Happy Birthday, Sunshine(3)

10. may 2018 at 0:02 | Janča |  Happy Birthday, Sunshine
varování 18+

#JustinTaylor #BrianKinney #MichaelNovotny #EmmettHoneycutt

Justin

S Brianem jsme nasedli do auta a vyrazili směr Woody's. Jak Maikey s Benem, tak Emmettem s Tedem už tam byli. Dobře jsme se bavili u kulečníku a šipek, takže jsem byl alespoň nějakou chvíli schopný zapomenout na svoje narozeniny a jen jsem si užíval společnost svých přátel a Briana, který mě neustále nějak popichoval a jeho chtivé ruce si vždy našly cestu k nějaké části mého těla. Bože!
Co mě ale znepokojovalo, bylo to, jak mě Maikey sem tam propichoval pohledem. Věděl jsem přesně, na co myslí a já se fakt modlil, že to tady přede všemi nevytáhne a nezačne řešit to, že nechci slavit svoje narozeniny. Brian dost možná ani neví, že je za pár dní mám a fakt nestojím o to, aby zde nastala ta trapná situace, kdy se bude cítit jako idiot... i když, jaká je šance, že on by se tak cítil? Však všichni víme, jak se k narozeninám staví a on se za to rozhodně nebude omlouvat.

J: "Maikey, můžeš na chvilku?" nenápadně jsem si ho odchytil.
Maikey: "Jo, jasně."

Chtěl jsem s ním vyrazit rovnou na bar, ale Brian nás se slovy "Kam jdete?" zastavil. Vysvětlil jsem mu... teda lépe řečeno zalhal jsem mu, že jdeme jen na bar probrat nějaké věci k Rage, které prostě nepočkají. Jen zakroutil očima a vrátil se zase zpátky ke kulečníku.

Maikey: "Tak co se děje... máš nějaké nové nápady na Rage?"
J: "Ne tak docela, Rage probírat nechci."
Maikey: "Aha," zadivil se.
J: "Já jen... prosím tě, nevytahuj tady, že nechci oslavu... ani celkově moje narozeniny."
Maikey: "No, upřímně jsem tak trochu plánoval naverbovat kluky, aby mi pomohli tě přemluvit, abys měl oslavu."
J: "To mi došlo."
Maikey: "Nech mě hádat, bojíš se, že by nás Brian všechny poslal do prdele? Říkal jsem ti přeci, že jestli s tebou nebude slavit on, tak budeme my..."
J: "O to nejde... já jen... Brian..."

Fakt jsem to nechtěl vyslovit nahlas. Je to můj přítel, teda Brian by to tak asi nedefinoval, ale je. A jako můj přítel by o mně měl všechno vědět a zajímat se o mě... jenže se zdá, že moje narozeniny jsou mu tak jedno, že nemá ani potřebu si je zapamatovat a to fakt není něco, co chci probírat s někým nahlas, protože pak se dost možná budu cítit ještě hůř.

Maikey: "Shit..."
J: "Co je?"
Maikey: "On neví, že máš narozeniny!" vyslovil to tak nahlas, že jsem se divil, že se všichni neotáčeli.
J: "Shhh! Musíš tak křičet?"
Maikey: "Bojíš se, že mě uslyší? Jen ať mě slyší..."
J: "Maikey, já si cením, že se tak staráš, ale... tohle je... mezi ním a mnou. Navíc nevím, jestli to neví, jen... to tak zatím vypadá. Tak to prosím nevytahuj, chci, aby si když tak vzpomněl sám."
Maikey: "A to chceš, abychom všichni předstírali, že nevíme, že máš narozeniny? Navíc mám vás všechny v plánu dnes pozvat na Benovu oslavu, to mám Briana vynechat nebo co, Justine?"


Sakra, tak tímhle se to trochu komplikuje. Mít s Benem narozeniny ve stejný den se začíná jevit celkem jako problém. Já fakt nevím, co dělat... nechci za Brianem přijít a vybalit na něj "Hej, Briane, víš, že mám v sobotu narozeniny?" a ani nijak trapně nenápadně mu to předhazovat.
A popravdě ani nevím, čeho se bojím víc, zda toho, že na moje narozeniny fakt zapomněl anebo toho, že o nich moc dobře ví, ale bude je ignorovat.

