October 2016

Zblázním se z toho(8)

31. october 2016 at 0:05 | Janča |  Zblázním se z toho
Poslední díl.

JUSTIN

Zblázním se z něho, jednou se z něho opravdu zblázním. Neustále se snaží předstírat, jak moc se o mě nezajímá a že chce, abych zmizel z jeho života, ale i přes to tu právě teď zápasí s kuřecí polévkou. Kdybych mu byl tak moc ukradený, jak se dělá, bylo by mu jedno, kdyby mu Debb sebevíc vyhrožovala, prostě by sem nepřišel. Ale on tu je, on se vždycky objeví, i když s tím zápasí. Záleží mu na mně, já to jednoduše vím, může si říkat, co chce, ale o tomhle jsem zkrátka přesvědčený, to jen on si to nechce připustit.
Před pár dny mě ale hodně naštval, ani nevím, proč mě to tak vzalo, jsem zamilovaný do Briana Kinneyho, chlapa v jehož posteli nebyl snad jenom prezident, teda pokud nepočítám sebe jako prezidenta jeho fanklubu. Ale i přes to, když jsem večer přišel k němu domů, upozorňuji po tom, co mi řekl, abych to udělal, jsem ho našel hekat nad nějakým trickem. Nevěděl jsem, zda to udělal schválně, aby mi dokázal, že mě nechce nebo proto, že na mě jednoduše zapomněl, ale v tu chvíli jsem měl vážně vztek. Pomalu v slzách jsem od něho utekl, vím, že takhle zním jako nějakej malej teplouš, ale tak moc mi na něm záleží, představa, že ho jednou ztratím je opravdu děsivá. Proto jsem ho chtěl přimět žárlit, i když všichni vědí, že Brian Kinney nežárlí. Ale tomu klukovi jsem stejně zavolal, ten to však prokoukl dřív, než jsem vůbec něčeho docílil. I když něčeho jsem možná opravdu docílil, Brian je tady ne?

B: "Jdu si dát sprchu, ten hnus ze sebe musím smýt."

Jak rád bych řekl, že půjdu s ním. Ach jo, miluju, když o sebe ve sprše vzájemně pečujeme, teď bych klidně vraždil, jen abych mohl s ním. Ale nemůžu, já jsem rád, že ležím.

Zblázním se z toho(7)

27. october 2016 at 0:07 | Janča |  Zblázním se z toho
Nový díl.

BRIAN

S myšlenkami na Justina jsem usínal a stejně tak jsem se s nimi i probudil. Nemusím vám proto asi ani vykládat, jak následně probíhal můj den v práci. Začínám mít pocit, že se ze mě stává naprostý blázen. Justin je jednoduše všude a i když chci sebevíc, aby zmizel a dal mi jednou pro vždy pokoj, tak je tu ta část mě, která sílí každým dnem, jenž chce, aby byl Justin poblíž mě hodně dlouhou dobu. Nikdy jsem nic takového nezažil, tu potřebu mít někoho u sebe tak moc. Můj život s rodiči byl naprosto na hovno, vztah jsem si k nim nikdy nevytvořil a ani nemluvím o mé ďábelské sestře, které nemůžu přijít na jméno. Pak přišla Novotny rodina a já konečně cítil, že někam patřím, že mě má někdo rád, stejně tak to bylo následně i s Lindsay a po pár letech, i když to nerad přiznávám, tak i s těmi dvěma šašky, ale to všechno byly pocity přátelství, radosti a štěstí, prostě věci, o kterých bych s nimi nikdy nemluvil, i kdyby mě mučili, ale všechno to jednoduše bylo jiné, než s Justinem. Tohle je něčím silnější. A nesnáším ho za to, jak mě nutí se kvůli němu cítit, ale stejně tak si ten nový pocit užívám, je to matoucí.
Zrovna jsem se vracel z práce domů, když jsem změnil směr a vyrazil rovnou do jídelny... jak se totiž zdá, nejsem schopný přežít ani jeden den, aniž bych ho alespoň viděl.

Debbie: "Ty musíš mít teda hlad, když si přišel rovnou z práce,"...Ale zatím jsem viděl jenom ji, jaké to štěstí.
B: "Hlad je mocná čarodějka."
Debbie: "A co si dáš?"
B: "Máte tu nějakou specialitu dne?"
Debbie: "Něco by se našlo."
B: "Tak tu a kafe."
Debbie: "Hned to bude."
B: "Neříkej něco, co nemůžeš slíbit,"...Pronesl jsem s ironickým podtextem a úsměvem.
Debbie: "Abys nečekal do rána."

Zblázním se z toho(6)

26. october 2016 at 0:03 | Janča |  Zblázním se z toho
Nový díl.

BRIAN

Nevěděl jsem, zda si mě pamatuje, i když ono toho není moc k pamatování, jenom do mě vrazil a pak byl s Justinem v Babylonu a viděl, jak s ním mluvím, tudíž pokud nemá opravdu dobrou paměť, mělo by tohle vyjít podle plánu. A i když to fakt nerad přiznávám, tak pěknej je, chápu, proč Justin vyhledává jeho společnost, ale to neznamená, že jsem i nadále spokojen s představou, že by pro Justina začal být něčím víc, než jen povyražením. Ještě si úplně nejsem jistý tím, o co přesně mezi Justinem a mnou jde a ani si nejsem jistý, že to vůbec vědět chci, ale něco to je a toho se nechci jen tak vzdát, i když mi ten kluk teda leze na nervy... ale naopak ve chvílích, kdy zapomenu na to, že není ničím víc, než jen pěkným blonďákem a pevným zadkem, tak je mi s ním vážně dobře, ale o to tu teď opravdu nejde.
K tomu klukovi jsem přitančil ve velkém stylu alá Brian Kinney. Byl jsem sexy, jak nejvíc jsem dokázal, na rtech jsem měl svůj obvyklý svůdný až hříšný úsměv a dával jsem mu na obdiv svou svalnatou postavu, zdálo se, že opravdu neví, kdo jsem...

Kluk: "Přišel sis pro omluvu za to, jak jsem do tebe vrazil nebo kvůli Justinovi?"

Ačkoliv by mě to mělo zaskočit ne-li vytočit, že jsem tak průhledný a lehce odhalitelný a podle všeho pro každého snadno zapamatovatelný, tak mě vlastně překvapila ta jeho chytrost, přišlo mi sexy, že se nebál říct si svoje a nehrál si na neviňátko.

Zblázním se z toho(5)

25. october 2016 at 0:01 | Janča |  Zblázním se z toho
Nový díl.

BRIAN

Justina jsem následně odvezl k Debbie, vím, že by se mu spíš zamlouvalo, kdyby mohl strávit noc v mojí posteli, ale naštěstí nic nenamítal, neměl jsem náladu na to se s ním dohadovat. Dneska v noci jsem jednoduše potřeboval být sám bez všech těch problémů kolem a Justin je rozhodně problémem největším. Proto jsem se ani nevydal do Babylonu, ale jel jsem rovnou domů v naději, že sklenička Jima Beama, televize a pár cigaret mě přivedou na jiné myšlenky. Jenže to jsem ještě netušil, jaký dáreček najdu u svých dveří...

B: "Maikey?"
Maikey: "Bri,"...Zachichotal se a já hned věděl, že má něco napito.
B: "Tolik k tomu, že budu mít klidnej večer... tak se zvedej,"...Společnými silami jsme se dostali až na pohovku.

