"IT ISN'T WHO YOU LOVE. IT'S HOW YOU LOVE."

"PEOPLE ARE WHO THEY ARE."

Love is a human right...

Chci, aby zůstal anebo odešel?

Chci, aby zůstal anebo odešel?(6)

6. července 2015 v 0:04 | Janča
Poslední díl. - 12+

BRIAN

Jakmile jsem přežil další z Debbiiných zlověstných výslechů, při kterém jsem jí opět úspěšně neposkytl žádné informace, tak jsem se konečně dočkal své snídaně, bez které bych už asi pravděpodobně co nevidět skončil v márnici a poté jsem se vydal vstříc dalšímu vyčerpávajícímu dni v práci, na jehož konci jsem snil jen o tom, abych se brzo dostal domů a dopřál si pár hodin spánku, což se mi také podařilo, ačkoliv nevím jak, s miliony myšlenek na Justina a především na to, jak s ním mám vlastně naložit, dokonce se mi o něm i zdálo, sen to byl pěkný, ale i přes to velmi znepokojující, začíná se mi totiž dostávat pod kůži čím dál tím víc a to vůbec není dobré!

Chci, aby zůstal anebo odešel?(5)

3. července 2015 v 0:06 | Janča
Nový díl.

JUSTIN

Ještě před pár týdny byl můj život snadný, tedy snadný na pubertálního kluka v mém věku, dnes je to jedna katastrofa za druhou, jako bych žil ve své vlastní noční můře! A k tomu všemu stačilo, jen abych se jednoho večera rozhodl k prozkoumání své sexuality na Liberty Avenue, kde jsem potkal Briana Kinneyho a zamiloval jsem se! Když nás ve škole učili všechny ty blbosti o lásce a sexu, nečekal jsem, že to může být takové, tak intenzivní, tak vzrušující a tak neodolatelné, ale zároveň tak komplikované a plné problémů!

Chci, aby zůstal anebo odešel?(4)

2. července 2015 v 0:02 | Janča
Nový díl.

BRIAN

Bylo by rozumější za jízdy vyskočit, než tu s ním zůstávat, tvářil se jako by... Já ani nevím, jak vlastně definovat způsob tváření se 17 letého puberťáka, který se chová naprosto nevyzpytatelně a bez rozmyslu, který dokáže člověku způsobit naprostá muka, ale zároveň se po jeho boku dokážete cítit šťastnější, než kdy dřív, který má v sobě něco, čím člověka dokáže naprosto zbavit rozumu, mysli, chápání, dosavadní existence, ve které se o nic a nikoho krom sebe nestaral a najednou má kvůli tomuto modrookému štěněti pocit, že na světě není jen, protože se stal omyl!
Díky němu se cítím jinak, jen mám strach z toho ten pocit přijmout, bojím se toho, že tak budu slabý, děsí mě to, jak se v jeho blízkosti nedokážu ovládat, jak nedokážu racionálně myslet, jak naprosto zapomínám na své zásady a svá pravidla, nerozumím tomu, co se mnou jeho společnost dělá a ani nevím, jestli chci, aby to tak pokračovalo nebo, aby to přestalo, nevím, co si s ním mám počít, nevím zkrátka ani kulový, jen to, že čím víc se blížíme k jeho domu, tím víc se mi chce zastavit a nepustit ho!

Chci, aby zůstal anebo odešel?(3)

1. července 2015 v 0:07 | Janča
Nový díl.

BRIAN

Právě teď jsem nevěděl, co hrošího by se mi mohlo ještě stát, pokud by to tedy bylo ještě možné vzhledem k tomu, co se mi už stalo a právě děje! Nejdřív se mi ten kluk nasere do života a já už pak ani sám nevím, co chci, potom si zničehonic beze slova zmizí, já z toho šílím, a když si nakonec řeknu, že jeho zmizení je to nejlepší, co se mi kdy mohlo stát, tak se mi klidně zase zjeví tvářící se jako by se nic nestalo! Znám ho teprve pár týdnů a už je číslem jedna na mém seznamu lidí, které jednou zabiju!

Chci, aby zůstal anebo odešel?(2)

30. června 2015 v 0:03 | Janča
Nový díl.

BRIAN

Jakmile jsem dosáhl svého již několikátého orgasmu s již několikátým trickem a věděl jsem, že je na čase dát si pauzu, zapnul jsem si rifle a se zřejmým blahem ve tváři jsem se vydal zpět k baru. Mávnutím na barmana jsem si objednal další sklenku tvrdého alkoholu a ihned jsem jí do sebe vyklopil a tak jsem to udělal několikrát, dokud jsem nezačal všechno vidět dvakrát, i přes to jsem se však necítil nějak závratně opilý a alespoň jsem další sklenku pomalu upíjel, zatímco jsem se rozhlížel kolem po dalším mladém sexy mase, které by uspokojilo mou dnešní touhu... Jenže čím víc mi ten alkohol stoupal do hlavy, tím víc jsem si byl ochotný připustit, že tuhle touhu neuspokojí nikdo z nich, tu by mohl uspokojit jen jeden a ten je, kdo ví, sakra, kde! Ale co na tom záleží? Chtěl jsem, aby mi zmizel ze života, udělal to, je tudíž na čase slavit, že jsem opět dosáhl svého a myslím, že už vidím dotyčného, se kterým to oslavím!

Chci, aby zůstal anebo odešel?(1)

29. června 2015 v 0:01 | Janča
Nová povídka.

BRIAN

Dnešek byl dlouhý a zatraceně vyčerpávající, práce ze mě doslova vysávala život, proto jsem od rána nesnil o ničem jiném, než o tom, že si večer spravím náladu ve společnosti Maikeyho a těch dvou šašků, které taky v devadesáti devíti procentech mohu nazývat přáteli a hned, jak má nálada bude odpovídat mé představě o ní, vrhnu se na hlavní touhu dnešního večera - v zadní místnosti ošukám, co nejvíc chlapů budu moct! Já vím, zní to jako každý jiný večer, ale i přes to je pro mě večerem odlišným!
 
 

Reklama