J: "Já upřímně nevím, co dělat."
B: "Dělat s čím?" náhle mě obejmul kolem ramen a přitiskl mě k sobě.
J: "Briane..."
B: "S čím nevíš, co dělat, Sunshine? Jsem si jistý, že ti můžu pomoct."
J: "Ehm," pročistil jsem si hrdlo ve snaze, že vymyslím nějakou výmluvu.
Maikey: "Trošku jsme se zasekli u jedné scény v Rage a nevíme, co s tím... ale my si poradíme."
B: "Jo taak."

Pohledem jsem Maikeymu poděkoval, že nic neřekl. Vím, že ode mě není fér žádat ho, aby lhal, ale jsem v situaci, kdy fakt nevím, co mám dělat.

B: "Každopádně je čas na Babylon, chlapci, takže vyrážíme."

V naději, že dnes už o mých narozeninách ani žádné oslavě nepadne ani slovo, jsme všichni zamířili do Babylonu, kde to jako obvykle žilo ve velkém. Ta hudba tady mě vždy tak pohltí, že je těžké vůbec přemýšlet... díky bohu.
Všichni jsme si šli dát nějaký drink, ale než jsem stihl vypít ten svůj, Brian už mě vedl na parket, kde jsme opět tělo na tělo tancovali jako o život.

B: "Chci tě," těžce vydechl hned u mého ucha.

V tu chvíli jsem mohl cítit, jak mi v břiše poletují motýli a taky pořádné těsno v kalhotách. Proto jsem se nijak nebránil tomu, že mě Brian vzal za ruku a zamířil se mnou rovnou do zadní místnosti.
Našel nám volné místo a natiskl mě na zeď. Hned mi začal líbat krk, zatímco mi rozepínal pásek a hned na to i kalhoty. Vsunul ruku dovnitř a jeho horká ruka mě začala hladit. Doslova jsem vrněl blahem.

J: "Myslel jsem, že jsi na řadě ty," zasmál jsem se.

Brian lehce zkousl můj krk a já slastně zaklonil hlavu. Chtěl jsem ale, aby i on měl nějaký požitek a začal jsem i já jemu rozepínat kalhoty. Do dlaně jsem chytil jeho již tvrdý penis a začal jsem ho také třít. Vzdychali jsme si do rtů a užívali si vzájemné počínání.
Následně mě k sobě Brian otočil zády, natáhl si kondom a vnikl do mě. Ten pocit slasti byl nepopsatelný, zvlášť když začal přirážet a do toho třel můj penis. Nebylo divu, že jsme oba vyvrcholili současně.
Když jsme to vydýchali, natáhli jsme si zpátky kalhoty a Brian mě ještě jednou vášnivě políbil. V tu chvíli mi snad bylo jedno i to, že moje narozeniny fakt bude ignorovat... vždyť jsou to ve výsledku jen narozeniny... je třeba kvůli tomu dělat nějaké scény, když všechno, co chci už mám a tím je Brian? Nepotřebuju dort a svíčky, abych si sfoukl svoje přání, protože na to právě teď koukám.

B: "Chceš jít ještě tancovat nebo na bar?"
J: "Asi bych si ještě zatancoval," nebudu lhát, chtěl jsem být momentálně v jeho náruči a vlnit se do rytmu hudby víc, než cokoliv.

Brian mě proto okamžitě odvedl na parket a hned se na mě natiskl. Bože, fakt mě nikdy nepřestane udivovat, že zrovna mně se podařilo dostat do jeho života... pod jeho kůži... do jeho srdce.

Emmett: "Ahoj, chlapci," přitancoval k nám celý rozzářený a vrazil mi pusu na tvář.

Musel jsem se usmát, když jsem viděl, jak ho Brian propíchl pohledem a nejspíš si i představoval způsob, jakým ho za to zavraždí.

J: "Copak, Emme?"
Emmett: "Jen jsem se chtěl zeptat, jestli už máš naplánovanou nějakou oslavu nebo, zda se toho můžu ujmout já? Maikey tu Benovu už má, tak bych se rád zabavil tou tvojí," zasmál se.

FUCK! A teď je všechno v hajzlu. Mohlo mi dojít, že Maikey asi nebude jediný, koho bych měl varovat ohledně toho, ať moje narozeniny před Brianem nevytahuje. Ale na to už je pozdě. A soudě podle Brianova výrazu... jop, ten fakt neměl páru, že mám narozeniny.
 

18 people judged this article.

Comments

1 Karin Karin | 11. may 2018 at 21:38 | React

Tak to bude ještě moc zajímavé. :-?  :-D  O_O

2 Janča Janča | 11. may 2018 at 22:40 | React

[1]: To se budeš muset nechat překvapit :-)  :-D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama