"IT ISN'T WHO YOU LOVE. IT'S HOW YOU LOVE."

"PEOPLE ARE WHO THEY ARE."

Love is a human right...

Mám toho dost

Mám toho dost(8)

7. července 2016 v 0:05 | Janča
Poslední díl.

JUSTIN

Jediné, co mě teď dělilo od toho, aby se tahle chvíle s Brianem změnila v další katastrofu, bylo, aby si majitel onoho čísla všiml, že sedím hned vedle něj a začal se mnou konverzovat. V tu chvíli by bylo všechno už nejspíš naprosto v hajzlu! Dalo by se říct, že jsem ani nevěděl, kam s očima, kmital jsem s nimi ze strany na stranu a zároveň jsem se ze všech sil modlil, aby se nestalo to nejhorší!

J: "Co kdybychom šli domů?"
B: "Ty se snad nebavíš?"
J: "Chci jít domů... s tebou."

Brian se i přes snahu, aby to neudělal, nepatrně usmál a následně souhlasně přikývl. Moje duše se zase začala zvětšovat do původní velikosti v domnění, že se to přeci jen neposere ještě víc.

Chlap: "Koho pak to tady máme... Justin, že?"

Mám toho dost(7)

6. července 2016 v 0:05 | Janča
Nový díl.

JUSTIN

Jediné, co jsem dokázal, bylo na Briana zírat a v hlavě hledat slova, kterými bych mu to vysvětlil, jenže v mysli jsem měl jen myšlenku, že se zajisté schyluje k další hádce a opět jsem byl na vině já!
Brian mě od sebe následně odstrčil a šel na sebe něco hodit, zatímco já zůstal sedět nebo spíš klečet na místě a přemýšlet nad tím, jak z toho ven - pravděpodobně tak, že mu prostě řeknu pravdu a budu doufat, že mi opět odpustí porušení dohody!

J: "Briane, já..."...Šel jsem za ním do ložnice.
Maikey: "Hrdličky!"...Ozvalo se ode dveří.
B: "Skvělý,"...Protočil oči a vydal se ke dveřím.

A já jsem na sebe šel taky rychle něco hodit, nepotřeboval jsem se tu před Maikeym promenádovat nahý, stačí, že na mě hned pozná, že se něco děje, pokud to už nestihl poznat z Briana.

Mám toho dost(6)

5. července 2016 v 0:14 | Janča
Nový díl. - 18+

BRIAN

Jak jistě víte, nejsem ten typ, co se pouští do takových konverzací, ale bylo to tak - měl jsem toho zkrátka dost! Justin mi obrátil život vzhůru nohama a i když jsem tak nějak už stihl pochopit, že je to to nejlepší, co se mi kdy stalo, tak věřte, že mám chvíle, kdy lituju, že jsem mu to dovolil. Jako právě teď, kdy se chová jako pubertální dítě, které mi neustále předhazuje, jak nedokonalý pro něj jsem a že chce víc. Jako by snad dávno nevěděl, že i přes to, že chci, nemůžu mu dát všechno, co ode mě očekává. Ale i tak se snažím, jako včera večer, kdy jsem byl sice vůl, že jsem mu neřekl přímo, že s ním chci být doma, ale on byl ještě větší vůl, že se radši uraženě sebral a vypadnul.

J: "Co tím myslíš?"

V jeho hlase jsem zaslechl obavy, bylo mi hned jasné, že si mé prohlášení přeložil jako rozchod. I když je možné rozejít se s někým, když neustále tvrdíte, že jste single? Je ale pravda, že v poslední době jsem spíš svůj vztah s Justinem potvrzoval nebo jsem ho alespoň nevyvracel, takže to možné asi je. Ale já se s ním nechci rozejít, jen už mám dost toho jeho chování.

Mám toho dost(5)

4. července 2016 v 0:09 | Janča
Nový díl.

JUSTIN

Začal jsem si kapsy kalhot prohledávat jako smyslů zbavený, div jsem si je ze sebe nesundal, abych prohledal i nohavice v případě, že bych měl děravou kapsu, ale nakonec jsem si prostě připustil, že ten papírek je v čudu. Držel jsem se naděje, že jsem ho prostě ztratil někde na ulici nebo během toho, co jsem běhal mezi stoly. Ale i přes to jsem se začínal smiřovat s tím faktem, že mi v loftu vypadnul, když jsem se ráno oblíkal a právě teď leží na nějakém super místě vedle pohovky, nebo nedej bože, v Brianovo dlani!

Debbie: "Co tady ještě děláš?"
J: "Já... jenom... něco hledám."
Debbie: "A to má být co? Odvaha?"
J: "Právě teď? Přesně to bych potřeboval."
Debbie: "No tak, Sunshine, mluvili jsme o tom, že si to s ním prostě půjdeš vyříkat a uvidíš. Buď to se ukáže, že tu prezentaci fakt dodělával a toho tricka si pozval, jen aby brianovsky zabil čas anebo tě překvapí a ukáže se, že lhal, aby s tebou byl doma, a to třeba povede k tomu, že tak budete trávit večery častěji."
J: "Debb, věř, že bych si o tom s ním šel rád promluvit, jenže je tu další problém."
Debbie: "A to jakej?"
J: "Brian!"
Debbie: "Jo to vím, ale..."
J: "Ne, Brian jde sem,"...Zahlédl jsem ho u dveří přes Debbiino rameno.