Sundal jsem si bundu a následně jsem mu došel pro vodu, bylo sice dost možné, že ji do něj budu muset nalít násilím, ale potřeboval ji. Naštěstí se ji však napil sám.

B: "Takže co tě ke mně přivedlo?"
Maikey: "Budeš mít radost... s Davidem jsme se pohádali."
B: "Nepovídej. A kvůli čemu?"
Maikey: "Kvůli tobě!"

Zblázním se z toho(4)

24. october 2016 at 0:05 | Janča |  Zblázním se z toho
Nový díl. - 18+

BRIAN

Být manažerem reklamní agentury je asi to jediné, co v mém životě v poslední době dává smysl. Všechno je jinak zmatek, ze kterého se asi za chvíli zblázním. Na jednu stranu musím řešit toho 17 letého puberťáka, co se na mě upnul natolik, že ani já už ho nemůžu setřást z hlavy a který teď když konečně docílil svého jako, že se o něj zajímám víc, než je zdrávo, až z toho doslova šílím, se najednou už nezajímá o mě a já nevím, proč mě to tak strašně štve, proč to jednoduše tak řeším, když bych měl být vlastně rád, že si našel někoho, s kým si může hrát na romantiku a všechny ty podobné kraviny, které shledávám jako naprosto ubohé, ale nevím... prostě mě dostal, ať se mi to líbí nebo ne. To však neznamená, že si z toho sednu na zadek a začnu mu podlejzat, mám snad ještě nějakou hrdost.
A na druhou stranu se teď musím zabývat i Maikeym, já ani nevím, proč mě ten jeho doktůrek tak moc vytáčí, možná proto, že jsem si do teď neuvědomoval, že Maikeyho život se netočí jenom kolem mě, že může mít i svoje vlastní zájmy a lidi, v tomhle případě jednoho člověka, který mu dá to, co já nemohl... ale fajn, i kdyby to tak bylo, ten chlap se mi jednoduše nelíbí a nechápu, proč mu Maikey skáče na ty jeho řečičky, já prostě vím, že mu nakonec ublíží, prostě to vím, ale asi bych se měl konečně smířit s tím faktem, že Maikey je dost starý a především samostatný na to, aby si život zařídil podle sebe.
Když jsem odpoledne dorazil domů, věděl jsem, že budu potřebovat nějaké rozptýlení a kdo jiný by mi tohle mohl zajistit, než můj vlastní syn?

Lindsay: "Můžeme si sednout tady,"...Lindsay konečně našla lavičku, která jí vyhovovala.
B: "Sláva, bál jsem se, že dojdeme na konec parku dřív, než nějakou najdeme."
Lindsay: "Jen chci, aby byl Gus na hezkém místě."
B: "Za A - to dítě ještě ani neví, že nějakej svět kolem něho existuje a za B - spí jako dřevo."
Lindsay: "Fajn, asi z toho dělám vědu."
B: "Asi poporodní hormony."
Lindsay: "Nic takového nemám!"...Šťouchla mě do žeber.
B: "Vážně?"
Lindsay: "Neštvi mě! A radši mi pověz, proč si nás vytáhnul ven?"
B: "Já vlastně vytáhnul jenom Guse, ty ses k nám přicpala."
Lindsay: "Pardon, že vám kazím pánskou jízdu. Ale teď vážně, proč si přišel? A neříkej mi, že sis chtěl vyzkoušet otcovství."

Zblázním se z toho(3)

20. october 2016 at 0:04 | Janča |  Zblázním se z toho
Nový díl.

BRIAN

Jaká je šance, že dnešní den bude stejně děsný jako ten včerejší? Rád bych řekl, že malá nebo nejlíp nulová, ale ve skutečnosti se obávám, že je naopak dost velká. Vlastně mám takový dojem, že dnešek bude ještě horší. Nejen, že se budu muset opět vypořádat s tím faktem, že ten blonďatý vlezdoprdelka, který mi několik měsíců otravuje života a já pomalu, ale jistě začínám vzdávat svou snahu o to se ho zbavit, ba naopak nějaká část mě se občas přistihne přitom, jak jeho blízkost sám vyhledávám... bože, jak rád bych řekl, že to není pravda, ale bohužel, je to tak, opravdu ke mně nějak přirůstá, zapouští kořeny, dostává se mi pod kůži, prostě cokoliv, co vystihuje stav, kdy už mi vlastně ani nevadí... a teď, když vím, že dělá všechno pro to, aby se mi vyhýbal, aniž bych věděl proč vlastně a ještě se přede mnou nakrucuje s tím nagelovaným, bezejmenným klukem, nevím - jednoduše to ve mně vyvolává mix různých pocitů, co jsem nikdy dřív nepoznal. Už z toho důvodu si myslím, že fakt potřebuju nějakou odbornou pomoc - nejlépe žhavé orgie, spoustu chlastu a nějaké Éčko.
A pak tu mám další problém, který spočívá v tom, že i s Maikeym jsme se jaksi dostali do konfliktu díky tomu doktůrkovi středního věku, který si Maikeyho přivlastnil jako nějakou hračku, ke které se pomalu nesmím přiblížit... jo dnešek rozhodně bude horší, už teď se na něj těším.
Momentálně jsem navíc na cestě do jídelny, kde si chci dát svůj ranní příděl kafe, abych v práci mohl fungovat, jak je u mě zvykem - jako pohledný, úspěšný sebevědomý, dvaceti osmiletý - fajn tak devětadvacetiletý manažer. Jenže už jen z představy, že tam bude Justin, mi stojí chlupy na těle, obvykle mi stojí něco jiného, takže je jasné, že tohle není dobré znamení... Hurá do toho!

B: "Maikey?"...Narazil jsem na něj, když vycházel z jídelny.
Maikey: "Briane..."
B: "Odcházíš?"
Maikey: "Očividně,"...Chladně odvětil.
B: "Mám to brát tak, že si pořád nasranej?"
Maikey: "Konečně jsi něco pochopil, aniž bych ti to musel vysvětlovat."
B: "Chápu. To, abych šel dřív, než si dovolím opět dát najevo obavy o tvou osobu."
Maikey: "Blbost! Tady nejde o nějaké tvoje obavy... ty se jenom nedokážeš přenést přes ten fakt, že já jsem schopný vést normální vztah s někým, koho miluju a kdo miluje mě, zatímco ty..."
B: "Víš co, nepokračuj, pointu jsem pochopil."

Zblázním se z toho(2)

19. october 2016 at 0:09 | Janča |  Zblázním se z toho
Nový díl. - 15+

BRIAN

Dorazil jsem do Babylonu kolem jedenácté a po Maikeym nebylo ani památky, bylo mi hned jasné, že se s doktůrkem zdrželi při zkoumání prostaty. A to se tak obával, že bych tu snad nebyl. Za to Ted s Emmettem tu podle všeho už nějakou dobu oxidovali, oba měli něco upito, ale zatímco Emmett se skvěle bavil na parketu s vysokým, pohledným, černovlasým klukem, se kterým bych si dal říct i já sám, Emmett má zkrátka vkus, tak Ted se zoufale topil ve skleničce, opakujíc jednu a tu samou větu pořád dokola na každého, kdo prošel "Ahoj, jak to jde?"

