"IT ISN'T WHO YOU LOVE. IT'S HOW YOU LOVE."

"PEOPLE ARE WHO THEY ARE."

Love is a human right...

I'm still yours

I'm still yours(21)

12. dubna 2016 v 0:07 | Janča
Poslední díl. - 18+ - Tak a tímto dílem se s vámi znovu loučím a s největší pravděpodobností ahoj až v červnu ZamračenýUsmívající se A samozřejmě doufám, že se vám konec bude líbit Usmívající se

JUSTIN

Ani jeden jsme tu chvíli nechtěli ukončit, ale museli jsme, svatba začínala za chvíli a my se tam potřebovali dostat včas, abychom zabránili nejhoršímu a to Brianovo vyhazovu a taky tomu, abych tomu idiotskému kreténovi nakopal zadek, kdyby Briana náhodou odmítl, což je blbost, protože Brian je nejlepší a odbýt ho je téměř nemožné, ale chápete, nikdy neříkej nikdy. Každopádně na Brianovi bylo snad poprvé, co ho znám vidět, že je nervózní, sice s největší pravděpodobností za to mohla ta svatební atmosféra, však víte - kytičky a podobný kraviny, jak by řekl Brian, jsem si totiž dost jistý, že díky tomu nebyl ve své kůži, ale i tak jsem byl přesvědčený o tom, že za to mohl i strach z toho, že by opravdu mohl přijít o práci, on jí miluje a především potřebuje, bez ní by toho hodně ztratil a to nemůžeme ani jeden dovolit.

B: "Nesnáším svatby,"...Utrousil.
J: "Tak to asi nemám předpokládat..."
B: "Ani to nevyslovuj!"...Zarazil mě dřív, než jsem to stihl dokončit.

Viděl jsem na něm však nepatrný úsměv, jako by se mu i přes to, jak se mu jen ta představa příčí na ní něco zamlouvalo - vsadím se, že první novomanželský sex!

J: "Nikdy neříkej nikdy."
B: "Mlč už, prosím tě."

Nezačít zrovna hrát hudba, která má provést nevěstu uličkou, asi bych se začal smát, ale naštěstí jsem to zvládl zastavit včas.

I'm still yours(20)

11. dubna 2016 v 0:05 | Janča
Nový díl. - Jak jsem slíbila, tak plním, tady je předposlední díl povídky, tak ať se vám líbí Usmívající se

JUSTIN

Mám na Briana takový vztek, nechápu, jak může být pořád tak zabedněný, jako by to snad bylo něco strašného konečně si přiznat, co ke mně cítí, i když myslím, že větší problém má s tím přiznat to mně, než sobě, jenže já to nechápu, vím, že jsem mu moc ublížil a té chyby jménem ETHAN budu litovat do konce svého života, být na jeho místě, nejspíš bych si taky nikdy neodpustil, jenže proč mi, sakra, nedá druhou šanci, proč mě pořád tak odmítá, proč mě zazdí pokaždé, když se k němu snažím dostat blíž? Od začátku, kdy jsem poprvé vešel do jeho firmy, musel vědět, proč tam jsem, muselo mu být jasné, že mi nejde o moje vzdělání, ale o něj a já vím, že mu chybím, viděl jsem to na něm každý den od chvíle, co jsem od něj odešel, jen jsem se to snažil ignorovat, abych se necítil tak provinile, jenže nakonec jsem se s Ethanem spálil a všechno mi došlo - to, že Briana stále miluji nade vše a že s ním chci být za každou cenu, on mi to ale nechce umožnit, i přes to, že je víc než očividné, že se mnou chce taky být.

J: "Briane?"

Vrátil jsem se ze svého popíjení a odreagovávání zpátky do našeho motelového pokoje, nedostalo se mi ale odpovědi, Brian totiž spal zavalený papíry a notebookem. Všechno jsem z něj sundal a následně jsem ho přikryl, přičemž jsem jej políbil na tvář - kdybych jen věděl, že na to abych se k němu mohl přiblížit, stačí, jen aby usnul, byl bych trpělivější.
Následně jsem si všiml prezentace na jeho notebooku a celou jsem si jí pročetl a prohlídl, hned na to jsem se musel pyšně usmát a do toho ticha zašeptat "Opět si to dokázal."

I'm still yours(19)

1. dubna 2016 v 0:02 | Janča
Nový díl.

BRIAN

S Justinem jsme se celé dopoledne a část odpoledne snažili vymyslet cokoliv, čím by se nám podařilo Browna udržet ve Vangard's, ale zdálo se to naprosto nemožné, už když jsem ho získal tenkrát tak mě to stálo veškerou snahu a vlastně taky vztah s Justinem, kdybych tenkrát nebyl nucen jet za Brownem, odjel bych s Justinem do Vermontu a Justin by nezačal zpochybňovat náš vztah a nedal by se dohromady s tím fidlálkem, všechno by teď bylo jinak, jenže není a tak teď obývám nějaký zavšivený motel ve Wyomingu s Justinem, který mi pořád nepatří, snažím se vymyslet zázrak, který by mi zachránil práci a dělám vše pro to, abych Justina nepovalil na postel a nepomiloval se s ním, protože je jeho úkolem to mezi námi napravit, ne mým!

J: "Já se vzdávám, prostě mě nic nenapadá."
B: "Mě taky ne,"...Povzdychl jsem si.
J: "Proč je ten klient tak moc důležitý? Když u vás nechce být, tak ho nechte, jeho chyba."
B: "Tomu bys nerozuměl."

Popravdě když jsem Justinovi oznámil, aby na mě ráno v brzkých hodinách čekal před domem, protože spolu jedeme do Wyomingu za klientem, nevykládal jsem mu zrovna detaily jako třeba to, že můžu ztratit práci a že ten klient je důvodem, proč se to mezi námi tenkrát začalo rozpadat.

I'm still yours(18)

31. března 2016 v 0:08 | Janča
Nový díl.

BRIAN

O Justinově nadšení vám nejspíš ani nemusím vykládat, sice se nejdřív jako by zdráhal, že se přeci nemůže jen tak sebrat a odjet se mnou, že má práci i v jídelně a bla bla, ale nakonec stejně souhlasil, div se u toho nezalkl, protože začínal pociťovat, že ho tady klidně nechám, pokud budu muset a to nemohl dovolit! Já fakt nechápu, jak k tomuhle všemu došlo, nejdřív se v podstatě ani nesnažil o to se mnou zase být, pak se mi naservíroval na zlatém podnose v práci a právě teď s ním sedím v mém autě a jedeme spolu do Wyomingu získat klienta a já pořád myslím jen na to, že sedí vedle mě, ani nedutá a nádherně voní a jedině, co chci, je slíbat ho od hlavy až k patě a dělám opravdu vše pro to, aby to na mě nebylo znát, vlastně dělám vše pro to, abych vypadal jako, že mi tohle všechno hrozně vadí, no ono mi to vážně vadí, jen ne tolik, jak se snažím vypadat, ale o to teď nejde.

J: "Jak dlouho ještě?"
B: "Zeptáš se mě ještě jednou a vykopu tě u kraje."
J: "To nemůžeš, Vance ti řekl..."
B: "Vance si může políbit prdel, pokud mě budeš vytáčet, odložím tě kdykoliv a kdekoliv."
J: "Odložíš? To zní, jak kdybych byl nějaká použitá věc."
B: "Taky že jsi."

Justin se zatvářil dotčeně a otočil pohled ven z okýnka, došlo mi, že tohle jsem asi dost přehnal, přeci jen s ním chci zase tvořit pár a ne ho přimět mě nenávidět.

I'm still yours(17)

30. března 2016 v 0:04 | Janča
Nový díl. - Do teď jsem se tak nějak držela seriálu a vlastně jsem si ze začátku povídky říkala, že tak pojedu až do konce povídky, ale nakonec ke mně přišel nápad a nutkání to udělat jinak, tak jsem se rozhodla pro trochu humoru, doufám, že jsem neudělala chybu a že se vám to bude líbit Smějící se

BRIAN

Ráno se mi nevstávalo moc dobře, večer jsem to v Babylonu trochu přehnal s pitím a samozřejmě není na vině nikdo jiný, než Justin, asi nebude žádným překvapením, když řeknu, že se tam objevil, samozřejmě předstíral velké překvapení, když mě tam tak nečekaně potkal u baru a tvrdil mi, jak je fantastické potkat mě tam, ta jeho hra se mi začínala líbit a během toho našeho velmi nečekaného střetnutí jsem neodolal a zeptal se ho, kde má toho svého přítele a jeho odpovědí nebylo samozřejmě nic jiného, než "Já nehraju na kluky," ne že bych to nečekal, ale musím říct, že mě to pohladilo po duši. A tak jsem se dál vyptával "Od kdy?" a on rázně odpověděl "Od té doby, co jsme se rozešli," to v mých uších znělo jako nějaká rajská hudba, neodolal jsem a zeptal se ho, co se stalo s láskou, co měla trvat navěky, řekl, že věčnost není tak dlouhá, jak by měla být, chtělo se mi smát, ale dokázal jsem se ovládat, poté mi nabídl, zda mi může koupit drink a já samozřejmě neodmítl, jen ať platí... No a pak to začalo být ještě zábavnější, když se mě otřepanými a podle něho nenápadnými poznámkami snažil přimět, abych s ním šel tancovat. Hned na to jsem si s ním ještě vyměnil pár slov o tom, jak by neměl přijít ráno pozdě do práce, abych ho nevyhodil, a následně jsem od něj odešel se slovy "Díky za drink." Věděl jsem, že jsem mu tím překazil jeho plány, ale cítil jsem se fakt dobře a hlavně nad věcí.
V práci se nám nějak podařilo nevidět se, především proto, že jsem dělal maximum, jen abych se mu vyhnul a ušetřil se třeba nějakého nechtěného výstupu před mými zaměstnanci, ale když jsem na něj nakonec narazil, byl sám, rozvaloval se jak nějaký král a četl si časopis...

J: "Ahoj, Briane."
B: "Je to - pane Kinney. Kde jsou všichni?"
J: "Na obědě."
B: "No to je skvělé, že si někteří lidé mohou dovolit ten luxus jíst, když Eye-Conic Optic tu budou za dvě hodiny a tyhle návrhy stojí za hovno."
J: "Můžu pomoct?"
B: "Můžeš pomoct?"

I'm still yours(16)

29. března 2016 v 0:05 | Janča
Nový díl.

BRIAN

Měsíc, celý posraný měsíc! A on neudělal vůbec nic proto, aby byl zase se mnou, pořád kolem mě jenom našlapuje jako nějaká baletka, svléká mě pohledem a usmívá se na mě tím svým sunshine úsměvem, ale tím to končí, žádná snaha ani náznaky toho, že se chce vrátit zpátky ke mně, nevím, jestli čeká na to, až mu svůj zájem projevím já anebo, že mu rovnou řeknu, ať se zase dáme dohromady, ale ať už tak nebo tak, já mu to nehodlám usnadňovat, nemám v plánu za ním běhat a prosit ho, aby se ke mně vrátil, to musí udělat on, on odešel, takže i on se musí vrátit a pokud to neudělá... Já nevím, nejspíš se zblázním, ale myslím, že už jsme si všichni stačili ujasnit, že v těhle věcech se já neangažuju a už vůbec ne v případech, kdy je Justin na vině, protože je a to na hodně velký.
Dneska jsem byl v práci nějaký nabroušený, pořád jsem nad ním musel přemýšlet a to mělo za následek, že jsem mezi zaměstnanci lépe řečeno poskoky poletoval jako nějaká zuřivá bestie.

B: "Murphe, kde, sakra, jsou ty layouty pro Mighty Mints?"
Murph: "Já vím, že jsem slíbil, že to bude dneska ráno..."
B: "Je nějaký způsob, jak to můžu uspíšit? Srážkou platu? Vyhazovem?"
Murph: "Budeš to mít hotový před polednem. A začátkem dneška by měli jít věci rychleji, najali jsme nového studenta na praxi, aby nám pomohl s prací... Oh, Briane, tohle je Justin Taylor, náš nový internista... Justine, tohle je pan Kinney, jeden z partnerů agentury."

I'm still yours(15)

28. března 2016 v 0:03 | Janča
Nový díl.

JUSTIN

Je až neskutečné, kolik času už uběhlo od mého rozchodu s Ethanem a od toho, co se stalo mezi mnou a Brianem v zadní místnosti a já mám i přes to pocit, že se v tom pořád doslova topím, je sice pravda, že přes Ethana jsem se dostal nějak moc snadno anebo si to ještě ani pořádně neuvědomuju, ale od chvíle, co jsem si u něj vyzvedl věci, což bylo mimochodem taky super, když se mě snažil přesvědčit, abych mu dal ještě jednu šanci, tak jsem na něj v podstatě ani nepomyslel, za to na Briana... Sakra, ani nevím, kdy naposledy se mi podařilo zažít den bez myšlenek na něj, je zkrátka všude, Brian Kinney mě má zase v hrsti a to ani nic nedělá, jako že doslova nic, on na mě totiž ani nemluví a dá se říct, že dělá, že neexistuju a já mám pocit, že z toho za chvíli zešílím!

Daphne: "Hej, chceš broskvovej jogurt?"...Probudila mě z mého dumání nad Brianem.
J: "Ne, díky."
Daphne: "Já jen, že je o dost zdravější, než všechny ty cigarety, co vykouříš... Seš v depresi prakticky po celý měsíční nájemný."
J: "Omlouvám se, jsem hroznej spolubydlící, odstěhuju se, jestli chceš."

I'm still yours(14)

25. března 2016 v 0:01 | Janča
Nový díl.

JUSTIN

Když jsem vešel do Babylonu, necítil jsem takovou úlevu, v jakou jsem doufal, naopak jsem se cítil ještě víc mizerně, pořád jsem nedokázal pochopit, jak mi to Ethan mohl udělat a zároveň jsem si uvědomoval, že jediný důvod, proč jsem teď tady a ne někde zašitý s tunou kapesníků, je ten, že chci vidět Briana, proto když jsem ho nakonec zahlédl sedět na baru s Maikeym, vyšel jsem na balkon, odkud jsem na něj líp viděl, pořád popíjel jednu a tu samou skleničku a prakticky nemluvil, věděl jsem, že to je kvůli mně, byl na mě naštvaný a byl v háji z toho, že jsem si zase zvolil Ethana místo něj, opět jsem udělal tu samou chybu a teď toho pekelně lituju a Brian trpí!
No a když se Brian nakonec zvedl a dotáhl Maikeyho na parket, šel jsem dolů, chtěl jsem, aby mě viděl a aby za mnou třeba přišel, jenže místo toho, aby on viděl mě, jsem viděl já jeho líbat Maikeyho, není to tak, že bych na něj žárlil, vlastně jsem si už zvykl na to, že tohle dělají, ne že bych s tím byl úplně v pohodě, ale neřešil jsem to, jenže teď mi to hnulo žlučí, možná proto, co se stalo s Ethanem, vážně nevím, ale bylo mi to nepříjemný, proto jsem se následně ztratil a chvíli pochodoval na vzduchu před Babylonem, když v tom jsem uviděl jednoho kluka, spíš chlapa a nevím, zkrátka jsem potřeboval nějaké odreagování a vydal jsem se s ním do zadní místnosti, cítil jsem se fakt skvěle, jako by v tu chvíli všechny problémy zmizely a nahradila je rozkoš a pak jsem uviděl Briana, stál opřený o stěnu a pozoroval mě, bylo to tak intenzivní, to se ani nedá popsat, měl jsem pocit, že mám sex s ním a ne s nějakou náhodnou známostí, on se mezitím nechal kouřit a vyvrcholili jsme prakticky nastejno, zatímco jsme se dívali do očí a pak si zapnul kalhoty a odešel pryč, zůstal jsem tam stát s úsměvem od ucha k uchu a kalhoty u kolen, potom jsem se vydal na parket.

Maikey: "Oh, Justine,"...Omylem jsem do něj vrazil.
J: "Promiň, neviděl jsem tě."
Maikey: "V pohodě,"...Z jeho tónu bylo znát, že jsem ho něčím nakrknul, ale na to jsem neměl náladu.
J: "Neviděl si Briana?"
Maikey: "Šel domů."
J: "Co?"...Vytřeštil jsem oči.
Maikey: "Jak co? Prostě šel domů, přišel se rozloučit a šel."
J: "Ale proč, vždyť..."
Maikey: "Já nevím a myslím, že ti do toho nic není."

I'm still yours(13)

24. března 2016 v 0:03 | Janča
Nový díl. - 18+

BRIAN

Nikdy v životě by mě nenapadlo, že bych se mohl dočkat dne, kdy mě milovaná osoba zradí, kdy mi zlomí srdce, kdy mi bude chybět tak moc, že mi z toho bude až špatně... Proto jsem vždycky žil v tom svém malém přesvědčení "I don't believe in love, I believe in fucking!" a věřil jsem tomu víc, než čemukoliv jinému, láska pro mě prostě neexistovala, byl jsem zásadně proti tomu se zamilovat a šlo mi to... Dokud se v mém životě neobjevilo to blonďaté štěně, které mi momentálně trhá srdce na kusy jak na běžícím páse! Zrovna když už jsem si myslel, že je pro nás ještě nějaká naděje a dovolil jsem si být naivní, tak Justin udělal přesně to, čeho jsem se tak obával, opět mi bodl kudlu do zad, jako by mi tím, že toho svýho fidlana líbal přímo přede mnou, chtěl říct, že na něj mám už konečně zapomenout a já se v tu chvíli cítil snad ještě víc mizerně, než když mě kvůli němu přede všemi opustil v Babylonu, byl jsem v tu chvíli naprosto v háji a když se ještě k tomu ten zmetek, co mi ho ukradl, posadil vedle mě, to už prostě byla poslední kapka, potřeboval jsem odtamtud vypadnout za každou cenu, ale těsně u východu mi to nedalo, musel jsem se ještě vrátit a Justinovi nějak zavařit, nějak mu to vrátit a tak jsem to udělal a odcházel jsem s úžasným pocitem, který mi však dlouho nevydržel a zbytek mého dne v práci byl naprostý propadák, proto jsem fakt rád, že jsem právě teď prošel dveřmi Babylonu a udělám vše pro to, abych na Justina zapomněl, přesně tak, jak si přeje!

Maikey: "Jsi v pohodě?"
B: "Neměl bych být?"
Maikey: "Já jen, že už tady asi hodinu jen sedíš, piješ jednu a tu samou skleničku a nemluvíš... To je totiž fakt divný."

I'm still yours(12)

23. března 2016 v 0:06 | Janča
Nový díl. - 18+

JUSTIN

Nemohl jsem se na Briana ani zlobit, tohle jsem si jednoduše zasloužil, jen jsem opravdu nevěděl, jak to vysvětlím, protože Ethanovi a dokonce i Debbiiny oči se na mě ihned upnuly a propalovaly mě, jako nějakou lovnou zvěř, Debbie spíš zářila pobavením a zvědavostí, za to Ethan kdyby mohl, tak mě tím pohledem snad zavraždí... To se nám ty role docela rychle obrátily!

Ethan: "Díky za jídlo,"...Hodil bankovku na pult a pak zmizel.
J: "Tohle už snad nemůže být horší,"...Složil jsem se na barovou židli.
Debbie: "Něco mi říká, že bys měl jít za ním."
J: "Ani nevím, co bych mu řekl."
Debbie: "Nejspíš pravdu."
J: "Jo, jasně,"...Odfrkl jsem si.
Debbie: "Jen se snažím pomoct."
J: "Já vím, promiň... Já jen, že tohle není tak snadné."
Debbie: "To ti věřím, jenže bych řekla, že je na čase, abys je oba přestal vodit za nos."
J: "Co to má znamenat?"
Debbie: "To, že k Ethanovi ani k Brianovi nejsi upřímný, miluješ je oba, ale chceš být jenom s jedním z nich a my oba víme, s kým."

I'm still yours(11)

22. března 2016 v 0:07 | Janča
Nový díl.

JUSTIN

Abych byl upřímný, tak mě ani ve snu nenapadlo, že by mě mohl Ethan hledat a už vůbec, že by v tom mohl být úspěšný, fakt se mi s ním právě teď nechtělo řešit, kdy bude nejlepší, abych si vyzvedl svoje věci, protože on nebyl schopný udržet si ptáka v kalhotách jednu podělanou noc... A už vůbec jsem to nechtěl řešit před očima Debbie a především Briana, jenže přesně k tomu se právě schylovalo, sice nemohli nic slyšet, ale věděl jsem, že nás budou pozorovat, Debbie se ani nebude snažit být nenápadná, u té je očividné, že si můj a Ethanův konec doslova žádá, jen abychom se s Brianem dali zase dohromady, za to Brian předstíral, že ho víc zajímá jeho oběd, než my, jenže tak blbej opravdu nejsem... A jsem si dost jistý, že po dnešní noci si Brian rozhodně nenechá ujít příležitost k tomu, aby byl svědkem toho, jak Ethana opouštím.

