"IT ISN'T WHO YOU LOVE. IT'S HOW YOU LOVE."

"PEOPLE ARE WHO THEY ARE."

Love is a human right...

Hádka

Hádka(4)

25. září 2014 v 6:42 | Janča
Poslední díl.

BRIAN

Plán byl jasný - dostat oba ty magory k Woody's v ten samý čas a donutit je si spolu promluvit, aby pak mohli pokračovat na svém komiksu v nějaké noře a ještě líp, abych se ušetřil těch neustálých keců od jednoho na druhého! Ovšem výsledek, ten byl naprosto nejasný, nejen, že jeden souhlasil v domnění, že tam budu já a má velká očekávání, jež Maikey určitě nesplňuje, tak druhý se radši nijak moc nevyjádřil ohledně toho, zda se dostaví, takže je to jen otázka toho, jak moc dobře do sebe zapadnou všechny kousky skládačky a já to všechno budu sledovat zpovzdálí v první řadě s popcornem!

Hádka(3)

24. září 2014 v 6:23 | Janča
Nový díl.

BRIAN

Ještě chvíli jsem zůstal v jídelně a to především proto, abych tu jejich debilitu vydýchal, poněvadž bych jinak cestou mohl dostat nějaký panický záchvat, který bych nemusel přežít! Oba jsou to naprostý hovada, jeden větší, než druhej a já nemám nervy na to dávat tu jejich romanci pořád dohromady, ale bohužel nic jiného mi nezbývá, protože se to až moc týká i mně, můj mozek už jede na záložní generátor a strávit s jedním z nich ještě nějaký čas mluvením o tom, jaký je ten druhý idiot, fakt nemám v úmyslu! Jak už jsem řekl, pokusím se o to ještě jednou a dám do toho naprosto všechno a jestli se to ani tak nepodaří, tak slibuji na cokoliv mi blízkého, že končím a stěhuji se dobrovolně do cvokhausu nebo líp na Bahamy!

Hádka(2)

23. září 2014 v 0:20 | Janča
Nový díl.

BRIAN

Když jsem se ráno probudil, tak už byl Justin pryč, opět na své ranní nejspíš už milionté šichtě, nesnáším, když dělá ranní, rád se k němu po probuzení vždycky tisknu, ale teď jsem mohl leda tak ležet a čumět na ten neuvěřitelně bílý a nudný strop! Raději jsem se tedy vyhrabal z postele a šel si užít horkou, příjemnou sprchu... Bez Justina! Vlastně bych měl možná být rád, že tady neokouní, nemusím tak alespoň poslouchat ty jeho neustálé kecy na Maikeyho účet, je to už pomalu jako říkanka nebo pohádka před spaním, vlastně by se dalo říct, že o něm slyším čtyřiadvacet hodin denně a když jsem naopak s Maikeym, tak ten ryje zase do Justina, pokaždé se proto raději zdekuji dřív, než jednomu z nich vrazím a věřte, že bych se nepřikláněl na žádnou stranu, ať už Justin nebo Maikey, oba jsou úplně stejně na zabití a já nemám daleko k tomu, abych to udělal, to mi můžete stoprocentně věřit! Ale jak jsem řekl, budu s tím muset něco provést nebo si radši vyvrtám díry do hlavy, než ty dva dál poslouchat, jak na sebe vzájemně házejí špínu, to mě raději mučte elektřinou nebo nedostatkem sexu, protože je větší pravděpodobnost, že přežiju právě to, než ty dvě osiny v zadku, které jsou proti sobě spiknutý!

Hádka(1)

22. září 2014 v 0:03 | Janča
Nová povídka. - 18+

BRIAN

Musím říct, že opravdu nevím, co přesně mě štve víc na tom, že Justin s Maikeym spolupracující na tom jejich slavném komiksu o gay hrdinovi - to, že spolu tráví spoustu času, díky čemuž mě absolutně vynechávají, chovají se, jako kdyby měli společný mozek a jsou neustále nadšení z nových a nových nápadů, jako by jim bylo deset a právě objevili porno!? Anebo mě mnohem víc vytáčí, když se naopak absolutně ignorují, kvůli jejich pošahaným neshodám a já pak musím čumět na ty jejich kyselé ksichty, kdykoliv se kolem sebe třeba jen mihnou a potom jsem to já, kdo je musí přinutit, aby měli koule, postavili se tomu čelem a okamžitě to vyřešili? No, hádejte co? Tentokrát nehnu ani prstem, chtějí si hrát na blbečky, tak v tom případě jím nehodlám ani trochu bránit!
 
 

Reklama