B: "Skvěle,"...Se smíchem jsem usedl vedle něho.
Ted: "Ty jsi tu teda scházel."
B: "Já vím, díky, že to zmiňuješ!"
Ted: "To tvoje sebevědomí."
B: "Chceš trochu? Mám ho na rozdávání. Třeba si pak konečně uvědomíš, jak patetický jsi."
Ted: "Nemůžeš mě raději ignorovat?"
B: "Jako všichni ostatní tady? Co bych to pak byl za kamaráda?"
Ted: "Ten nejlepší!"

Musel jsem se zasmát, někdy mu fakt dělám ze života peklo, ale když on mi to dělá tak zatraceně jednoduché! Nicméně je znát, že dneska na mě nemá vůbec náladu a já nejsem ten typ, co by kopal do někoho, kdo už je na zemi... fajn ten typ možná jsem, ale pro jednou si to odpustím.

B: "Chceš něco objednat?"
Ted: "Prosím?"
B: "Ptám se, co piješ? A hlavně neříkej sex on the beach."
Ted: "Skotskou, děkuju."
B: "Dobrá volba."

Zblázním se z toho(1)

18. october 2016 at 0:06 | Janča |  Zblázním se z toho
Nová povídka.

BRIAN

Jak dlouho už ho vůbec znám? Já vlastně ani nevím, ne že bych si to značil v kalendáři nebo v deníčku. Ale pár měsíců už to bude. Pointou je to, že jsem ho snad nikdy neviděl tak zářit. Jo je už celkem proslulý tím svým úsměvem, díky kterému mu Debb dala přezdívku Sunshine, ale i tak... září až nějak moc na to, že skáče, jak kdo pískne, aby mu přinesl to a to. Jednoduše se mi to nezdá, leda by si včera s někým užil, to už by to možná vysvětlovalo, ale pokud je mi známo tak jediný klub, kterého je členem, je ten můj, dokonce je jeho prezidentem, takže ani tohle mi moc nesedí. I když co se mě týče má mě to vůbec zajímat? Čím větší existuje šance na to, že se ho zbavím, tím víc můžu pak slavit, až se to opravdu stane. Trpělivost, Briane, trpělivost.

Maikey: "Tady si někdo včera užil."
B: "Co?"
Maikey: "Jen se nedělej. Ten kluk svítí jako disko koule."
B: "Ne díky mně."
Maikey: "Jako, že si neužil s tebou?"
B: "Pokud si vzpomínám, tak moje jméno včera vykřikoval... zkrátka někdo jiný, ať už se jmenoval jakkoliv."
Maikey: "Tak to zírám."
B: "A to jako proč? Je mladý, sexy a užívá si."
Maikey: "Jo, ale do teď si byl jenom ty předmětem jeho zájmu."
B: "A kdo říká, že si vůbec užil? Třeba se jenom dobře vyspal... ale pokud jde o mě, má moje požehnání."
Maikey: "Pokud to vidíš takhle a nevadí ti, že možná ztrácí zájem o tvou osobnost - budiž."

Víc provokativně to opravdu říct nemohl, teď nad tím budu muset přemýšlet, dokud z toho nezešílím. Jedna věc je to, že Justin mi dá prostě pokoj a já nebudu muset každej den řešit, jak se ho zbavit alespoň na pět minut, ale něco jiného je vědomí, že už mu třeba nepřijdu natolik atraktivní, aby se se mnou zahazoval nebo snad zatoužil po mladším modelu, i když přiznejme si - já budu navždy mladý a krásný... ale zkrátka tohle je jednoduše nepřijatelné!

Vina(8)

17. october 2016 at 0:05 | Janča |  Vina
Poslední díl. - 18+

JUSTIN

Ani nevím, jak bych se měl cítit. Nervózně? Vyděšeně? Znechuceně kvůli svému otci? Právě teď cítím jednoduše jediné a to Brianovo obavy, které na mě z něho přímo křičí. Vím, že se snaží být silný, jako, že všechno bude v pohodě, a i kdyby ne, tak jako, že on bude v pořádku, že nemám důvod se o něj bát, že bych měl myslet jenom na sebe. Ale já nemůžu, znám Briana a vím, co to s ním udělá, pokud to dneska nevyjde v můj prospěch. Vím, že mi nehrozí žádný velký trest, ale půl roku, co mi Melanie doslova vydupala, ale i tak za půl roku se toho může stát opravdu hodně, Briana to může zničit. A i když si asi myslíte, že jsem blázen, když se bojím o to, co bude s Brianem vzhledem k tomu, že jsem to já, komu hrozí vězení kvůli homofobnímu, idiotskému otci, tak nějak cítím, že já to zvládnu, musím, ale Brian? Zkrátka se bojím.

B: "Můžeš se na mě přestat koukat, jako bych se měl sesypat? Já budu v pohodě!"
J: "Koukám jenom na to, jak zápasíš s tou kravatou... můžu pomoct?"

Nepřiznal by to ani, kdybych mu vyhrožoval vraždou, to, že byl natolik nervózní, že si ani nebyl schopný uvázat kravatu, ale hlavní bylo, že pomoct si nakonec nechal.

J: "Tak hotovo,"...Usmál jsem se, co nejvíc jsem mohl, nechtěl jsem, aby měl ještě větší obavy, než už má, jenom proto, že se budu usmívat uměle.
B: "Nechceš mi utřít i zadek náhodou?"
J: "Briane?"...Chytil jsem jeho obličej do dlaní.
B: "Hm?"
J: "Budu v pohodě."
B: "A říká snad někdo, že nebudeš?"
J: "Tvůj výraz... tvoje chování... TY!"
B: "Promiň... nechci ti to ještě zhoršovat."
J: "Nezhoršuješ nebo možná jo, ale jenom proto, že se o tebe pak bojím."
B: "O mě? Mně nic nehrozí, já se nemám čeho bát... ale ty, Justine, jestli... jestli..."
J: "Pššš,"...Přiložil jsem mu prst na rty a políbil ho.

Queer as folk - vše o seriálu

14. october 2016 at 12:54 | Janča |  QAF-vše o seriálu
Něco mi říká, že k tomuto článku mělo dojít už na začátku mého blogu , po třech letech už je to asi trošku zbytečné, ale věřím, že pro některé to může být užitečné :)
Queer as folk je seriál, který mi změnil život a to doslova, myslím, že kdybych na něj nenarazila, hodně věcí by dnes bylo jinak. Vím, že to není seriál pro každého, dřív jsem si to myslela i o sobě, ale i přes to jsem mu dala šanci a můj pohled se ohledně LGBT komunity zásadně změnil. Proto chci Vám - těm, kteří seriál třeba neznáte nebo jste snad poprvé narazili na můj blog a zajímá vás, o kom moje povídky vlastně jsou, QAF představit :)) PS. článek může obsahovat spoilery! :))


Queer as folk je americko-kanadský seriál, který vychází z britského stejnojmenného seriálu. Poprvé se na obrazovkách objevil v roce 2000 a vysílal se do roku 2005. Má celkem pět sérií o 83 epizodách. Hlavními scénáristy byli Ron Cowen a Daniel Lipman.
Mezi hlavní herce, kteří se podíleli na vzniku tohoto úžasného seriálu, patří Gale Harold (Brian Kinney), Randy Harrison (Justin Taylor), Hal Sparks (Michael Novotny), Sharon Gless (Debbie Novotny), Peter Paige (Emmett Honeycutt), Scott Lowell (Theodor Schmidt), Thea Gill (Lindsay Peterson), Michelle Clunie (Melanie Marcus), Robert Gant (Ben Bruckner) a další.
Hlavním tématem Queer as folk je GAY komunita. Zaměřuje se především na skupinku homosexuálních přátel - Briana, Justina, Michaela, Emmetta a Teda a lesbický pár Lindsay a Melanie žijících v Pittsburghu v Pensylvánii, kteří nám představují své neuvěřitelné příběhy. Mezi další postavy patří např. HIV pozitivní Ben, který se stane Michaelovým přítelem, Maikeyho matka Debbie a strýc Vic, který má AIDS, Jennifer matka Justina či jeho nejlepší kamarádka Daphne. A samozřejmě Gus - syn Briana, Linds a Melanie. Či adoptivní syn Maikeyho a Bena Hunter. Dále Carl Horvath, Ethan Gold, Drew Boyd, George Schickle, Blake Wyzecki, Dr. David Cameron, Craig Taylor, Molly Taylor, Chris Hobbs, Synthia a další. Zabývá se otázkami vztahů, přátelství, coming-outu, AIDS, diskriminace, stejnopohlavních sňatků, výchovy dětí homosexuály a mnoho dalšího.