J: "Takže?"...Nadzdvihl jsem obočí a čekal na to, co za lež na mě vybalí.
Ethan: "To se mě ani nezeptáš, jak jsem dopadl?"
J: "Jak si dopadl?"...Otázku jsem položil tak, že bylo zřejmé, že mě to vůbec nezajímá.
Ethan: "Byl jsem brilantní!"...Sebechvála smrdí!
J: "To mi bylo jasný."
Ethan: "Publikum bylo ze začátku nedůvěřivé, což jim samozřejmě nezazlívám..."
J: "To se ovšem změnilo hned, jak si začal hrát."

I'm still yours(10)

21. března 2016 v 0:03 | Janča
Nový díl. - Ta další změna vzhledu... Víte co, berte to s nadhledem Smějící se Minule jsem to celý nedodělala a během toho měsíce jsem zjistila, že se mi ta barva vlastně moc nelíbí, za to tahle... No líbí se mi moc, takže proto ta změna a přísahám (nebo to aspoň zkusím Smějící se), že tenhle vzhled nějakou dobu vydrží Smějící se
A teď vám přeji, abyste si užili čtení dalšího dílu, snad se vám bude líbit! Usmívající seSmějící se

BRIAN

Když jsem se ráno probudil, zvažoval jsem svoje možnosti, buď to jsem se mohl dál pokoušet ovládat svůj močový měchýř, který se mnou přestával spolupracovat a vyhnout se tak tomu, že budu muset projít kolem Justina a riskovat, že takhle po ránu už nebudu tak dobrý v sebeovládaní anebo se prostě zvednout, jít tam a nedělat z toho vědu a jelikož jsem fakt na ten záchod potřeboval, tak jsem musel zvolit druhou možnost. Proto jsem se co nejtišeji, po špičkách jako baletka, vydal do koupelny, jenže v momentě, co jsem vstoupil do ložnice, jsem zjistil, že tu ze sebe dělám šaška úplně zbytečně - Justin už byl pryč.
Divil jsem se, že si dal práci s ustláním postele, ale víc mě zajímal ten kus papíru, co na ní ležel, ihned jsem ho vzal proto do ruky, stálo na něm "Díky, že si mě tu nechal a promiň za to, jak jsem se choval. PS. Tričko ti vrátím brzo." Musel jsem se pousmát, ale zároveň mě přepadl takový zvláštní pocit, mrzelo mě, že beze slova odešel, ale možná je to tak i lepší, že se vyplížil, kdo ví, co by se jinak stalo.
Jakmile jsem se dal do kupy, vydal jsem s dost velkou nechutí do práce, dneska jsem na to neměl vůbec náladu, proto jsem byl fakt rád, když nastala pauza na oběd a jako první mi na mysl samozřejmě přišla jídelna...

Debbie: "Ahoj, zlato... Už sis vytáhl hlavu ze zadku?"
B: "Já bych si fakt měl najít jinou jídelnu."
Debbie: "Já bych si stejně našla způsob, jak tě vyslýchat a navést na správnou cestu."
B: "A jaká je ta správná cesta, prosím tě?"
Debbie: "Abys řekl Justinovi, co k němu cítíš a získal ho zpátky."

I'm still yours(9)

18. března 2016 v 0:02 | Janča
Nový díl.

BRIAN

Nevěděl jsem, jak se z toho mám vyvlíknout a vlastně jsem si ani nebyl jistý, že chci, představa toho, že se ho budu moct po tak dlouhé době dotýkat a ještě k tomu tam, mi rozbušila srdce, cítil jsem dokonce, jak se mi hrne krev do tváří, připadal jsem si jako nějaký nezkušený panic, co se bojí, že něco zvorá, ačkoliv tady nebylo co zvorat, no možná krom toho, že zatímco já si budu rozepínání jeho kalhot užívat víc, než bych měl, tak on třeba chce opravdu jen pomoct a pokud překročím nějaké meze, může mě poslat do prdele a bohužel to nebude ta jeho, navíc když je v tomhle stavu, tak to bude jak když zneužívám nějaké děcko pod zákonem, tohle je vážně dilema!

B: "A nechceš to ještě zkusit? Třeba ti to půjde."
J: "Zkoušel jsem to asi stokrát, prostě to nejde."
B: "Tak to zkus po sto jedné."
J: "Pro Krista!"

Justin se vší silou snažil ten zip rozepnout, ale vzhledem k tomu, že moc síly neměl, tak bylo předem jasné, že se mu to nepodaří a musím se přiznat, že i když jsem doufal, že podaří, tak část mě si přála pravý opak.

J: "Vidíš? Prostě to nejde! Tak už mi, sakra, pomoz!"

