"IT ISN'T WHO YOU LOVE. IT'S HOW YOU LOVE."

"PEOPLE ARE WHO THEY ARE."

Love is a human right...

Jedině s ním

Jedině s ním(10)

9. července 2014 v 7:06 | Janča
Poslední díl. - 18+

JUSTIN

Ano přiznávám, nechal jsem ho tam, ale já byl tak vyděšený, že jsem si to ani neuvědomoval a mohl jsem jen neustále opakovat, aby utíkal, na víc jsem se v tu chvíli nezmohl a ještě k tomu jsem úplně zapomněl na to, že má kotník v čudu tudíž to opravdu může vypadat tak že jsem ho tam přenechal jako náhradu za sebe ale tak to opravdu nebylo! Každopádně on se mnou teď nemluví a dokonce se mnou odmítl spát v jedné posteli a tak jsem si našel jinou postel, bylo mi sice nepříjemně z toho, že jsem v ní byl sám, ale ve skutečnosti jsem mohl být rád za to, že alespoň mám nějakou postel, protože i když to bylo neúmyslné, já bych Briana nechal venku, kdyby mi udělal to co já jemu!

Jedině s ním(9)

8. července 2014 v 7:19 | Janča
Nový díl.

BRIAN

Možná se zdálo, že mé sebeovládání je přímo na perfektní úrovni, ale ve skutečnosti jsem měl opravdu co dělat, doslova jsem za tím oknem slintal a pozoroval ty jeho úžasné křivky, trochu jsem se musel smát když se při mazání krémem tvářil jak nějaký pornoherec, ale jinak jsem opravdu promlouval do duše sám sobě jen abych se za ním nevydal a nerozdal si to s ním přímo na té dece, dokonce jsem si připadal jak nějaký tajný agent poněvadž ani záclonkou jsem nepohnul jen aby nezaregistroval, že za tím oknem stojím a pozoruji ho jsem fakt dobrej! Ale pak když využil poslední a největší zbraň která mu zbyla tudíž jeho úplná nahota tak už jsem se jednoduše nemohl držet stranou... Chtěl jsem ho!

Jedině s ním(8)

7. července 2014 v 7:34 | Janča
Nový díl. - 15+

JUSTIN

Po včerejším dovádění v bahně a prasečích výkalech jsme byli s Brianem jaksi vyřízení a vylézat z postele se nám za žádnou cenu nechtělo, no to asi ani kdybychom vyřízení nebyli, ale vzhledem k tomu, že náš včerejší sex pod širým nebem nevyšel nebylo nazbyt a já ho musel začít přemlouvat aby ten svůj úžasný zadek dostal z postele a šel si se mnou užít trochu radovánek ven, naštěstí už dnes nebyla po ránu taková zima jako včera takže by to neměl být ani problém, jenže on byl tak neoblomný že už jsem začínal ztrácet veškerou sílu, pořád opakoval že včerejšek mu náramně stačil a že o další prasečí lázně nestojí atak jsem to vzdal a s výhružkou že půjdu sám jsem opustil postel.

Jedině s ním(7)

6. července 2014 v 7:50 | Janča
Nový díl.

BRIAN

Asi to tak prostě mělo být jinak si nedokážu vysvětlit to, kde jsem vzal všechnu tu sílu a především odhodlání se mu s tím vším svěřit a nejen s tím, že jsem sem jezdil jako kluk s rodinou a byly to v podstatě jediné radostné chvíle s nimi, na které jsem zkrátka nechtěl ztratit vzpomínky a proto jsem udělal vše pro to abych to tu mohl zase vlastnit, ale taky o tom, že se to tu na dva dny stalo mým útočištěm když byl v nemocnici a já jednoduše nemohl žít sám se sebou v loftu, protože jsem si vyčítal to co se mu stalo a hlavně jsem potřeboval alespoň trochu času pro sebe než jsem se dokázal vrátit do nemocnice a strávit v ní každou noc doufáním, že se brzo uzdraví a já opět budu moct být s ním i když jsem si to nechtěl připustit, ale opravdu moc jsem chtěl aby se mi vrátil, nedokázal bych se smířit s tou myšlenkou, že den kdy skoro umřel jsem si dokázal přiznat, že ho miluji a pak jsem ho ztratil!

Jedině s ním(6)

5. července 2014 v 7:41 | Janča
Nový díl.

JUSTIN

Ráno mě probudily paprsky slunečního světla, bylo to velmi příjemné, ale s Brianem to ani nehnulo a v klidu si dál spal. Nejprve jsem ho chtěl probudit, ale nakonec jsem se šel raději porozhlédnout po celém domě nebo bych spíš měl říct po celé chatě... Byla neuvěřitelná a především obrovská celá z nádherného voňavého dřeva a v obýváku se nacházel úžasný krb... Jedním slovem jsem to celé mohl označit za naprostou dokonalost! Ale hlavou mi pořád vrtala myšlenka, kde Brian přišel k tak obrovskému majetku, sice se zmínil o tom, že sem jezdil jako malý kluk, ale to není zrovna moc specifické a něco mi říká, že to bude chvíli trvat, než se mi svěří, pokud vůbec.

Jedině s ním(5)

4. července 2014 v 7:57 | Janča
Nový díl. - 18+

BRIAN

Tohle je... Myslím si... Opravdu... Pro Kristovy rány! Od kdy já se sakra neumím vyjadřovat a ještě k tomu ve svých vlastních myšlenkách?! Nejspíš od té doby co se chovám takhle... Ale jak se vlastně chovám? - Romanticky? Kýčovitě? Něžně? Tajemně? Jako buzna závislá na tomhle modrookým štěněti? - Ono si vlastně ani nevyberu vzhledem k tomu, že moje momentální chování by odpovídalo tomuhle všemu! Mám neustálý pocit toho, že se mi to všechno nekontrolovatelně vymyká z rukou, tohle jsem totiž nikdy v životě nedělal nezařizoval jsem pro svého... "Co mého on sakra je?!" Řekněme jen pro kluka, kterého jsem šukal víc než jednou, romantickou dovolenou ve dvou a ještě k tomu na místo, které ve mně vyvolává tolik vzpomínek jak bolestivých tak radostných?! Já jsem asi musel opravdu zešílet!