HLAVNÍ POSTAVY

podrobnější popis zde

BRIAN KINNEY
má na začátku 29 let, je manažerem reklamní agentury, za což je velmi dobře placený a může si dovolit v podstatě, co se mu jenom zachce. Jeho heslem je 'bez omluv, bez výmluv a bez výčitek'. Dokáže být neskutečně arogantní, a pokud přijde na projevování citů, radši by si nechal trhat zuby. Jeho život se skládá hlavně z nezávazného sexu, drog a alkoholu. Na Liberty Avenue je velmi proslulý. Všichni ho chtějí, ale nikdo ho nemůže mít. Na lásku a pevné vztahy nevěří. To se však změní, když jednoho dne potká nevinného blonďatého klučinu jménem Justin Taylor. Ani zdaleka netuší, že tohle nebude jen známost na jednu noc. A i přes to, že se snaží Justina ze svého života vyhnat a se svými city bojovat, nakonec se nedokáže ovládat a zamiluje se do něho. Nejblíže má ke svému nejlepšímu příteli Maikeymu a kamarádce Lindsay. Debbie v jeho životě zastupuje velmi důležitou roli a to roli matky, protože vztah s jeho rodiči je na bodu mrazu. A především díky nim je takový, jaký je - neschopný navázat vztahy. Jeho otec nakonec umírá na rakovinu a vztah s jeho matkou se ještě zhoršuje po zjištění, že je gay. Většinu svého času tráví s přáteli v baru Woody's a v klubu Babylon. Vlastní loft, který je pro něj jako království a zastává to, že je dost velký pouze pro jednoho (i když ne tak úplněSmějící se). S Lindsay má syna Guse (daroval jí své spermaSmějící se), kterého Linds vychovává se svou partnerkou Melanie, s níž Brian nemá ten nejzářivější vztah. Mezi jeho další přátele, které rád popichuje, patří Emmett s Tedem. Ve čtvrté sérii si otevře vlastní firmu Kinnetic.

JUSTIN TAYLOR
je naivní 17 letý student, který se jednoho dne vydá na Liberty Avenue a potká Briana. Jedna noc s ním a má jasno - miluje ho a chce s ním strávit zbytek svého života, Brian mu to ale rozhodně neudělá lehké. Brzy se spřátelí i s Tedem, Emmettem, Lindsay a Melanie. Debbie si ho ihned bere pod svá ochranná křídla a dá mu přezdívku Sunshine. S Maikeym to ze začátku nemá jednoduché, protože spolu bojují o Brianovu přízeň. Jeho matka Jennifer chvíli bojuje s jeho orientací, ale nakonec ho přijímá takového, jaký je, za to jeho otec se s tím nehodlá smířit. Má mladší sestru Molly. Jeho nejlepší kamarádkou je Daphne, která mu vždy pomůže. Ve škole se setkává s šikanou a nepřijetím, jak ze strany spolužáků tak dokonce učitelů. Šikana vyvrcholí na jeho maturitním plese, kde je napaden. Jeho největší zálibou a talentem je kreslení, se kterým by to rád někam dotáhl. Navíc se dostane na uměleckou školu, ve které ze začátku bojuje kvůli následkům svého zranění.

MICHAEL NOVOTNY
je Brianův nejlepší přítel. Vždy choval k Brianovi hlubší city a doufal, že jejich vztah někdy přeroste v něco víc, Brian však nikdy nebyl schopný jeho city opětovat. Proto pro Maikeyho ze začátku bylo těžké sledovat, jak si Justin našel cestu do Brianova srdce. Sám však nakonec pozná lásku a to ze strany chiropraktika Davida, se kterým to ale nakonec nevyjde, díky tomu však ale pozná svého životního partnera Bena Brucknera, se kterým bude mít adoptivního syna Huntera. A s Melanie bude mít dceru Jenny Rebecu. Jeho matkou je Debbie, která ho plně podporuje (někdy až přílišSmějící se). O svém otci si myslí, že zemřel, ale nakonec zjišťuje, že je naživu a důvodem, proč mu o něm Debbie neřekla, je ten, že je drag queen. Je si velmi blízký se svými přáteli Tedem a Emmettem. Ve své práci není ani trochu spokojený, navíc se obává toho, že se jeho kolegové dozvědí, že je gay a proto "randí" se svou kolegyní. Nakonec dá ale výpověď a otevře si krámek s komiksy, které jsou pro něj od dětství jako droga. S Justinem se dokonce pustí do velkého projektu - rozhodnou se udělat vlastní komiks RAGE.

DEBBIE NOVOTNY
je mámou Maikeyho, ale vlastně tak nějak všech, stará se o ně, krmí je, strká nos do jejich věcí a vždy se je snaží navést správným směrem. Největší starosti ji samozřejmě dělá Brian, kterého se ujala, když mu bylo 14 let a který ne a ne dospět a proto zrovna jemu s radostí dává přednášky, ale těm se vlastně nevyhne nikdo z nich. S oblibou taky propaguje LGBT komunitu a podporuje jejich práva, nadšeně taky pořádá PRIDE pochody, z čehož Maikey zrovna dvakrát nadšený není. Ve dne v noci pracuje v Liberty Diner jako servírka především proto, aby mohla platit léky svému bratrovi Vicovi, který má AIDS. Když pozná detektiva Carla Horvatha, netrvá dlouho a zamilují se do sebe.

EMMETT HONEYCUTT
má velice výstřední styl, to, že je gay každý pozná na míle daleko. Ve finále proto také dostane přezdívku queer guy. Nejvíc blízký si je s Maikeym, se kterým nějakou dobu bydlí a s Tedem, jejichž přátelství dokonce přeroste v lásku. Jejich vztah však bohužel skončí, protože se Ted dostane do problému s drogami. Ačkoliv vede podobný styl života jako Brian (sex na jednu - každou - nocSmějící se) tak na rozdíl od něho touží po lásce, kterou ještě před Tedem najde v Georgovi, ten však zemře. Nakonec poznává Drewa Boyda, slavného fotbalistu, který se ale obává coming-outu. Když však překonají tento problém, nastává další - Drew není připravený na vztah.

