November 2017

Přivádí mě k šílenství(3)

30. november 2017 at 0:06 | Janča |  Přivádí mě k šílenství
Nový díl.

BRIAN

varování: žádné

Ráno jsem začal ještě v polospánku a instinktivně hledat Justinovo tělo, ale jediné, co jsem našel, byla studená polovina postele. Byl pryč. Zase. Vlastně ještě hůř, jindy se stihneme alespoň rozloučit, dneska se mi nepoštěstilo ani tohle. Nejradši bych z plných plic zařval. Místo toho jsem jen zabořil obličej do polštáře a zanadával si. Fakt by mě před pár lety nenapadlo, že se dostaneme až sem... že budu vytočený, protože s ním nemůžu být... protože tráví čas s Maikeym a tvoří si s ním, kdo ví, jak intimní pouto... protože otročí v jídelně, kam se v první řadě upsal, aby mi splatil dluhy... znám ho 4 roky a už teď vím, že ho chci mít poblíž až do konce mého života, ale právě teď mi přijde, že se mi akorát tak vzdaluje. A to mě doslova a do písmene přivádí k šílenství.
Jako každé ráno jsem se vydal do jídelny na snídani, ale tentokrát jsem nešel za Justinem, jak mám ve zvyku, abych s ním prohodil alespoň pár slov, tentokrát jsem se posadil rovnou na bar a periferně sledoval, jak lítá mezi stoly a okatým flirtováním dostává dýška, zatímco jsem doufal, že se u mě zastaví...

Debbie: "Takže, co to bude? Krom toho blonďatého zadku,"...Zasmála se tak, jak to umí jenom ona.
B: "Dobré ráno i tobě."
Debbie: "Ty ses buď hodně špatně vyspal anebo tě přes noc někdo naučil slušnému chování."

Ve skutečnosti jsem se vyspal skvěle, tisknout se celou noc na Justina, bylo něco, co mi zajistilo opravdu plnohodnotný spánek... náladu mi zkazilo až to, co následovalo po mém probuzení.

B: "Je mi skvěle,"...Sotva jsem to dořekl, stál vedle mě Maikey.
Maikey: "Ahoj, ma,"...Natáhl se přes bar, aby jí dal pusu.
Debbie: "Ahoj, zlato, co si dáš?"
Maikey: "Kafe a lívance by bodly."
Debbie: "Dobře a ty?"...Obrátila svou pozornost ke mně.
B: "Taky kafe a můžeš mi k tomu přihodit dva toasty."

Debb se vydala vyřídit naše objednávky a my se s Maikeym úspěšně ignorovali. Nejspíš čekal na mou omluvu a nejspíš oprávněně, protože z toho pravděpodobně dělám víc, než to ve skutečnosti je, ale... Já jsem Brian Kinney, já se neomlouvám, nelituju a ani nemám výčitky. A pokud jde o Justina... zkrátka mám rozostřené myšlení. A díky Benovi vím, co Maikey s Justinem sdílí... a představa, že my dva něco takového mít nikdy nebudeme... zkrátka Maikey má svoje štěstí s profesorem a teď mi krade moje štěstí s Justinem.

Přivádí mě k šílenství(2)

29. november 2017 at 0:02 | Janča |  Přivádí mě k šílenství
Nový díl.

BRIAN

varování: žádné

Ben mi tu promlouval do duše o tom, jak nikdy nemůžu pochopit to, co mezi sebou Maikey s Justinem mají... prý není nic tak sexuálního jako akt tvoření, že prý je to velice vzrušující, doslova ten nejlepší orgasmus. Jinými slovy se mi snaží říct, že spolu Justin a Maikey šukají až na to, že ne sexuálně... skvělý, prostě skvělý. Já se ho nemůžu pomalu ani dotknout a Maikey s ním právě prožívá nejvyšší formu intimity nad nějakým podělaným komiksem.

B: "Ty si nech svůj orgasmus mezi stránkami a já ho nechám mezi prostěradly."
Ben: "Musíš pochopit, že tomu, co sdílejí, se nevyrovná ani ten nejžhavější sex."

Nevěděl jsem, zda si ze mě dělá srandu anebo to myslí opravdu vážně. Ale soudě dle jeho výrazu, jsem mohl počítat spíše s možností číslo dvě. Ale ne, já kurva, nežárlím.

Ben: "Pojď si dát ještě drink, zatímco nás naši kluci podvádějí."

Zašklebil jsem se, div se mi nezkřivila huba. Fakt nevím, proč mě to tak vytáčelo... ne, já to vím moc dobře... se mnou by měl Justin prožívat největší formu intimity a všech těch blbostí, co mi tu profesor navykládal... místo toho to prožívá s mým nejlepším kamarádem, zatímco já už jsem dva týdny rád, že vůbec spí doma.

Emmett: "Hello boys. Kde máte svoje drahé polovičky?"
Ben: "Podvádí nás spolu."
Ted: "Ehm?"
Ben: "Pracují na Rage."
Ted: "Tak proto se pan Kinney tváří jako by sežral pytel hoven."
B: "Drž hubu."

Asi pět vteřin jsem byl opravdu rád, že ti dva dorazili, protože jsem se chtěl ušetřit dalšího líčení od Bena, jak si spolu Justin a Maikey užívají a teď bych dal cokoliv za to, aby zase zmizeli.

Přivádí mě k šílenství(1)

28. november 2017 at 0:03 | Janča |  Přivádí mě k šílenství
Nová povídka.

BRIAN

varování: 15+

Jsem patetický. Nebo bych snad měl říct směšně romantický? Těžko říct. Vím jen to, že právě teď se na Justina koukám jako na nějaký obrázek, zatímco si dopřává svůj vytoužený spánek. Vlastně vím, že bych ho už měl vzbudit, ale nechci. Poslední dva týdny jsem rád, když ho vidím pět minut denně o samotě. Buď s Maikeym dělají na tom svém slavném komiksu nebo lítá do jídelny, kde je od rána do večera, protože mají o obsluhu míň. A dneska se ještě k tomu upsal holkám, že pohlídá Guse, protože si chtějí udělat večer ve dvou, který asi bude zahrnovat nějakou tu romantiku a podobné věci, na které já nejsem. Každopádně zpátky k věci... fakt mi Justin chybí. Nevěřím, že to říkám, ale je to tak. Jsem už tak zvyklý mít ho neustále za zadkem, i když bychom mohli říct, že jsem spíš já za jeho zadkem, ale vy jistě víte, jak to myslím, že šílím z toho, protože se s ním pomalu nevidím. A co se oblasti sexu týče, tam jsme na tom ty dva týdny už taky dost bídně, vlastně přímo mizerně, protože jsem se ho ty dva týdny ani nedotkl, pokud nepočítám polibek ráno na rozloučenou a polibek večer, když přijdu z Babylonu a políbím ho na dobrou noc, při čemž už samozřejmě spí. Kdo by to byl řekl, že si někdy v životě budu stěžovat na to, že se s ním málo vidím? A přesně proto ho teď nechci budit, chci svých pár minut, kdy se na něj můžu dívat a užívat si to a nebát se toho, že zase někam zmizí.
Pomalu jsem proto začal líbat ten jeho krásný krk, začal sebou vrtět, neodolal jsem proto úsměvu a začal jsem s polibky klesat níž a níž, zatímco jsem rukou zajel pod deku...

J: "Hmmm... to je příjemné,"...Začal se pod mou péčí rozpouštět. Ani nevíte, jak moc jsem ho chtěl.
B: "Uvolni se,"...Zašeptal jsem a líbal ho na bříško, zatímco jsem do ruky uchopil jeho pulsující penis.
J: "Po-počkej... kolik jeho hodin?"
B: "Na tom nesejde,"...Plynulými tahy nahoru a dolu jsem se ho snažil přivést na jiné myšlenky.
J: "Bri... já... to už je tolik?"...Zhrozil se a prakticky mě od sebe odstrčil.

Překulil jsem se na záda a jen jsem civěl do stropu, následně jsem si povzdychl. Mám rád svůj sexuální život a ještě radši ho mám s Justinem, takže pochopte, že tohle mě fakt vytáčelo.

J: "Proč si mě nevzbudil?"
B: "Tak přijdeš o chvíli dýl, to je toho."
J: "Víš moc dobře, že Debb nesnáší, když přijdu třeba jen o pět minut dýl."
B: "Promiň, že jsem si myslel, že bychom si mohli spolu užít nějakou chvíli."
J: "Věřím, že se o tebe v Babylonu někdo postará."

The King of Babylon

27. november 2017 at 0:06 | Janča |  Povídky QAF-jednorázovky
Vidět znovu tenhle díl - jeden z mých nejoblíbenějších - mě přimělo konečně na to napsat povídku. Plánovala jsem to už dlouho a ne a ne se k tomu dokopat, ale je to konečně tady... je mi jasný, že se seriálem to bude nesrovnatelný, ale doufám, že se Vám to aspoň trochu bude líbit! Užijte si tedy čteníUsmívající se


A video pro ty, co neviděli... Justin je tam prostě k sežrání!S vyplazeným jazykem


jednorázovka

varování 15+

#Justin Taylor #Brian Kinney #Michael Novotny #Emmett Honeycutt #Ted Schmidt

Justin

Prý, abych ho přišel zkontrolovat za hodinu. Shit. A k tomu ten jeho proslov o tom, že my dva nejsme žádný pár... že neví, jak já, ale že on je single. Kdyby jen věděl, jak mě nutí se cítit. I když, jeho by to stejně nezajímalo. Je to přeci Brian Kinney, ten se stará jenom o sebe a svoje vlastní potěšení. A já jsem jen jeho záložní plán, pokud mu nevyjdou jeho původní. Jsem zkrátka jeho jistota. Něco, co tu vždycky bude, když on bude mít náladu na to se mnou být. Ničí mě to a vytáčí zároveň. Chci něco udělat, chci ho přimět uvědomit si, že i když ho možná miluju, tak se sebou nenechám takhle zacházet... musí vědět, že mě nemá tak jistýho, i když opak je pravdou... jednoduše mě ale musí přestat brát jako samozřejmost, protože jinak... jinak se asi zblázním.

