"IT ISN'T WHO YOU LOVE. IT'S HOW YOU LOVE."

"PEOPLE ARE WHO THEY ARE."

Love is a human right...

What is wrong?(1)

14. července 2016 v 0:17 | Janča |  What is wrong?
Nová povídka. - 18+

BRIAN

Pozoroval jsem Justina z baru, jak tancuje s nějakým klukem a ač by mi to jindy připadalo sexy, tak dneska ne. Dneska jsem měl zvláštní hlodavý pocit okolo žaludku a ne snad proto, že bych žárlil, i když je pravda, že to, jak se k němu Justin měl, se mi nijak zvlášť nezamlouvalo, ale šlo spíš o to, že jsem měl pocit, že se s Justinem něco děje. Něco, co se mi nebude líbit, pokud na to přijdu. Vlastně ten pocit mám už nějakou chvíli. Jenže nemůžu za ním jen tak napochodovat a zeptat se ho, protože ať už jsem sebevíc hrdý na to, kam se díky mé společnosti a svojí snaze dostal, tak ode mě pochytil taky pár zlozvyků, mezi nimiž je také chorobná potřeba nedávat nikomu najevo, že mu něco je, zvlášť mně ne. Jenomže já ho znám a to až moc dobře, vždy poznám, že se mu něco děje, jen vím, že není na mně, abych ho přiměl k tomu se mnou mluvit.

Maikey: "Jste v pohodě?"
B: "Co?"
Maikey: "Jestli jste v pohodě?"
B: "Slyšel jsem tě i poprvé, jen nechápu, proč se na to ptáš."
Maikey: "Protože ty sedíš tady už se svojí třetí skleničkou a on támhle tancuje s panem sexy."

Ještě, že mám Maikeyho, který mi vždy tak krásně všechno zlehčuje, už ani nevím, jaký by můj život měl bez jeho poznámek smysl!


B: "Jsme na tom skvěle."

Odložil jsem svojí skleničku na bar a vydal jsem se rovnou za Justinem a ne snad proto, že bych si ho chtěl ukrást pro sebe, i když částečně asi ano, ale zkrátka bylo na čase jít domů.

B: "Jdeme,"...Chytil jsem ho za paži pevněji, než jsem chtěl.
J: "Au, to bolí, Briane!"
Trick: "Je všechno v pohodě?"
B: "Všechno je skvělý... A teď odprejskni."

Naštěstí to nebyl ten neodbytný typ, co si nedá říct a prakticky okamžitě se zdekoval. Za to Justin mě propichoval pohledem, který nebyl dvakrát příjemný.

B: "Zas tolik jsem ti tu ruku nezmáčkl."
J: "Proč si mi jí vůbec mačkal?"
B: "Protože je na čase jít domů."
J: "Jsou teprve dvě ráno... máme čas do tří."
B: "Jenže oba ráno vstáváme."
J: "Od kdy tě tohle zajímá?"
B: "Od té doby, co chci, aby si dostudoval."
J: "Tak co kdyby si dostudoval za mě, já mám lepší věci na práci,"...Otočil se rozhodnutý ode mě odejít.
B: "Jestli půjdeš pryč, tak já už tu nebudu, abych tě odvezl domů."
J: "Jsem si jistý, že tu odvoz najdu."

Už neřekl ani slovo a byl pryč. A já tam zůstal stát jako nějaký odkopnutý idiot. Nechápal jsem, co s ním je, ale rozhodně jsem se s ním nehodlal dohadovat a nutit ho jít domů, když nechtěl, proto jsem šel sám.
Jakmile jsem tam dorazil, tak i přes to, že bych neměl, cítil jsem se blbě. Věděl jsem, že jsem ho tam takhle neměl nechávat v takové náladě, ale on mě tak hrozně vytočil, že to nešlo udělat jinak, potřebuje dostat lekci, ze které se snad poučí.
Celou dobu, co stále nebyl doma, jsem netrpělivě čekal na to, až konečně dorazí, ale i přes to že už bylo chvíli po třetí, tak k tomu nedošlo. Až pár minut před čtvrtou se konečně otevřely dveře a já věděl, že je doma v bezpečí, ulevilo se mi.
Justin po pár minutách dorazil do ložnice a zastavil se u postele, odkud se na mě chvíli díval a vzápětí se začal svlékat, zatímco jsem ho pozoroval, až nakonec zůstal jen v trenkách a dál tam jen tak stál a koukal na mě. Část mě se na něj pořád zlobila a nejraději by ho poslala na pohovku, ale místo toho jsem nadzvedl deku tak, aby věděl, že může do postele, čehož ihned využil. Lehl si zády ke mně a já ho objal. "Promiň mi to," zašeptal a já ho na to políbil do vlasů. Potom jsme usnuli.

B: "Vstávej, ospalče."
J: "Hmmm, kolik je?"
B: "Už zvonil budík, je 7."
J: "Sakra."
B: "Neměl si ponocovat, tak šup."

Justin se neochotně vyhrabal z postele a ihned zamířil do koupelny. Sice jsem neměl zrovna času nazbyt, ale potřeboval jsem využít toho, že není v té svojí náladě, kdy mě k sobě nepustí. A tak jsem ho do sprchy následoval.

J: "Vylekal si mě."
B: "Klid,"...Začal jsem mu kroužit mýdlem po zádech.

On se vzápětí otočil čelem ke mně a začal mě líbat, byl to báječný pocit, měl jsem najednou dojem, že je zpátky z toho svého očividně dost špatného období.

B: "Otoč se."

Justin neváhal a udělal to, já ho začal líbat na záda a vzápětí jsem si vzal z poličky kondom, jehož obal jsem roztrhl pomocí zubů. Potom jsem si ho navlékl a chytil Justina v bocích, na což jsem do něho pronikl. Slastně vydechl a předklonil se. Byl to úžasný pocit být uvnitř jeho těla a i přes to, že ten pocit moc dobře znám, užíval jsem si to snad ještě víc! Oba jsme slastí sténali a vzdychali, Justinovi by se pravděpodobně i podlomila kolena, kdybych ho nedržel. A po chvíli jsme oba dosáhli bouřlivého vyvrcholení.

J: "V kolik dneska přijdeš?"
B: "Dneska mám krátce, takže asi ve čtyři. Proč, chceš mi snad připravit nějaké překvapení?"...Zkousl jsem si ret.
J: "Hmmm, to by se ti líbilo. Ale bohužel se ptám jen proto, že já dneska přijdu dýl."
B: "Máte snad ve škole nějakou práci na víc?"
J: "Něco takovýho."
B: "Tak dobře, kdybych nebyl doma..."
J: "Vím přesně, kde tě hledat."

Justin se se mnou následně rozloučil polibkem a vyrazil studovat. Já jsem chvíli na to vyrazil do práce a po nějakých dvou týdnech jsem měl zase pocit, že se to s Justinem vrací do normálu, je až zvláštní, jak moc mi chybí to, čím mě od začátku tak moc vytáčel - jeho všudypřítomnost.
 

13 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Karin Karin | 14. července 2016 v 20:25 | Reagovat

Jsem zvědava co se vyvrbí. :D  ;-)

2 Janča Janča | Web | 14. července 2016 v 21:12 | Reagovat

[1]: Jsem ráda, že si zvědavá :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama