Místo lásky a přátelství

Místo lásky a přátelství(29)

11. listopadu 2015 v 0:08 | Janča
Poslední díl. - 18+ - Tak povídka nám po dlouhé době končí a já moc doufám, že se vám líbila a že i s koncem budete spokojení, přeji příjemné čtení Usmívající se

BRIAN

Asi si myslíte, že jsme se na sebe s Justinem následně vrhli a pomilovali se uprostřed té bouře, která pořád neubírala na síle a že jsme se jednoduše konečně oddali tomu, po čem jsme oba tak moc toužili od chvíle, co Justin odjel a i když bychom to asi oba moc rádi udělali, tedy já rozhodně, protože ta frustrace, co mě sužuje kvůli tomu, jak dlouho jsem se ho nedotýkal, je doslova nepopsatelná, ale my jsme si jednoduše dál jen povídali a vyměňovali si naše zážitky z těch pár dnů, co jsme byli každý jinde, všechno jsme si řekli a zkrátka si užívali vzájemné chvíle, dokud nám oběma nezačaly padat únavou oči a my neusoudili, že je na čase dohnat ten ztracený spánek za těch několik probdělých nocí bez sebe a tak když nakonec Justin usnul s hlavou položenou na mém klíně, tak jsem se nakonec sám oddal tolik potřebnému spánku.

Místo lásky a přátelství(28)

10. listopadu 2015 v 0:06 | Janča
Nový díl. - 12+

BRIAN

Jenže zádrhel nastal prakticky okamžitě a to v mých komunikačních schopnostech, nevěděl jsem totiž, jak začít a už vůbec co říct, místo toho jsem jen dokázal být dál natisknutý čelem k tomu jeho a topit se v jeho nádherných, modrých očích, do kterých jsem sice viděl jen částečně a to jen díky světlu baterky, ale i tak jsem z nich dokázal vyčíst pár znepokojivých pocitů a emocí, které jej momentálně sužovaly a nejvíc asi převládal strach, ale zároveň i chtíč, toužil po mně úplně stejně jako já po něm, ale stejně jako já si uvědomoval, že je na čase si promluvit a měl z toho neskutečný strach, zkrátka jsme oba byli naprosto zahnáni na do kouta!

Místo lásky a přátelství(27)

9. listopadu 2015 v 0:03 | Janča
Nový díl.

BRIAN

Jakmile jsme dorazili zpátky, všichni čtyři nás radostně přivítali, no spíš přivítali ty větve, my jsme jim byli více méně jedno, hlavní pro ně bylo, aby rozdělali oheň a zahřáli si zadky, ale ani jsem se jim nedivil, zima snad byla čím dál tím větší, ani by mě popravdě nešokovalo, kdyby začalo sněžit, ale to, prosím ne, to bych se už asi vážně sebral a vydal se zpátky do civilizace, tedy domů!

Místo lásky a přátelství(26)

6. listopadu 2015 v 0:06 | Janča
Nový díl.

BRIAN

Netrpělivě jsem seděl na nějakém pařezu, zatímco jsem upřeně sledoval Justinův stan, ze kterého se ozýval jeho smích a stejně tak toho švába, který se rozhodl si najít k Justinovi zase cestu i přes to, že jsem mu v nemocnici dal jasně najevo, že Justin patří jen mně, jenže on to buď očividně nepochopil anebo je to jeden z těch frajírků, co si dělá, co chce, jak chce a kdy chce a nepřestane, dokud ho někdo nezabije a v tomhle případě k tomu já nemám moc daleko!

Místo lásky a přátelství(25)

5. listopadu 2015 v 0:02 | Janča
Nový díl.

BRIAN

Když jsem se ráno probudil, pokud se tomu tak dá vůbec říkat vzhledem k tomu, že jsem skoro nespal a umíral bolestí celého těla v té sedící poloze, tak se do mě pustila neskutečná zima, okýnka jsem měl doslova zamlžená a od pusy mi šla pára, klepal jsem se jednoduše jako ratlík a snažil jsem se všemožně zahřát, jenže ta deka a ani dýchání si na ruce nebylo zkrátka dostačující, v tu chvíli jsem si přál víc než kdykoliv, abych u sebe měl Justina a zahříval se jeho tělem, bohužel jsem ale nemohl, protože spolu nemluvíme, tudíž pozvat ho k sobě do auta by nemělo smysl a ani bych to neudělal, na to mám ještě nějakou hrdost zachovalou a abych šel rovnou za ním do stanu by taky nemělo smysl, protože jestli já mrznu v uzavřeném prostoru auta nedovedu si ani představit, jaká zima musí být jemu a těm čtyřem v těch stanech, možná, že se v tom autě nemám až tak špatně, měl bych pak Justinovi poděkovat, za to, že mě v něm donutil spát, ale to je jisté, že pak budu potřebovat zubaře, až mi jednu vrazí!

Místo lásky a přátelství(24)

4. listopadu 2015 v 0:05 | Janča
Nový díl.

JUSTIN

Srdce mi začalo tlouct jako o život a soudě podle Brianova výrazu bylo jasné, že mi o život opravdu šlo! Následně jsem se mu odvážil postavit čelem a při pohledu do jeho uhrančivých očí jsem se snažil vymyslet kloudné vysvětlení, zatímco Brian se pokoušel zůstat v klidu a nevyšilovat a Maikey se jen díval z jednoho na druhého, čekajíc na to, co se bude dít a snažíc se nesmát, proto pro mě bylo dost těžké určit, zda jsem rád, že u nás je anebo ne, bylo jisté, že pokud mě Brian začne škrtit tak se mu v tom alespoň pokusí zabránit, ale to, jak se snažil nevybouchnout smíchy, mě a jsem si jistý, že i Briana, dost vytáčelo, v téhle chvíli smích rozhodně nebyl na místě, i když ono to vtipné vlastně je, přeci jen kdybych Brianovi do detailu popsal, jak ta noc v Emmettově posteli proběhla, rozhodně by se neubránil alespoň vnitřnímu smíchu, jenže Brian je ohledně mě velmi majetnický a už jen představa toho, že jsem strávil noc v posteli jiného, nehledě na to, že to byl Emmett, mu jistě vystřeluje tlak až ke stropu!

Místo lásky a přátelství(23)

3. listopadu 2015 v 0:08 | Janča
Nový díl. - 15+

JUSTIN

Připadalo mi to jako celá věčnost od chvíle, co jsem Briana líbal naposledy, pokud tedy pominu ten nepatrný, i když nádherný polibek v nemocnici, ale já myslím takhle - vášnivě, tak, že mám pocit, že bez jeho polibků na místě zemřu, pokud jich nebude dostatek a právě teď jich dostatek je, to mi věřte!
Brian mi stáhl tričko z ramene a začal mě na něj něžně líbat, poté začal stoupat výš po mém krku až do mých vlasů a vzápětí se zase vrátil zpět k mým rtům a jazykem je obkroužil, v tu chvíli jsem pociťoval mravenčení snad v celém mém těle!
Vzrušením jsem se začal třít rozkrokem o ten jeho, oba jsme vzdychali rozkoší a stále jsme se oddávali drsnému líbání, až nám natékaly rty! Cítil jsem, že se za chvíli udělám a Brian od svého orgasmu taktéž nebyl daleko! Když v tom najednou...

Místo lásky a přátelství(22)

2. listopadu 2015 v 0:01 | Janča
Nový díl. - 12+

JUSTIN

Došel jsem až k němu a měl jsem pocit jako bych ztrácel pevnou půdu pod nohama, skoro jsem věřil tomu, že se za chvíli začnu vznášet, v hlavě mi teprve až teď docházelo, že to, co se děje, je skutečné - Brian tu opravdu je, stojí přímo přede mnou a to jen proto, že mě nechce ztratit... Mohl bych snad momentálně cítit víc motýlků okolo žaludku? Myslím, že ne!
I on byl taky značně v rozpacích, stál čelem ke mně a měl mírně pootevřenou pusu, jako by snad sbíral odvahu k tomu něco říct, ale absolutně nevěděl co, nedivil jsem se mu, já na tom byl úplně stejně, ale přes to jsem částečně dokázal být stále při smyslech a připomínat si, že se musím ovládat a nechat Briana v tom všem, co si nadrobil, vykoupat... Nejsem si jistý, že to vydržím dlouho, ale musím to alespoň zkusit, Brian zkrátka nemůže žít s pocitem, že mě má v hrsti, kdykoliv si jen zamane!

Místo lásky a přátelství(21)

30. října 2015 v 0:05 | Janča
Nový díl.

JUSTIN

To, co se odehrálo za posledních zhruba 12 hodin, se nedá vyjádřit vůbec žádnými slovy, to je prostě nemožné! V jednu chvíli jsem stál opřený, pod vlivem alkoholu a neskutečného vzteku, o nějakou studenou zeď, nechávající si kouřit od toho neskutečně sexy, ale i přes to dost zvláštního kluka, který mi měl alespoň na chvíli pomoct nemyslet na toho zatraceného Briana Kinneyho, který má moje srdce zamčené v nedobytném trezoru a v další chvíli jsem se probudil v nemocničním pokoji s hnusnou závratí a téměř nesnesitelnou bolestí žeber a první, koho jsem viděl po probuzení, nemohl být samozřejmě nikdo jiný než ten kluk, jehož jméno si do teď nepamatuju, bylo to něco jako Scott nebo možná Bob, vážně nemám ponětí, vzpomínám si jen na to, že horší než ta bolest, bylo to, jak pořád žvanil a žvanil, doslova mi z toho šla hlava kolem. Nakonec jsem doktora požádal o nějaké léky na spaní nebo alespoň na bolest, jenže kvůli alkoholu, co jsem v sobě měl, mi nic dát nemohli, v tu chvíli jsem se chtěl zastřelit, ale přesně v tu samou chvíli se z toho kluka vyklubal ten nejlepší prostředek k tomu utišit bolest, jeho žvanění a vztek najednou za pomoci jeho kouzelného balíčku plného trávy, stačilo mi pár potáhnutí a byl jsem prakticky v ráji, dokonce až v takovém ráji, že jsem halucinoval o Brianovi, zdálo se mi, že za mnou dorazil a byl u mě, že se o mě bál, že mě držel za ruku, že mě políbil tím nejkrásnějším způsobem, jaký existuje a že nakonec usnul v mé posteli přitisknutý ke mně, jak nejvíc to bylo možné, zkrátka to bylo tak zatraceně krásné!

Místo lásky a přátelství(20)

29. října 2015 v 0:07 | Janča
Nový díl.

BRIAN

Cítil jsem se naprosto příšerně, nevěděl jsem, co dělat, vlastně jsem ani moc nerozuměl tomu, co se právě stalo, tudíž jsem dělat nic ani nemohl, jen jsem seděl a díval se směrem, kudy jsem ještě před chvílí viděl odcházet Justina, ale otázkou teď zůstává "Odešel ode mě jen teď anebo už napořád?"
Musel jsem zatřepat hlavou, tohle byla naprosto nesmyslná otázka, Justin by ode mě napořád neodešel, ne takhle, ne bez vysvětlení... I když, on mi vysvětlení vlastně dal - jsem ten největší idiot na světě, který mu za všechno to utrpení se mnou nestojí! Jenže tohle mi zkrátka nestačí, tohle pro mě není dostatečný důvod, pokud se se mnou chce rozejít, bude si muset najít jiný a to o dost závažnější, jinak nemá šanci, mě se jen tak nezbaví!

Místo lásky a přátelství(19)

28. října 2015 v 0:04 | Janča
Nový díl.

BRIAN

Mohl byste mi někdo připomenout, kdy přesně jsem se začal přátelit s takovou zoufalou existencí?! Já jen, že bych si vytvořil stroj času, do té doby se vrátil a zabránil tomu! Já fakt totiž jen zírám, Ted s Emmettem se tu s námi právě podělili o příběh, který zahrnuje to, kde strávili dnešní noc a všichni včetně Justina se nemohou přestat smát, jen já - velice inteligentní, racionální člověk - nad nimi nemohu přestat nechápavě kroutit hlavou, tudíž opravdu - kdy přesně jsem se zbláznil a dovolil jsem jim nazývat mě jejich kamarádem?

Místo lásky a přátelství(18)

27. října 2015 v 0:02 | Janča
Nový díl.

BRIAN

Když jsem začínal přicházet k sobě, pociťoval jsem, že spát v takové zapeklité poloze, nebyl dobrý nápad, byl jsem naprosto rozlámaný, ale když jsem zahlídl Justinovu tvář, ta bolest jako by snad zmizela, tohle bylo to nejlepší probuzení za posledních několik dní, jednoduše vidět po probuzení Justina je něco, co chci zažívat až do konce svého života! Myslím, že nic lepšího asi neexistuje! Bože, já jsem tak patetický, ale zkrátka to tak je, jsem v tom s Justinem až po uši, ať se mi to líbí nebo ne!

Místo lásky a přátelství(17)

26. října 2015 v 0:05 | Janča
Nový díl.

BRIAN

Vzhledem k tomu, že se Justin nacházel ve stavu, kdy by mu lékaři nejspíš vypunpovali žaludek nebo, kdo ví co, fakt totiž netuším, jak se v takových situacích, kdy je někdo sjetej na nemocničním lůžku, postupuje, ale ani jsem to nechtěl zjišťovat, myslím, že si Justin už užil svoje a ačkoliv by si to zasloužil za toho Toda nebo Scotta anebo, jak se, kurva, jmenuje, tak jsem to neriskoval a s doktorem jsem šel na chodbu, abych si vyslechl, co si to moje pako udělalo, že skončil v nemocnici a ukázalo se, že to přehnal s alkoholem, což mělo za následek, že sebou někde seknul, praštil se do hlavy a způsobil si menši otřes mozku a aby toho nebylo málo, narazil si pár žeber, ale jinak se dá říct, že krom toho a pár škrábanců, je v pořádku, nicméně chtějí si ho tu nechat do rána a za nějaké dva, tři dny by se měl ještě stavit u lékaře, aby se ujistil, že je v pohodě, je mi jasné, že dostat ho k nějakému bude nad mé síly, ale i kdybych ho tam měl odtáhnout tak to udělám!

Místo lásky a přátelství(16)

23. října 2015 v 0:09 | Janča
Nový díl.

BRIAN

Nevěřil bych, že se někdy dožiju dne, kdy ženy budou mít můj obdiv, konkrétně za to, že zvládají pomalu milion věcí najednou, já jsem byl totiž rád, že zvládám řízení, do toho se pokouším volat, kouřím jednu cigaretu za druhou a neskutečně vyšiluji a to všechno současně, aniž bych se nervově hroutil, ale nebyl jsem od toho zhroucení moc daleko, tohle totiž bylo doslova nervy drásající! Vzhledem k tomu, že bylo kolem třetí ráno, snažil jsem se dodržovat předepsanou rychlost, přeci jen jsem se potřeboval za Justinem dostat v jednom kuse a ne po částech, pak jsem se samozřejmě pokoušel spojit alespoň s jedním z té pěti členné bandy idiotů, kteří se rozhodli vydat se do divočiny a teď jeden z nich leží v nemocnici, s kdo ví, jak vážným zraněním, ale ani jeden z těch čtyř blbečků mi to nebyl schopný vzít, pořád jsem padal do hlasové schránky, zkoušel jsem dokonce i Justina, ale u toho jsem věděl, že pokud mi to nezvedne, má dost dobrý důvod, ti čtyři ale nedopadnou dobře, až je uvidím! A samozřejmě jsem šílel strachy, protože jsem neměl ani ponětí o tom, jak vážně na tom Justin je, nevěděl jsem prostě nic, jen to, že se za ním potřebuji co nejrychleji dostat a ujistit se, že je v pořádku, protože jestli ne... To prostě nezvládnu!

Místo lásky a přátelství(15)

22. října 2015 v 0:09 | Janča
Nový díl.

BRIAN

Místo toho, abych se sebral a jídelnu opravdu rychle opustil, jen abych neriskoval, že se za mnou Debbie vrátí ještě moudřejší, než ode mě odešla, aby odnesla objednávku, jsem tam dál zůstával sedět jako bych k té židli snad přirostl, připadal jsem si až zneužitě, nikdy se k mému zadku, krom Justina, nikdo nedostal tak blízko a na tak dlouhou dobu jako právě tahle židle! Jenže já prostě nevěděl, kam mám jít, bylo teprve před polednem a já už neměl ani páru o tom, co bych měl dneska dělat, když jsou tu kluci a především Justin, mám naplánované dny, týdny, dokonce i měsíce dopředu, ale bez nich ani nevím, co budu dělat následující minutu natož celý den, prostě nevím! Proto je pro mě asi snazší tu sedět a riskovat, že mi Debbie bude dál promlouvat do duše, než se vrátit do loftu a slyšet pouze své myšlenky, navíc už takhle mě má Debb dost dobře zpracovaného, myslím, že není daleko od toho přeměnit mě na vzorného občana, takže teď přeci odejít opravdu nemůžu... Měl bych spíš doslova utíkat, jenže já se zkrátka nedokážu pohnout!

Místo lásky a přátelství(14)

21. října 2015 v 0:02 | Janča
Nový díl. - 12+

JUSTIN

Zatímco jsem se oddával tanci s tímto zatraceně sexy, zatraceně pěkným a zatraceně přitažlivým klukem, tak jsem naprosto ztratil pojem o čase, ani nevím, kolik vlastně bylo mezitím odehráno písní, ale jednoduše vím, že jsem se s ním cítil dobře, alespoň na chvíli jsem si mohl připadat výjimečně, někdo o mě měl zájem a nebál se to dávat najevo, byl to zkrátka pocit k nezaplacení, jenže i přes to, jak báječně jsem se cítil, jsem věděl, že tohle všechno se děje jen proto, že jsem naštvaný na Briana, kdybych se s ním před odjezdem nerozhádal tak bych se tu teď netiskl na tělo někoho, koho ani neznám a vlastně znát ani nechci, protože i když je Brian arogantní pitomec, jenž mě dokáže milovat pouze tím svým zvláštním způsobem, který mi občas leze přímo neskutečně na nervy, tak ho i přes to miluji nade vše a to mi žádný chvilkový pocit výjimečnosti nemůže vynahradit i kdybych sebevíc chtěl a já nechci, chci pouze Briana i s jeho chybami, to ovšem neznamená, že mu to nedám sežrat, až se vrátím domů!

Místo lásky a přátelství(13)

20. října 2015 v 0:04 | Janča
Nový díl.

JUSTIN

Poprvé za tu dobu, co jsem tady, se mi podařilo normálně se vyspat, nerušilo mě žádné vzdychání a chichotání a dokonce jsem ani nebyl doslova vyčerpaný natolik, že spánek byl zkrátka moje jediné vysvobození, dnes jsem jednoduše spal a vyspal jsem se do růžova, asi jsem si konečně dokázal připustit, že být tu bez Briana je mnohem lepší, než kdyby tu byl, všem by nám to tu akorát kazil, neustále by si na něco stěžoval a i přes veškerou naivitu, díky níž jsem tomu věřil, jsem si dokonce už uvědomil i to, že Brian by tu nebyl jako moje drahá polovička, ten by se něčemu takovému vyhýbal jako čert kříži, jen aby klukům nedával najevo, že mě miluje, takže já vlastně můžu být přímo vděčný za to, že mě Brian odbyl a zůstal v Pittsburghu, kde se dál věnuje své nejoblíbenější činnosti - kreténství!

Místo lásky a přátelství(12)

19. října 2015 v 0:05 | Janča
Nový díl.

BRIAN

Probudil jsem se s ostrou kocovinou a s ústy vyprahlými, jak na poušti, první moje myšlenka byla "Čtyři dny, teprve čtyři dny," a následné povzdechnutí, které tuto boží myšlenku naprosto podtrhlo! Vlastně ještě ani ne ty čtyři dny, čtvrtý den mi teprve začíná a já už jsem dokonale v hajzlu, no tam už jsem, dá se říct od chvíle, co Justin odjel, co si budeme vyprávět, že?! Dokonce jsem včera byl tak zoufalý, že jsem zůstal doma, s flaškou Jima Beama a obrovskou chutí dělat hovadiny, při níž mě nenapadlo nic lepšího, než si hrát se záznamníkem, musel jsem se sám sobě smát, za tohle všechno totiž mohlo přesně to, co jsem celý život považoval za atrapu heterosexuálů, kteří si to říkají, jen aby si mohli vrznout - láska - moje láska k Justinovi, kvůli níž už očividně nejsem schopný bez něho normálně fungovat, že mě nenapadá nic lepšího, než si hrát se záznamníkem! A ačkoliv jsem si vědom toho, že mi Justin může zavolat a slyšet to, je to vlastně můj záměr, on se skvěle baví někde v lese, zatímco já tady bez něho doslova trpím, ale to neznamená, že on to musí vědět, jen ať si taky když tak myslí, že se mám naprosto báječně!

Místo lásky a přátelství(11)

16. října 2015 v 0:08 | Janča
Nový díl.

JUSTIN

Toho kluka jsem pořád ztrácel a zase nacházel, byla to jak nějaká hra na schovávanou nebo snad na kočku a myš, jen jsem si nebyl jistý tím, kdo z nás je kočka a kdo myš! Naposledy jsem ho však viděl zhruba před hodinou a od té doby jako by se po něm snad slehla zem a ačkoliv si říkám, že je to tak možná lepší, že alespoň nebudu muset odolávat pokušení, poněvadž to pokušení nebudu mít na očích, tak část mě se s tím nechce jen tak smířit, v tomhle jsem asi Brianovi podobný víc, než si myslím, on taky vždycky musí mít to, co chce a to za každou cenu, prostě dokud to nemá, tak se zkrátka nevzdává a já toho kluka rozhodně chci i přes to, že moje svědomí mi dává jasně najevo, že bych neměl, jenže poslechnout jej by bylo mnohem snazší, kdybych se s Brianem před svým odjezdem nepohádal, no lépe řečeno nedostal do nepříjemné situace, ve které jsme doteď a kdybych na něj kvůli tomu neměl přímo nehorázný vztek! Navíc se sám sebe musím už asi po padesáté zeptat, proč si, sakra, Brian může užívat a nemít z toho výčitky a já ne? Asi proto, že ať se mi to líbí nebo ne, Ben měl pravdu - já nejsem Brian, já nedokážu oddělit city od sexu! Asi je tudíž vážně lepší, že ten kluk prostě zmizel!

Místo lásky a přátelství(10)

15. října 2015 v 0:03 | Janča
Nový díl.

JUSTIN

Včerejší výlet s kluky mě naprosto odrovnal, dá se říct, že večer jsem se v té vodě spíš vysílením topil, než koupal a nakonec jsem naprosto vyčerpaný padl do stanu a spal tvrdě celou noc, za což jsem byl neskutečně vděčný, protože další noc, kdy bych poslouchal, jak se ty dva šťastné páry ve vedlejších stanech oddávají svým láskyplným chvilkám, bych asi nerozdýchal a ve finále bych šel spát někam do lesa mezi prasata, která by mě možná přijala za svého a já bych se tak už nikdy nemusel vrátit do Pittsburghu a čelit tomu, že s Brianem budeme muset vyřešit to, co se mezi námi stalo, ať už to bylo cokoliv, protože jsem už tak nějak ztratil přehled o tom, co mě vlastně tak moc naštvalo, zda to, že nejel nebo ta jeho blbá poznámka o tom, že nebude "tvrdnout" sám anebo snad ten fakt, že Brian je pořád stejnej arogantní blbec, který mi nikdy neřekne, jak se ohledně mě vlastně cítí!

