briana, tak moc jsem ho potřeboval, prosil jsem v duchu, aby mi pomohl, chtěl jsem ho alespoň ještě jednou spatřit a v tu chvíli i přes drogu, která mi zabraňovala něco udělat, jsem sebral veškerou sílu, kterou se mi v sobě podařilo najít, a vymanil jsem se ze seskupení dost opilých nadržených prasat. Nohy se mi pletly a místnost se se mnou točila, měl jsem pocit, že za chvíli spadnu na zem, ale snažil jsem se na nohou udržet děj se, co děj. Po chvíli se mi nějakým zázrakem podařilo najít moje věci, ve kterých jsem nalezl i můj telefon a následně jsem s ním zamířil na záchody, kde jsem se opřel o stěnu a poté sesunul k zemi. Podařilo se mi vytočit Brianovo číslo a alespoň nepatrně držet telefon u svého ucha, a když jsem nakonec po nekonečné chvíli zaslechl Briana tak jsem měl pocit, že se štěstím rozplynu, bylo to naprosto nepopsatelné a nádherné.

Muž musí vědět, kdy má přijmout pomoc(15)

16. března 2014 v 0:24 | Janča
Nový díl.

BRIAN

Nevěděl jsem, jak s touhle celou situací mám naložit Justin se zbláznil, ale všichni jsou naštvaný na mě, protože vzal nohy na ramena a ikdyž si přeju aby svou zlost zaměřili na někoho jiného, nejlépe na toho pitomce, který tohle všechno způsobil, tak si ale uvědomuji, že hlavním viníkem tohohle všeho jsem já... To já ho nutil vzít si moje peníze, to já jsem se s ním neustále hádal, to já mu dal ultimátum, to já jsem ho vyhodil ze svého bytu místo toho abych se s ním pokusil normálně promluvit a přesvědčit ho, že to co dělá nemá žádnou budoucnost, všechno jsem to udělal já a on je teď doslova nezvěstný a všichni včetně mě o něho máme hrozný strach, ale i tak mi ten vztek na něho a především sám na sebe nedovolí tohle všechno vyřešit, udělat to co mi všichni přikazují a to především ho najíst a přivézt zpět domů!

Muž musí vědět, kdy má přijmout pomoc(14)

15. března 2014 v 5:49 | Janča
Nový díl.

JUSTIN

S Brianem no vlastně s nikým jsem už přes týden nemluvil, neměl jsem odvahu se jim ukázat na očích a tak nějak jsem předpokládal, že o to ani nemají zájem takže jsem se vlastně ani nenamáhal s nimi navázat nějaký kontakt ikdyž mi všichni opravdu moc chybí a mám pocit, že se bez Briana za chvíli zblázním, ale jelikož on se nepokusil se mnou nějak komunikovat nebo o to mě alespoň vidět tak jsem usoudil, že už pravděpodobně nemám v jeho srdci místo a s tím se jednoho dne budu muset smířit ikdyž je to zatraceně těžké a bolestivé!

Muž musí vědět, kdy má přijmout pomoc(13)

14. března 2014 v 8:43 | Janča
Nový díl.

BRIAN

Ten malej sobeckej prevít, nechápu jak mi něco takového mohl udělat, já idiot bych se pro něho klidně rozkrájel na milion kousíčků a kdybych musel tak bych pro něho i umřel až takhle moc toho zmetka miluju a on pro mě není schopný udělat jednu jedinou věc a to přestat ze sebe dělat striptéra, přestat na sebe nechat sahat nějakými slizouny a jen se prostě vrátit ke mně a přijmout mojí pomoct nic víc jsem nežádal, ale místo toho aby mi splnil něco tak jednoduchého se ke mně otočil zády a vykročil dveřmi jako kdyby zapomněl co všechno jsme spolu zažili co všechno pro sebe znamenáme i když to nedávám najevo, ale je to tak on toho pro mě znamená tolik, že ani popsat to nedokážu, ale pokud usoudil, že takhle je to lepší, že radši bude nějaká děvka než aby byl se mnou tak ať já za ním nebudu smutnit dlouho... Briana Kinney kdy už se konečně naučíš, že něco takového tě nedokáže zbavit myšlenky na něho, vždyť jsem ho neviděl jen pár hodin a už po něm smutním až je to nesnesitelné!

