Co se stalo?

Co se stalo?(8)

8. ledna 2014 v 5:00 | Janča
Poslední díl. - 18+

JUSTIN

Bylo mi Briana hrozně líto, byl na tom opravdu hodně špatně, tohle mi nikdy před tím nedovolil, abych ho utěšoval ve své náruči, ale moc rád jsem to pro něho udělal! Nedovolil jsem si mu ale nic říct, vím, že bych ničemu nepomohl, on nechce slyšet slova plná útěchy, vím, že na to je až moc hrdý a pravděpodobně by mě poslal do háje, ale alespoň jsem mu mohl pomoct tímhle způsobem!

Co se stalo?(7)

7. ledna 2014 v 5:00 | Janča
Nový díl.

BRIAN

Sledovat Debbie pochodující po kuchyni a probodávající vás pohledem je opravdu jako vystřižené z hororu! Bál jsem se cokoliv říct nebo udělat, protože mám ten pocit, že by mě ve vteřině rozcupovala na kousíčky! Ale čím déle jsme jen mlčeli, tím víc byla tato situace nesnesitelná a mě začínala docházet trpělivost!

Co se stalo?(6)

6. ledna 2014 v 6:00 | Janča
Nový díl.

BRIAN

Tohle teď opravdu potřebuju, hádat se s osobou, která pro mě tolik znamená! Dokonce jsem si to i právě přiznal, což je pro mě pokrok, ale na venek bych to asi nikdy nedokázal přiznat! Říct mu to do očí je pro mě naprosto nemožné, to si spíš budu povídat s papouškem! Ale bohužel jinak, než hádáním, to s ním nejde, alespoň kdyby pochopil, proč se tak chovám, proč to před ním tajím, ale to je vlastně nemožné, pokud neví co mi je, takže co si to tu nalhávám? Vím, že je to moje chyba, že jsme v téhle situaci, kdy na sebe jen štěkáme, ale pořád lepší než ho vidět jak se kvůli mně vzdává malování a zabývá se jen mými problémy!

Co se stalo?(5)

5. ledna 2014 v 10:57 | Janča
Nový díl.

JUSTIN

Ve sprše jsem ještě chvíli zůstal, potřeboval jsem se odreagovat, jelikož jsem byl hodně vytočený! Nechápal jsem, jak může být tak tvrdohlavý! To se za tu dobu co jsme "spolu" nenaučil, že u mě vždycky najde pochopení a pomoc, že mě se může vždycky svěřit, ať už jde o cokoliv? Někdy si říkám, jestli má vůbec smysl mu chtít pomoct, když o to nestojí, jenže pak si vzpomenu, že je to Brian, že on se vždycky snaží své problémy vyřešit sám a nechce nikomu přidělávat starosti, ale dokázat mu, že i on se nemusí stydět požádat o pomoc je opravdový oříšek!

Co se stalo?(4)

4. ledna 2014 v 12:13 | Janča
Nový díl.

BRIAN

Super, strávil jsem několik dalších hodin za počítačem a ani zdaleka jsem nedosáhl toho, čeho jsem chtěl! Nemám ani polovinu a tahle prezentace prostě musí být dokonalá! Je to jediná moje šance, abych udělal dojem na ty klienty a šéfa přesvědčil o tom, že na to mám, jinak si s Justinem můžeme hledat pěkný místečko někde pod mostem a on může zapomenout na kariéru malíře, protože nehodlám dopustit, aby se někde zase nakrucoval za peníze, jako tenkrát v Babylonu, to jsem myslel, že nerozdýchám, to se nikdy nesmí opakovat, já si tu práci prostě musím udržet!

Co se stalo?(3)

3. ledna 2014 v 10:20 | Janča
Nový díl.

JUSTIN

Za chvíli mi končí šichta a mé kroky by měly směřovat domů za Brianem, ale mně se tam tak nechce, nechce se mi na něho dívat, když je v tomhle stavu a chová se jak pitomec a ještě k tomu je na mě naštvaný!

Co se stalo?(2)

2. ledna 2014 v 13:25 | Janča
Nový díl. - Omlouvám se, pokud vám to nebude dávat smysl nebo vám to bude připadat jako patlanina, ale když jsem začínala psát tuhle povídku, tak jsem popravdě ani nějaký pořádný důvod, proč se tak Brian chová, neměla a tak jsem nad tím pořád přemýšlela a přemýšlela a napadlo mě jen tohle Smějící seSmějící se

BRIAN

Už u toho počítače sedím pár hodin a přijde mi, že se za chvilku zblázním! Justin mě pořád pozoruje, jak prase na porážce a to mě přivádí k šílenství, ale taky si jako to prase anebo spíš jako na porážce připadám, tohle už totiž nemůže být horší, všechno se mi začíná hroutit pod rukama!

Co se stalo?(1)

1. ledna 2014 v 18:16 | Janča
Nová povídka.

JUSTIN

Dneska je tak zvláštní den, Brian se chová opravdu podivně, touhle dobou obvykle bývá v Babylonu, lépe řečeno v jeho zadní místnosti, ale dnes ne, dnes sedí u počítače s nějakými papíry a vypadá, že mu každou chvílí exploduje hlava, popravdě vypadá opravdu ztrhaně, asi bych se ho měl zeptat, co se děje, ale ničemu tím nepomůžu, akorát bych ho ještě víc vynervoval a dočkal bych se akorát tak poznámky, že mi do toho nic není, tak ať se klidím, takže se to prostě pokusím přehlížet a budu doufat, že se vzpamatuje...
 
 

Reklama