THEODOR SCHMIDT
je nejstarší, ale za to s nejnižším sebevědomím, díky čemuž je Brianovým snadným cílem, když se mu zachce ho ponižovat. Je účetní, miluje operu a pořád doufá, že najde lásku, ale díky svým balícím hláškám není schopný najít ani sex na jednu noc. Chová tajné city k Maikeymu, který o tom nemá ani páru, dokud Ted neskončí v nemocnici díky drogově závislému Blakovi, z něhož se vyklube Tedova budoucí opakovaná láska. Mezitím se dokonce vrhne do vztahu s Emmettem, ale když čelí obviněný kvůli porno stránce, kterou vlastní, sesype se a dojde na drogy, kvůli kterým Emmetta ztratí. Největší talent má na čísla a proto nakonec získá práci u Briana ve firmě jako účetní. Ve finále se jeho partnerem stane Blake.

LINDSAY PETERSON a MELANIE MARCUS
představují lesbický pár. Linds je dlouholetá kamarádka Briana a proto se rozhodla, že chce, aby byl otcem jejího dítěte. Melanie byla od začátku proti, jelikož si jdou s Brianem po krku od chvíle, co se poznali a z toho důvodu Briana musely přesvědčit, aby se vzdal svých rodičovských práv ke Gusovi, aby ho Mel mohla adoptovat. Lindsay se zajímá o umění a Mel je právnička. Jsou spolu už několik let a proto se Linds rozhodla přejít na další úroveň a vzít se, Mel však chvílí bojovala sama se sebou, nakonec však měly krásný obřad. Melanie nakonec začne toužit po dalším dítěti, které se rozhodne odnosit sama a jehož otcem se stane Maikey. A i když se může zdát, že s Linds mají život jako z pohádky tak čelí ne jednomu problémů, který je rozdělí.

BEN BRUCKNER
je profesor, se kterým se Maikey seznámí u sebe v krámku, když Ben hledá nějaké komiksy na přednášku do školy a Maikeyho požádá o pomoc, když vidí, jaký přehled o komiksech má. A ačkoliv Maikey zpanikaří a na přednášku nedorazí, najdou si k sobě cestu a zamilují se do sebe. Je tu však něco, co Maikey neví - Ben je HIV pozitivní. A toto zjištění je pro něj velmi šokující. Ale ani to mu nakonec nezabrání ve vztahu s ním. Za to Debbie má o svého syna strach a proto jí trvá nějakou dobu, než k Benovi najde cestu. S Maikeym dokonce ve finále adoptují mladého prostituta Huntera, který si k nim našel cestu zcela náhodou. Kvůli své "práci" je Hunter ale bohužel taktéž HIV pozitivní.

VEDLEJŠÍ POSTAVY


DAPHNE CHANDERS
má velmi důležitou roli v životě Justina a to roli jeho nejlepší kamarádky. Je vždy veselá, a když je třeba tak Justinovi pomůže, podporuje ho ve všech směrech anebo mu dá místo na spaní. Když se rozhodla, že chce ztratit panenství, byl to právě Justin, za kým šla a ten jí vyhověl, což mělo za následek, že se do něj zamilovala, ale tohle období spolu nakonec překonali. Taky má slabost pro Briana a je velkou fanynkou jejich vztahu s Justinem.

JENNIFER TAYLOR
je matkou Justina a jeho sestry Molly. Vždy tušila, že je Justin něčím jiný a když nakonec zjistila, že je gay šokovalo jí to a nevěděla si rady, když však poznala Debbie, se kterou si o tom mohla promluvit, uvědomila si, že její syn je pořád její syn a přijala ho na rozdíl od jeho otce, se kterým se nakonec rozvedla. Najít si cestu k Brianovi jí chvíli trvalo, ale nakonec jejich vztah podporovala.

JAMES "Hunter" MONTGOMERY
se v seriálu objevuje poprvé ve třetí sérii jako homosexuální prostitut (je však heterosexuální), který ruší noční klid Maikeyho a Bena. Benovi se ho zželí a snaží se mu pomoct, Maikeymu se to však nelíbí. Nakonec si ale i on k němu najde cestu, především po tom, co se ukáže, že je Hunter HIV pozitivní. Věci se zkomplikují, když se ukáže Hunterova matka s tím, že chce syna zpět, ten však prozrazuje, že to ona je zodpovědná za to, že se stal prostitutem, tudíž nemá šanci a Ben s Maikeym si ho osvojují. Ve finále ho i adoptují.

VIC GRASSI
je mladším bratrem Debbie a strýcem Maikeyho. Bohužel má AIDS a také výčitky kvůli Debbie, se kterou bydlí a ona se o něho stará. Má strach, že už nikdy nepozná lásku, ale nakonec se seznámí s Rodneym a zamilují se do sebe, nakonec spolu začnou i bydlet. Vic ale ve čtvrté sérii zemře a Debbie to zničí, protože se předtím pohádali a nestihli se udobřit.

BLAKE WYZECKI
se nám představuje už v prvním díle. Zakouká se do Teda a rozhodnou se, že spolu stráví noc, Blake je však drogově závislý a dá Tedovi drogu, která ho dostane do nemocnice. Ted mu nakonec ale odpouští a Blake se dokonce ze své závislosti dostane. Opakovaně spolu tvoří pár a ve finále spolu i zůstanou.

Dalšími postavami jsou CARL HORVATH, jenž je detektiv, který se zamiluje do Debbie a požádá ji o ruku. ETHAN GOLD je opravdu neoblíbená postava, se kterou je Justin nevěrný Brianovi. CHRISS HOBBS - tyran, který Justinovi na střední dělal ze života peklo a nakonec Justina napadl, za což dostal pouze veřejně prospěšné práce. JACK a JOAN KINNEY jsou rodiče Briana, se kterými nikdy neměl dobrý vztah. CRAIG TAYLOR, jenž je otcem Justina se v seriálu naštěstí moc nevyskytuje, ale když už se tak stane tak to stojí za to. Mezi ním a Justinem je to na bodu mrazu od chvíle, co zjistil, že je gay. Dr. DAVID CAMERON je v seriálu první láskou Maikeyho, od začátku s Brianem bojuje o Maikeyho přízeň. Jejich vztah ale nakonec ztroskotá. DREW BOYD je slavná fotbalová hvězda, je zasnoubený (se ženou Smějící se) a vede život boháče, když však jednoho dne potká Emmetta není schopný si ho držet od těla, ačkoliv odmítá nálepku GAY, nakonec svou homosexualitu však přijímá, s Emmettem se ale i přes to rozcházejí. GEORGE SCHICKLE je postarší milionář a majitel továrny na okurky. Když se seznámí s Emmettem, zamiluje se do něj a nabídne mu cestu kolem světa. Nakonec však zemře a Emmettovi odkáže 10 miliónů dolarů, které Emmett odmítne ve znamení lásky k němu. SYNTHIA je Brianova sekretářka a spolupracovnice. Následuje ho i do jeho nově otevřené firmy Kinnetic.

************************************************************************

Tak tím bych měla mít splněno, doufám, že jsem na nikoho důležitého nezapomněla :)) A snad se vám článek bude líbit. Někdy se zase pokusím nějaký napsat, až na internetu narazím na něco zajímavého (pro mě je to jakákoliv informace o QAF :))
Vaše Janča

Vina(7)

13. october 2016 at 0:01 | Janča |  Vina
Nový díl.