Muž musí vědět, kdy má přijmout pomoc(12)

13. března 2014 v 8:10 | Janča
Nový díl.

JUSTIN

Pokud jsem si do teď myslel, že jsem ten největší idiot a sobec na světě tak teď jsem tím byl stoprocentně jistý, víc vědět už jsem to ani nemohl. Jen tak vyjít ze dveří a nechat ho tam stát jako kdyby mi bylo jedno, že už dál nebude součástí mého života, bylo to nejbolestivější, co jsem kdy udělal, v ten moment jsem se nenáviděl a ze všeho nejvíc jsem se chtěl otočit a vrátit se zpět k němu, říct mu jak moc ho miluji a že už nikdy nebudu dělat něco tak ponižujícího a něco co mu očividně moc ublížilo, ale nemohl jsem, prostě jsem to vzdal, dal jsem přednost sobě před námi!

Muž musí vědět, kdy má přijmout pomoc(11)

12. března 2014 v 7:19 | Janča
Nový díl. - 15+

BRIAN

Nikdy by mě nenapadlo, že se s Justinem dostaneme do takovéhle situace kdy tím kdo nabízí pomoc budu já a že on bude tím kdo jí všemožnými způsoby odmítá jen aby si dokázal mužnost, aby si dokázal, že nikoho nepotřebuje a hlavně, že nepotřebuje mě a je očividné, že je pro to ochotný podstoupit cokoliv jen aby dosáhl svého, ale děsí mě jen představa toho co by mohl dělat a ničí mě vidět v Justinových očích strach když se snaží zabránit tomu abych se dozvěděl co se s ním děje a ta bezmoc mě pomalu zabijí!

Muž musí vědět, kdy má přijmout pomoc(10)

11. března 2014 v 6:34 | Janča
Nový díl.

JUSTIN

Nikdy v životě jsem na Briana nebyl naštvanější, vždyť on mi vzal to poslední místo, kde jsem se mohl cítit příjemně, kde jsem se s nikým nehádal a nemusel se před nikým předvádět jak děvka kvůli penězům, bylo to místo, kam jsem se mohl schovat a taky tam být s lidmi které miluju a dělat to co mě baví, ale on mě tohle všechno ukradl a jen tak mi to vmetl do tváře jako kdyby se nic tak vážného nestalo, v podstatě mi vzal kus mě!

Muž musí vědět, kdy má přijmout pomoc(9)

10. března 2014 v 6:17 | Janča
Nový díl. 18+

BRIAN

V Kinneticu to pro mě bylo doslova peklo, když na mě někdo mluvil tak mi chvíli trvalo si uvědomit, že vlastně mluví na mě, papíry, které mi ráno položily na stůl, pořád ležely ve stejném stavu, v podstatě jsem se ani jednou nedotknul propisky a jediné co jsem dělal, bylo, že jsem do sebe lil litry silného kafe a snažil se zůstat soustředěný, ale dost neúspěšně. Všechny moje myšlenky směřovaly k Justinovi, před očima jsem měl pořád ty obrovské fialovomodré modřiny ve tvaru ruky, které ho pokrývaly, vypadaly opravdu hrozně a mně bylo jasné, že tohle mu musel někdo udělat, jen už jsem si nebyl jistý tím jestli se to stalo v nějakém afektu anebo v posteli nějakého týpka s násilnými sklony, ale ať už tak nebo tak bylo mi mizerně pořád stejně, v tom prvním případě bych si toho dotyčného našel a ani sám nevím co bych mu byl schopný udělat, nenávidím když Justinovi někdo ubližuje, ale v tom druhém případě bych... Já ani vlastně nevím, nedokázal bych mu říct aby odešel pokud si našel někoho jiného, ale neměl bych na vybranou, já nechci jen polovinu Justina, i když teď už mám vlastně jen zhruba třetinu, protože já ho chci celého se vším všudy od hlavy až k patě, chci, aby patřil jen a jen mně!

Muž musí vědět, kdy má přijmout pomoc(8)

9. března 2014 v 7:27 | Janča
Nový díl. - 12+

JUSTIN - (Po týdnu)

Bylo by všechno mnohem snazší kdyby se mnou moje druhé já přestalo bojovat a dovolilo mi přijmout veškerou tu pomoc, kterou mi všichni a především Brian nabízejí, ale je těžké se jen tak vzdát, je těžké ukázat tu bolest, kterou skrývám, je těžké nechat ostatní, tedy vlastně Briana nechat říct, že měl pravdu, že jsem jenom naivní kluk, co si usmyslel, že si poradí sám a teď se mu to vymklo z rukou a to já právě nechci, chci jim, ale především sobě dokázat, že na to mám, že dokážu udělat to, co chci bez jakékoli pomoci druhých!

Muž musí vědět, kdy má přijmout pomoc(7)

8. března 2014 v 8:00 | Janča
Nový díl. - 18+

BRIAN

Tentokrát už jsem měl chuť zabíjet, v jednu chvíli usnu s Justinem v náruči a v té další zjistím, že už se zde zase nenachází a já absolutně nevím kam zmizel, co dělá a proč to vlastně vůbec dělá a ze všeho nejvíc nechápu co se s ním děje, včera mi řekl, že si musel něco zařídit a vrátil se v šest hodin ráno aniž by mi řekl co celou noc dělal a dneska zmizel zase a kdo ví kdy se vrátí nebo spíš jestli se vůbec vrátí, ale mám ten pocit, že do té doby puknu vztekem a zblázním se od strachu, ale taky vím, že je na čase zjistit co se s ním děje!

Muž musí vědět, kdy má přijmout pomoc(6)

7. března 2014 v 7:51 | Janča
Nový díl. - Až po napsání posledního slova jsem si uvědomila menší nesrovnalost a to ta, že Brian už má Kinnetic, ačkoliv by se tenhle příběh měl týkat druhé série tak snad mi tenhle malý prohřešek odpustíte Usmívající seSmějící se Už se mi to nechce přepisovat Smějící se

JUSTIN

Asi už bych mohl svojí situaci popsat za zoufalou, ne to je špatné vyjádření, sebe bych mohl označit za zoufalce a pokrytce za to, že jsem ochotný klesnout na takovou úroveň, na takové dno, jen abych nemusel zas a znovu přijmout Brianovu nabídku o pomoc, abych mu dokázal, že jsem chlap, který si umí poradit a pomoct sám. Proto jsem se uchýlil k něčemu, pro což ani vlastně nemám označení, jen vím, že to musím udělat, abych se konečně postavil na vlastní nohy a přestal v Brianových očích vypadat jako ten 17 letý naivní kluk, ale jako muž, který je schopný a který nepotřebuje ničí pomoc a jsem ochotný pro to udělat cokoliv, klidně i sám sebe takhle zostudit!

Muž musí vědět, kdy má přijmout pomoc(5)

6. března 2014 v 5:49 | Janča
Nový díl.

BRIAN

Jen jsem si na chvilku myslel, že je všechno zase v pořádku a s Justinem se už nebudeme hádat tak přesně tak rychle se to zase stočilo zpět k hádce. On si prostě nedá říct a nejvíc ze všeho mě na tom štve, že než aby přijal mojí nabídku, tak jde radši prosit o peníze svého sobeckého otce, který ho při té příležitosti uhodil a nezapomněl mu připomenout, že Justin nepředstavuje nic jiného než odpad. Byl jsem úplně bezmocný a nevěděl jsem jak mu pomoct, ale chápal jsem, jak se musí cítit, jak hrozně ho to musí ničit a trápit, zažil jsem si to samé se svým otcem, teda až na jednu věc, Justina jeho táta miloval do chvíle, než se o jeho orientaci dozvěděl a pak se ho sprostě zřekl, dalo by se říct, že je na tom Justin hůř než já a já jsem absolutně neschopný mu pomoci, jediný způsob jak mu můžu pomoct, jsou moje peníze o které samozřejmě nemá zájem!

Muž musí vědět, kdy má přijmout pomoc(4)

5. března 2014 v 5:33 | Janča
Nový díl. - Popravdě ani nevím, jak jsem k tomuto nápadu přišla, ale snad vám to nebude proti srsti Smějící se

JUSTIN

Tohle se nemělo stát, neměl jsem se takhle složit, obzvlášť ne před Brianem, kterému jsem tím akorát potvrdil to, co říkal a co si myslel, že to nemůžu ani za boha zvládnout, určitě si musel dát dohromady, že jsem za tátou nešel jen kvůli zjištění důvodu, proč mi nechce platit školu, ale proto, aby mi ji platit zase začal a nakonec jsem od něho odešel s rozbitou pusou, takže si dokážu představit, co všechno se Brianovi honilo v hlavě a taky věřím, že to jen tak nenechá!

Muž musí vědět, kdy má přijmout pomoc(3)

4. března 2014 v 0:28 | Janča
Nový díl. - 18+

BRIAN

Byl jsem tak nasraný, že by mě ani ta nejledovější sprcha nedokázala shladit a k tomu ještě neuvěřitelně nadrženej a jedinej kdo mohl uspokojit můj chtíč právě odešel v náladě, která by zhruba odpovídala té mojí, omyl ještě v horší náladě, stačil mi jeden jeho pohled a věděl jsem, že tohle budu mít na talíři ještě dlouho a pravděpodobně se umasturbuju k smrti, protože nevypadal zrovna dvakrát, že by měl v nejbližší době chuť na můj penis v jeho perfektní zadečku, to si určitě radši zajde do Babylonu a nechá si ho tam vykouřit nebo ještě líp si nechá vyšukat mozek z hlavy od nějakého bezejmenného tricka!

Muž musí vědět, kdy má přijmout pomoc(2)

3. března 2014 v 16:41 | Janča
Nový díl.

BRIAN

Za celou noc jsem nemohl přimhouřit oko, musel jsem pořád přemýšlet nad tím, jak to vyřeším a taky mě neustále sužovalo nutkání jít se k Justinovi přitulit na pohovku, ale o tom se mi mohlo jen zdát... Za prvé jsem věděl, že by mě z ní okamžitě skopnul a za druhé jsem na něho byl pořád naštvaný, že si ode mě nechce nechat pomoct a radši se v jídelně udře k smrti a pak mě ještě nutí koukat na to jak si ho nějakej trick omotává kolem prstu a dotýká se částí jeho těla, kterých bych se chtěl dotýkat jen já. Nikdy v životě mě nenapadlo, že bych byl schopný žárlit, ale včera mě ten pocit málem zabil... Vidět Justina jak touží po někom jiném místo mě je ničivé, ale vidět jak se Justina někdo dotýká, hladí ho a do ucha mu mezi olizování jeho lalůčku vzdychá věci, které ho stoprocentně vzruší, tak to je přímo mučivé a nesnesitelné a včera se moje ovládání absolutně vymklo kontrole a já se choval jak nějaký žárlivý manžílek. V tu chvíli jsem byl vytočený přímo k nepříčetnosti a bylo mi jedno, jak pak budu v Justinových očích vypadat, hlavní bylo, abych ho zbavil toho nenasitnýho tricka a dostal do svého domova, kde ho budu mít pod dozorem, ačkoliv bez jakéhokoliv doteku na jeho dokonalém těle!

Muž musí vědět, kdy má přijmout pomoc(1)

2. března 2014 v 15:46 | Janča
Nová povídka. - 15+

BRIAN

To jsem právě teď vážně potřeboval tvrdohlavého a neústupného Justina, který si usmyslel, že zvládne všechno sám bez jakékoliv pomoci, obzvlášť té mojí. Copak nechápe, že mu chci jen pomoct a udělat vše pro to, aby to dotáhl co nejdál, aby z něho byl ten, kým chce být a aby dělal to, co ho baví, respektive, aby maloval, byl v tom nejlepší a vydělával tolik prachů, kolik jen dokáže? Ale to je bez školy bohužel nemožné! Jeho sobecký, arogantní, bezpáteřní otec se rozhodl, že si založí novou rodinku a že Justin tím pádem už s penězi na školu nemůže počítat, vážně jsem měl sto chutí mu jednu ubalit, ale pořád je to Justinův táta, takže jsem své choutky musel ovládnout. Ale když jsem mu nabídl, že mu pomůžu, že mi to nevadí, tak jen řekl, že si poradí sám, že se nemůže pořád jen na někoho spoléhat a hlavně ze mě neustále ždímat peníze, to, že mi to problém nedělá, mu bylo celkem jedno a stál si za svým rozhodnutím, děj se, co děj a já jsem přece Brian Kinney a ten se nikdy o nikoho nezajímá, takže jsem se musel nechat odbít, i když pohled do těch Justinovo ztrápených očí mi vážně nedělal dobře...
 
 

Reklama