"IT ISN'T WHO YOU LOVE. IT'S HOW YOU LOVE."

"PEOPLE ARE WHO THEY ARE."

Love is a human right...

Milovat je těžké

Milovat je těžké(4)

27. ledna 2015 v 0:13 | Janča
Poslední díl.

JUSTIN

Čím víc jsem se blížil ke Kinneticu, tím míň jsem tam chtěl dojít, věděl jsem totiž, že vyžehlit si to u Briana nebude nic snadného a možná ani proveditelného! Podělal jsem to ve všech směrech, ve kterých jsem to podělat mohl, Brian se sice nechoval jako andílek a myslím, že to ani neumí, navíc já mám raději roli, při které se chová jako samotný ďábel, ale to, jak jsem se choval já, to bylo mnohem horší, ano štve mě, že si Brian večer přijde domů a myslí si, že všechno bude tak, jak on žádá, ale zároveň ho musím pochopit, já změnil jeho život, ne on ten můj nebo tak bych to neřekl, samozřejmě, že i on změnil ten můj, ale já ten jeho víc, mnohem víc a proto je pochopitelné, že když už nemůže mít svou masku, své ego, svou povahu, své soukromí, svůj klid a je tu dalších milion věcí, které bych mohl vyjmenovat, tak chce mít alespoň jedno a to pořádek v tom, co chce nebo spíš potřebuje, ať už je to uvařená večeře nebo má přítomnost a tím, že mu to budu odpírat, ho akorát odeženu!

Milovat je těžké(3)

26. ledna 2015 v 0:07 | Janča
Nový díl.

JUSTIN

Než jsem stačil dojít k Debbie byla nucena jít odnést objednávku a v ten okamžik jsem pocítil velkou úlevu, nic se mi jí nechtělo právě teď vysvětlovat, když sám polovině věcí nerozumím a ta druhá polovina taky není nic moc, ale na druhou stranu jsem si byl vědom toho, že odnést jednu objednávku Debbie zabere maximálně tři minuty a ty minuty musím využít k tomu, abych vymyslel, co jí řeknu, musí to být krátké, stručné a efektivní, aby nechtěla vědět víc!

Milovat je těžké(2)

23. ledna 2015 v 0:03 | Janča
Nový díl.

JUSTIN

Probudil jsem se s nepříjemným pocitem okolo žaludku a taky s hroznou bolestí zad, měl bych klukům říct, ať tenhle krám vyhodí, protože vyspat se na tom je téměř nemožné, ale na druhou stranu, dnes bych se pořádně nevyspal ani, kdyby mi byla k dispozici třeba nebeská postel! Bez Briana jsem nespal tak dlouho, že už si to ani nepamatuju nebo spíš nepamatoval, dnes v noci se mi to krásně připomnělo a bylo to opravdu nesnesitelné! Neustále jsem v náruči svíral polštář a se vší troufalostí jsem doufal v zázrak, který by tento polštář přeměnil v Briana, ale pochopil jsem, že to se jen tak nestane a tak jsem zkrátka jen ležel, tiskl si ho k hrudi a přemýšlel nad nově vzniklou situací mezi mnou a ním... No zas tak nová není, trvá to již pár týdnů, ale do teď to nebylo tak hrozné nebo možná bylo, jen jsem si to nechtěl připouštět, včera už jsem však vybouchl a skončil u Maikeyho a Bena a myslím, že jsem jim tím pěkně zavařil, pokud se to k Brianovi donese. Může si předstírat, jak se mu zlíbí, že mu mé útěky nevadí, ale já, Maikey a všichni ostatní víme skutečnost!

Milovat je těžké(1)

22. ledna 2015 v 0:22 | Janča
Nová povídka.

JUSTIN

Nikdy by mě nenapadlo, že to řeknu, ale mám Briana po krk! Chová se jak spratek, jako povýšeneckej spratek, myslí si, že když je Brian Kinney, přes den ředitel prosperující firmy a v noci nejúspěšnější lovec tricků, tak je hned pánem celého vesmíru! Hned, jak přišel z Kinneticu, myslel jsem, že ho něčím přetáhnu, on si totiž asi myslí, že je jediný, kdo chodí do práce a já jsem hospodyňka v domácnosti, takže je přeci jasné, že on přijde večer domů a bude mít uvařeno, naklizeno, vyžehleno a jeho jediným úkolem bude si lehnout a nechat se mnou obskakovat... No tak to se šeredně zmýlil, už toho mám zkrátka dost!
 
 

Reklama