"IT ISN'T WHO YOU LOVE. IT'S HOW YOU LOVE."

"PEOPLE ARE WHO THEY ARE."

Love is a human right...

Chyba

Chyba(9)

29. května 2014 v 6:13 | Janča
Poslední díl. - 18+

JUSTIN

Nejspíš jsem na to neměl žádné právo, jelikož za všechno můžu já, ale i tak jsem na něho byl hrozně naštvaný, tohle si Ted prostě nezasloužil a já to hodlám okamžitě napravit, teď už nejde jen o nás dva a o to, co má nevěra udělá s naším vztahem, teď už se to týká skoro všech okolo a to se zkrátka musí nějak vyřešit!

Chyba(8)

28. května 2014 v 5:59 | Janča
Nový díl.

JUSTIN

Já fakt nevím, co si o tom mám myslet! To jsem se opravdu bál úplně zbytečně a mělo mi být naprosto jasné, že on nad tím jen mávne rukou a jakmile bude mít příležitost tak mě ošuká tak tvrdě, jak jen to půjde, jen abych mi ukázal, že i když budu šukat s kýmkoliv, tak je to on, komu budu patřit a za kým se budu vracet? Anebo mám věřit svému instinktu, který říká, že je zase schovaný pod tou svojí maskou a že tohle není ani zdaleka vyřešené... Teď si vyber Justine - opravdu skvělé možnosti!

Chyba(7)

26. května 2014 v 7:46 | Janča
Nový díl. - 18+

BRIAN

Proboha, jak já to jeho vysvětlování a omlouvání nechtěl poslouchat, chtěl jsem za tím vším udělat tlustou čáru a zkrátka na to zapomenout, přeci jen jsem Brian Kinney, kterého přece něco tak primitivního nerozhodí, ale mě to snad doslova trhá vnitřnosti, ten Justin, kterého miluju a který byl vždycky jen můj, pokud jsem mu teda někoho jiného nedovolil, si teď s někým užil za mými zády, strávil noc v jeho posteli a líbal ho tak jako líbá mě, to je prostě něco, co ani já unést nedokážu, a proto, kdybych o tom měl slyšet ještě jediný slovo tak se asi zcvoknu, chtěl jsem se rychle zdekovat na pohovku a usnout abych si nemusel představovat to všechno, co s ním nejspíš dělal - jestli se objímali když usínali nebo jestli se mu to s ním líbilo anebo jak se Justina dotýkal a jak mu to dělal, prostě tohle všechno mě skoro přivedlo do blázince a pohovka byla jediný rozumný východisko, dokud mi ovšem nezatarasil cestu svým tělem...

Chyba(6)

25. května 2014 v 9:08 | Janča
Nový díl.

JUSTIN

Představoval jsem si opravdu hodně závěrů, ale tenhle jsem se snažil udržet na posledním místě, to že se k tomu ani nevyjádří a následně mě ze své kanceláře více méně vyhodí, mě opravdu zaskočilo, ale já si to zasloužil, to vím stoprocentně. Teď už je mi naprosto jasné, že mi to nejspíš nikdy neodpustí a ani bych se nedivil, že mě momentálně nenávidí, protože já sám se rozhodně nenávidím, to co jsem udělal je to nejhorší, co člověk ve vztahu, i v tom našem nedefinovatelném, může udělat a nikdy by mě nenapadlo, že to budu zrovna já, kdo vyvede takovou volovinu, to že jsem byl opilý a napěchovaný vztekem to zkrátka neomlouvá!

Chyba(5)

24. května 2014 v 7:13 | Janča
Nový díl. - Po dopsání tohoto dílu nastala taková krize, díky které mi tlak vystřeluje až ke stropu a to taková, že můj notebook jaksi pravděpodobně odešel k věčnému odpočinku a můj jediný způsob, jak psát, je, že budu psát přes tablet a asi si dokážete představit, jak zdlouhavé a otravné to bude, takže s největší pravděpodobností už nebudu zveřejňovat tak pravidelně, ale nejspíš obden ne-li po dvou dnech, i mně z toho naskakuje husina, ale bohužel jiná možnost není vlastně je a to na psaní se vykašlat, ale to za prvé neudělám Vám a za druhé bych do týdne bez něho zmagořela, takže si nějak zocelím nervy a pokusím se být s tím tabletem trpělivá a Vy mi snad odpustíte případné chyby Smějící se Mně už zbývá jen doufat, že můj "milý, hodný" soused mi ten notebook zase zprovozní, protože jinak si to asi hodím Smějící se
A teď si užijte čtení nového dílu Usmívající se

JUSTIN

To můžu dokázat opravdu jedině já mít po ránu takhle šílenou kocovinu během dvou dnů opravdu paráda! Na včerejší večer jsem měl jen nepatrné útržky takže popravdě ani nevím, jak jsem se dostal k Emmettovi nebo nedej bože co všechno jsem mu vůbec řekl, protože to už by fakt bylo i na mě moc, fajn říct to Debb je asi už normální, ale aby se to před Brianem dřív dozvěděl dokonce i Emmett... Sakra! Prosím ať to tak není!

Chyba(4)

23. května 2014 v 6:11 | Janča
Nový díl.

BRIAN

Už zase jsme se hádali a opět to bylo o tom samém o tom zda ho miluji nebo spíš zda mu to někdy vůbec hodlám říct a já mu už zase lhal zase jsem mu vtloukal do hlavy, že na lásku nevěřím a že moje city k němu nejsou opravdové, měl jsem sto chutí si dát do huby roubík, jen abych to nemusel neustále opakovat, ale já jsem radši jak už je u mě známé upřednostnil svojí hrdost před tím co mezi sebou s Justinem máme před naším vztahem, kterému každým dnem víc a víc propadám jen se mi to stále daří nějak skrývat a nedávat najevo jak moc pro mě znamená a mám pocit, že dělám obrovskou chybu!

Chyba(3)

22. května 2014 v 7:55 | Janča
Nový díl.

JUSTIN

Nechtěl jsem mu lhát, ale ani jsem mu rozhodně nechtěl říct pravdu, jenže když se mě nakonec zeptal, kde jsem minulou noc spal, tak jsem věděl, že jedno z toho budu muset udělat a bohužel já ho znám až moc dobře, může mi říkat co chce, může mi klidně do očí říct, že mě nenávidí a že pro něho absolutně nic neznamenám, ale mně by to šlo jedním uchem dovnitř a druhým ven, jelikož by to byla ta jeho největší lež, kterou více méně používá od doby, co jsme se poznali, ale nikdy neměla žádnou váhu a proto kdybych mu teď vmetl do tváře to, co jsem po té naší hádce udělal, tak by mi to nikdy neodpustil, i když by se ze začátku tvářil jako že nic, takže mi zbývá jediná věc a to za tak krátkou chvíli vymyslet tu nejlepší lež, kterou mi spolkne i s navijákem, i když se pak za to budu proklínat, ale... Bože můj! Nikdy jsem tak moc rád neslyšel zvonící telefon...

Chyba(2)

21. května 2014 v 7:47 | Janča
Nový díl.

JUSTIN

To jsem fakt zase jednou něco podělal a to se ještě vyjadřuji velice mírně. Jak jsem mohl být tak pitomej a tohle Brianovi udělat? I když Brian dělá vše pro to, aby to vypadalo, že ke mně žádné city byť jen minimální nechová tak vím, že on by mi nikdy něco takového neprovedl, on by s nikým nešel za mými zády alespoň ne od té doby, co máme tu dohodu a já jí prakticky porušil celou a Brian o tom ještě ani neví, pravděpodobně ani nikdy vědět nebude, a už se ke mně chová chladně! A to ani nemluvím o Debb, která tu na mě už asi minutu beze slova civí...

Chyba(1)

20. května 2014 v 6:12 | Janča
Nová povídka.

JUSTIN

Do hajzlu! Ta bolest mě asi zabije! Mám pocit, jako kdybych to vzal čelem o sklo, jak mi třeští hlava! Co se to včera sakra stalo? A kde to jsem? Vždyť tohle není Brianův loft a tohle rozhodně není Brian! Už se mi to začíná vracet - Ta hádka kvůli takové kravině, dobře zas taková kravina to nebyla, ale taky nic co bychom už dávno mnohokrát neřešili, ale moje potřeba to neustále omílat nás stála tenhle výbuch, který jsem prostě nedokázal ovládnout. Ta touha slyšet ty dvě slova mě přinutila na něho nekontrolovatelně řvát, zatímco on opakoval neustále to samý - "Nemiluju tě a nikdy milovat nebudu!" , "Já šukám, nevěřím na lásku!" - Jak říkám není to nic co už bych alespoň milionkrát neslyšel, ale včera už jsem se strašně naštval a vyvedl tuhle neuvěřitelnou volovinu! Nechtěl jsem se s ním dál nacházet v jedné místnosti natož v posteli, ale místo abych se z toho šel vyspat k Debbie nebo třeba k Daphne jsem zamířil k Woody's a jedno vedlo k druhému - alespoň ten kluk ležící vedle mě mi to napovídá. Stačilo, aby mi koupil drink, usmál se na mě a já mu kvůli svému vzteku podlehl a nejen že jsem se s ním vyspal a zůstal přes noc, já se s ním dokonce líbal! Proboha já jsem takovej vůl!
 
 

Reklama