BRIAN

Začínal jsem nabývat toho dojmu, že žiju v Bílém domě, když jsem už asi po stopadesáté musel jít otevřít dveře dalšímu z těch cvoků. Justinův blížící se soud je asi stejné lákadlo jako atrakce v Disneylandu. Dokud to byla jenom Mel, která tu podle všeho být musí a s ní Linds s Gusem tak to šlo, Gus je takové menší rozptýlení, které nás drží při smyslech. Ale když jsem následně otevřel dveře Debbie, která měla náruč plnou jídla... fajn to taky ještě šlo, jíst se přeci musí, i když ty její přednášky a proslovy... ale jak říkám, prostě fajn. Jenže když se u mých dveřích objevili i Maikey s Benem a následně ta siamská dvojčata, jo to už mi začaly docházet nervy. Ještě by se mohla stavit Jennifer s Daphne a dostanu záchvat.

Lindsay: "Jsi v pořádku?"
B: "V nejlepším,"...Pronesl jsem s dávkou ironie v hlase.
Lindsay: "Justin bude v pohodě, Mel to dokáže."
B: "Já vím, že jo... šílím z toho, že můj loft je jak cirkus."
Lindsay: "Všichni jsou tu na podporu Justina."
B: "Jo, ale mně akorát lezou na nervy."
Maikey: "To rádi slyšíme,"...Hned se ozval.
B: "Vždy si říkal, že upřímnost se cení."

Raději jsem unesl Guse do ložnice, kde jsem s ním blbnul jako malej kluk, v tu chvíli bylo těžké rozeznat, kdo z nás je dítě. I přes to jsem se mu však nedokázal plně věnovat, moje myšlenky přeci jen pořád utíkaly k tomu, co se asi děje v obýváku, kde se Mel snaží vymyslet nějakou strategii a Justinovi to vtlouct do hlavy. Mě fakt trefí, pokud to brzo neskončí.

Vina(6)

12. october 2016 at 0:12 | Janča |  Vina
Nový díl. - 18+

BRIAN

Seděl jsem v autě před jeho domem jako nějaký cvok a začínal jsem své rozhodnutí opravdu zpochybňovat. Ne, že bych mu snad už neměl co říct anebo, že bych nebyl připravený klidně prosit, aby toho nechal, pokud by to bylo třeba, spíš jsem se bál toho, že je tu dost velká možnost, že to opravdu ještě zhorším. Justin je v téhle situaci především kvůli mně, od chvíle, co mě poznal, byl jeho otec agresivní idiot, sám jsem si to okusil na vlastní kůži a to doslova, ale o mě mi tu nejde, kdyby se mu zachtělo, tak pár dalších naražených žeber přežiju, fyzická bolest mě netrápí, ale to, že Justin trpí kvůli němu psychicky, protože moc dobře vím, jaké to je vědět, že tě vlastní rodič odmítá nebo dokonce nenávidí, to je zkrátka něco jiného, to je něco, s čím se nehodlám smířit... ale i tak, jaká je vlastně šance, že zrovna já Justinovi nějak pomůžu tím, že půjdu za jeho otcem, který kdyby mohl tak mě klidně zabije a vyříkám si s ním všechno, co mám na srdci a ještě k tomu ho požádám, aby Justina nechal být? Vždyť ho tím akorát vyprovokuju a veškerá šance na to, že to obvinění stáhne, bude ztracena.
Já vím, že mě o to Jennifer požádala, a i kdyby to neudělala, nejspíš bych tu teď stejně seděl a kladl si úplně stejné otázky, ale jednoduše v tomhle jí asi nebudu moct vyhovět, jsem si jistý, že v její hlavě ta představa byla jasná - prostě za ním půjdu a přiměju ho s tím přestat, jakkoliv to jenom půjde, ale o těch následcích už myslím nepřemýšlela.
Proto jsem se rozhodl, že radši pojedu domů, když v tom jsem ho však zahlédl, jak jde domů s tou jeho novou rodinkou, za kterou utekl jako nějaký zbabělec a nechal Jennifer, Justina a Molly na všechno samotné, byl vysmátý od ucha k uchu a ve mně prostě bouchly saze.
Chvíli jsem ještě seděl v autě a následně jsem se vydal k jeho domu, kde jsem se musel třikrát zhluboka nadechnout, než jsem konečně zazvonil...

Craig: "Co tady, sakra, děláte?"
B: "Myslím, že to víte."
Craig: "Běžte pryč, než..."
B: "Než mi zase rozbijete obličej anebo, než na mě zavoláte policii? S obojím jste velmi zkušený."
Craig: "Radím vám, abyste zmizel... už jste toho udělal dost, tak buďte tak laskav a nezpůsobujte další problémy."
B: "Já? To vy děláte Justinovi ze života peklo!"
Craig: "Kdyby vás nepoznal, byl by normální a k ničemu z toho by nikdy nedošlo."
B: "Kdyby nepoznal mě, poznal by někoho jiného a věřte, že ženská by to nebyla. Měl by jste se konečně smířit s tím faktem, že Justin je gay a vy ho z něj nevymlátíte... jediný, čeho docílíte je to, že ho navždy ztratíte."
Craig: "Říkám to naposledy, běžte pryč, někdo jako vy mi nebude říkat, co mám dělat s vlastním synem!"
B: "Jako někdo, komu na vašem synovi záleží, vám řeknu jediné - Justin se nakonec smíří s tím, že v jeho životě nejste a bude vás za to všechno nenávidět, ale vy? Jednoho dne si uvědomíte, že ho potřebujete, ale on už na vás čekat nebude. Být to na mně, řeknu mu, ať se na vás vykašle, že mu za to nestojíte, protože nestojíte, jste hajzl a nezasloužíte si ho, ale znám Justina a vím, že kvůli vám teď trpí... takže vás žádám, nechte toho."

Vina(5)

11. october 2016 at 0:04 | Janča |  Vina
Nový díl.

BRIAN

Vůbec jsem nevěděl, jak Debbie vysvětlím to mokré oblečení, aniž bych jí musel prozradit, že ve mně holt polevily ledy a já si dovolil ukázat lidskost, jen abych Justinovi pomohl. Ale to, že se mi Justin smál při představě, jak šokovaně na mě bude Debb koukat bylo vlastně nápomocné, protože věřím, že ten pohled bude stát za to.
"Kde, sakra, jsi?! Vy oba!" ozvala se znova o něco hrozivějším tónem. Mohlo mě napadnout, že zrovna ona pomůže tomu, aby se Justin zase usmíval jako sluníčko, protože přesně to se právě dělo.

B: "Je ti jasný, že tě zabije?"
J: "To tys jí neinformoval o mém pobytu v cele."
B: "Hele! Věřím, že jeden hovor si tam dovolený měl."
J: "Ten jsem si šetřil pro tebe, kdybych náhodou chtěl sex po telefonu."

Musel jsem se zarazit a prohlédnout si ho, ještě před chvílí se zdálo, že se z té svojí nálady jen tak nevyhrabe a najednou dělal takové vtípky... které mimochodem byly jako představa vzrušující.

Debbie: "Mám toho dost!"
J: "Měli bychom jít."
B: "Ty první."

Justin se na mě nazlobeně podíval, ale následně neodolal úsměvu. Hned na to vyšel z koupelny s ručníkem kolem beder a já ho následoval mokrý jak nějaká zmoklá slepice.

