"IT ISN'T WHO YOU LOVE. IT'S HOW YOU LOVE."

"PEOPLE ARE WHO THEY ARE."

Love is a human right...

Kouzlo Vánoc

Kouzlo Vánoc(5)

24. prosince 2014 v 6:45 | Janča
Poslední díl. - Všem přeji krásného a štědrého Ježíška a šťastné a veselé Vánoce!!! Usmívající se

BRIAN

24. prosince, to slavné, ďábelské datum je opět tady a já už mám jako každý rok nervy na dranc už při vstávání, nejraději bych celý den prospal hezky v posteli a předstíral, že se nic neděje, další ráno bych vstal a opět bych se nacházel v normálním inteligentním světě, jenže to je dosti nesplnitelné a tak se tomu budu muset hezky postavit čelem a odbít si to, co musím a pak budu opravdu hodně doufat, že to přežiju!

Kouzlo Vánoc(4)

23. prosince 2014 v 0:15 | Janča
Nový díl. - 18+

JUSTIN

Probudil jsem se v Brianovo objetí a pohled na jeho tvář mě naprosto odrovnal, nedokázal jsem pochopit to, jak může být někdo tak dokonalý, tak krásný a tak... Mizerný. Štve mě jeho odmítání, štve mě, jak se mě snaží všemožnými způsoby zbavit i přes ten fakt, že mě ve skutečnosti chce mít u sebe víc než cokoliv a štve mě, že nechce, abych s ním byl na Štědrý den i přes to, že opak je pravdou... Chová se jak puberťák nebo ještě hůř, jak dítě! Ale jestli si myslí, že mu to projde tak snadno, šeredně se mýlí!

Kouzlo Vánoc(3)

22. prosince 2014 v 0:19 | Janča
Nový díl.

BRIAN

Uběhly již dva dny od toho večera, co jsme s Justinem... Jak bych to řekl? Co jsme s Justinem měli takový moment? Jo asi tak nějak! Problém je v tom, že to mám celé takové v mlze, tedy pamatuji si všechno, perfektně pamatuji, ale část mě by si přála na to zapomenout, vím, je to opravdu sobecké a odporné a plno dalších přívlastků by se k tomu našlo, ale ono jde tak nějak o to, že se mi to moc líbilo a to si, jak určitě víte, nesmím za žádnou cenu připouštět a možná taky proto to mám celé takové rozmlžené, snažím se sám sebe přesvědčit o tom, že to se mnou nic neudělalo, jenže už to, že vím, že se to stalo, mi nepomáhá, dalo by se říct, že to vnímám tak jako, že se to odehrálo, ale zároveň jako by ne!
V ten okamžik jsem se už necítil jako chlap, který se líbá s klukem, se kterým spí a přeje si, aby mu zmizel ze života, protože se bojí toho, co by se jinak mohlo stát, najednou jsem byl někým, kdo líbá kluka, na kterém mu víc než záleží a kterého chce mít poblíž sebe opravdu hodně dlouhou dobu a to je ta část, kterou bych i přesto, jak moc dobře jsem se v ten okamžik cítil, chtěl zapomenout, jenže teď už je pozdě, teď už si nemůžu nalhávat nebo se pokoušet o cokoliv, co by mi pomohlo na něj nemyslet anebo se jakkoliv přesvědčovat o tom, že ho nepotřebuji, já totiž vím, že se s ním cítím opravdu báječně... Vlastně asi nejlíp za celý svůj život! A nechci o to jen tak přijít! Jenže...

Kouzlo Vánoc(2)

19. prosince 2014 v 0:07 | Janča
Nový díl.

JUSTIN

Vzbudil jsem se do dnešního dne s jasným cílem - nabudit v tomto občas ponurém loftu trochu té vánoční atmosféry a i když jsem to možná trochu přepískl, z výsledku jsem byl více než nadšený. Měl jsem pocit jako bych se vrátil do dob, kdy jsem byl malej kluk a zdobil jsem s rodiči celý dům. Ve vánočním období to doma bylo asi nejklidnější a možná pro to tak moc miluji Vánoce a stojím si za tím, že by je měl slavit každý, protože ať už je na tom člověk sebevíc mizerně, Vánoce dokáží zázraky, jsou to přeci svátky lásky, klidu a pohody, tedy v případě mě a všech normálních lidí, v tom Brianovo bychom to mohli definovat jako svátky nenávisti, hádek a sabotování!

Kouzlo Vánoc(1)

18. prosince 2014 v 0:09 | Janča
Nová povídka.

BRIAN

Víte, které období v roce pro mě představuje absolutně největší noční můru? Ano správně - období vánočních svátků, kdy se všichni musíme zubit, jak debilové, chovat, jak beránci a nakupovat dárky, jak šílenci! Vraždil bych v momentě, co se v televizi objeví první vánoční reklama nebo nedej bože, začnou se zdobit těmi všemi třpytícími se srágorami všechna obchodní centra a bohužel nejen ta... Prostě kam se podívám, tam je něco, co mi alespoň vzdáleně připomíná Vánoce! Být to na mně, tyhle svátky bych jednou pro vždy zakázal, ale vzhledem k tomu, že to není tak jednoduché alespoň je budu úspěšně ignorovat, ať si říká, kdo chce, co chce, já jednoduše Vánoce neslavím! Všemu, co je připomíná, se budu zkrátka vyhýbat a rozhodně nedovolím Justinovi, aby z mého loftu udělal vánoční fantazmagorii!
 
 

Reklama