Mám toho dost(4)

1. července 2016 v 0:04 | Janča
Nový díl.

JUSTIN

Během cesty domů jsem usoudil, že bych opravdu potřeboval vlastní auto, Brian mi svoje nepůjčuje a chodit pěšky zrovna když se potřebujete někam hodně rychle dostat, jako právě teď já, je opravdu na hovno. Zvlášť když jste ten typ člověka, co mu odvaha nevydrží věčně a právě teď mám pocit, že s každým krokem jí mám o trochu méně, přeci jen kdy naposledy dopadl vážný rozhovor s Brianem dobře?
Když jsem konečně odemykal dveře od domu tak se mi trochu ulevilo, strach jsem měl pořád, ale věděl jsem, že čím dřív tím líp. Poté jsem vyjel výtahem nahoru a s tlukoucím srdcem jsem se chystal otevřít dveře, ty se ale otevřely dřív, než jsem to stihl udělat já a v nich stál...

J: "What the fuck?"
Trick: "Přítel?"...Obrátil se na Briana.
B: "Jak se to vezme,"...S poloúsměvem se mi podíval do očí.

Mám toho dost(3)

30. června 2016 v 0:18 | Janča
Nový díl.

JUSTIN

Bylo celkem brzo, takže nikdo z kluků tu ještě nebyl, vlastně jsem za to byl rád, necítil jsem se na to vysvětlovat jim, proč tu nejsem s Brianem, lépe řečeno, proč s ním nejsem doma. A tak jsem se jen v klidu posadil na bar a objednal si skleničku skotské. Sice jsem si hned vzpomněl na to, jak mi bylo ráno po tom, co jsem se s ní napájel téměř celou noc a taky jsem věděl, že by se Brianovi nelíbilo, že piju sám, ale v tu chvíli mi to všechno bylo jedno, potřeboval jsem se uvolnit. Když se to v Babylonu začalo kupit, instinktivně jsem se rozhlížel kolem a díval se po sexy klucích, ačkoliv jsem neměl v plánu s žádným z nich něco mít. Přeci jen přesně tohle je ten problém, který náš vztah s Brianem má - že spíme s jinými lidmi, vlastně spíš bych řekl to, že neděláme nic jiného.

Maikey: "Kde se tu bereš?"
Emmett: "A kde máš pana dokonalého?"
Ted: "Další trable v ráji?"

Jo, přesně o tomhle jsem mluvil, tyhle otázky mi fakt lezou krkem. Popravdě jsem si ani nevšiml, že už přišli, takže mě vlastně zastihli i nepřipraveného a já jen toužil po tom, aby zase zmizeli.

Mám toho dost(2)

29. června 2016 v 0:06 | Janča
Nový díl.

BRIAN

Nechápal jsem, co v něm zase přeskočilo za spínač. Ještě v noci byl naprosto v pohodě, užíval si. Z velké části za to asi mohlo to éčko a několik skleniček skotský, ale on by si to nevzal, kdyby nechtěl. A když jsme se následně vydali s tím trickem k nám domů tak všechno bylo v pohodě jako vždycky, viděl jsem na něm, že se mu to líbí, kdyby ne tak bych ho to nenechal dělat, nenutil bych ho, ale právě naopak - byl v orgastickém nebi. A pak přišlo ráno a on chtěl jít pomalu ke zpovědi do kostela a mě by nejraději odtáhl s sebou. V očích jsem mu dokázal vyčíst jako by mi snad dokonce vyčítal ten život, který vedeme, a asi se budu opakovat, ale i to byla jeho volba, říkal jsem mu od začátku, kdo jsem a že se nikdy nezměním. A teď mě jednoduše ignoruje a já musím poslouchat další z milionu přednášek od Debbie.

B: "Říkám ti už po třicátý, že nevím, co mu je."
Debbie: "Tak bys to měl zjistit, pokud nechceš, abych si to s tebou vyřídila."
B: "A proč se mnou?"
Debbie: "Protože v tom máš vždycky prsty ty a s tím výrazem, co má, přijdu akorát tak o zákazníky, takže až bude tržba nízká, vyberu účet tobě."
B: "Nemůžu se dočkat."

Mám toho dost(1)

28. června 2016 v 0:14 | Janča
Nová povídka. - 12+

JUSTIN

Stěží jsem otevřel oči, nejen, že mě oslepovalo ostré sluneční světlo, ale taky se dostavily následky nočního popíjení a braní éčka. Dokázal jsem se pouze zvednout na lokty a koutkem oka jsem zahlédl dvě siluety nahých těl. Jedno z nich patřilo Brianovi, to druhé nějakému klukovi, kterého jsme v noci přizvali na naše hrátky. V tu chvíli to byla sranda, teď už jsem si jen říkal, aby sundal tu svojí chtivou ruku z Brianova zadku a opustil náš loft. Měl jsem najednou pocit, že na tohle už jsme staří, ne věkově, ale vztahově, jsme spolu už 4 roky a tohle je v podstatě to jediné, co děláme - šukáme.

B: "Uhmmmm."

Byl jsem rád, že slyším tenhle známý zvuk, co Brian vydává před probuzením, věděl jsem, že se tak konečně zbavím pohledu na toho bezejmenného tricka, co si s námi v noci užil, protože teď už je na čase, aby šel.
 
 

Reklama