Místo lásky a přátelství(9)

14. října 2015 v 0:04 | Janča
Nový díl.

JUSTIN

Pokud jsem si myslel, že jedině noc pro mě bude tady vysvobozením, protože nebudu muset myslet na Briana, tak jsem byl hodně naivní, nebudu zmiňovat ty nepodstatné věcí jako, že jsem mrzl jako bych byl minimálně na Aljašce, že jsem neustále z lesa slyšel soví houkání a všude kolem zvuky těch podělaných brouků, na jejichž jméno si teď nemohu ani za boha vzpomenout a v neposlední řadě, že mě do zad píchali nějaké klacíky a kamínky, co jsem měl pod stanem, protože to jsou prostě věci, se kterými musím počítat, když jsem se rozhodl k takovému dobrodružství, proto budu mluvit o jiných věcech, jako je třeba přiškrcené Maikeyho vzdychání, který se pokoušel o to, aby nebyl tolik slyšet, když se s Benem oddávali svým prvním romantickým radovánkám tady a pak taky neustálé chichotání vycházející z Tedova a Emmettova stanu, kteří se zajisté taky nějak láskyplně zabavili a především budu mluvit o té části, kdy jsem kvůli předcházejícím věcem tupě civěl do "stropu" a myslel jen na to, jaké by to bylo, kdyby tu byl Brian se mnou a zažívali bychom spolu stejně krásné chvíle jako ti čtyři, kdy by se ke mně tiskl, abychom se vzájemně zahřáli, kdy bychom jednoduše byli spolu a věděli bychom, že se milujeme místo toho, že jsme teď každý jinde a ani nevíme, zda spolu ještě někdy normálně promluvíme, tahle noc byla zkrátka naprosto příšerná a já vážně nevím, jak jich přežiju dalších šest!

Místo lásky a přátelství(8)

13. října 2015 v 0:03 | Janča
Nový díl.

BRIAN

Myslel jsem si, že Justina před jeho odjezdem už neuvidím a už jen z tohoto důvodu jsem nemohl celou noc spát, ani se nezmiňuji o tom, že bez něj již zkrátka spát ani neumím a že jsem si v první řadě vyčítal, že jsem se sám okradl o drahocenný čas s ním dřív, než vůbec odjel, proto jsem se ráno vydal do jídelny v naději, že zabiju alespoň trochu času tím, že se nechám buzerovat od Debbie, které jsem ale nakonec jen dokázal nalhat to, že Justin s tím, že nejedu, nemá vůbec žádný problém, připadal jsem si vážně uboze, ale nechtěl jsem, aby se do mě ohledně toho ještě navážela ona a připomínala mi, jak moc velký idiot vlastně jsem!

Místo lásky a přátelství(7)

12. října 2015 v 0:13 | Janča
Nový díl.

JUSTIN

Byli jsme na cestě asi tak pět minut a já už se chtěl vrátit zpátky, vlastně jsem se chtěl vrátit už před těmi pěti minutami, kdy jsem viděl Briana a došlo mi, že takhle jsem odjet neměl, takhle aniž bychom se udobřili a pořádně rozloučili, neříkám, že už nemám vztek a že jsem Brianovi všechno odpustil jako by se to ani nestalo, protože to se snad ani nedá, to, co řekl, bylo zkrátka nejen ubohé, ale i pěkně hnusné, jenomže teď se týden neuvidíme a já si každý jeden den budu vyčítat, že jsem od Briana odjel ve zlém a přitom jsem na něm mohl vidět, jak moc ho to mrzí, ten úsměv mi to dokázal, opravdu ho to mrzelo a tak nějak jsem v ten okamžik i věděl, že mu opravdu budu chybět, ale i tak se nedokážu přenést přes ten fakt, že mi to nebyl schopný říct, místo toho raději Debbie nalhal, že jsem smířený s tím, že nejede a že je všechno v naprostém pořádku a k tomu mě propaloval pohledem neschopný i tak jednoduchých slov jako třeba "Buď opatrný," abych aspoň věděl, že mu na mně záleží, on místo toho prostě jen radši předstíral, že jsem mu naprosto u zadku!

Místo lásky a přátelství(6)

9. října 2015 v 0:06 | Janča
Nový díl.

JUSTIN

Ráno mě probudil nepříjemný zvuk budíku a já z toho byl dost zmatený, nechápal jsem, co se děje a proč ten křáp zvoní, ale jakmile jsem ucítil, jak mě objímá Brianova ruka a on se na mě zezadu tiskne, hned jsem se cítil líp a přitiskl jsem se k němu ještě blíž, což mělo za následek, že mě objal mnohem pevněji, bylo to tak zatraceně příjemné a... Počkat, tohle není Brianova ložnice ani postel a tohle rozhodně není Brianova ruka, tohle... Do hajzlu! Ani vám nemusím popisovat, jakou rychlostí jsem vystřelil a šokovaně jsem se ohlédl zpátky na postel, kde si dál v klidu pochrochtával Emmett a vypadal jako nějaký roztomilý blázen a já jsem se jako blázen cítil, doslova jsem se musel začít smát, což Emmetta přimělo otevřít oči, no spíš rozlepit, byl úplně mimo!

Místo lásky a přátelství(5)

8. října 2015 v 0:05 | Janča
Nový díl.

JUSTIN

Věděl jsem od začátku, že tohle bude tvrdý boj a já byl odhodlaný použít všechny své zbraně, sice jsem opravdu moc doufal, že nebudu muset, protože se Maikeymu třeba zázrakem podaří Briana přesvědčit a já si tak ušetřím všechnu námahu a budu jednoduše šťastný, doslova jako blecha, ale stalo se přesně to, s čím jsem počítal, Brian to naprosto zazdil a v ten okamžik jsem věděl, že mám pouze dvě možnosti, buď to se s tím smířit, nenutit ho, usmívat se jako, že je to v pořádku a při nejbližší vhodné příležitosti se někde vyvztekat a použít na jeho účet hodně peprných poznámek, samozřejmě tak, aby to on nevěděl a dál si myslel, že je všechno v naprosté pohodě, poněvadž jsem se s ním jednoduše nechtěl rozhádat před mým odjezdem, ale bohužel došlo na to, čemu jsem se chtěl vyhnout - na možnost dvě, která zahrnovala, že se ho nenápadně budu snažit přesvědčit k tomu, aby s námi jel nebo spíš hlavně se mnou... A vůbec to nešlo snadno, vlastně myslím, že Brianova tvrdohlavost dosáhla nové úrovně, ale přitom jsem tak nějak naivně dál věřil, že se něco v něm zlomí a on přizná, že se mnou chce jet a jednoduše pojede a pak když došlo na ten sex, na ten sakra nejúžasnější sex, jaký jsme kdy zažili, myslel jsem, že to je jeho způsob, jak mi říct, že pojede... A šeredně jsem se spletl, byl to jeho způsob, jak se mnou vyjebat, v obou směrech, to, co pak řekl, byla jednoduše poslední kapka do mého poháru trpělivosti, který se mi plnil už nějakou dobu, a proto jsem se zkrátka rozhodl, že bude lepší, když spolu nebudeme, co nejdřív to půjde a tak jsem si zabalil a doslova od něj utekl, protože kdybych to neudělal, nejspíš bych mu jako obvykle odpustil a to se jednoduše nemohlo stát!
 
 

Reklama