"IT ISN'T WHO YOU LOVE. IT'S HOW YOU LOVE."

"PEOPLE ARE WHO THEY ARE."

Love is a human right...

Další šance

Další šance(10)

11. dubna 2014 v 5:59 | Janča
Poslední díl. - 18+

JUSTIN

To napětí v autě, které se mezi námi nacházelo, by se dalo doslova krájet anebo snad i nahmatat. Brian se snažil soustředit na řízení a upřeně hleděl před sebe, což by asi nebylo nic divného, pokud to nechce napálit do auta před námi, ale v tomhle bylo něco víc. Z jeho tváře jsem mohl vyčíst, že by chtěl něco říct, ale strach mu to nedovolil, vlastně ten strach z něho přímo křičel. Bylo mi jasné, že se příjezdu domů bojí stejně moc jako já a že pokud by mohl tak by se mu nejraději úplně vyhnul. Mohl jsem si jen domýšlet, jakou řeč má pro mě připravenou, ale ani jedna část se mi nelíbila, vím, že pro mé štěstí udělá cokoliv, ale sebe tím tak uvalí do utrpení a to já nesmím dovolit. Jakmile jsme dojeli na místo, tak jsme ještě chvíli beze slova a bez pohledu na sebe, seděli a koukali před sebe, ani jeden z nás se neměl k tomu, aby vylezl z auta, ale stejně tak ani jednomu z nás nebylo do řeči, věděli jsme, že jakmile to začne tak není cesty zpět!

Další šance(9)

10. dubna 2014 v 5:49 | Janča
Nový díl.

JUSTIN

On mě tak hrozně naštval, takhle si uprostřed něčeho tak důležitého odpochodovat do Kinneticu a mě tu nechat přemýšlet nad tím, co sakra myslel tou větou, že ani jedna má odpověď nebude správná! Opravdu se ve mně všechno vařilo a chtěl jsem ho zastavit, aby mi tuhle jeho hlubokou myšlenku vysvětlil, ale bylo mi jasné, že se mi to nepodaří a on nakonec stejně odejde, jen já bych byl pak ještě naštvanější, takže jsem to radši vzdal a nechal ho jít pracovat a já mohl jen doufat, že až se vrátí tak mi tohle všechno vysvětlí!

Další šance(8)

9. dubna 2014 v 5:34 | Janča
Nový díl.

BRIAN

Já mám opravdu tu největší smůlu světa, ale zároveň to největší štěstí, kterým můžu označit Justina, ale ta smůla, no ta se vlastně taky týká jeho, protože kdykoliv se máme opravdu dobře a líp už to snad ani nejde tak se dostaneme do situace, kdy se všechno náramně podělá nebo ještě líp - já to podělám a na to mám bohužel tu největší smůlu! Přesně jako teď, všechno bylo naprosto perfektní, ranní sex ve sprše, následné mazlení v posteli a pak vzájemné vyznávání citů, to všechno bylo v pořádku, dokud se nedostal tam, kam jsem se chtěl od jeho příjezdu dostat i já, teda alespoň do té doby, než jsem si uvědomil nějaké skutečnosti a to takové, že ať už zůstane anebo odjede, tak ani jedno z toho nebude správné a bezbolestné a jak jinak tohle, než smůlou, nazvat?

Další šance(7)

8. dubna 2014 v 0:13 | Janča
Nový díl. - 18+

JUSTIN

Včerejší večer s Brianem byl naprosto úžasný a nezapomenutelný, pomilovat se s ním uprostřed jeho kanceláře je něco, co by se mohlo označit slovem božské, no ještě aby ne, když to dělám s bohem! Po tom jsem ho dokonce nemusel ani přemlouvat, aby se na chvíli vzdal papírování a vydal se, se mnou domů, protože to byl právě on, kdo to navrhl a já mohl jen radostně souhlasit. Jakmile jsme tam dorazili tak se, se mnou Brian ještě něžně pomazlil, až jsem si začínal myslet, že jsem umřel a tohle je mé nebe, ale když jsem se přesvědčil o tom, že tohle je opravdová skutečnost, tak jsem mohl v klidu usnout v bezpečí jeho náruče!

Další šance(6)

7. dubna 2014 v 5:51 | Janča
Nový díl. - 18+

BRIAN

Nechápu, jak jsem bez něho mohl vydržet celých jedenáct měsíců, vždyť teď je pryč ani ne dvě hodiny a já už bez pochyby začínám šílet z jeho nepřítomnosti! Jak vůbec můžu přemýšlet nad tím, jak to přežiju po tom, co se zase vydá do New Yorku, když je nade vše úplně jasné, že nemám naprosto žádnou šanci to přežít, já bez něho nemůžu žít a hlavně nechci, řeknu a udělám pro to prakticky cokoliv, budu opravdu čímkoliv, jen aby se mnou zůstal a už mě nikdy znovu neopouštěl! Dalo by se říct, že pokud jsem se ještě nezbláznil tak mě to pravděpodobně čeká!

Další šance(5)

6. dubna 2014 v 7:59 | Janča
Nový díl.

BRIAN

Držel jsem ho nejpevněji, jak jsem mohl, potřeboval jsem cítit, že tu opravdu je a že mi jen tak neodejde, alespoň ne hned! Hlavu měl položenou na mé hrudi a já ho tak mohl vískat ve vlasech, které mu už za tu dobu dorostly do délky, jakou mám rád a já si je tak mohl namotávat na prst, zatímco on mi brouzdal dlaní po břiše. Tak moc jsem se ho chtěl zeptat, jestli se vrací napořád anebo, jestli skutečně přijel jen na návštěvu, žaludek se mi z toho kroutil nervozitou a moje srdce prahlo po odpovědi, po kladné odpovědi, ale nedokázal jsem se ho zeptat, věděl jsem, že kdybych uslyšel, že zase odjede, tak bych se před ním nejspíš neudržel a on nesmí vidět mé pocity, které mě ničí!

Další šance(4)

5. dubna 2014 v 7:13 | Janča
Nový díl. - 18+

BRIAN

Ten včerejší telefonát s Justinem měl všechno uvést na pravou míru a já měl mít jistotu, měl jsem se zeptat, proč přijede a jestli to bude natrvalo, ale místo toho jsem se zmohl jen na připitomělé "Na jak dlouho?" fakt povedené Kinney! Ale on sám mi to nakonec tak nějak objasnil, sice nepřímo, ale znělo to dost věrohodně, což mě popravdě docela děsí, protože pokud je opravdu jediný důvod, proč sem přijede, že chce všechny po dlouhé době vidět, tak to znamená jediné a to to, že se za pár dní zase vrátí do svého nového domova, což je něco, co mi mé nalomené srdce naprosto zničí!

Další šance(3)

4. dubna 2014 v 6:05 | Janča
Nový díl.

JUSTIN

Když se řekne domov, nevybavím si New York, kde už se teď nacházím přesně jedenáct měsíců, místo toho si však vzpomenu na Pittsburgh, na moje přátele a především na něj, na muže, který se vzdal naprosto všeho, aby mě mohl udělat šťastným, abych mohl jít za svým snem a to je něco, za co mu budu nadosmrti vděčný! Ale ať už jsem se snažil sebevíc tak tohle prostě nefunguje, už bez něho zkrátka nechci být, i kdybych se měl navždycky vzdát malování a tady v NY tomu ani malování říkat nemůžu, popravdě mi to jde dost mizerně, jako kdybych tím, že jsem opustil Briana ztratil inspiraci a všechny moje pokusy o nějaký výtvor tak končí tragicky a proto jsem se rozhodl, že takhle to dál nehodlám vést, tudíž, že bych se rád narvalo vrátil zpět do Pittsburghu, jenže na toto rozhodnutí nestačím já sám, musím zjistit, jak se k tomu bude stavět Brian, jestli vůbec ještě máme nějakou šanci fungovat jako dřív a proto mu do poslední minuty musím lhát o pravém důvodu mého navštívení starého domova, potřebuju vědět, že mě stále chce, aniž bych mu cokoliv řekl!

Další šance(2)

3. dubna 2014 v 5:29 | Janča
Nový díl.

BRIAN

Nevěděl jsem, co si o to mám myslet, sakra vždyť já ani nemyslel, já měl úplně vymyto, jako kdybych byl po nějaké párty a po ní měl v hlavě úplné okno, až na to, že tentokrát jsem byl po telefonátu s Justinem a můj mozek nebyl schopný vyprodukovat jedinou kloudnou myšlenku nebo pochopení toho, co mi Justin řekl" Je to už podělaných jedenáct měsíců, co jsem ho viděl naposledy a za tu dobu jsem se pořád pomalu snažil smířit s tím, že už ho nikdy neuvidím, že už nikdy nebude v mém životě zaujímat místo mého milence, přítele, partnera a možná, že i manžela, že už navždy bude jen někým, jehož hlas jednou za čas slyším přes telefon a postupem času už ani to, jenže teď se vše nějak nevysvětlitelně změnilo a já vůbec netuším, jak s tím mám naložit. Justin pozítří přijede a já nevím proč, nevím jestli se sem jen jede podívat na návštěvu anebo se nadobro vrací a popravdě mám z obojího nepopsatelný strach, protože pokud přijede jen kvůli návštěvě starého domova a přátel tak to pro mě bude ještě bolestivější, než když odjížděl poprvé, ale pokud se vrací nadobro, tak by to znamenalo, že...

Další šance(1)

2. dubna 2014 v 5:55 | Janča
Nová povídka.

BRIAN

Tvářit se, jako že jsem v pořádku, to je to jediné, co jsem vždycky dokázal a to jediné, co kdy dokážu a teď je to vlastně to jediné, co mi zbylo, to jediné, co mě přes den dokáže udržet na nohou a pomůže mi to vyhnout se těm lítostným pohledům a vlastně mi to tak trochu dává naději, že jednoho dne se třeba všechno opravdu změní, že všechno, včetně mě, bude zase v pořádku!
 
 

Reklama