Zhluboka jsem se nadechl a vydal jsem se rovnou k němu, opíral se o sprcháč a čekal na to, až mu pomůžu, teď už zkrátka nebylo cesty zpět, moje ruka se pomalu začala přibližovat k jeho rozkroku a já během této chvíle pořád zvažoval možnosti, představoval jsem si, co asi tak udělám, pokud ho ucítím a věděl jsem, že to nebude dobré, kvůli tomu mi to trvalo snad celou věčnost...

I'm still yours(8)

17. března 2016 v 0:04 | Janča
Nový díl.

BRIAN

Když jsem autem zastavil před Woody's, začal jsem uvažovat nad tím, zda je tohle opravdu tak dobrý nápad, jak jsem si nejprve myslel, přeci jen Justin má určitě něco napito, jinak by mi nepsal a to znamená, že se něco stalo, vsadím se, že s tím jeho fidlanem a jeho podle všeho nenapadlo nic lepšího, než napsat mně a můj první instinkt byl prostě za ním jít, což v jeho pohledu bude znamenat, že jsem se přes něj nepřenesl tak, jak se mu snažím vnutit a to pro mě nemůže dopadnout moc dobře, protože za prvé, ani nevím, jak to s tím houslistou teď má a já nechci být jen někdo, kdo ho bude konejšit, zatímco s ním má neshody a za druhé, i kdyby mi to bylo jedno, tak stejně nejsem ochotný mu všechno jen tak ulehčit, na to mám ještě nějakou hrdost a sebezáchovu.

J: "Tady jsi!"...Justin mi zničehonic nastoupil do auta a já úplně ztuhl... Zrovna jsem měl v plánu nastartovat a odjet a teď se zdá, že se ho jen tak nezbavím, protože není v moc dobrém stavu.
B: "Kdo řekl, že můžeš nastoupit?"
J: "Ty."
B: "Vážně? Moje pusa se ani nehnula."
J: "Nebyl bys tady, kdyby si mě nechtěl vidět."
B: "Vlastně jsem zrovna chtěl jet pryč, protože mi došlo, že mi může být jedno, co po mně chceš."
J: "Fajn,"...Justin mě probodl pohledem a následně zase vystoupil.

I'm still yours(7)

16. března 2016 v 0:01 | Janča
Nový díl.

JUSTIN

Nasedl jsem v podstatě okamžitě do auta a vydal jsem se zpátky do Pittsburghu a celou cestu jsem si v hlavě přehrával obrázek Ethana a toho kluka, snažil jsem se sám sebe přesvědčit o tom, že se mi to jenom zdálo, že Ethan by mi přeci něco takového neudělal, on mě miluje a já jeho... Jenže pokaždé mi to vyvrátila představa toho, co spolu zrovna asi tak dělají a bylo mi z toho zle! Poprvé od rozchodu s Brianem jsem mohl bez problému říct, že on možná nebyl všechno, co jsem si od přítele představoval, ale vždy se mnou jednal na rovinu a něco takového by mi nikdy neudělal... On nebyl nevěrný, on si jen užíval a mně se to vlastně i líbilo, užíval jsem si to s ním a miloval to a pak přišel Ethan, který mě přesvědčil o tom, že pravá láska se vším všudy možná opravdu existuje a já idiot mu na to skočil!
Když jsem dorazil domů, kde je dost možné, že zítra touhle dobou už to nazývat domovem nebudu, tak jsem věděl, že tady noc nestrávím, i kdybych si měl najít volnou lavičku někde v parku, zkrátka bych to tady nevydržel, ale před tím než jsem měl v plánu najít si nocleh, jsem potřeboval něco, co mi otupí mysl a tak jsem zamířil rovnou k Woody's. Vzhledem k tomu, že už byla doba Babylonu, tak tam nebyla téměř ani noha, což mi vyhovovalo, to poslední, co bych potřeboval, bylo narazit na někoho známého, kdo by se mě třeba snažil zastavit v mém popíjení... Jenže nakonec jsem to byl já sám, kdo se na svou skleničku jen díval a nedokázal jí vypít.

B: "Ahoj,"...Posadil se vedl mě a já si pomyslel, že tohle je normální horor.
J: "Běž pryč, Briane, nepotřebuju další tvoje pitomý připomínky toho, jak moc mě nesnášíš, pochopil jsem to už dávno."
B: "Fajn,"...Chtěl si vzít svojí skleničku a odejít, když v tom mi došlo, že se chovám jako blbec.

I'm still yours(6)

15. března 2016 v 0:05 | Janča
Nový díl. - 12+

JUSTIN

I když jsem to udělat nechtěl, tak jsem se nakonec stavil u Maikeyho v krámu, abychom spolu probrali nějaké nové nápady na RAGE, ale především jsem se potřeboval někde zašít, nevěděl jsem, jestli už můžu domů a nerad bych si zase hrál na bratrance... Sakra, nebýt Daphne a Debb a především Briana, tak jsem se do takové šlamastyky nikdy nedostal - Brian to zařídil a díky holkám si teď uvědomuji, že to opravdu nebude nic snadného, vlastně to bude přímo nesnesitelný, člověk by řekl, že po tom, čím jsem si prošel s Brianem, tak bych měl být už navyklý na to, že jsem tajemství, no s Brianem jsem tak úplně tajemství nebyl, o nás věděli všichni, jen mě zkrátka nepředstavoval jako svého přítele, za to s Ethanem o mně nesmí vědět nikdo a vyhlídky na to, že se to někdy zlepší, jsou v nedohlednu.

Maikey: "Jsi v pohodě?"
J: "Jasně,"...Snažil jsem se usmát tím nejzářivějším úsměvem, jaký je vůbec možný, jen aby mě neprokoukl, ale spíš jsem zářil temnotou.
Maikey: "To vykládej někomu jinému, já to na tobě vidím."
J: "To je nějaký Novotny radar?"
Maikey: "Takže máma už tě taky vyslýchala?"
J: "Jo dneska, přímo před Brianem... I když ona dělala, že o ničem neví, ale nevěřím jí... Promiň."

I'm still yours(5)

14. března 2016 v 0:09 | Janča
Nový díl.

JUSTIN

Uběhlo dalších pár týdnů od té situace u holek doma, od té doby jsem s Brianem nemluvil, teda pokud nepočítám to, když jsem ho musel obsluhovat v jídelně a vlastně ještě tu situaci, kdy jsem za ním šel, protože Ethana navedl na to, aby uzavřel tu podělanou smlouvu, ve které nesmí být gay a už vůbec se nesmí vědět, že existuju, měl jsem takový vztek, že jsem myslel, že ho snad uškrtím, ta jeho slova "Není nic šlechetného na tom být chudý," bože, tohle mohl říct vážně jedině on! Ale Brian si tam klidně jen tak stál a nechával si ho kouřit, ignoroval mě a řekl, že na mně vlastně ani nezáleží, že nemůžu čekat, že Ethan obětuje svojí kariéru pro kus chlapeckého, blonďatého zadku, jestli prý je tohle moje představa pravé lásky... V tu chvíli mi potvrdil, že mě vážně nenávidí, že jsem mu ukradený, chtěl mi jednoduše ublížit stejně, jako jsem ublížil já jemu a povedlo se. Navíc mě donutil si uvědomit, že něco jako pravá láska neexistuje, že opravdu nemůžu čekat, že se pro mě Ethan obětuje, že bude se mnou a vzdá se svého snu... Byl bych naivní, kdybych si myslel, že to pro mě udělá, Brian má jednoduše pravdu, sním o něčem, co vlastně ani neexistuje, hnal jsem se za tím tak dlouho a při tom procesu jsem ztratil Briana a teď pravděpodobně ztratím i Ethana, tvrdí mi, že se nemám čeho bát, ale jak bych tomu mohl věřit, když mě představuje jako svého bratrance... Proboha, tohle je vážně k zešílení!

Daphne: "Přítelkyně? Co to, kurva, bylo?"
J: "Jeho agent nechce, aby se vědělo, že je gay, protože by to prý mohlo ublížit jeho kariéře... Takže od teď jsem jeho bratranec a ty moje přítelkyně,"...Odfrkl jsem si.
Daphne: "Koho zajímá, s kým houslista šuká?"
J: "Mě se neptej. Ale souhlasil jsem, že to budu respektovat."

I'm still yours(4)

11. března 2016 v 0:13 | Janča
Nový díl.

JUSTIN

Jen jsem se tak procházel venku a přemýšlel, domů za Ethanem se mi z nějakého důvodu nechtělo, Brian mě jednoduše úplně rozhodil a teď mám v hlavě ještě větší zmatek, než předtím. Myslel jsem si, že už je to za mnou, nějakou chvíli jsem žil v domnění, že je mi bez Briana líp, nemohl jsem ho vlastně ani vidět, protože jsem měl vždycky takový vztek a ptal jsem se sám sebe, jak to, že jsem to s tímhle idiotem vydržel tak dlouho... A pak stačilo, aby jednoho dne v jídelně porušil to ticho mezi námi, aby se na mě díval tak, jak se na mě díval pokaždé, když jsem z jeho tváře poznal, že mu na mně záleží, aby u mě prostě jen stál... A byl jsem v háji! Nemohl jsem na něj pak přestat myslet a to mě dovedlo až do včerejšího večera a do toho okamžiku u něj doma, kdy jsem si uvědomil, že ho pořád miluju, že mu pořád patřím...

Melanie: "Justine, ahoj, co se děje?"
J: "Jen jsem šel kolem, můžu dál?"
Melanie: "Samozřejmě, akorát děláme oběd, dáš si?"
J: "Neodmítnu."
Melanie: "Tak pojď."

Ani nevím, proč jsem zavítal právě sem, ale neměl jsem zkrátka kam jinam jít, jak už jsem řekl, domů se mi nechtělo a v jídelně je Debbie, která by se mě pořád snažila přesvědčit o tom, že si musím v hlavě srovnat, co vlastně chci a to jsem nepotřeboval.

I'm still yours(3)

10. března 2016 v 0:05 | Janča
Nový díl.

JUSTIN

Ráno mě probudila ostrá bodavá bolest hlavy společně s nádhernou vůní linoucí se po bytě, v ten okamžik jsem věděl, že Ethan opět dělá snídani snů a chtělo se mi ho následovat a vzít si od něj první ranní polibek, jenže na to jsem byl až moc vyřízený, je to už nějaká doba, co jsem naposledy pil, jasně nepočítám, když si s Ethanem uděláme hezký večer a dáme si víno, ale tohle bylo něco jiného, pil jsem, protože... Protože Brian. Co víc k tomu říct? Opět mě nutí dělat věci, které bych normálně nedělal a to spolu už ani nejsme, je to k zbláznění a i když se opravdu snažím na něho nemyslet, tak nemůžu, vidím Ethana, ale myslím na Briana... Co to ze mě dělá? Naivního člověka? Podvodníka? Pitomce? Nejspíš od všeho trochu.

Ethan: "No ne, šípková Růženka je vzhůru,"...Klekl si ke mně do postele a políbil mě.
J: "Hmmmm."
Ethan: "Co hlava?"
J: "Bolí."
Ethan: "Na stolku máš aspirin a vodu."

Ohlédl jsem se a uviděl to, v tu chvíli jsem věděl, že jsem vážně hlupák... Mám Ethana, kluka, který je 24 hodin denně romantický, miluje mě a dává mi to najevo a dokonce pro mě dělá takové maličkosti, ačkoliv bych si spíš tu bolest zasloužil, já se opravdu musel zbláznit, když od toho utíkám za tím pitomcem!

J: "Jsi nejlepší."
Ethan: "A budu ještě lepší, až uvidíš tu snídani."
J: "Mně stačí, že jí cítím a už se mi sbíhají sliny."
Ethan: "Tak si vezmi ten prášek a pojď se nasnídat."

I'm still yours(2)

9. března 2016 v 0:07 | Janča
Nový díl.

JUSTIN

Kluci se mě snažili přimět k tomu, abych s nimi šel tancovat, že prý to potřebuji jinak se dříve či později zhroutím z nedostatku nočního života, připadalo mi to jako hloupost, ale vzhledem k tomu, že jsem tady a ne doma, tak to možná zas taková hloupost není, fakt mi ten noční život chybí! Každopádně na parket jsem se nakonec neodvážil, uviděl jsem tam totiž Maikeyho s Benem a tak jsem raději zamířil na bar, Maikey mě zkrátka teď nemůže vystát, z mýho pohledu je teda spíš šťastnej, že má Briana konečně pro sebe, než že by ho nějak závratně štvalo, že jsem se s ním rozešel, ale to je fuk, nebudu se mu stavit do cesty, další jeho kecy poslouchat nechci!

B: "Proč mám pocit, že mě sleduješ?"...Zjevil se zničehonic.
J: "Co? Já vůbec nevěděl, že tu jsi... I když kde jinde by si byl, že?"...Neodpustil jsem si jedovatý tón.
B: "Přesně tak, kde jinde."
J: "Jasně. Každopádně dotáhli mě sem kluci."
B: "A Ianovi to nevadí?"
J: "Nevadí,"...Ani jsem se už nenamáhal opravovat jeho jméno, Brian mu stejně nepřestane říkat tak, jak se jemu chce.
B: "Dobře pro tebe."

Brian se následně otočil k odchodu, tedy k odchodu - došel akorát tak na parket, kde se nalepil na prvního kluka, co mu zkřížil cestu, začínal jsem mít pocit, že mi to dělá schválně. Avšak snažil jsem se to ignorovat, ne, že by mi to nějak závratně vadilo... Fajn, štvalo mě to přímo šíleně! A to bylo ještě horší, poněvadž od rozchodu s Brianem jsem se snažil zuby nehty nepřipouštět si, že bych k němu mohl ještě něco cítit, když jsem teď šťastně zadaný s Ethanem, ale já to ze sebe zkrátka nedokážu setřást, jako by část mě pořád žila v domnění, že jsme s Brianem spolu... I když podle něj jsme spolu nebyli nikdy, takže není co řešit!

I'm still yours(1)

8. března 2016 v 0:06 | Janča
Nová povídka.

JUSTIN

Stál jsem před Woody's už nějakou chvíli a pořád jsem se rozmýšlel, zda tam vejít anebo se otočit a jít kamkoliv jinam, nebyl jsem uvnitř už pěkně dlouho, mám pocit, že snad minulý století a přitom je to "jen" několik týdnů, ale pro mě je to zkrátka až moc dlouhá doba vzhledem k tomu, že dřív jsem zde trávil téměř každý volný večer, ale to už je minulost... bohužel anebo snad bohudík? Nevím. Jsem si totiž momentálně jistý pouze jednou věcí - stejně jako tam vejít nechci, protože se bojím, že narazím na NĚJ, tak tam vejít chci, protože naopak doufám, že na NĚJ narazím... Je to fakt k zbláznění!
Nakonec jsem však ale došel k závěru, že dovnitř nepůjdu, tohle je něco, co jsem se rozhodl dát za sebe, udělal jsem za tím tlustou čáru a odešel jsem od toho, odešel jsem od Briana, nemůžu proto vyhledávat jeho přítomnost, i když mi moje srdce velí opak...

B: "Zabloudil si?"
J: "Briane!"

Přísahám bohu, že jsem právě prodělal srdeční zástavu! On byl opravdu ten poslední, koho bych za sebou čekal stát zrovna, když jsem se otočil k odchodu... I když je pravda, že tohle je po Babylonu jeho nejoblíbenější místo, nebudu však lhát, že jsem měl za to, že už je dávno vevnitř.

B: "Ztratil si hlas?"
J: "Já... Ne... Jenom..."
 
 

Reklama