"IT ISN'T WHO YOU LOVE. IT'S HOW YOU LOVE."

"PEOPLE ARE WHO THEY ARE."

Love is a human right...

Kým pro Tebe vlastně jsem?

Kým pro Tebe vlastně jsem?(4)

23. února 2015 v 6:41 | Janča
Poslední díl.

BRIAN

Vím, že jsem to naprosto podělal, když jsem řekl, co jsem řekl, ale pokud mám být upřímný, čekal jsem jakoukoliv Justinovu reakci, ale tahle mezi nimi rozhodně nebyla, myslel jsem si, že spíš bude nadšený nebo mít alespoň radost, pokud to budu schopný někdy vyslovit nahlas, ale to že přede mnou bude utíkat a to doslova a dokonce se ke mně bude chovat s takovým odstupem a chladem, to by mě opravdu ani ve snu nenapadlo a tak nějak mu vlastně nerozumím, jasně asi nečekal, že bych byl někdy něčeho takového schopen a popravdě i já se pořád snažím vzpamatovat z toho, že jsem si opravdu dovolil něco takového říct, ačkoliv okolnosti mě nutily, ale jednoduše, tohle jeho chování mě vážně zaráží!

Kým pro Tebe vlastně jsem?(3)

20. února 2015 v 5:50 | Janča

JUSTIN

Strávil jsem civěním na Briana snad celou dobu, co se nacházel v jídelně a že to bylo dlouhá doba, až jsem ve finále usoudil, že jediný důvod, proč stále neodchází do Kinneticu, jsem já... Ano, nejspíš jsem jen naivní, ale znám Briana moc dobře, ten se za takových situací, kdy je přímo ze vzduchu cítit, že se mezi námi něco děje, zdržuje v jídelně jen nutnou dobu, která je určená jídlu pak utíká kamkoliv jinam a to nejlíp tam, kde se nenachází Debbie, aby ho mohla vyslýchat, ale tentokrát ne, ačkoliv svou snídani má už dávno snědenou a noviny, které by jinak měl přečtené max za deset minut, teď listuje doslova šnečím tempem - ano, určitě jsem tím důvodem já!

Kým pro Tebe vlastně jsem?(2)

19. února 2015 v 5:40 | Janča
Nový díl.

JUSTIN

Moje noc neproběhla zrovna nejlíp, protože ani za boha jsem nemohl usnout, byl to jen takový ten povrchový spánek, kdy vaší hlavou neustále kolují myšlenky, které se snažíte nějak rozlousknout a vyřešit a při tom máte žaludek jako na vodě, div se nepozvracíte - prostě noc plná vášní! Bohužel ne v tom dobrém slova smyslu!

Kým pro Tebe vlastně jsem?(1)

18. února 2015 v 0:09 | Janča
Nová povídka.

JUSTIN

Asi jsem se zbláznil... Ne určitě jsem se zbláznil! Anebo přeslechl! Anebo... Ne, jiná vysvětlení, než tyhle dvě možnosti, tu zkrátka nejsou, protože něco takového by Brian neřekl, rozhodně ne! On by přeci neodhalil tu část sebe, která mě miluje, nějakým cizincům nebo tedy spíš svým klientům, jenže pokud jsem se nezbláznil a ani nepřeslechl, tak přesně právě to teď udělal!
 
 

Reklama