"IT ISN'T WHO YOU LOVE. IT'S HOW YOU LOVE."

"PEOPLE ARE WHO THEY ARE."

Love is a human right...

Dokud mě chráníš

Dokud mě chráníš(7)

13. listopadu 2014 v 0:01 | Janča
Poslední díl.

JUSTIN

Vzhledem k tomu, že jsem k ránu nemohl vůbec spát, vstal jsem relativně brzo, ale Briana jsem nebudil, šel kvůli mně totiž spát dost pozdě, jelikož se k papírování dostal až kolem jedné, divil jsem se, že mě neodbil a nešel se na to vrhnout dřív, ale byl jsem rád za to, že to neudělal!

Dokud mě chráníš(6)

12. listopadu 2014 v 0:06 | Janča
Nový díl. - 18+

BRIAN

Jakmile jsme se ocitli ve výtahu, přestal jsem se ovládat a začal jsem jej vášnivě líbat, on nijak nezahálel a ihned mě tiskl ke stěně a dobýval se do mých kalhot, samou touhou jsem hlasitě zasténal a svůj rozkrok mu ještě víc nabídl. Jakmile mi rozepl zip, vsunul mi svou ruku dovnitř a začal mě přes trenky hladit a třít a já mu prsty vzrušením bořil do vlasů, zatímco se naše rty ani na chvíli neoddělily! Byli jsme v naprostém sexuálním blahu a vychutnávali jsme si jeden druhého... Přesně tak, jak jsme potřebovali!

Dokud mě chráníš(5)

11. listopadu 2014 v 0:25 | Janča
Nový díl.

BRIAN

Prý, proč mám pořád potřebu ho chránit... Jako kdyby to bylo něco neskutečného! No možná, že je! Já sám to nevím! Ale jak jsem řekl jemu, dělám to proto, že ho nikdo jiný nedokáže chránit tak, jako já... Jsem patetický ne-li na hlavu, já vím! Dovolit si takhle se mu odhalit, to jsem si tedy naběhnul! Teď mi při každé příležitosti připomene, jak moc ho miluju, jak moc mi na něm záleží, jak moc ho chráním, protože chci, aby byl v bezpečí... Co bych mohl chtít víc, že?! Já jsem asi vážně idiot!

Dokud mě chráníš(4)

10. listopadu 2014 v 0:17 | Janča
Nový díl.

JUSTIN

Nedokázal jsem se hned vrátit do jídelny, potřeboval jsem se projít na čerstvém vzduchu a přemýšlet... A bohužel se stalo to, čeho jsem se bál nejvíc, že se stane, pokud se v tom začnu nějak významně pitvat - rodiče mají pravdu. Pokud začnu někde jinde s čistým štítem, nebudu se muset každý den strachovat, zda mě náhodou jeden ze spolužáků nezažene do kouta a nevymlátí ze mě zbytky hrdosti, nebudu se muset bát, že mě někdo uvidí v gay oblasti a pak mě bude chtít zabít... Prostě budu někým jiným a nikdo mě nebude znát, najdu si nové přátele, nový život a budu v bezpečí... A budu posera, který se schovává! Sakra, Justine, na tohle nesmíš ani pomyslet, musíš bojovat do posledního dechu, já se svého života tady jen tak nevzdám a i kdybych nakonec měl skončit na Dartmouthu, alespoň budu vědět, že jsem udělal všechno, že jsem se jen tak nevzdal!

Dokud mě chráníš(3)

7. listopadu 2014 v 0:11 | Janča
Nový díl.

JUSTIN

Kdyby mě Brian včera a dnes ráno nezachránil, nevím, co bych dělal, buď to bych se probudil na podlaze v Babylonu nebo vedle někoho bezejmenného v posteli anebo bych se právě teď zpovídal Debbie a ani jedno z toho bych momentálně nesnesl. Takže jsem opravdu rád za to, co pro mě Brian udělal, ušetřil mě tak další hromadě problémů, které už bych stoprocentně nezvládl, už takhle toho mám až nad hlavu a držím se doslova jen stébla trávy a až i to mi přestane být nápomocné, nevím, co si počnu!

Dokud mě chráníš(2)

6. listopadu 2014 v 0:09 | Janča
Nový díl.

BRIAN

Dnes jsem se vzbudil zatraceně brzo, doslova ještě nebylo ani šest hodin, jenže jsem neměl na vybranou, jelikož druhá strana postele byla prázdná a z koupelny se ozývala tekoucí voda, což mě přimělo vylézt z postele i přesto, jak moc se mi chtělo spát! Nechápal jsem, proč se ten blázen musí sprchovat tak hrozně brzo, obzvlášť s tou kocovinou, co ho momentálně zajisté doslova zabijí, ale místo toho abych jej zabil sám za tak úžasně probuzení, jsem dokázal myslet jen na to, jak moc ho chci!

Dokud mě chráníš(1)

5. listopadu 2014 v 0:07 | Janča
Nová povídka.

BRIAN

Mám jít za ním anebo ho jednoduše přehlížet? Za odpověď bych snad i zaplatil! Protože já vážně nevím! Znám ho téměř rok a opravdu jen ve výjimečných situacích se stalo, že mě obešel a neřekl ani slovo, obzvlášť tady v Babylonu. A ačkoliv je to přesně to, co jsem chtěl, tak teď se mi to nelíbí a to se mi nelíbí ještě víc! Jako by se mnou ten kluk něco dělal, jako bych se snad o něho začal zajímat, jako kdyby pro mě něco začínal znamenat... Ne, to si nesmím připustit!
 
 

Reklama