Vina(4)

10. october 2016 at 0:13 | Janča |  Vina
Nový díl. - Tak nový vzhled se nám snad povedl, ještě ho teda musím dopilovat, ale doufám, že vám se líbí, co už vidíte (a když ne tak ne, mně se to líbíSmějící se) A asi jste si možná všimli, že jedna rubrika 'Jiné' nám zmizela, ale za to přibyla jiná a to rubrika 'O QAF', kam mám v plánu někdy přispívat články o Queer as folk, v poslední době narážím na nějaké novinky, jak o seriálu tak o hercích z něho a nějak jsem zatoužila po tom, že bych sem tam něco napsala a dala vám to sem (ještě to nemám úplně vymyšlené, ale já to vymyslímSmějící se) Ale jako první mám v plánu sem prdnout článek všeobecně o QAF - co, kdo, proč, jak... prostě pro ty, kteří třeba seriál moc neznáte a zajímá vás, o čem a hlavně, o kom to vlastně píšu nebo tak... prostě uvidíte samiSmějící se Ale teď už vám radši popřeju příjemné čteníUsmívající seSmějící se

BRIAN

Nikdy bych nevěřil, že něco takového přiznám, ale jsem šťastný, že znám Mel. Povedlo se jí to - dostala Justina na kauci ven. Teda ona jí zařídila a já zaplatil, ale to už je vedlejší. Hlavní je, že právě teď čekám na to, až Justin vyjde ven a já ho budu moct obejmout. A pak praštit, za to, že se tím idiotem nechal tak vykolejit. Bože, už jde, okamžitě vystupuji z auta a opírám se o něj, ruce mám složené na prsou a sleduji, jak ke mně kráčí s Mel v závěsu. Nedokáže se na mě ani podívat, vidím, jak se stydí a mě najednou opouští veškerá chuť mu něco vyčítat, i když jen z důvodu toho, že mě neskutečně vyděsil. Jdu mu proto ihned naproti a nabízím mu svou náruč - neváhá a svine se mi na hruď. Okamžitě jsem ho proto pevně objal a k Mel jsem zašeptal tiché "Děkuju," ona jen přikývla.

B: "Jak ti je?"
J: "Hrozně."
B: "Vezmu tě domů."
Melanie: "Ehm?"
B: "Ale nejdřív odvezeme tvojí zachránkyni domů."
J: "Jo, jasně."

Justin mě obešel a vydal se do auta. Zoufale jsem se podíval na Mel, ale ta mi oplatila stejný pohled. Ani jeden jsme Justina takhle nikdy neviděli.

Nový kabátek

7. october 2016 at 16:12 | Janča |  Info
V poslední době mám k blogu a ke psaní takový "jiný vztah" Smějící se, řekla bych, že se to se mnou táhne už od maturity. Nedokázala jsem se do toho jednoduše znova nějak dostat a docela mi z toho už hrabe, někdy mám dokonce chuť se na to prostě vybodnout, zrušit blog a jít do háje Plačící... ale vím, že bych toho litovala a věřím, že i vás by to mrzelo (aspoň teda doufámS vyplazeným jazykem), sice mě nějak opouští motivace a se svým psaním už nejsem tolik spokojená, jak jsem byla dřív, i když který spisovatel je někdy úplně spokojený, že? Smějící se Jenže mně už přijde, že někdy píšu fakt už blbosti Rozpačitý Smějící se ale řekla jsem si, že to jen tak nevzdám a že když mám za měsíc výročí tří let na blogu, tak si předčasně udělám radost novým vzhledem v naději, že mě to třeba zase nakopne správným směrem a zároveň chci vám čtenářům dát hezčí pohled na můj blog Mrkající Vzhled, co mám teď už mě nějak nebaví a myslím, že i vámi už je okoukaný, takže proto to tu teď pár dní bude takové rozkopané a asi i nepřehledné, doufám ale, že to stihnu do neděle, abych nemusela vynechat zveřejnění, ale myslím, že to nebude problém Mrkající
A teď když jsem se vám tu vyzpovídala tak nakonec jen řeknu, že doufám, že se vám nový vzhled blogu bude líbit Usmívající se
Vaše Janča

Vina(3)

6. october 2016 at 0:05 | Janča |  Vina
Nový díl.

BRIAN

Asi si dovedete představit, že jsem byl jak na trní, mít tu možnost tak tu běhám sem a tam jak šílenec z těch nervů, místo toho jsem alespoň poklepával nohou, jak nějaký narkoman, zatímco jsem se snažil sedět na místě a nevybouchnout. Ani jsem popravdě nevěděl, jak se vlastně cítím, na jednu stranu jsem měl opravdu strach, protože jestli udělal to, co nám tvrdí, že udělal a není v tom nějaký háček, který všechno vysvětlí a Justin bude v pohodě, tak je tu dost velká možnost, že náš vztah bude pokračovat přes mříže. A zároveň mám vztek, protože nechápu, jak se mohl do něčeho takového namočit, je to přeci on, vždyť ten kluk by neublížil ani mouše, tak, co ho, sakra, dovedlo k tomu, že chodí po nocích a rozdává nakládačky? Copak nemohl přijít za mnou a promluvit si o tom, co ho trápí? Musel k tomu přistoupit zrovna takhle? Já fakt zešílím, pane bože!

B: "No konečně! Tak co říkal?"
Melanie: "Jak to říct? Neřekl mi nic."
B: "Co, prosím?"
Melanie: "Myslím, že je dost mimo, pomalu mě nevnímal a jediný, co řekl, bylo, že to podělal."
B: "Co, sakra, udělal?"
Melanie: "Já nevím. Ale zjistím to. Dneska tu bude muset zůstat, ale zítra mu zkusím zařídit kauci... takže si připrav peněženku."
B: "Další věc, co mi bude doživotně splácet."
Melanie: "Ještě, že ho miluješ natolik, že to přetrpíš."
B: "Prosím tě, nechtěj, aby mě zavřeli taky, až tě zabiju."
Melanie: "Máš štěstí, že tu jde o Justina, jinak bych se na tebe vykašlala."

Popravdě? Neužíval jsem si nijak zvlášť to, jak jsem jí popichoval, jindy je to běžná část mého dne, která mě baví, teď jsem ale jednoduše musel najít něco, co mi i na pár vteřin odvede myšlenky od toho, co se děje. Protože jestli se Justin z tohohle nedostane, tak já nevím... já nevím, co budu dělat.

Vina(2)

5. october 2016 at 0:02 | Janča |  Vina
Nový díl.

BRIAN

Nemohl jsem se z toho vůbec vzpamatovat. Chtěl jsem jet s nimi rovnou na stanici a zjistit, o co, sakra, jde, ale věděl jsem, že nejdřív budu muset někoho sehnat, i když mě to bude stát veškerou mou hrdost. Jenže jak se ukázalo, Melanie se mnou chce mluvit asi úplně stejně, jako já jí chci žádat o pomoc. Proto když nezvedala ani můj desátý hovor jsem se vydal rovnou k nim domů, ačkoliv jsem nevěděl, co jí vlastně vůbec řeknu, jelikož sám nic nevím. Jenom to, že jsem z toho totálně v hajzlu!

Melanie: "Co tady, zatraceně, děláš?! Je noc! Spali jsme!"
B: "To mě nezajímá, máš zvedat telefon... jdeme - potřebuju tě."
Melanie: "Zbláznil ses? To, že ti nezvedám telefon má důvod... a nikam s tebou nejdu, jsi cvok?."
B: "Mel, zatraceně! Justina zatkli... a já nevím, co mám dělat, takže když říkám, že tě potřebuju tak to znamená, že tě, sakra, potřebuju."
Lindsay: "Jak to myslíš, že ho zatkli?"...Objevila se tak, jak jsem doufal, že se neobjeví.
B: "Skvělý, další obecenstvo. Jdeme,"...Chytil jsem Melanie za paži pevněji, než jsem chtěl.
Melanie: "Pusť mi tu ruku a nech mě se alespoň obléknout, nepůjdu nikam v pyžamu."
B: "Tak dělej, proboha."

