"IT ISN'T WHO YOU LOVE. IT'S HOW YOU LOVE."

"PEOPLE ARE WHO THEY ARE."

Love is a human right...

Být spolu

Být spolu(8)

26. listopadu 2014 v 0:02 | Janča
Poslední díl. - 18+

BRIAN

Netrpělivě jsem pochodoval po loftu a měl jsem pocit, že za chvíli snad vyletím z kůže, bylo už půl jedné ráno a Justin pořád nikde, jasně dohoda zní ve tři, ale tentokrát je to jiné, tentokrát tady měl být po celou dobu, kdybychom se my hlupáci nepohádali, opět kvůli mým citům! Mohli jsem být spolu, vychutnávat si vzájemnou přítomnost, vzájemné doteky a polibky a místo toho jsem já tady, jak na trní a on, kdo ví kde a předpokládám, že taky, jak na trní... My jsme se opravdu hledali, až jsme se našli, o tom není pochyb!

Být spolu(7)

25. listopadu 2014 v 0:08 | Janča
Nový díl.

JUSTIN

Myslel jsem si, že mi večeře s nimi alespoň trochu zvedne náladu, ale popravdě jsem se cítil ještě hůř, než doposud, místo toho, abych si dopřával to, po čem jsem až nesnesitelně toužil, tudíž Briana, tak tu sedím s Maikeym, Benem a jejich trochu praštěným synem a jídlo mi místo ke snězení, slouží ke hraní a odvádění svých myšlenek kamsi! Nechci si ani představit, co si ti tři o mně musí myslet, nesjpíš na mě koukají jako bych byl blázen a uvažují o tom, že mi seženou nějakou odbornou pomoc, popravdě bych nějakou takovou nejspíš potřeboval, když jsem se zase nechal unést svými potřebami a takhle na Briana zaútočil, neříkám, že on je v tom nevinně, ale já na tomhle všem mám rozhodně větší podíl, jenže jak už jsem pochopil, ani přiznání si vlastní viny mi nepomáhá v tom, abych se v jeho blízkosti ovládal a nechtěl z něj dostat jeho city ke mně... Proč mám pocit, že se z tohoto kolotoče nikdy nedostaneme?

Být spolu(6)

24. listopadu 2014 v 6:40 | Janča
Nový díl.

BRIAN

Strávil jsem nad rozhodováním se, jaké místo právě teď navštívím, jen abych se náhodou vzteky a zároveň neuvěřitelnou frustrací z toho, že nemůžu být s Justinem, nezbláznil, snad půl hodiny, seděl jsem ve svém autě, tupě zíral před sebe a křečovitě svíral volant v naději, že se stane zázrak a já se vrátím do minulosti, přičemž zabráním Justinovi v mluvení těch blábolů jednoduchým, ale za to opravdu vášnivým polibkem, ale bohužel nebo možná bohudík, jsem dost racionální člověk na to, abych pochopil a především věděl, že něco takového se vážně nestane, takže mám opravdu jen jednu jedinou možnost a to prostě jet a doufat, že skončím na nějakém normálním místě!

Být spolu(5)

21. listopadu 2014 v 0:19 | Janča
Nový díl.

JUSTIN

Proboha, tohle se mi opravdu nějak moc vymklo z rukou! Měl jsem dát na radu Debbie a nic mu nevyčítat, obzvlášť ne ten jeho nenapravitelný, hluboko uvnitř jeho těla zakořeněný, odpor k vyznávání lásky a citů obecně, ale ne, já to musel prostě vytáhnout a přede všemi se tam s ním pohádat, seběhlo se to tak rychle, že jsem ani nevěděl, co se vlastně vůbec děje a pak už jen vím, že jsem opravdu rychle utekl pryč z jídelny bez jakéhokoliv ohlédnutí... Měl bych si říkat zbabělec!

Být spolu(4)

20. listopadu 2014 v 0:14 | Janča
Nový díl.

BRIAN

Měl jsem pocit, že jsem se snad úplně zbláznil, když jsem vstupoval do jídelny, nebýt Guse, který se chtěl mermomocí podívat na babičku Debbie, nikdo by mě sem ani za cenu zlatého prasete nedostal! Jsem si totiž zcela jistý, že Justin nabyde dojmu, že jsem přišel za ním a chci se se udobřit, no jasně, že to chci, neříkám, že ne, ale rozhodně nechci dělat první, vlastně ani druhý, prostě žádný krok, to on ztropil scénu, tak ať se snaží to dát zase do pořádku, zatímco já si budu hrát na nedostupného a pěkně mu zavařím za to, jak se mnou zase vyběhl!

Být spolu(3)

19. listopadu 2014 v 0:07 | Janča
Nový díl.

JUSTIN

Nevím, jestli se mi to jen zdá, ale mám takový pocit, že jsem to trochu přehnal, Brian ve skutečnosti neřekl nic tak hrozného nebo spíš nečekaného, jasně, že mi nemohl přiznat, že jsem mu chyběl, musel mi vmést do obličeje, že beze mě byl naprosto v pořádku, ale já vím, že to není tak úplně pravda, vždyť to na něm bylo tak moc znát, že je opravdu rád, že jsem konečně doma, tak co to do mě, sakra, tak najednou vjelo?! Já se ze sebe fakt už snad jednou zblázním!
Teď už je to ale stejně jedno, jsem před jídelnou a vracet se domů by byla hloupost, Brian by si myslel, že jsem ze zešílel a za druhé jsou tu lidi, které je třeba pozdravit...

Být spolu(2)

18. listopadu 2014 v 0:04 | Janča
Nový díl.

BRIAN

Spal jsem jak zabitý s Gusem v náruči, nedokázalo by mě probudit absolutně nic... Tedy to jsem si alespoň myslel, dokud jsem z kuchyně nezaslechl rámus, který mě donutil otevřít oči a začít pátrat po tom, co se děje. Gus se mě pořád držel, takže zvednout se pro mě bylo prakticky nemožné nebo alespoň do té doby, než se ozvala hlasitá rána, která probudila i jeho a my oba vystřelili z postele. Gus se po celou dobu držel za mnou a opravdu potichu jsme se začali blížit ke kuchyni, nic a nikoho nebylo vidět a pak najednou vykoukla Justinova hlava a já měl málem zástavu srdce!

Být spolu(1)

17. listopadu 2014 v 0:02 | Janča
Nová povídka. - Názvem jsem si tentokrát nebyla vůbec jistá, ale nějak jsem nebyla schopná vymyslet jiný, tak snad bude příběh alespoň trochu odpovídat Smějící se

JUSTIN

Těšil jsem se domů doslova jako malé dítě, neříkám, že trávit čas s Maikeym bylo nějak úmorné, ba naopak - skvěle jsme si spolu v LA užili, bylo to tam naprosto úžasné a všichni s námi perfektně spolupracovali a tím pádem se to s RAGE vyvíjí tím správným směrem, sice je před námi ještě dlouhá cesta se spoustou práce, než do sebe zapadnou naprosto všechny kousky skládačky, ale nemám pochyb o tom, že se všechno vydaří a za to jsme s Maikeym oba opravdu moc rádi, tudíž jak už jsem řekl, užili jsme si spolu skvělou zábavu, nicméně být bez Briana je naprosté zlo a to doslova! Vím, že to nebylo ani týden, ale pouhých 6 dnů, ale i tak jsem měl pocit, že se snad za chvíli zblázním... Nemoct přičichnout k té jeho nádherné vůni nebo nesmět políbit ty jeho plné rty, je jako utrpení, které se nedá nikdy dlouhodobě vydržet!
 
 

Reklama