Moderátor/ka: "Kvůli čemu ten kyselý obličej, zlatíčko?"
J: "Ničemu... jeden chlápek..."
Moderátor/ka: "Heh, jak jinak... a co ti tenhle chlápek udělal?"
J: "Bere mě jako samozřejmost."
Moderátor/ka: "Chodící erotický sen jako ty může mít kohokoliv chce."
J: "Já vím! To je to, co mě na tom tak štve."
Moderátor/ka: "Možná to potřebuje vědět... Možná to každý potřebuje vědět."

Nerozuměl jsem, vlastně jsem byl sám ze sebe v šoku, že se tu tak svěřuju, ale byl jsem jednoduše v úzkých. A když mi následně řekl/a, co bych měl udělat - přihlásit se do soutěže o krále Babylonu - zasmál jsem se. Přišlo mi to absurdní, nedokázal bych tam přede všechny vylézt a tancovat... a už vůbec bych tím ničeho nedosáhl... Brian by se mi leda tak vysmál... ale co když..?
Došel jsem si pro drink a následně jsem se šel podívat po Brianovi, hodina už byla skoro pryč a já si nechtěl nechat utéct příležitost.

He's not my responsibility(8)

24. november 2017 at 0:02 | Janča |  He's not my responsibility
Poslední díl.

BRIAN

varování: žádné

To je snad zlej sen, on si ze mě musí dělat srandu, protože jinak nechápu, co tu, sakra, zase dělá! Vždyť je to asi dvě hodiny, co jsem se ho zbavil, tak zatraceně... nemůžu mít aspoň jedno odpoledne volno, alespoň jedno!? Opravdu toho žádám tolik, krucinál!? Je mi jedno jak, je mi jedno, jestli ho budu muset odnést v zubech, ale jednoduše jde pryč! Tohohle už mám vážně plný zuby, protože... počkat, co to má na obličeji?

B: "Co se ti stalo?"
J: "Máma to řekla tátovi a ten se neudržel."
B: "Uhodil tě?"
J: "Očividně."

Svrběla mi ruka, nebudu lhát... sám jsem od starého Jacka několikrát schytal pohlavek a bohužel i hůř, takže vím, jakej je to pocit a ač tvrdím, že mi na Justinovi nezáleží, všichni určitě víme, že tohle se mi ani trochu nelíbí. Zvlášť když vím, že je to částečně moje vina... nebýt mě, Justin by v téhle situaci teď nebyl... tolik znovu k mé zodpovědnosti.

B: "Ukaž mi to,"...Šel jsem k němu a chytil ho rukama za tváře, abych líp viděl.
J: "Jsem v pohodě."
B: "Teče ti krev."
J: "Jenom trochu."
Trick: "Ehm... bude z toho něco nebo...?"...Shit, úplně jsem zapomněl, že tu je!

Justin se na mě podíval a jen z pohledu jsem poznal, že se děsí, že sex upřednostním před ním a pošlu ho pryč a ač bych to udělat měl, tak...

B: "Promiň, ale budeme to muset nechat na jindy."
Trick: "Bezva,"...Nastoupil do výtahu a odjel.
J: "Díky."
B: "Já díky tobě za zkaženej večer,"...Pousmál jsem se, tak pochopil, že si z něj jenom utahuju.

He's not my responsibility(7)

21. november 2017 at 11:45 | Janča |  He's not my responsibility
Nový díl.

BRIAN

varování: žádné

S Justinem jsme se vzájemně osušili a já se mezitím snažil vymyslet, co s ním provedu. Zdálo se, že tohle nemá žádné řešení. V tomhle bordelu je jenom díky mně... no řekněme, že jeho nechápající rodiče s tím mají taky dost co dočinění, i když o jeho současné situaci doma toho taky zrovna moc nevím, takže těžko říct... ale jedno je jisté, to, že jsem si ho vzal domů a zbavil ho nevinnosti spustilo řetězec událostí, které vedly až k tomuhle... k tomu, že je právě teď u mě doma, nemá kam jít a já nevím, jak s ním naložit. Všechno ve mně ho chce poslat pryč a nadobro se ho zbavit, ale přes to je tu ta malá část, která si nepřeje, aby odešel, protože... protože prostě na něm něco je... něco, co nechci ztratit. A ta část začíná být čím dál tím větší. Bože, začínám znít tak pateticky. Do háje!

J: "Měl bych se pustit do toho úklidu."
B: "Co si tam vůbec vytvářel?"
J: "Jambalayu."
B: "Co?"
J: "Jambalayu. Vždycky chutná líp druhej den."
B: "Aha."

Slyšel jsem to slovo poprvé v životě, ale on to dokázal podat takovým způsobem, že to znělo tak nějak sexy. Zatraceně, přijde mi, že ať udělá cokoliv, působí to sexy. Co to na něm, sakra, je?!
Justin se vydal do kuchyně a já to viděl jako způsob, jak se vyhnout tomu ponižujícímu, ale přes to nezbytnému rozhovoru... a jelikož je vážně nezbytný, tak...

B: "Justine?"
J: "Hm?"...Otočil se za mnou s tím svým úsměvem.
B: "Myslím, že je na čase probrat, co bude dál."
J: "Uklidím tu kuchyň."
B: "Víš moc dobře, o čem mluvím."
J: "Bohužel vím... ale nevím, o čem chceš přesně mluvit."
B: "Třeba o tom, zda je ti jasný, že tady nemůžeš zůstat?"
J: "Proč ne?!"
B: "Protože to říkám a protože tenhle loft je dost velký jenom pro jednoho."
J: "Nemůžu domů... moje máma mě včera vzala na tu terapii a má mě za nějakýho blázna... myslí si, že jsem porouchanej a že když se bude hodně snažit, tak mě třeba spraví... jenže jsem, jakej jsem..."

He's not my responsibility(6)

20. november 2017 at 0:07 | Janča |  He's not my responsibility
Nový díl.

BRIAN

varování: 18+

Nevyspal bych se ani, kdybych chtěl s tím, jak se Justin rozvaloval a neustále do mě kopal, fakt jsem začínal zvažovat, že ho z té postele shodím nebo zaujmu místo na pohovce. Ale já spát nechtěl nebo spíš nemohl. Můj mozek jednoduše nechtěl vypnout. Nevěděl jsem, co si s ním mám počít. Jak už jsem stihl pochopit, vyhazovat ho nemá smysl, protože on zkrátka nechce odejít... z nějakého mně neznámého důvodu se rozhodl zariskovat a udělat vše pro to, aby se mnou byl a ač to bude znít divně, trochu mě to nutí k úsměvu... ale jen trochu. A teď se zdá, že ani nemá kam jít, doma má podle všeho peklo a tak ho vyhodit ani nemůžu. Ne já můžu, ale nechci... sakra. Tolik k tomu, že se ho jednou pro vždy zbavím. Plán to byl dobrej, ale teď jaksi neuskutečnitelnej. Nemůžu jednoduše riskovat, že skončí někde na ulici a stane se mu, kdo ví co. Do háje, tolik k tomu, že za něj nejsem zodpovědný. Ale já nejsem! Nebo možná jsem, ale ne tolik, jak mi všichni tvrdí, mám za něj zodpovědnost jen do té míry, dokud jsem jediný, kdo může zabránit v tom, aby neskončil někde pod mostem.
Musel jsem do práce a představa, že ho tu nechám, se mi nikterak nezamlouvala, ale stejně tak jsem ho nechtěl budit, je mi jasný, že po tom, co včera předváděl, bude rád, když se probudí příští rok. No co, asi budu muset doufat, že mi to tu nepodpálí. A ještě si skočím na snídani do jídelny.

Debbie: "Nazdar."
B: "Kdo tě naštval tentokrát?"
Debbie: "Hádej, kdo se tu před chvílí stavil."
B: "Huh?"
Debbie: "Paní Taylorová."
B: "Kdo?"
Debbie: "Justinova máma."
B: "Ah."
Debbie: "Nevíš náhodou, kde je její syn?"
B: "Budeš se divit, ale pro jednou to opravdu vím... včera jsem ho zachránil před otravou alkoholem a znásilněním."
Debbie: "Cože?!"
B: "Klid, Debb, jen to trochu přehnal s pitím, vzal jsem ho k sobě."
Debbie: "A jak mu je?"
B: "Řekněme, že se ještě neprobral... kdo ví, jestli k tomu teď někdy dojde."
Debbie: "Je ti jasný, že tohle není legrace?"
B: "Směju se snad?"

Já jsem ten posední, kdo by se tomuhle všemu smál. To můj život je v hajzlu. Já mám doma 17 letýho kluka, který nemá kam jít, protože... protože jsem ho ošukal.

Queer as folk - postavy

17. november 2017 at 15:26 | Janča |  Queer as folk - postavy
ČLÁNEK OBSAHUJE SPOILERY!!!

Brian Kinney

S Brianem se poprvé seznamujeme v úvodní epizodě. Je mu 29 let, žije v loftu a je manažerem reklamní agentury, za což je velmi dobře placený. Je velmi narcistický a arogantní. Na lásku a pevné vztahy nevěří. Jeho nejlepším kamarádem je Michael Novotny, se kterým se znají od 14 let a Maikey k Brianovi však vždy choval hlubší city. Brian to tak nejspíš cítil stejně, ale nikdy nebyl schopný mu to přiznat právě kvůli svému postoji k lásce. Je taktéž velmi promiskuitní a každou noc tráví s jiným mužem, někdy i s více. Řídí se heslem "bez omluv, bez výmluv a bez výčitek". Veškerý volný čas pak tráví v klubu Babylon nebo v baru Woody's s Michaelem, Emmettem a Tedem. Nebrání se alkoholu ani drogám.
Noc s Justinem pro něj měla být jednorázová záležitost, jenže Justinova vytrvalost nakonec zapříčiní, že se pro Briana všechno změní a on se do něj i přes všechna svá přesvědčení o tom, že láska neexistuje, zamiluje. Dává si však záležet, aby své city nedával nikomu najevo a to především Justinovi, což v pozdějších sériích nejednou vede k tomu, že se rozejedou.
Když šel na Justinův ples, který tam byl následně napaden, dával si to dlouhou dobu za vinu a každou noc trávil u Justina v nemocnici. O tom se však Justin nikdy nedozvěděl.
Má velmi špatný vztah s rodiči, kteří nevědí, že je gay, postupem času se oběma svěří, otci těsně před jeho smrtí a jeho matka to zjistí vlastně náhodou, když ho přijde navštívit a najde ho s Justinem, jejich vztah se poté ještě zhorší. Má starší sestru Claire a dva synovce, se kterými taktéž nevychází vůbec dobře. Jeden ze synovců ho jednou dokonce obviní ze sexuálního obtěžování, ze kterého Briana vyseká Justin.
Od jeho 14 se o něj prakticky starala Debbie, kterou bere jako mámu a která mu občas dává pěkně zabrat. S kamarádkou Lindsay má syna Guse, který vznikl umělým oplozením. Když přijde o práci, rozhodne se založit vlastní firmu s názvem Kinnetic. Krátce na to však dostane rakovinu varlete, ale nechce o tom nikomu říct, zvlášť proto, že se bojí, že by ho Justin opustil, ten to však nakonec stejně zjistí a ukáže mu, že se toho bát nemusí. Po úspěšné operaci se rozhodne koupit Babylon. Justin se s ním ale následně rozchází, protože si uvědomuje, že jejich společná budoucnost nemá šanci. Brian to zazlívá Maikeymu, protože si myslí, že Justina ovlivnil jeho vztah s Benem. Když však na Babylon někdo spáchá bombový útok, který Justina málem zabije, Brian mu konečně přiznává, že ho miluje a následně ho požádá o ruku. Svatba se ale bohužel nakonec nekoná, protože Justin odchází do New Yorku, aby se prosadil jako umělec. Stejně tak se musí rozloučit se svým synem, protože ten se s Linds, Mel a se svojí sestrou stěhuje do Kanady, aby byli ve větším bezpečí. Brian zůstává v Pittsburghu, udobřuje se s Maikeym a dává znovu dohromady Babylon.


Justin Taylor

Justin je na začátku 17 letý student. Jeho největší vášní je malování, se kterým by to rád někam dotáhl. V úvodní epizodě se poprvé vydává na Liberty Avenue a potkává tam Briana, se kterým zažije svoje poprvé. Justin se do něj okamžitě zamiluje, ale postupnem času zjišťuje, že to s ním nebude mít tak jednoduché, protože Brian na lásku nevěří. Nechce se ale vzdát a tak se mu i přes to, že ho Brian opakovaně odhání, nakonec podaří dostat do jeho přízně.
Když jeho máma zjistí, že je gay, je to pro ni zprvu šok, ale nakonec se s tím smiřuje a Justina později podporuje, dokonce i s Brianem, to se však nedá říct o jeho otci, který chce udělat cokoliv pro to, aby Justin skončil se svým "nechutným životním stylem" a přestal se stýkat s Brianem. Brian proto nakonec Justinovi nabídne bydlení u něj, ale když kvůli němu Briana vykradou, tak ho vyhodí a zařídí mu bydlení u Debbie, díky které získá přezdívku Sunshine.
Má mladší sestru Molly a jeho nejlepší kamarádkou je Daphne Chanders, která tu pro něj vždycky je za každých okolností. Dokonce ho požádá, aby byl její první, a on jí v tom vyhoví. Kvůli své homosexualitě se taktéž stane ve škole terčem šikany, která nakonec vede až k tomu, že ho jeho spolužák Chris Hobbs na maturitním plese napadne pálkou a to způsobí Justinovi těžké následky v podobě třesu ruky. Brian si to dává za vinu a opět ho nechá k sobě nastěhovat a pomáhá mu, aby se uzdravil. Když si Justin uvědomí, že důvodem, proč ho k sobě Brian vzal, je ten, že dostal ránu do hlavy, odejde od něj, Brian mu ale nakonec přiznává, že to není důvodem, proč chce, aby zůstal a tak si stanovují svá pravidla - sex s každým jen jednou, žádná výměna jmen a čísel, doma vždy do 3 a nelíbat nikoho jiného na pusu.
Justin bude poté nějaký čas tancovat v Babylonu, aby si vydělal na školu, což se Brianovi nebude vůbec líbit a tak Justin nakonec přijme jeho nabídku finanční pomoci. S Michaelem spolu dokonce udělají vlastní komiks Rage.
Koncem druhé série se s Brianem přestává cítit dobře a to vede k tomu, že ho opustí kvůli mladému houslistovi Ethanovi Goldovi. Když však jejich vztah ztroskotá kvůli Ethanově nevěře, uvědomí si, že opustit Briana byla chyba a vrátí se k němu. I přes to, že mu to Brian nikdy neřekl, si konečně uvědomuje, že ho miluje.
Ve čtvrté sérii je jeho kamarád napaden a v něm se probouzejí staré vzpomínky na jeho napadení, což vede k tomu, že se přidá ke skupině Pink Pose, která bojuje proti homofobům, čímž se vystaví velkému nebezpečí, ale když to nakonec vyústí až k tomu, že málem zastřelí Hobbse, ze skupiny odchází. Na konci čtvrté série se vydává do LA, kde z Rage chtějí udělat film a je mu tam nabídnuto místo a to zrovna ve chvíli, kdy mu Brian řekne, že chce, aby se k němu oficiálně nastěhoval, Justin však vezme místo v LA. Ke zfilmování ale nakonec nedojde a on se tak vrací zpátky do Pittsburghu k Brianovi. Postupem času si ale začne uvědomovat, že s Brianem každý vidí svojí budoucnost jinak a tak se s ním rozejde. Když však málem zemře při výbuchu Babylonu, Brian mu konečně přizná, že ho miluje a požádá ho o ruku. Justin ale nakonec odchází do New Yorku splnit si sen umělce, v naději, že se za Brianem někdy vrátí.

Michael Novotny

Maikey je typický kluk od vedle a Brianův nejlepší kamarád. Ve skutečnosti k němu ale chová romantické city a stále doufá, že by jejich vztah mohl přerůst v něco víc, jenže Brian tuhle hranici nikdy nechtěl překročit. Pro Michaela je proto ze začátku těžké sledovat, jak si Brian postupně buduje vztah s Justinem.
Jeho matkou je Debbie a otce nikdy nepoznal, žije v domnění, že je mrtvý, nakonec se však dozví, že mu Debbie lhala a jeho otec ve skutečnosti žije a je drag queen. V první sérii pracuje v supermarketu BigQ, jako zástupce vedoucího, kde svou homosexualitu drží v tajnosti. Což vede k tomu, že se do něj zakouká jeho kolegyně Tracy. Když se v práci zraní, pozná se s chiropraktikem Dr. Davidem Cameronem, se kterým začne randit. Brian dá nejednou najevo, že jim jejich vztah nehodlá usnadňovat a tak spolu s Davidem vedou jakousi válku o Maikeyho přízeň. Když však Debbie požádá Briana, aby Michaela konečně nechal žít jeho vlastní život, Brian mu uspořádá narozeninovou oslavu, kde Tracy prozradí, že je Michael ve skutečnosti gay, což způsobí, že se s Michaelem přestanou přátelit a Maikey se nastěhuje k Davidovi. Po zásahu Justina se to mezi nimi ale urovná. Na konci první série se Michael s Davidem rozhodnou přestěhovat do Portlandu, aby byl David nablízku svému synovi. Jejich vztah však skončí a Maikey se vrátí zpátky.
Následně pozná Bena Brucknera, ze kterého se vyklube jeho životní láska. Když zjistí, že se Ben v minulosti vyspal s Brianem, je naprosto zaskočený, ale nakonec se právě díky tomu konečně dostává přes Briana.
Ve druhé sérii se stane majitelem komiksového krámku a s Justinem se dokonce vrhnou do vlastní komiksové série jménem Rage.
Společně s Benem osvojí mladého prostituta Huntera a následně ho i adoptují. Ve čtvrté sérii se s Benem vezmou v Kanadě a s Melanie bude mít uměle zplozenou dceru Jenny Rebeccu. V páté sérii se jeho přátelství s Brianem téměř rozpadne, protože mu Brian bude zazlívat to, že ho Justin opustil. Po výbuchu v Babylonu, kdy se Mike ocitne v ohrožení života, se ale zase usmíří a jejich show Brian and Maikey pokračuje dál.

Ben Bruckner

Ben se poprvé objevuje až ve druhé sérii. Je profesorem literatury a HIV pozitivní. S Michaelem se seznámí, když zavítá do jeho krámku, aby sehnal nějaké komiksy, a ihned si padnou do oka. Když Michael zjistí, že je Ben HIV pozitivní, těžce to nese a s Benem se rozchází, především kvůli naléhání jeho matky. Nakonec se k sobě ale zase vrátí a naprosto se do sebe zamilují. S jejich vztahem však Debbie stále nesouhlasí a trvá jí, než Bena přijme. To se stane, když Ben kvůli HIV skončí v nemocnici a téměř zemře. Debbie si totiž mezitím uvědomí, že Maikeyho štěstí je důležitější, než její obavy. Ben si však kvůli svému pobytu v nemocnici myslí, že bude lepší, když zmizí z Maikeyho života a naplánuje si cestu do Tibetu, kde se chce stát mnichem. Debbiu mu ovšem domluví, že by od Maikeyho neměl utíkat kvůli své nemoci a tak nakonec zůstává s Maikeym.
Zjištění, že se Ben v minulosti vyspal s Brianem, je pro Maikeyho velmi šokující, ale nakonec se s tím dokáže vyrovnat. Velmi ho zasáhne zpráva o smrti jeho bývalého přítele, který ho nakazil. Kvůli HIV se bude potýkat se závislostí na steroidech a bude kvůli nim velmi agresivní, při jednom svém výbuchu dokonce zraní Briana. Michael se proto uchýlí k radikálnímu řešení, při kterém se bude chtít sám infikovat Benovou použitou injekční stříkačkou a díky tomu se mu ho podaří konečně přimět, aby s tím přestal.
Ve třetí sérii potká mladého prostituta Huntera a i přes nesouhlas Maikeyho se mu rozhodne pomoct. Když se ukáže, že je Hunter taktéž HIV pozitivní, s Michaelem se o něj chtějí postarat a ujmou se ho. Když se objeví Hunterova máma, musí s ní bojovat o Huntera a ten je nakonec naštěstí svěřen do jejich péče a nakonec ho i adoptují. S Michaelem se vezmou ve čtvrté sérii v Kanadě a pořídí si společně domek na předměstí.

Emmett Honeycutt

Emmett je klasický gay, kterého na ulici zkrátka nepřehlédnete a je na to rozhodně hrdý, nejčastěji je vidět ve výstředním oblečení. Bydlí s Michaelem a ze začátku pracuje v módním butiku. Podobě jako Brian si dopřává hodně sexu, většinou ale po internetu a doufá, že pozná lásku.
V první sérii se mylně domnívá, že je HIV pozitivní a tak dá Bohu slib, že se už nikdy nevyspí s žádným mužem, pokud pozitivní nebude. A přesně to se stane a Emmett tak začne navštěvovat skupinu "Spatři světlo", která mu má údajně dopomoct k heterosexualitě. Ted s Michaelem se ho opakovaně snaží přesvědčit, aby ze skupiny odešel a byl tím, kým je. Ten je ale tvrdohlavý, avšak když se ho nakonec Ted rozhodne nechat jít, Emmett konečně prozře.
Ve druhé sérii se z něj dočasně stane pornohvězda "Fetch Dixon" na Tedových stránkách. Díky tomu pozná postaršího milionáře George Schickla, který se do něj zamiluje a nabídne mu cestu kolem světa, ten naneštěstí umírá na infarkt a Emmett se z toho dlouho dostává.
Když zjistí, že se do něj Ted zamiloval, je to pro něj zprvu šok, ale nakonec mu city opětuje a začnou spolu chodit. Společně se nastěhují do nového domu a zdá se, že mají svojí pohádku. Když se však Ted dostane do problémů kvůli své porno stránce, propadne depresím a začne brát drogy, které donutí vzít i Emmetta, ale ten ho nakonec opouští. Trvá dlouho, než se opět stanou přáteli.
V páté sérii se objeví jako "queer guy" ve zpravodajství místní televizní stanice a založí si vlastní společnost na pořádání oslav a večírků, díky čemuž pozná Drewa Boyda slavnou fotbalovou hvězdu. Ten nejprve odmítá nálepku gay, ale nakonec se k tomu veřejně přizná kvůli Emmettovi. Přes to však není připravený na vztah a tak se rozchází v naději, že třeba ještě někdy dostanou šanci být spolu.

Theodor Schmidt

Ted je účetní a z kluků nejstarší. Má velmi nízké sebevědomí, díky čemuž se často stává terčem Brianových posměšků. K jeho zálibám patří porno a opera a atraktivní muži, kteří ho ale neustále odmítají. Je zamilovaný do Michaela, který o tom nemá ani páru.
Na začátku první série se poznává s Blakem, kterého si odvede domů, aby měli sex, Blake mu však dá drogu, která Teda dostane do kómatu. Brian od Melanie zjišťuje, že ho uvedl jako toho, co má rozhodnout o tom, zda ho odpojit a Brian nedokáže pochopit, proč to udělal. Když se nakonec probouzí, řekne mu, že důvodem bylo to, že věděl, že on jako jediný by to dokázal udělat. Michael s Emmettem během jeho kómatu dokonce zjistili, jaké city Ted k Maikovi chová, ale nic mu neřekli. Přijde s tím nakonec až Brian, který mu to vpálí, aby mu ublížil, Ted se ale nakonec smiřuje s tím, že s Michaelem nikdy nebude.
Když znovu potkává Blaka rozhodne se mu pomoct s jeho drogovou závislostí a začnou spolu chodit, Blake ale nakonec beze slova zmizí z léčebny a Ted je z toho zničený.
Když je vyhozen z práce za sledování pornografie, neví, co se životem a nakonec se rozhodne založit vlastní pornostránku, kde se z Emmetta stane jeho největší hvězda. Nakonec se do Emmetta zamiluje a začnou spolu chodit. Když mu však bude hrozit vězení, kvůli jeho stránkám, kterému se vyhne jen díky Brianovi, stane se drogově závislým a ztratí kvůli tomu Emmetta. Při léčbě se opět potkává s Blakem, který se ze závislosti dostal a teď pracuje jako poradce, opět se sblíží, ale Blake nechce ohrozit jeho léčení a tak budou pouze přáteli, jejich cesty se následně zase rozdělí. Brian mu nakonec nabídne místo v Kinneticu a jeho život se zase začne obracet k lepšímu. Na konci se opět potká s Blakem a tentokrát se zdá, že konečně budou mít svůj happyend.

Lindsay Peterson

Lindsay je dlouholetou kamarádkou Briana, dokonce spolu na vysoké randili, a partnerkou Melanie. S Brianem má syna Guse, který vznikl umělým oplozením, ale vychovává ho s Melanie, která není moc nadšená z toho, že je otcem právě Brian, protože spolu nikdy nevycházeli.
Její vášní je malování a umění celkově. Je učitelkou výtvarné výchovy, se kterou si dá pauza, aby mohla být doma s Gusem.
V první sérii si s Melanie projdou krizí, protože Linds se přestane Mel věnovat a ta z toho bude natolik nešťastná, že jí bude nevěrná, proto se následně rozejdou. Lindsay si poté domů nastěhuje svého francouzského kamaráda Gulliema a chce si ho vzít, aby získal zelenou kartu výměnou za to, že bude Linds vypomáhat doma a s Gusem. S tím se však Mel nehodlá smířit a díky Brianovi, který se pro Mel vzdá svých rodičovských práv, se dají zase dohromady.
Stejně jako Brian, má problémy se svými rodiči, kteří pocházejí z vyšší společenské vrstvy a nechtějí se s dceřinou homosexualitou smířit, především její matka.
Ve druhé sérii jde své sestře na svatbu a rozhodne se tam přede všemi Melanie požádat o ruku, s čímž bude Mel chvíli zápasit, ale nakonec se vezmou díky Brianově pomoci.
Ve třetí sérii se s Mel dohodnou, že chtějí další dítě, které by odnosila Melanie a nejprve požádají Briana, aby byl opět otcem, ten je ovšem odmítne a tak se rozhodnou jít za Michaelem.
Následně začne pracovat v galerii, kde pozná umělce Sama a má s ním aférku, což vede k tomu, že se s Melanie, které se mezitím narodí dcera Jenny Rebecca, opět rozejdou. I s Gusem jde bydlet ke své matce, která se jí snaží dohodit muže, ale Lindsay jí dává jasně najevo, že je a navždy bude lesbičkou.
S Melanie svůj rozchod před svými přáteli tají, ti se to ale nakonec stejně dozvědí, když jim připraví tajnou oslavu jejich výročí a Linds to nevydrží a vše jim řekne. Michael se nechce smířit s tím, že bude jeho dcera vyrůstat v rozvrácené rodině a rozhodne se usilovat o to, aby jí získal do péče. S Melanie jdou proto k soudu a Lindsay se bojí, že by o dceru přišla a tak s pomocí Briana bude o svěření taky bojovat. Péče je následně rozdělena mezi všechny tři, což je pro všechny velmi stresující. Když však Jenny skončí v nemocnici, Lindsay dojde, jak absurdní to celé je a rozhodne se své části péče vzdát pro dobro své dcery.
Po bombovém útoku na Babylon si s Melanie konečně uvědomí, že spolu chtějí být a celou svou rodinu přestěhují do Toronta v Kanadě, aby byli ve větším bezpečí.

Melanie Marcus

Melanie je právnička a židovka. S Lindsay je již 5 let a společně vychovávají svého syna Guse, jehož biologickým otcem je Brian, což není pro Melanie zrovna snadné. S Brianem totiž vedou jakousi válku o Lindsay a to častokrát vyústí v hádku. Moc by si přála Guse adoptovat, zvlášť po tom, co Gus skončí v nemocnici a ona k němu má zakázaný přístup, jelikož není jeho zákonným zástupcem. Proto s Lindsay následně požádají Briana, aby se vzdal svých rodičovských práv a ten nejprve souhlasí, ale nakonec si to rozmyslí a Mel je z toho zničená.
Lindsay se rozhodne, že chce zůstat s Gusem doma a tak Melanie najde způsob, aby to fungovalo, a začne víc pracovat. Což postupně vede k tomu, že se s Lindsay začnou hádat a ona začíná být víc a víc nešťastná, až je Linds nakonec nevěrná. Tuto chybu si velmi vyčítá a od Lindsay odchází. Postupem času si uvědomuje, jak moc jí chybí a chce se k ní vrátit, jenže Lindsay má v plánu vzít si svého francouzského kamaráda, aby získal zelenou kartu. Mel se proto obrací na kluky, aby jí pomohli, a Brian se nakonec vzdá svých rodičovských práv za podmínky, že se s Lindsay vrátí k sobě, což se stane.
Ve druhé sérii ji Lindsay požádá o ruku, ale jelikož to není legální, Melanie se do toho moc nežene, nakonec ale dojde k závěru, že to chce stejně moc jako Lindsay a díky svým přátelům a to především Brianovi mají krásný obřad.
Ve třetí sérii začne toužit po dalším dítěti, jenže kvůli zdravotním problémům nemůže, ale když nakonec podstoupí zákrok, který jí to umožní, s Lindsay požádají Michaela, aby byl dárcem. Ten se však chce v životě svého dítěte angažovat jako otec, s čím Melanie nejprve nesouhlasí a chce po něm podepsat papíry, které by ho zbavily veškerých práv, ale nakonec si to rozmyslí a dá Michaelovi svolení. Zatímco je těhotná, tak zjistí, že Lindsay měla aférku se svým kolegou z práce, což Melanie zničí. Nejprve se kvůli dítěti snaží fungovat, ale Melanie se cítí zrazena a tak postupem času Lindsay dojde k závěru, že pro obě bude nejlepší, když už nadále nebudou spolu. A tak když se jim narodí dcera Jenny Rebecca, Lindsay odchází s Gusem bydlet ke své matce.
O svém rozchodu nikomu neřeknou a před ostatními předstírají, že jsou stále spolu, když jim však uspořádají tajnou oslavu výročí, musí se jim přiznat. Toto zjištění se Michaelovi ani trochu nezamlouvá a Melanie oznamuje, že bude bojovat o svěření Jenny do péče. Ta je rozhodnutá vyhrát za každou cenu. Když se však do boje zapojí i Lindsay a všichni na sebe začnou házet špínu, vztahy mezi nimi se ještě víc zkomplikují. A když je péče následně rozdělena mezi všechny tři, budou si procházet opravdu těžkým obdobím plného stresu. Když Jenny skončí v nemocnici, tak se Lindsay rozhodne, že pro Jenny bude nejlepší, když si jí přestanou přehazovat jako horký brambor a svojí části péče se vzdá. To nakonec vede k tomu, že se všichni udobřují.
A když je na Babylon spáchán bombový útok, Melanie s Lindsay se shodnou, že spolu chtějí být a s dětmi se odstěhují do Kanady.

Debbie Novotny

Debbie je Michaelova máma a pro svého syna by udělala prakticky cokoliv, dokonce mu lže o tom, že je jeho otec mrtvý a o tom, kdo je, jeho pravý otec je totiž drag queen.
Pracuje v Liberty Diner jako servírka. Ráda propaguje LGBT komunitu, pořádá Pride pochody a podporuje práva gayů a leseb. Stará se o svého bratra Vica, který má AIDS.
Briana, Emmetta a Teda bere jako by byli její synové a snaží se tu pro ně být. Avšak není moc nadšená z Maikeyho a Brianova přátelství, protože ví, jaké city Maikey k Brianovi chová a bojí se, že Maikey skončí sám se zlomeným srdcem.
Ze všech nejvíc jí dává zabrat právě Brian a tak má nakonec stejné obavy i kvůli Justinovi. Postupem času si však uvědomí, že Brian Justina opravdu miluje a doufá, že s ním Brian bude schopný navázat vztah.
Je nadšená, když se Michael seznámí s Davidem a nesnese myšlenku, že by se rozešli, tomu však nemůže nijak zabránit. Ve druhé sérii ji potrápí, že si Maikey začne s HIV pozitivním Benem a trvá jí nějaký čas, než začne mít Bena ráda.
Když najde v popelnici mrtvého chlapce, je odhodlaná udělat vše pro to, aby zjistila, kdo za tím stojí a při tom se seznámí s Detektivem Carlem Horvathem, do kterého se zamiluje. Bohužel se rozjedou, ale nakonec k sobě opět najdou cestu a Carl se k ní nastěhuje.
Ve čtvrté sérii si Vic najde přítele a rozhodne se s ním odstěhovat, což Debbie nese těžce a vyústí to v hádku, po které Vic nečekaně zemře a Debbie je zničená, protože se nestihli udobřit.
Carl ji po čase požádá o ruku, ale ta ho odmítne kvůli Maikeymu, který se kvůli homosexualitě oženit nemůže. Jenže ten se nakonec ožení s Benem v Kanadě, ve které je to legální a tak má Debbie obrovskou radost.

He's not my responsibility(5)

16. november 2017 at 18:28 | Janča |  He's not my responsibility
Nový díl.

JUSTIN

varování: žádné

Kdybych jenom tušil, že mě máma odtáhne na tu podělanou terapii, tak bych domů ani nepáchl a raději bych zůstal v jídelně, kde mě sice Brian nechtěl, Maikey propichoval pohledem a Emmett s Tedem pořád dělali nějaké poznámky, ale aspoň bych se vyhnul tomuhle. Máma si snad myslí, že ten "můj problém" může vyřešit nějaká terapie... no doufám, že teď když jsem jí jasně vysvětlil, že mě nikdy nebude zajímat nic jiného, než penis, tak se začne pomalu smiřovat s tím, že jsem jednoduše gay a vždycky jím budu. Ať se jí to líbí nebo ne. Ale štve mě to, je to moje máma sakra a chci, aby mě měla ráda takového, jaký jsem, místo toho mám ale pocit, že se mě snaží dát do pořádku, jako bych snad byl nějaká rozbitá hračka nebo co. Ještě by sházelo, aby se to dozvěděl táta, a můžu se jít rovnou zastřelit.
Daphne mě naštěstí vytáhla z domu, že prý potřebuju trochu rozveselit... jo kdyby to bylo tak snadné. Teď ještě k tomu vidím Briana, který jak jinak určitě nechce, abych se k němu hlásil, a pro jednou mu to opravdu dopřeju, dnes nemám náladu na to poslouchat, jak moc mu lezu krkem.

Daphne: "Ty za ním nepůjdeš?"
J: "Děláš jako by o to snad stál."
Daphne: "Kdyby si mu byl tak moc u zadku, už dávno by tě neřešil... místo toho se ti už párkrát podařilo dostat k němu domů..."
J: "Jo, abychom šukali... ne se snad poznávali... on mě nechce znát, tak prosté to je..."
Daphne: "Ještě před pár dny si mi básnil o tom, jak s ním budeš do konce života."
J: "No některé sny a představy se holt nesplní."

Použil jsem svojí falešnou občanku, abych si objednal něco k pití, začal jsem pivem, ale postupem času jsem přešel na něco tvrdšího, nejsem zvyklý pít, takže je jasný, že mi to začalo celkem rychle lézt na mozek.

Daphne: "Měl bys to trochu krotit."
J: "Neříkej mi, co mám dělat."
Daphne: "Justine!"

He's not my responsibility(4)

15. november 2017 at 17:41 | Janča |  He's not my responsibility
Nový díl.

BRIAN

varování: žádné

Hned, jak se Justin sebral a odešel pryč, neskutečně se mi ulevilo. Začínalo mi pít krev, jak si nás všichni prohlíželi, jako bychom k sobě snad patřili. A především ty neustále poznámky kluků. Je mi jasný, že po tom všem, jak si z nich neustále utahuju, je nesmírně těší, že pro jednou tu moc mají oni nade mnou a stojí to fakt za hovno. Až by člověk přehodnotil svoje chování a začal se k nim chovat líp... ale právě naopak, po tomhle ještě přitvrdím, protože si to všichni tři zaslouží.
Teď ale budu především doufat, že se Justin dlouho neukáže... nejlepší by asi bylo nikdy. Ušetřil bych si tak spoustu starostí a problémů. Nemusel bych poslouchat kecy o zodpovědnosti a podobných kravinách a jednoduše bych dál žil svůj život jako před Justinem. Což zní, jako by se mi ten život během těch pár týdnů, co ho znám, změnil, ale... jo, sakra, změnil a dost!

Debbie: "On už odešel?"...Zadivila se, když se vrátila k našemu stolu otravovat nás.
B: "Nebuď tak zdrcená, jsem si jistý, že se zas brzo ukáže, jak to má ve zvyku."
Debbie: "Jenom doufám, že už mu nic neuděláš."
B: "Co mu dělám, bože můj?!"
Maikey: "Buď v pohodě, Briane."
B: "Já jsem v pohodě, jsem naprosto v pohodě... jen už mě všichni serete."

Hodil jsem na stůl peníze a šel jsem do háje. Fakt jsem měl všeho plný zuby. Jeden 17 letej kluk obrátil můj život úplně vzhůru nohama a nejhorším na tom je to, že nevím, jak to zastavit... teda já přesně vím, jak to zastavit... jenomže on nechápe slovo 'ne' a vždy si udělá, co chce podle svýho, protože si myslí, že mě miluje, že je nám souzeno spolu být a zestárnout... no nasrat, je na čase udělat tlustou čáru a jednoduše ho vystrnadit z mého života.

Lindsay: "Briane?"...Otevřela mi s Gusem v náruči, který jí podle všeho zrovna ohodil svojí snídaní.
B: "Ahoj, sonnyboy,"...Vzal jsem si ho k sobě a šel se posadit na gauč.
Lindsay: "No, vítej."
Melanie: "Věděly jsme, že přijde?"...Přiřítila se z kuchyně.
B: "Nevěděly."
Melanie: "Tak příště bys mohl zkusit zavolat... není to tak těžké."

He's not my responsibility(3)

14. november 2017 at 0:03 | Janča |  He's not my responsibility
Nový díl.

BRIAN

varování: žádné

Začínám mít pocit, že sám sobě sypu popel na hlavu. Ležím tu ve svý královský, kurevsky drahý posteli a hledím do obličeje spícího Justina. Toho Justina, kterému jsem jasně opakovaně tvrdil, že se má ode mě držet dál, protože ode mě nedostane to, co chce. A přitom mu to dávám. Jasně, nikdy se nedočká toho, že bychom si snad hráli na nějaký manželský heterosexuální pár a jsem si dost jistý, že tohle nikdy nikam nepovede, rozhodně ne tam, kam by on chtěl, protože o to jednoduše nestojím, ale... to, že jsem mu dal víc, než kterékoliv ze svých předchozích známostí, které po jedné noci, museli vypadnout a hotovo, je něco, co já sám nechápu. Je pěkný, ale pěknejch chlapů je spousta. V sexu sice nezkušený, ale rychle se učí, přes to bych si našel spoustu jinejch, mnohem zkušenějších, které bych nemusel nic učit. A to, že je na mě zkrátka moc mladý jsem již zmiňoval... tak co na něm, sakra, je, že i přes všechno, co vím a čemu věřím, tu na něj teď civím jako na nějaký zatracený obrázek?!

J: "Hmmm,"...Začal se líně protahovat.

Já se rychle otočil na záda, aby mě nezastihl, jak na něj zírám. Teda já mám svědomí čisté, koukat na někoho, není přeci zločin, ale všichni víme, že on by za tím něco viděl. A možná, že tam taky něco je... ne, není a hotovo.

J: "Dobré ráno."

Neodpověděl jsem mu, nechtěl jsem si hrát na nějaké ranní pozdravy, co dělají páry, když se vedle sebe ráno probudí, protože to my nejsme... šukali jsme, on tu přespal a teď může zase jít.

B: "Měl bys jít."
J: "Jako obvykle,"...Ironicky se zasmál.

NEJLEPŠÍ VIDEA Z YOUTUBE 2 | QUEER AS FOLK

13. november 2017 at 17:17 | Janča |  Queer as folk - videa
Videa, o která se s vámi jednoduše musím podělit, protože jsou DOKONALÁ!PřekvapenýNevinný Doufám, že vám zlepší den stejně jako už několikrát mněUsmívající se A myslím, že jich bude ještě hodně a postupně je sem přidámMrkající


Nejprve něco s Brianem a Justinem... obě videa mě emocionálně rozsekaly... fakt závidím těm, co to dokáží takhle vytvořit, taky bych to chtěla umětUsmívající sePřekvapený


He's not my responsibility(2)

13. november 2017 at 0:08 | Janča |  He's not my responsibility
Nový díl. - Tak vzhled blogu se nám tu nějak vyrýsoval a musím přiznat, že jsem s ním opravdu spokojená, sice je tu ještě plno věcí, co chci dodělat, ale to jsou jen takové detaily (dodělat/předělat galerii, přidat nová videa, abyste se měli čím pokochat, zaktualizovat linky ke stažení QAF, protože mi je někdo podle všeho smazal, atd.), na které si snad brzo najdu čas, protože teď ho moc neníNerozhodný Každopádně budu moc ráda, když se v anketě vyjádříte, jak se líbí nový vzhled vámNevinnýUsmívající se
A v následujících dnech tu přibude detailnější popis všech hlavních postav z QAF, z předchozí ankety jsem s překvapením zjistila, že celkem dost lidí Queer as folk vůbec nevidělo, tak jsem si řekla, že je popíšu trošku podrobněji, než jak to bylo ve článku, který shrnoval celý seriál. Pak vám sem taky hodím popisy všech epizod postupně po sériích, protože to píšu, jak na to teď koukám, takže to se snad hodit taky bude... pro mě určitě, protože se tam můžu inspirovat, když náhodou nebudu vědět, o čem psát nebo, kde co vlastně byloSmějící se A pak mám ještě pár nápadů, které ale napíšu až později, teď už si ale užijte čtení nového díluS vyplazeným jazykem

JUSTIN

varování: žádné

Nechce mě, shit. Byl jsem pro něj jenom sex, nic víc, říkal to a myslel to vážně. Já jsem byl jenom naivní a myslel si, že... že třeba... jenže ne. Byl jsem jen další z mnoha známostí Briana Kinneyho. Další na seznamu. Teď jsem jen opotřebované zboží, se kterým nechce ani mluvit nebo mu být v blízkosti. A nejhorší je, že ho fakt miluju. Může to znít jako ty klasický kecy všech pubertálních děcek... ale tak to není... cítím to... moje srdce poskočí radostí jen na něj pomyslím. A já vážně nevím, co udělat, aby mě přijal. Nehraje na kluky ani pro něj podobný hovadiny, Michael, jeho věrná polovička, mi to jasně vysvětlil a to je v pohodě... nebo není, ale s tím bych se byl ochotný smířit, kdyby mě ale přestal odhánět, kdyby mi dal aspoň malou šanci.
Ale tu mi dát nechce a já teď ještě k tomu musím řešit svojí mámu, která se zbláznila a doufá, že mi nějaká terapie pomůže, je tak směšná. Jen doufám, že dodrží slib, co mi dala a nic neřekne tátovi.

Debbie: "Už se ses rozmyslel, Sunshine nebo pořád nechceš nic jíst?"
J: "E-e,"...Zakroutil jsem nesouhlasně hlavou.
Debbie: "Jsi bledý, musíš něco sníst."
J: "Nemám chuť."
Debbie: "Taky bych neměla být ve tvé kůži."
J: "Co říkal?"
Debbie: "Kdo?"
J: "Kdo asi? Brian!"

Čtvrté výročí!!!

9. november 2017 at 16:01 | Janča |  Info
Rok se s rokem sešel a máme tu další výročí a to již čtvrté na tomto blogu. Nechce se mi tomu ani věřit, když si vzpomenu, jak jsem QAF objevila a začala psát povídky, což vedlo k založení k tohoto blogu, byla jsem jenom bláznivá puberťačka, co se zamilovala do gayů a myslela jsem si, že mě to brzo přejde... no a teď o 4 roky později jsem stále tady (a duší stále tak trochu puberťačkaSmějící se)

Poslední rok byl pro mě na blogu dost složitý, myslela jsem si, že když jsem chodila do školy a byla ráda, že o víkendu se dostanu ke psaní, že to bylo těžký... ale škola skončila, přišla oficiální dospělost a já začala chodit do práce, spoustu věcí v mém životě se změnilo (bohužel ne k lepšímuRozpačitý) a mě pomalu začala opouštět radost spojená s blogem. Již několikrát jsem se i zmiňovala, že bych se na to nejradši vyprdla a s blogem skončila, ale vždy jsem našla sílu pokračovat a teď můžu říct, že jsem po hrozně dlouhé době v sobě zase našla tu radost a vášeň, která mi při psaní tolik chyběla a za to jsem vděčná i Vám... těší mě, že sem stále chodíte a čtete ty moje výtvory a motivujete mě tak k tomu psát další a další povídkyUsmívající se
A právě ve spojitosti s tímto výročím a znovu nalezenou vnitřní radostí jsem se rozhodla, že tomuto blogu dám opět nový kabátek... takový nový start asi bych řeklaNevinný Říkala jsem si, že vzhled, co mám teď, jsem sem dávala nedávno, ale pak mi najednou došlo, že už je to přes rok a nechtělo se mi tomu ani věřit, že to tak uteklo. Část mě se s tímhle vzhledem loučit nechce a trošku mě to mrzí, ale zároveň se hrozně těším na to, co tu zas vytvořímSmějící se Možná, že někomu jsem právě radost neudělala, někomu je to jedno a někomu tu radost novým vzhledem udělám... ale ať už tak nebo tak, doufám, že nebudete úplně zklamaní a nebudete se zlobit, že v následujících dnech (což píšu vždycky a nakonec to mám hotové během dvou dníSmějící se) to tady bude trošku rozbourané a zmatené a snad výsledek bude stát za toUsmívající se
A moc děkuju za ty 4 roky, které tu se mnou trávíte, ani nevíte, jak mě to těší. Queer as folk jsem vděčná za hodně a jedním z toho je to, že jsem našla vášeň ve psaní a to by mě předtím ani nenapadloUsmívající se

Vaše Janča

He's not my responsibility(1)

9. november 2017 at 0:05 | Janča |  He's not my responsibility
Nová povídka. - Jak koukám na Qaf od začátku, tak mám teď i chuť psát příběh, který by se více zabýval začátkem vztahu Justina a Briana, tak snad se bude líbitS vyplazeným jazykemSmějící se

BRIAN

varování: žádné

S Mikem, Emmettem a Tedem jsme jako obvykle seděli na snídani v jídelně a vyprávěli si vzájemně, jak jsme prožili noc - respektive, koho, jak a kde jsme ojeli. Ale dalo by se říct, že s příběhem jsme mohli tak maximálně přijít já a Emmett. Maikey se jako obvykle vyhnul svojí šanci na to si zašukat kvůli svým ubohým důvodům a Ted se tomu vyhýbá, aniž by vlastně chtěl, protože balící hlášky typu "Ahoj, jak to jde? Můžu ti koupit pití?" už jsou jaksi dávno z módy. Ale co, hlavní je, že já jsem si svůj večer produktivně užil, všechno ostatní mi může být ukradený, zvlášť Tedův (ne)sexuální pomlčka nudný život.
Debb nás jako vždy chodila kontrolovat a odposlouchávat naše konverzace, do kterých nezapomněla sama něco vložit a jako obvykle jsme se u jejích poznámek nasmáli. Následně jsme se všichni jako vzorní občané vydali do práce. Maikeyho jsem vzal autem, aby chudáček nemusel jít pěšky, když ho tam čeká další náročný den plný předstírání, že není gay.

Maikey: "Díky za svezení."
B: "Co bych pro tebe neudělal, že? Hlavně nezapomeň udělat šťastnou svojí nastávající."
Maikey: "Briane! Tracy není moje nastávající. Ale mimochodem, když už očividně mluvíme o našich drahých polovičkách, jak se má Justin?"...Škodolibě se usmál.
B: "Fuck you,"...Vyhodil jsem ho před obchoďákem a následně jsem se vydal dělat svoje kouzla jako manažer.

Večer jsem jako obvykle zavítal domů, abych se trochu zkulturnil a připravil k Woody's a hned na to jsem se tam vydal. No a sotva jsem vešel dovnitř a už jsem viděl toho neustálýho vlezdoprdelku, jak zpracovává Debbie s Vicem. No, dokud neotravuje mě, tak si může dělat, co chce, s kým chce... ale jak říkám - dokud neotravuje mě!

Malý zázrak(27)

8. november 2017 at 15:14 | Janča |  Malý zázrak
Poslední díl. - Tak jsme konečně u konce... doufám, že budete spokojeníUsmívající se

BRIAN

varování: žádné

Strávil jsem noc na pohovce ve své kanceláři a moje záda mi to teď pěkně vyčítají. Jenže takový je teď můj život, od rána do večera se dřu v Kinneticu a někdy jsem tak vyřízený, že večer nejsem schopný ani dojet domů, takže si jednoduše ustelu tady. V Pitts by mi tohle neprošlo, tam jsem měl pořád někoho za zadkem, především vy víte koho, ale tady není nikdo, kdo by mi řekl, ať zvolním, Synthia se teda snaží, ale znáte mě, nenechám si mluvit do života. Zvlášť, když je tohle jediný způsob, jak se pomalu, i když nejistě, vypořádat s tím, že je Justin nadobro pryč. Je to vlastně buď tohle nebo chlast. Jsem na cestě do záhuby, to je jistý.

Synthia: "Už zase si spal tady?"
B: "Očividně."
Synthia: "Ty se fakt chceš totálně oddělat."
B: "Nebylo by to to nejhorší,"...Zašeptal jsem si pod vousy.
Synthia: "Chováš se, jako by tvůj život už neměl žádný smysl..."
B: "Jsem v pohodě."
Synthia: "Jo to rozhodně. Jednou se budeš muset zase sebrat a prostě žít dál."
B: "Já žiju."
Synthia: "Jestli tomuhle říkáš žití tak... ani nevím, co ti na to říct."
B: "Neříkej nic."
Synthia: "Je to už 6 měsíců, Briane."

Podíval jsem se na ni, zda to myslí vážně a následně jsem se radši zvedl a odešel. Možná, že už je to 6 měsíců, co jsme si s Justinem opět museli říct sbohem, ale pokud se nepletu, tak ani to předchozí jsem nerozdýchal zrovna brzo a dobře. Na druhou stranu vím, že takhle to jednoduše dál nejde... ale co mám asi tak dělat?
Zašel jsem si na snídani do nejbližší jídelny, která mě opět přiměla vzpomenout si na Debbie, které bych měl asi brzo zavolat a ujistit jí, že jsem pořád naživu. Ale právě teď na to nemám jednoduše sílu. Už když jsem před 14 dni strávil víkend u Lindsay a Mel, abych viděl Guse, stálo mě to všechno úsilí vypadat jako, že jsem v pohodě... s Debb to není tak snadné, ani přes telefon.

Malý zázrak(26)

7. november 2017 at 0:07 | Janča |  Malý zázrak
Nový díl.

BRIAN

varování: žádné

Strávil jsem ve svém hotelovém pokoji celý den a nebyl jsem schopný ani vylézt z postele. Bylo mi mizerně. Tak mizerně, až mi z toho bylo špatně. I když jsem věděl, že nechat ho jít, bylo jediné možné řešení, nenáviděl jsem se za to. Tak dlouho jsem na něj čekal, snil o tom, až ho zase uvidím, až s ním budu... a nakonec jsem ho poslal pryč... znovu. Mám pocit, že nedělám nic jiného, než že ho zas a znovu posílám pryč a pak čekám na den, kdy se mi vrátí. Jenže tentokrát víc, než kdy dřív, si myslím, že to už se opravdu nikdy nestane.
Nejradši bych vzal telefon a zavolal mu, ještě jednou, abych slyšel jeho hlas. Ale nemůžu, nejde to. On musí jít a já ho musím nechat.

B: "Nemám zájem!"...Reagoval jsem na klepání na dveře.

Jenže klepání se ozvalo znovu... a znovu. "Kriste pane!" s opravdu velkou neochotou jsem se vyhrabal z postele, abych zjistil, kdo mě otravuje tentokrát, měl jsem fakt vztek.

Maikey: "Ahoj."
B: "Řekl bych, že tě rád vidím, ale..."
Maikey: "Slyšel jsem, co se stalo."

Zadivil jsem se, jak mohl slyšet něco, co jsem mu ještě neřekl?

Maikey: "Justin se stavil u mámy, aby se se všemi rozloučil, než odletěl,"...Vysvětlil mi.

Teď se mi udělalo špatně ještě víc. On už odletěl?

Maikey: "Můžu dovnitř?"
B: "Pro mě za mě."

Dobelhal jsem se zpátky k posteli a zase sebou do ní plácl. Měl jsem pocit, že už nemám pro co žít. Že když tu zůstanu, umřu a shniju, bude to to nejlepší, co se mi může stát... protože takhle žít už nemůžu.

Malý zázrak(25)

6. november 2017 at 0:01 | Janča |  Malý zázrak
Nový díl.

JUSTIN

varování: 12+

Když jsem se ráno probudil a uviděl Brianovo spící tvář, nechtělo se mi ani věřit tomu, že je tohle skutečnost. Vlastně jsem si na něj musel sáhnout, abych se o tom ujistil. A když jsem opravdu následně ucítil horkost jeho kůže, široce jsem se musel usmát. Nemůžu ani říct, jak šťastně jsem se momentálně cítil. Začal jsem ho pomalu a něžně líbat na krk, pak jsem pokračoval na jeho hruď. Netrvalo dlouho a s příjemným "Hmmmm," se probudil. A hned jak mě spatřil, usmíval se úplně stejně jako já... byl šťastný, viděl jsem to na něm. Tak, jak jsem si vždycky přál, že po mém boku bude. Chtěl jsem, aby tenhle okamžik trval celou věčnost. A když si mě následně přitáhl k polibku, ani trochu jsem se nebránil, vlastně jsem si jeho rty bral až nebezpečně vášnivě.

B: "Tady se mě někdo nemůže nabažit,"...Zasmál se.
J: "Ani nevíš jak,"...Vylezl jsem na něj a obkročmo se na něj posadil.
B: "Pojď ke mně,"...Zašeptal a stáhl mě k sobě, aby mě mohl líbat jako smyslů zbavený.
J: "Víš... co... by... nám bodlo?"...Ptal jsem se mezi polibky.
B: "Co?"...Zvědavě se na mě podíval.
J: "Společná sprcha."

Jen z jeho očích jsem mohl vyčíst, jak moc se mu můj nápad zamlouval. Všichni jistě víte, že společné sprchování, je tak trochu naše oblíbená činnost.
Než jsem se nadál, Brian vystřelil z postele a vláčel mě s sebou. Naštěstí jsme už oba byli nazí a nemuseli jsme se s tím zdržovat. Jen, co na nás začaly dopadat provazce horké vody, začali jsme se opět vášnivě líbat a dotýkat na každém kousku našich těl.
Jenže než jsme stihli kamkoliv pokračovat, ozvalo se klepání na dveře...

B: "Neee,"...Zoufale mi položil hlavu na rameno.
J: "Budeme to ignorovat."
B: "Myslím, že tím si nepomůžeme, hotelová služba má povinnost tu uklidit, pokud není na dveřích cedulka, aby nás nerušili, takže nakonec by si sami otevřeli."
J: "Tak to bys jim měl jít rychle vysvětlit, že o jejich služby momentálně nemáme zájem,"...Mrkl jsem na něj.
B: "Hned budu zpátky,"...Ještě jednou mě políbil a běžel tam.

Malý zázrak(24)

4. november 2017 at 0:04 | Janča |  Malý zázrak
Nový díl. - Na tenhle díl asi čekáte ze všeho nejvíc, takže zkrátka... nemůžu vás nechat čekat až do pondělí, výjimečně proto zveřejňuji i v sobotu, takže si to užijte!S vyplazeným jazykemSmějící se

BRIAN

varování: 18+

Jedna moje část se chtěla zvednout a utéct odtud, jak nejrychleji by to šlo. Ale další část věděla, že dříve či později k tomu dojít stejně musí... možná bude lepší to mít jednoduše za sebou a vědět, na čem vlastně jsme... i když mi něco říká, že už to vím, jen se pořád držím té malé naděje, že nakonec to třeba opravdu vyjde tak, jak doufám. Ale... jaká je vlastně šance? Přiznejme si, že s Justinem jsme to nikdy neměli snadné, především díky mé účasti, ale aspoň jsme žili v jednom městě, dokonce v jednom loftu... ale vše se změnilo, když odešel a pak jsem odešel i já... takže pokud se oba nechceme vzdát své kariéry a vrátit se zpátky sem, tak asi nemáme moc velkou šanci na to, že by to mohlo vyjít. Zatraceně, někdy bych si přál, abych nebyl takový pesimista.
Justin k nám nervózně přišel a celou dobu se mi díval do očí, myslím, že ani on nevěděl, jak se s touhle situací má vlastně vypořádat.

Maikey: "Tak já vás tu nechám."

Popravdě jsem na Maikeyho přítomnost úplně zapomněl z toho šoku, že je Justin tady. Ale snad bych i uvítal, kdyby tu zůstal... pro jistotu, že by se to nějak zvrtlo. Jenže on zmizel dřív, než jsem stihl cokoliv říct a najednou jsme byli s Justinem sami... teda skoro sami, zbytek osazenstva tady se nepočítá.

B: "Sedneš si nebo tu hodláš celou dobu stát?"
J: "Asi si sednu."
B: "Dáš si něco k pití?"
J: "Myslím, že by se něco hodilo."

Objednal jsem mu skotskou a on ji do sebe hned vyklopil, musel jsem se nad tím usmát. Ale pak jsem se zase vrátil zpátky na zem a uvědomil si, že tu není vlastně nic k smíchu.

Malý zázrak(23)

3. november 2017 at 0:06 | Janča |  Malý zázrak
Nový díl.

BRIAN

varování: žádné

Vystřelil jsem odtamtud, div jsem se u toho nepřerazil. V jednu chvíli mi ani nedocházelo, co vůbec dělám. Nebo vlastně... pořád mi to nedochází. Choval jsem se jako nějaká žárlivá lesbička a to přeci nejsem já. I když bych řekl, že moje reakce byla zcela správná a oprávněná. Jenže ani to nemění nic na tom, že jsem si neměl dovolit dát najevo, co se mnou tohle zjištění udělalo.
Justin mi jednoduše nedokázal říct jeden malý, ale za to opravdu zásadní detail, zatímco se tvářil jako, že by všechno mezi námi mohlo být v pohodě... a to ten, že má v New Yorku někoho jiného. A nezdálo se, že by to byl jen nějaký úlet... řekl mu, že ho miluje... MILUJE. V jednu chvíli říká, že miluje mě a v další to říká někomu jinému... tak, co si mám, do háje, myslet?! Sakra, točí se mi z toho všeho hlava.
Usedl jsem na bar ve Woodym a objednal jsem si rovnou dva panáky, věděl jsem, že je fakt budu potřebovat, pokud mám tohle nějak strávit.

Maikey: "To si začal trénovat na maraton? Pomalu jsem se přerazil, jak jsem se tě snažil dohnat,"...Posadil se udýchaný vedle mě.

Koukal jsem na něj jako na zjevení, nedokázal jsem si vysvětlit, co tu dělá. Nechce se mi věřit, že z ledové královny se z něj opět stává někdo, kdo se o mě opravdu zajímá a ještě to dává najevo.

B: "Co tu děláš?"
Maikey: "Co bys řekl?"...Mávl na barmana, aby si taky objednal panáka.

Usmál jsem se a Maikey se usmál nazpátek, nemůžu ani vyjádřit, jak vděčný jsem byl, že tu byl. Pravděpodobně tohle nevyřeší všechny naše neshody, ale rozhodně je to začátek.

Maikey: "Jak ti je?"
B: "Skvěle."
Maikey: "Briane?"
B: "Co?"...Zakroutil jsem očima.
Maikey: "Jak ti je?"

Malý zázrak(22)

2. november 2017 at 18:06 | Janča |  Malý zázrak
Nový díl. - Jeden týden člověk píše, jak divý a druhý je rád, že si najde trochu času na to napsat další dílKřičící Omlouvám se za čekání... a přeji hezké čteníMrkající

JUSTIN

varování: žádné

Když jsem uviděl Adamovo jméno na displeji mého telefonu, skoro se mi zastavilo srdce. Nevěděl jsem, co dělat a tak jsem se rychle sebral a utíkal na verandu, abych to mohl vzít a... a nevím. Protože jsem, sakra, nevěděl, jak s ním mluvit, co mu říct, co dělat. Představa, že mu budu lhát, se mi hrozně příčila. Ale říkat mu pravdu přes telefon jsem taky nemohl. Když jsem ani vlastně nevěděl, jaká ta pravda je. Skoro jsem se vyspal s Brianem a teď se chováme jako by všechno bylo v pohodě, i přes to, že je tu dost velká šance, že tohle vše skončí dřív, než to vůbec začalo. I přes to, že nemáme nejspíš vůbec žádnou šanci na to, aby nám to vyšlo. I přes to, že každý žijeme jinde a vedeme naprosto rozdílné životy. I přes to, že mám v New Yorku přítele, který mi právě volá, aby se ujistil, že jsem v pohodě, zatímco já tady...
Nakonec jsem se to odvážil zvednout, ale vážně jsem netušil, co mu povídat, byl naštvaný, že jsem mu nezavolal, ale zároveň šíleně chápavý a starostlivý, měl jsem na sebe hrozný vztek za to, co právě dělám, ale zároveň jsem si jednoduše nemohl pomoct, Brian je zkrátka... tady... a já nemůžu jen tak dělat, že neexistuje nebo, že ho snad nemiluju... ale stejně tak vím, že nic z tohohle není správné.
Když se se mnou Adam loučil, řekl, že se těší, až se vrátím domů a zakončil to slovy "Miluji tě," naprosto jsem zpanikařil a řekl mu to nazpátek, ačkoliv jsem věděl, že jsem právě věci ještě víc zhoršil, ale nemohl jsem neříct nic... i když by to možná bylo lepší.
Hned, co jsem zavěsil, jsem se zhluboka nadechl, abych byl schopný jít dovnitř, jenže v momentě, co jsem se otočil, abych se tam vydal, tak...

J: "Briane?"...Ačkoliv jsem se neviděl, věděl jsem, že jsem naprosto zbledl.

Brian se na mě jen s pootevřenými ústy díval a myslím, že nevěděl, co si myslet. A já absolutně nevěděl, co mu říct, protože tohle... tohle měnilo úplně všechno.

B: "Kdo to byl?"...Zeptal se svým způsobem naštvaným, ale zároveň roztřeseným hlasem.
J: "Eh..."
Jenny: "Co tu děláte?"...Zjevila se u nás s tím svým zvědavým dětským pohledem.
J: "My... jenom si povídáme."
Jenny: "A o čeeem?"
J: "O... o...,"...Sakra, co jí mám asi tak říct?
Melanie: "Jenny, zlato... tady jsi."
Jenny: "Strejdové se tu schovávají."
Melanie: "Tak to bychom je neměly rušit,"...Vzala jí za ruku a odvedla dovnitř.