"IT ISN'T WHO YOU LOVE. IT'S HOW YOU LOVE."

"PEOPLE ARE WHO THEY ARE."

Love is a human right...

Dárek

Dárek(6)

7. února 2014 v 5:00 | Janča
Poslední díl. - 18+

BRIAN

Doufal jsem, že to bude perfektní, ale nikdy by mě nenapadlo, že to bude až tak dokonalé! Vidět Justinovu radost je pro mě něco úžasného a mohl bych se na něj koukat neustále! Dárky se mi díky Emmettovi a Tedovi povedli a Justin z nich měl opravdovou radost za což jsem moc vděčný! Co bych si mohl přát víc než Justinovo štěstí!
Ale pak když Melanie a Lindsay řekly tu skvělou zprávu, myslel jsem, že se neudržím na nohou i dýchat pro mě bylo taky prakticky nemožné... Gus se mi zase po tak dlouhé době vrátí a já nebudu muset téměř každý den smutnit po telefonátu s ním! Teď ho budu moci mít u sebe... Justina i jeho! Jak jinak tohle nazvat než štěstím, na které jsem nikdy nevěřil a teď ho mám na stříbrném podnose!

Dárek(5)

6. února 2014 v 5:00 | Janča
Nový díl.

JUSTIN

Brian a holky se chovali trošku podivně, nejdřív mi to připadalo zvláštní, ale pak jsem si řekl, že jsou to prostě oni a navíc, když se neviděli tak dlouho, tak je to nejspíš normální! A pak díky dalšímu sexuálnímu zážitku s Brianem jsem na to už ani nepomyslel a usnul v Brianově mužné náruči, ale on se mě pak rozhodl vytrhnout z říše snů s tím, že nám domluvil sraz s kluky a s Debbie, abychom zapili můj přechod do země mrtvých a ačkoliv se mi vůbec nechtělo a nejradši bych s ním strávil zbytek života v posteli, tak se mu nakonec povedlo mě z ní dostat a vydali jsme se pro Debb domů... Počítal jsem s tím, že tenhle večer bude utrpení dokud jsem neotevřel Debbiiny dveře...

Dárek(4)

5. února 2014 v 5:00 | Janča
Nový díl.

BRIAN

Byl jsem na Guse hrozně nedočkavý, ale ještě jsem ho nechtěl jít budit bylo moc brzo atak jsem alespoň mohl sledovat Justina, který vypadal tak zatraceně sexy a zároveň byl tak roztomilý! Už je z něho oficiálně muž! Dokonalý muž na kterém bych oči i ústa mohl nechat! Ale on to bohužel vidí jako zkázu, jako konec života a já si zpětně uvědomuju, že jsem byl vážně cvok když jsem se neustále viděl na vlastním pohřbu! Neříkám, že jsem se stáří přestal bát, ale teď mám alespoň někoho, s kým si ho budu užívat! Teda pokud se mi podaří ho přesvědčit, že je pro mě pořád perfektní a to se nezmění ani, když mu bude šedesát!

Dárek(3)

4. února 2014 v 5:00 | Janča
Nový díl.

JUSTIN

Proč já něco plánuju, když stejně nemám šanci s tím něčeho dosáhnout? Neměl jsem ani příležitost z něho něco vydolovat a pak když mi ještě řekl, že mi tenkrát chtěl koupit růže už jsem ani na žádné mučení nemyslel a jediné po čem jsem toužil, byl Brian svíjející se rozkoší a toho se mi taky dostalo!

Dárek(2)

3. února 2014 v 5:00 | Janča
Nový díl.

BRIAN

Udržet před Justinem něco v tajnosti je opravdu záhul včera mě skoro dostal, ale moje sexuální schopnosti ho díky bohu umlčeli a oba jsme si to náramně užili! Ale asi nejvíc mě dostalo jeho nařknutí z toho že ho podvádím s Tedem a Emmettem z toho budu mít osypky ještě dlouho! Jak ho to vůbec mohlo napadnout blázna? No vlastně teď když nad tím tak přemýšlím, tak se mu ani moc nedivím! Strávím s nimi víc času než je normální, ráno odcházím před svítáním a jsem tajemný! Všechny symptomy, které mi Justin vyčetl opravdu mám! Takže je vlastně celkem pochopitelné, že ho to napadlo... Co to plácám? To opravdu není pochopitelné! Brr!

Dárek(1)

2. února 2014 v 9:06 | Janča
Nová povídka. - 18+

JUSTIN

Moje 23 narozeniny se neodkladně blíží a já začínám panikařit! Už si připadám jako Brian, který před každými svými narozeniny téměř obvolává pohřební ústavy, aby byly připravené! Ve 23 letech je člověk mladý, má všechno před sebou, ale já spíš hledám vrásky a šedivé vlasy! Smát se můžete, ale to byste museli žít vedle Briana Kinneyho, abyste to pochopili! Chci pro něho být vždycky mladý, dokonalý a krásný! Takový, aby mě nikdy nepřestal milovat! Sice se mě pořád snaží utěšovat s tím, že já pro něho budu vždycky dokonalý ať už budu mít vyndavací zuby anebo chodítko! Že vždycky to budu já koho si vybere! Ale on má co říkat, když už se téměř vidí na vlastním pohřbu a to má ke čtyřicítce ještě nějakou chvíli, ale je pravda, že se to od něho poslouchá hezky, že to budu vždycky já, s kým chce zůstat navždy!
 
 

Reklama