Jedině s ním(4)

3. července 2014 v 8:06 | Janča
Nový díl.

JUSTIN

Začínal jsem uvažovat o tom, že tohle je jeden z těch Brianových žertíků, kterým by si ze mě jednoduše vystřelil a zkrátka mi nepřímo sdělil "Naser si!" abych pochopil, že já bych ho k něčemu tak trhlému v životě nepřinutil! Jako kdo by se mi divil, když první, co mi řekl, když jsme nastoupili do auta, bylo, že si musím zavázat oči, aby to bylo překvapení, jinak, že prý se mnou nikam nejede, takže asi chápete, že první myšlenka, která mi vyplula na povrch byla, že se mě někde chystá zavraždit, aby se mě konečně zbavil!

Jedině s ním(3)

2. července 2014 v 6:47 | Janča
Nový díl.

JUSTIN

Znám Briana znám ho až moc dobře a proto se mi nemůžete divit, že jsem zaskočený tím jak se posledních pár týdnů chová jinak, tak něžně, tak zamilovaně a až nesmírně romanticky, vždyť včera jsem jen tak ze srandy abych ho poškádlil navrhnul nějaký film na večer samozřejmě, že romantický ty jeho čertí oči a následný ďábelský sex mi za to pokaždé stojí a proto když bez sebemenšího zaváhání souhlasil jsem byl trochu vyvedený z míry, ale pak jsem si řekl proč ne, jenže již v polovině jsem byl šíleně ospalý a ke konci jsem byl už téměř tuhý a dostat se sám do postele bych fakt nedokázal, ale Brian to skvěle vyřešil za mě, řekl bych, že je to na něho až moc podivné aby mě v náruči přenesl do postele, ale ten okamžik jsem si i přes skoro spánek vychutnával jak nejvíc jsem mohl no a těsně než jsem úplně vytuhl jsem zamumlal "Miluji tě!" ovšem, že jsem nečekal odpověď, ale dal bych za ní cokoliv... No a teď když už jsem Vám tak nějak vysvětlil tu jeho změnu chování tak asi chápete, proč jsem mu navrhl ten šílený nápad o nás dvou v ráji, a i když mi Brian dal najevo i když ne úplně zřetelně ale dal, že se s tím můžu rozloučit tak mi něco i přesto říká, že to nebude tak úplně pravda, že i jemu se to svým způsobem zamlouvá, tím jsem si opravdu jistý, jen už bude horší ho donutit k tomu, aby to přiznal!

Jedině s ním(2)

1. července 2014 v 7:33 | Janča
Nový díl.

BRIAN

Zhruba takhle naše konverzace nedopadla podle plánů ani jednoho z nás zatímco já nedostal svou ranní dávku orgasmu Justin se nedočkal své vytoužené odpovědi na romantický výlet za sluncem a klíšťaty pod širé nebe a nebylo to tak že by se ani jeden nesnažil dostat toho druhého tam, kam potřebuje, ale stalo se pouze to, že se z čista jasna někdo snažil dostat do mého loftu a používal k tomu velmi hlasité klepání ne-li bouchání a nemohl to být nikdo jiný než můj protentokrát úžasný účetní, který se rozhodl že už nadále nebude vysedávat v kanceláři a čekat až se laskavě dostavím, takže se raději sebral a došel si pro mě až do mého království jindy bych ho zabil, ale tentokrát bych ho snad i objal za záchranu! Podle Tedova výrazu mi ale bylo jasné, že mi nenese zrovna nejlepší zprávy a to mě vytočilo, poněvadž takhle jsem si dnešní den opravdu nepředstavoval a to ještě včera večer bylo všechno tak perfektní, tak moc jsem věřil, že se nic nemůže pokazit, ale teď? No je jasné, že Ted nebude jediný, kdo dnešní den zkazí...

Jedině s ním(1)

30. června 2014 v 7:13 | Janča
Nová povídka. - 15+

BRIAN

Co se to se mnou sakra děje? Od kdy mi vlastně stačí jen jeden jediný pohled... Pohled na něho a můžu se usmívat jako blázen, jako kdyby mě nikdo na světě nemohl udělat šťastným tak jako on sám, jako bych bez něho nemohl už ani vteřinu existovat, jako kdyby už nic jiného v mém životě nedávalo smysl, pokud nejsem s ním, pokud se ho nemůžu dotýkat a vědět, že je můj! Je to tak nedávno co mi k životu stačil Babylon, trick na jednu noc a Maikey s tím jsem byl spokojený a nechtěl jsem se toho za žádnou cenu vzdát to byl jednoduše můj život, můj stereotyp, ale dnes bych už se s tím nedokázal smířit ne když jsem poznal, že toho můžu mít víc, že můžu mít jeho a jeho lásku, kterou mi nikdo a nic nemůže vynahradit, bez něho se cítím sám a to nenávidím... Tak moc se bojím samoty, že kdykoliv ho propustím ze svého objetí nebo ho ztratím z dohledu, tak začínám panikařit z toho, že to třeba bylo naposledy, co jsem ho držel nebo viděl, ačkoliv nemám jediný důvod k tomu mít strach, ale mám a dokážu se ho zbavit, jen když mám Justina při sobě! Cítím se šťastný jen s ním!
 
 

Reklama