Nebudu lhát, byl jsem, kurva, vyděšený! Když Justinovi dali pouta tak to ani zdaleka nesplňovalo mou sexuální představu... v tu chvíli jsem mohl jenom myslet na to, co se, do prdele, děje a kam ho, sakra, vedou uprostřed noci! A především PROČ!

Vina(1)

4. october 2016 at 0:04 | Janča |  Vina
Nová povídka. - Musím se přiznat, že jsem po té dlouhé povídce úplně vyšťavená a nějak mě nic na další povídku nenapadlo, takže jsem zapátrala ve složkách a našla něco, co jsem napsala už před dvěma roky a nějak jsem na to zapomněla... bude sice sranda na to navazovat, když už je to tak dlouho, ale já mám ráda výzvy Smějící se Sice jsem si říkala, že od dramatu na chvíli upustím, ale tohle je trošku jiné drama, než jste zvyklí. Sama jsem proto zvědavá, jak se s tím poperu... ale dost těch řečí, prostě si užijte čtení Usmívající seSmějící se

BRIAN

Probudil jsem se zhruba okolo 4 hodiny ranní a hned mě znepokojilo prázdné místo vedle mě, jsem si totiž zcela jistý, že když jsem šel spát tak byl Justin u mě a určitě to nebyla halucinace. Okamžitě jsem proto vylezl z postele a šel se porozhlédnout po loftu, ale nikde jsem ho nenašel, všude bylo pouze nepříjemné ticho a prázdno! Dokonce i jeho telefon jsem našel pohozený na konferenčním stolku, takže jsem mu nemohl ani zavolat a zjistit, kam se uprostřed noci vypařil. No není on na zabití?!
Opravdu jsem to nechápal, bylo jen výjimkou, že doma nebyl do tří, ale aby zmizel po třetí? To mi vážně hlava nebere! Ale co můžu dělat? Vyhlásit po něm celostátní pátrání anebo se sám na takovou misi vydat? Jenže kde ho mám tak hledat? Toť otázka za milion!
Přiznávám se, že se mi tohle vůbec nelíbilo, dokonce jsem o něj měl starosti, jenže jsem nemohl nic dělat. Sice bych se ho mohl pokusit najít, ale jak už jsem říkal, já nevím, kde je a jelikož si s sebou ani nevzal telefon tak pochybuji, že vůbec chtěl, abych mu volal, natož abych ho dokonce hledal. Něco mi říká, že měl možná zase nějaký zlý sen, jako už několikrát za posledních pár týdnů a jednoduše ho šel rozchodit ven na čerstvý vzduch, jelikož si určitě usmyslel, že to bude lepší, než mě s tím zatěžovat a ačkoliv bych s ním o tom mohl diskutovat, tak nebudu, je jenom na něm, jak se s tím vypořádá, protože i když bych mu rád pomohl, někdy je prostě lepší nechat ho, ať si to vyřeší po svém.
Vrátil jsem se proto zase zpátky do postele a překvapivě jsem zase usnul, divil jsem se, že se mi to podařilo vzhledem k okolnostem, ale aspoň jsem Justinovu nepřítomnost mohl v klidu zaspat. Tedy alespoň do té doby, než mě probudil rámus z koupelny...

B: "Justine?"

Když jsem ho zahlédl, tak jsem se doslova zhrozil - byl jako tělo bez duše, dokonce na mě ani nereagoval, skoro jako by ani nevěděl, že stojím přímo za ním, zatímco se opíral o umyvadlo a měl svěšenou hlavou.

It's been a long time...(35)

3. october 2016 at 0:02 | Janča |  It's been a long time...
Poslední díl. - 18+ - A je to tady, tato povídka dospěla do svého konce... doufám, že se vám líbila a že vás třeba nějak nezklamala, každopádně si ale užijte poslední díl této extra dlouhé povídky... a musím uznat, že zakončovat tento příběh bylo smutné Smějící seUsmívající se

BRIAN

Justin byl jako na trní, připadalo mi to extra roztomilé, je to asi hodina, co jsme se zase dali oficiálně dohromady a já už o něm dokážu přemýšlet jen jako o svém příteli a ne o někom, kdo mi dvanáct let dělal ze života peklo svou nepřítomností... zkrátka na to chci zapomenout a vrhnout se s ním do báječného života, který nás spolu určitě čeká. Kdo by to byl řekl tenkrát, když tak stál u Babylonu opřený o sloup, vyřazující svou nevinností a roztomilostí, že se z mé jedné obyčejné noci z mnoha stane láska na celý život... Já, Brian Kinney, jsem to, sakra, někam dotáhl! Nepotřebuju ani peníze ani svoje ego a ani nějakou známost na každou noc, stačí mi ON - protože on je všechno.
Ale teď už zpátky k Daphne, protože ano, opravdu rodí, ten prcek si řekl, že v jejím bříšku už je jednoduše nuda a chce ven, naštěstí podle doktorů není takovýhle předčasný porod až takový problém, takže by oba měli být v pořádku. To však ale nemění nic na tom, že tahle nemocniční čekárna je plná bláznů, která se nemůže dočkat toho, co z Daphne vypadne a především, zda budou oba opravdu v pohodě.

B: "Co kdyby ses na chvíli posadil? Jsem si jistý, že tvoje pochodování ten porod neurychlí."
J: "Co ty víš?"...Rozhodil rukama, musel jsem usmát.
B: "Vím, ale to je asi vedlejší. A teď už se posaď."
J: "Vážně? Jsme spolu, jak dlouho? Hodinu? A ty už mi rozkazuješ?"

Přiznávám, trochu mě zaskočil, jen jsem na něj zíral a sám sebe se ptal, co se, sakra, právě stalo, ale když se na mě následně usmál tím svým proradným úsměvem, hned jsem věděl, že si se mnou jenom hraje.

Gay filmy a seriály s gay páry 2

1. october 2016 at 0:01 | Janča |  GAY filmy
První článek na toto téma vyšel už před hodně dávnou dobou a já pořád slibovala, že udělám jeho pokračování a doplním filmy, které jste mi psali... tak jsem tady Smějící se Tentokrát se článek nebude týkat jenom filmů, ale i seriálů, ty sice nejsou na způsob QAF, že by se tam gayové doslova hemžili, ale dlouhodoběji (možná ne hned od začátku seriálu) se tam nějaký pár najde a já bych vám je ráda představila, někteří už je možná znáte, někteří možná ne Usmívající se A pokud vás nezaujme seriál, tak se alespoň můžete kochat videi na YouTube Smějící se

SERIÁLY

1. Hit the floor

Související obrázek


Zero&Jude

Seriál je především o sportu, konkrétně o basketbalu a jejich roztleskávačkách, kteří spíš preferují označení tanečnice. Byla jsem k seriálu skeptická, ale zkrátka kvůli těmhle dvěma jsem se do něj pustila a ačkoliv oni byli můj cíl, tak ve finále se mi seriál opravdu zalíbil... a jakmile přišli na scénu Jude se Zerem, no co víc říct, vždyť vidíte ty gify Smějící se